Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
20t5d asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Hej:-) dobre ciasto to tiramisu mogę wycinać tonami:-) To moja mało waży bo 20 tydzień a 300 gr ale my oboje mali jesteśmy... Ją już trochę przytylam bo już 6 kg zawsze miałam problem z waga i będzie pilnowalam zawsze a teraz... Ale po ciąży wezmę się za siebie. Mi najbardziej poszło w biodra i uda a wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
My trochę zaczęliśmy remont korytarz wymalowane teraz mąż będzie barierkę robił. Jutro pokój malujemy a to sporo bo ma 37m2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie mam pytanie mam nadzieje ze niepomyslicie ze jestem jakas glupia ale kto pyta nie bladzi a wiec jak wyglada badanie usg przez brzuch lekarz kaze sie rozebrac czy tylko bluzke do gory podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia mi poszlo w uda i rece mam grubsze.malenki dokucza dzisiaj maz mowil ze wierci sie niesamowicie:)gosc przez usg podwijasz bluzke spodnie roche opuszczasz ponizej bioder zeby ci nie pobrudzil spodni.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik, ja tez dokladnie 20 plus 5 dni :) Moja kuzynka urodzila w poniedzialek, jak ja jej zazdroszcze, tez bym juz chciala malego tu miec. Tez mi sie jakies gastro dzisiaj wlaczylo, moglabym jesc non stop, zapycham owocami, ale chyba zaraz sobie jajeczniczke z boczusiem zrobie, mniam. Jolka, jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi poszło w uda pupe ... mam boczki od zawsze a teraz wygląda tak jak bym sobie piłkę od siatkówki doczekała na sam środek brzuszka ;) a piersi ważą chyba po kilogramie o dziwo kręgosłup mnie jeszcze aż tak nie boli nie odczuwam go co mnie cieszy. Zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam byłam dzisiaj na prenatalnych poprosze o zmiane płci na chłopca :) niestety ginekolog zauważył ubytek przegrody miedzykomorowej :( nastepne specjalistyczne badanie mam za miesiąc... strasznie się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Agnii a co to oznacza? Ją zawsze miałam nogę ale teraz to masakra... trudno będziemy się od lipca odchudzac.ją teraz niestety nic nie ćwiczą bardzo mnie boli kręgosłup a po np 10-15 minutach cw mam bóle głowy więc dałam spokój . Będzie motywacja;-) bo to lato będzie. Moja się rusza rano i wieczór w dzień jak usiadł na dłużej to ją czuje a tak jak cały dzień w ruchu to nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angii91, cholercia niedobrze :( Ale teraz duzo wad serca ladnie operuja zaraz po urodzeniu, najwazniejsze to wczesnie wylapac wade, zeby personel medyczny byl na miejscu, zwarty i gotowy. Nie szperaj po internecie, bo to najgorsze co mozesz zrobic. Badz dobrej mysli i w trakcie nastepnej wizyty, jesli diagnoza sie potwierdzi, wypytaj specjaliste co to dokladnie oznacza i jak dzidzi pomoc. Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam wizytę u innego lekarza,zmieniłam ginekologa. Wszystko jest w porządku,szyjka zamknieta o długości 4,33 cm.Płeć-dziewczynka.Otrzymałam zdjęcie usg krocza na którym wyraźnie widać,ze to córeczka:-) Kazał mi zrobić badanie na HIV,mówiąc ze jest ono obowiązkowe u ciężarnych.Mówię,ze robiłam 5 lat temu.Ale to nie wazne,muszę miec aktualne.Tylko,ze to jest koszt:-/ no i na tarczyce wyniki-nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to czekanie ... już zdarzylam co nieco poczytać, ale stwierdziłam że lepiej sobie odpuścić bo sama się nakrecam. Mam nadzieję, że na wizycie u kardiologa okaże się iż serduszko jest w porządku a ubytek się wypełnił. Co do płci bardzo chcieliśmy córkę , ale z chłopaka też się cieszymy ;) dużo rzeczy dostane po bracie, bo ma teraz 3 latka. Obiecałam sobie w weekend wyjście na pierwsze zakupy, tak żeby się odstresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angi bardzo mi przykro.lekarze napewno beda leczyc dzidzie twoja i wszystko ok bedzie.jolka a moze lekarz chce cie naciagnac na koszty i dlatego kaze ci robic te badania?ja dzis aby raz sie obudszilam i palam jak susel:)jutro wizyta u gin zobaczymy co powie mi.ja tez bede cwiczyc po ciazy zeby miescic sie w ciuchy z przed.mam cw ewy chodakowskiej i moze karmienie piersia cos pomoze:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Polka ją też musiałam robić badanie na hiv koszt u mnie 46 zł. Na tarczycy robiłam tylko tsh ok 28 zł ale tarczycy co rok muszę badać bo jestem obciążona.. chod akowska jest super dzieli niej schudlam 15 kg w2 miesiące z dieta oczywiście:-) Angii myślę że będzie dobrze technika idzie do przodu ratują dzieci urodzone w 24 tyg,robią operacje jeszcze w grzechach mam. Myślę że jak się urodzi i trzeba będzie zrobią operacje i będzie ok. I tak jak ktoś pisał nią czytaj za dużo bo to miesza w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w wielu miastach jest darmowy punkt poboru krwi na hiv Angi narazie sie nie zamartwiaj dokladniejsze badania wykaza czy jest powod czy nie :) Ktosa kiedy pytal po co robic badania prenatalne - własnie tui mamy przyklad po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam lekarza i muszę odebrać wyniki od tego poprzedniego,głupio mi,nie wiem co mam mu powiedzieć.Wyniki robiłam 2 tyg.temu i sa w jego dokumentacji,nie wiem jak wyszły bo wizyte mam zaplanowaną dopiero na 19 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia a codziennie cwiczylas?ktory zestaw cwiczen robilas?ja sie poklocilam z m bo mam wrazenie ze on boi siematki i ojca:/ nawet z ta kuchnia mowie zeby zrobic to on ze nie bo lepiej pokoj zrobic.on jest taki naiwny wierzy ze jego matka sie zmieni,wozi ja wszedzie.nawet pamietam mialam wizyte u gin to pojechal z matka do lekarza a ja sama musialam jechac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka, gratuluje cory :) Ja mam podobnie jak ty, nie jestem zbyt asertywna i pewnie po te wyniki wyslalabym meza :) Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) jak tam Wam mija poranek ? ja już w pracy i przymierzam się pracować ale tak się nie chce, że szok :P Od niedawna zaczęłam podczytywać kobiety z innych tematów jak styczniówki, lutówki czy też kwietniówki ;-) nie które nawet już urodziły i recenzują swój poród ! :) Dzisiaj mam wizytę mam nadzieje, że wszystko jest dobrze bo zaczynam się troszkę denerwować , 3majcie kciuki ;-) brzuch mam coraz większy ale postanowiłam więcej spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaa
Cześć Dziewczyny, dawno nie zaglądałam bo nie mam na nic czasu, już kończy się u mnie 18 tydzień a ja mam brzuch jak balon, takiej wielkości brzuch miałam z córcią w 7 miesiącu dopiero :( poleciała mi siara już, cieszę się bo córci nie karmiłam piersią, a więc może tym razem się uda :) córcia skończyła 8 miesięcy i zaczęła tak szaleć, że już wymiękam, jutro idziemy na usg i zobaczymy ile maleństwo waży, na razie ruchów nie czuję, ale czuję jak się układa na pęcherzu i ciśnie, no i coraz częściej mnie pobolewa brzuch, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama3chlopcow daj znac jak po wizycie.ja obralam ziemniaki i pozniej bede szykowac obiad.mierzylam cisnienie i mam 135na86 a tetno 106boje sie ze za wysokie:/ czuje takie drganie pod prawa piersia.wczoraj jak scisnelam sutka to poleciala siara.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Dawno mnie nie bylo ale konczy sie semestr wiec mam duzo roboty. A A A ja wedlug poloznej jestem w 22ty z teerminem na 7 czerwca. Tydzien temu dzidzia wwazyla 250gr. Nadal nie chce sie pokazac a dzis boli mnie zab masakra. Ktora z was miala badanie krwi na glukoze? Mozecie napisac jak to wyglada, bo kupilam w aptece glukoze, zdziwilam sie bo jeest w proszku. Oczekujaca wspolczuje ci tej sytuacji z tesciami. Ale badz dobrej mysli woja tesciowa jeszcze cos zrobi oby tylko m zmienil wtedy zdanie. Flavia wiem ze latwo pisac nie denerwuj sie ale sprobuj sie odstresowac. Dobrzee bedzie lekarze po tych akcjach obecnych naglosnionych w telewizji trzesa tylkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaa
badanie na glukoze wygląda tak, że musisz ją najpierw wypić, jest nie dobra jak nie wiem co, aż niedobrze się robi, później czekasz dwie godziny siedząc w przychodni, aby powili sie uwalniała glukoza z organizmu i po pierwszej i po drugiej godzinie od wypicia glukozy pobierają ci krew, ja jak miałam robione w pierwszej ciąży to miałam jazdy po glukozie, jak by mi coś dali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia moze sie spelni termin:)gocha ja wiem ze tesciowa lada dzien zacznie cos robic.mi plec sie wysnila kilka razy.dzis jakos nie czuje ruchow malucha moze spi sobie.ja jutro zapytam gina o ten test na glukoze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Ale u was sie dzieje!!! Ja idę na test obciążeniowy gluzkozą we wtorek wiec dam znac co i jak. Własnie robię liste potrzebnych rzeczy dla synusia. Powiedzcie mi z własnego doświadczenia. Lepiej kupić wanienke na stojaku czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, a mnie dopadła jakaś grypa, wymiotowałam i do teraz mam biegunke, wiec odpoczywam i duzo pije, jak sie nasili, pojde do lekarza.Wczoraj dostałam bardzo dużo ubranek dla maluszka, poprzeglądam, posortuje i te od1 do 6m przygotuje później na narodziny maluszka, czyli wypiore, wyprasuje :) jesli chodzi o wanne, napewno kupie bez stojaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×