Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałabym uprawiać taki seks jak w książce 50 twarzy greya

Polecane posty

ano mam :( i mam też dwa wyjścia albo żyć tak jak dotąd powoli popadając w jakiś marazm albo skończyć to i próbować od nowa, bo nie tylko chodzi o sex (albo chodzi tylko o sex , ale to że w tej dziedzinie jest kiepsko, może się przekłada na inne aspekty życia; czasami się zastanawiam czy jakby życie intymne było zadowalające, to czy i w innych dziedzinach byłoby lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to szczęście, czy nie, ale nie jestem mężatką. Żyjemy bez ślubu 7 lat (wcześniej miałam męża, może dlatego teraz jest mi to obojętne) Toledo - powiedz mi proszę, co robią te Twoje znajome ? w sensie co robią z tą sytuacją? Poddają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na pewno byś dostała werwy. Dzień się zaczyna w łóżku i kończy. Sex odmładza poprawia nastrój po prostu nas pobudza. Bez tego nie ma się chęci na nic. Sam wiem to po sobie kiedy tkwiłem w chorym związku. Od czasu do czasu wymuszony sex i ciągłe proszenie o to. Teraz jestem choć wolny i mogę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem nad rozwiązaniem nr trzy też myślałam (przemknęło mi to przez głowę) ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kochanek to dobre lekarstwo, zaufany kochanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kochaja byc tratkowane jak wory na sperme i przedmiot. Im bardziej cywilizowany mezczyzna tym mniej atrakcyjny w oczach kobiet. Pomimo ostrzezen kobiety nadal chodza same po nocy podpite wulgarnie ubrane tylko po to by byc zgwalcona a pozniej udaja swietoszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Toledo, powoli dziś myślę. Jestem obecnie w takim stanie, że naprawdę nie wiem, co zrobić, by te emocje wróciły. co do kochanka, to nie dla mnie. To by było za duże obciążenie. Jeśli już, to najpierw musiałabym skończyć ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrnąbrnaSuka
A ja bym postawiła sprawę prosto , albo zacznie Cie zauważać i zaangażuje się w wasz związek i sex... albo odejdziesz , bo ile można trwać w czymś takim? ja sobie tego nie wyobrażam . Gdy mój facet traktował mnie tak aseksualnie , szybko bym to zmieniła albo odeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzgarda
Obynaaby, zaglądasz tu jeszcze? Chyba znalazłam swojego "Grey'a"...ale boję się...Z jednej strony jestem bardzo ciekawa jakby to mogło wyglądać a z drugiej jak sobie pomyślę,że on mógłby mi zrobić jakąś krzywdę, to jestem przerażona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllita
A jak powiedziec mężowi że chciałabym takiego sexu z elementami dominacji? Boje się że mnie źle odbierze, że mu sie nie spodoba, a ja pragnę klapsów, wiązania, ostrego pieprzenia. Tylko jak o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllita
Jest tu ktos kto moglby mi poradzic jak to zrobic? Prooosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rozmawiasz z mężem na temat seksu ? Co Cię kręci, jak byś chciała spróbować itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllita
Rozmawiam ale o tym zawsze wstydzilam sie powiedziec, takie obawy ze uzna to za dziwne ... sama nie wiem. Nie wiem teraz jak o tym powiedziec, jakos mi glupio powiedziec mu ze marze o klapsach czy wiązaniu i dominacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllita
Nikt nie doradzi jak to powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznij małymi krokami? Podczas seksu, powiedz mu, żeby dał Ci klapsa. Czasem sama sytuacja potrafi ostro nakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce napisac cos jak 50 twarzy Graya :) Coś jak ten blog http://evelynn-white.blogspot.com/ jakie mi dacie rady, od czego zaczac??? kto mi zrobi strone do pisania??? ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ze statusem VIP
Podnosze wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Status vip-jak się go otrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ze statusem VIP
To trudne i pracochlonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ze statusem VIP
Sprzedam status VIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
50 Twarzy Greya (2015) dostepny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/s8R50-twarzy-greya Przystojny miliarder prowadzi podwójne życie: za dnia ze szczytu szklanego zamku dogląda biznesowego imperium, a wieczorami w sekretnej komnacie zgłębia tajniki seksu sado-maso. Kiedy jednak zadurzona w nim studentka Anastasia oznajmia, że wciąż jest dziewicą, bohater porzuca niespodziewanie pozę Rocco Siffrediego świata finansjery. Przy akompaniamencie zmysłowego love songu Grey z czułością wprowadza cnotliwe dziewczę w sferę Erosa. Ów "pierwszy raz" przypomina nieco reklamówkę markowych perfum. Perfekcyjnie zrytmizowane pieszczoty sprawiają wrażenie, jakby zostały obmyślone przez sztab choreografów, zaś kamera taktownie omija wszystkie anatomiczne detale. Oto "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w pigułce: na pierwszy rzut oka skandal, na drugi – staromodna historia miłosna, dla niepoznaki obleczona w nabijany ćwiekami lateks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×