Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość Anax86
Hej dziewczyny, strasznie mnie boli jajnik, ciągnie, rwie i wogóle daje mi w d.... I teraz się zastanawiam czy owulację już miałam bo śluz przejrzysty miałam ze 3 dni temu czy mi się przesunęła i ten jajnik to owulacja. Eh, wczoraj były przytulanki więc może coś z tego będzie:)fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita gratuluję i zazdroszczę:* Anax w takim razie zacznie się odliczanie :)) Czekamy na kolejną szczęściarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny :) kasiula to wszystko się zgadza - największe nudności sa przy pustym żoładku ;) ja wyczytalam ze mozna brac paracetamol ale to tylko w ostatecznosci. a ja czuje sie tragicznie - wszystko mnie boli, nie mam sily nawet isc pod prysznic. jezeli jutro tez tak bedzie to na czwartek biore urlop bo juz nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki i zapraszam do systematycznego udzielania sie:) Dziubas właśnie i w aptece mi powiedziała ze paracetamol ale w wyjątkowych sytuacjach i najlepiej żeby pół tabletki na szczescie i mi ból przeszedł i sie obyło bez łykania tabletki:) Bardzo Ci współczuje tych mdłości ale mam nadzieje ze niedługo Ci przejdą:)a potem pewnie my z Sabiną bedziemy marudziły:P Pytająca ja ogolnie mierzyłam temp od 20 dc temp rosła po owulacji a potem przez kilka dni utrzymywała sie srednio na poziomie 36,9 albo 37,0przez kilka dni z rzedu, w dzień kiedy robiłam test 37,1 ale nie ma co patrzeć na to bo każda kobieta jest inna wiec i moze miec inna temp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dziweczyny odkad zrobilam test w ogole spac nie moge..... wczoraj dowiedzialam sie ze na 100% teraz ma schize bo sie naczytalam o przyrastaniu bety jak nie przyrasta itp.... ogolnie do gina jestem umowiona w piatek, pewnie nic nie zobaczy ale niech spojrzy fachowym okiem czy wsio ok, moze mnie wysle na jakies badania..... to moja pierwsza ciaza i pewnie ostatnia wiec troche zielona jestem:) poki co chyba dopiero przetwarzam ta wiadomosc........ jak tak dluzej nie bede mogla spac to zamienie sie w zombie hihihihih milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita spokojnie :) tu oprócz niecierpliwej to każda z nas w pierwszej ciąży więc wszystkie jesteśmy równo zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cichą nadzieję, ze marudzić na mdłości nie będę. Do tej pory jestem bardzo zadowolona z mojego biustu :D:D:D z resztą mój mąż też bo mu się do ręki nie mieści:D W sobotę idę na zakupy muszę kupić jakiś stanik bo stare za b. Możliwym jest żebym już tyła? Bo moje spodnie jakieś maławe się zrobiły, tylko gorzej bo aż 3 pary:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmelka :) jak tam Twój progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina ja dziś musiałam założyć spodnie [bo już mi się sukienki pokończyly ;)] i zamaist zapiąć je na rozporek i guzik to mam je na gumkę ;) bo brakuje mi już dobre 5 cm żeby je zapiąc... no i oczywiście bardzo szeroką tunikę o tego żeby nic nie bylo widać. karmelko to teraz lepiej żeby okres przyszedł szybciej żeby szybciej można było podejmowac kolejne kroki. a powiedz - jak ten lek co teraz bierzesz nie pomoże to mówił ci gin co dalej? jakieś inne badania albo inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest pocieszające. Nie spodziewałam się, że będę tak szybko rosnąć:] Ja jeszcze getry mam na szczęście, nie muszę się elegancko do pracy ubierać więc mogę chodzić w legginsach i tunikach. Dobrze, że lubię tuniki odcięte pod biustem to mam ich od groma:)Jakieś kremy stosujecie już?Nie zdziwcie się, mogę zadawać jakieś dziwne pytania, mam tylko jedną szwagierkę, której się mogę poradzić, a czasem i tak lepiej was zapytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobry wynik karmelko :) sabina mi wczoraj przyszla oliwka hipp i od wczoraj smaruje brzuch i biodra ta oliwką właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też słyszałam o oliwce że jest fajna dla skóry. Ja się powoli zaczęłam zastanawiać bo na biodrach cellulit mi się pojawił, ale to raczej nie od ciąży a od wcześniejszego utycia. Tylko ciąża się dołoży podejrzewam. Karmelko- super wynik :) a na następny cykl łykasz tesz duphaston, czy wybierasz się teraz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nastepny cykl też ze wspomagaczem, prawdopodobnie po zajsciu w ciąże też będę to łykać. U gina byłam już w tym mies. i zapisał od razu 4 op. tabletek ale mam nadzieję że się nie przydadzą już... Dziś 39dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze karmelka:) jak widać te tabletki działają na Twój progesteron, więc ja byłabym dobrej myśli:) Kilka moich znajomych faktycznie brało go w ciąży na podtrzymanie. To w następnym miesiącu dołączasz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka ładny wynik z progesteronem:) A jak tam mąż dalej chce sie wstrzymać z dzieckiem czy juz mu przeszło? Sabina a ty w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiula według miesiączki mam koniec 5, a biorąc pod uwagę owulację do pewnie koniec 3 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zakończyłam jeszcze tego cyklu Sabina :> No mam świadomość że to przez tabletki tak wzrósł poziom no ale skoro tak musi być... Mąż ma teraz etap że raczej by chciał...:) Chce nie chce, tak i nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest dobrze :) Uda się Wam na pewno w następnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to dobrze ze już chce:) to ja trzymam mocno kciuki żeby w tym sie udało może jak nic niespodzianka bedzie i @ nie przyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może i w tym się udało kto wie:) No umilkła nam Anetka, niecierpliwa też coś ostatnio małomówna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dziewczyny... a Wy robilyscie powtornie bete zeby zobaczyc czy przyrasta? ja mam taka schize ze jak do kibelka to patrze czy czerwono sie nie robi..... spac przez to nie moge.....w piatek ide do gina.. chyba za wczesnie ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatita zlituj się! Faktycznie masz ładne schizy..Nie dobieraj sobie do głowy, naczytałaś się trochę. Wyluzuj bo ani Tobie ani dziecku to nie sprzyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita napewno za wcześnie ale jak cię to uspokoi to idź :) i przestań czytać te wszystkie artykuły!!!!!!!! nawet gdyby coś się działo to i tak nie masz na to wpływu - jedyne co możesz robić to dbać teraz o siebie :) za dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita jak wyszła Ci beta dobra to co sie martwisz:P nie czytaj tych głupot w internecie bo tylko w paranoje wpadniesz. Mysl pozytywnie o sobie i fasolce a nie szukasz dziury w całym. Teraz to tylko pozostaje relaks i głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×