Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

tak,kupiłam pampersy bo w sumie tylko tego mi brakowalo:-) a teraz mam juz wszystko co potrzebne do wyprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka czyli wyprawka gotowa :) Ja mam już masę ciuszków. Zamówiłam przez internet wybrany wózek, jutro powinien być. W drugiej połowie lutego będę kupować resztę wyprawki, ręczniki, kocyki. Na koniec zostawię sobie łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziewczyny, wiem,że na dziecko sie nie skąpi zwłaszcza 1sze, ale czy są jakieś wózki tańsze i dobre?czy jak tańsze to sa już złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten kupiłam używany za 800 zł, doszłam do wniosku, że lepiej dobrej marki niż słabszej, po jednym dziecku nic mu nie jest. Tym bardziej, że dziecko jezdziło nim tylko 9 miesięcy. Szkoda kasy, to i tak tylko na rok. Potem spacerówkę kupię lekką. A ten jak się sprawdzi będzie czekał na drugiego małego pasażera :) Planowaliśmy wydać na wózek max, ale to już max naprawdę 1500zł. Za taką cenę można kupić wózki espiro i baby desing nowe. Ale nie wiem jak one się sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez będziemy mieli wózek używany bo dostajemy od szwagierki. na początku mielismy kupic nowy ale pózniej tak pogadalismy że faktycznie gondola jest na kilka mies więc skoro ktoś chce nam oddac to z chęcią skorzystamy w sumie zaoszczędzimy ponad tysiąc zł, na wózku i foteliku. przyda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My,też kupujemy używany wózek,tymbardziej że sie u żywa go do kilku miesięcy ,za reszte pieniędzy wole coś kupić dziecku ,w cenie wózka będe miała wózek,fotelik,leżaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam uzywany wózek,dostałam od koleżanki.Ilonek,jaki kolor wózka?Ja mam zielony jasny z zielonym ciemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was miała zapisana mieszankę z ziół robiona w aptece na skurcze? Jeśli tak to pomagało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny moja tesciowa przesadzila.powiedziala do meza ze ozenil sie z gownem,ze jestem ksiezniczka i ze m powinien za nia stac murem a nie za mna.a m jak powiedzial o gotowaniu to powiedziala ze ja mam obowiazek gotowac dla wszystkich a nie ona.szlak mnie trafil poprostu.cisnienie mam 160/90a tetno120.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca, moim zdaniem to tą sprawę powinien załatwić Twój mąż raz na zawsze i uświadomić matce kto dla niego jest najważniejszy i po której stronie będzie obstawał. Od dnia ślubu to Ty powinnaś być nr 1, niezależnie co... Co on jej na to w ogóle odpowiedział? Mam nadzieję, że się wkurzył i Cię bronił. Naprawdę takie babsztyle teściowe potrafią zniszczyć najlepsze małżeństwa. Powinniście teraz dużo się wspierać i o tym wszystkim rozmawiać jak to rozwiązać. Dla mnie to jest niewyobrażalne znosić taką babę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justi oczywiscie maz stanal po mojej stronie,wygarnal jej ze jak mialam nakaz lezenia to nawet obiadu niezrobila,ze ja nic nie intereuje i ze to ja jestem jego zona a nie ona.dla mnie wszystko jasne i moze byc pewna ze wnuka nie dotknie.jak mozna byc takim potforem?ja tego nie moge sobie wyobrazic.glupia bylam ze gotowalam zarcie dla nich takze ale teraz koniec z tym.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to ja bym jej po tym gotowała, ale tak bym jej gotowała, że by mnie prosiła żebym przestała, żabie udka, mysie ogonki, bawole jaja i dużo białka pełzającego i doprawiała po meksykańsku żeby nie wyczuła.... ;) Żartuję, ale Ty się tam trzymaj i nie myśl o niej tak bardzo. Niech ona będzie dla Ciebie jak powietrze, jakby jej nie było. Może to ją nakręca, że Ty się wkurzasz, więc stalowy spokój. Synek najważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justi ja ja tak traktuje jak powietrze tylko ona sama zaczyna takie gadki.mam nadzieje ze wplynie mi kasa i zrobie sobie ta kuchnie i nie bede znosic wiecej tej baby,szkoda ze mamy lokate i kase mozemy wyplacic w lipcu dopiero bo juz dawno bym zrobila kuchnie i drzwi wymienila ze by nigdzie nie weszla.wiecie jak ona tak krzyczala to maly chyba sie wystraszyl tak bo sie ruszal nerwowo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wspolczuje wam przejść z tesciowymi bo sama przez to przechodzilam... Co prawda tesciowa juz nie żyje ale wiem jak taka postać moze uprzykrzyć zycie. Ja właśnie sie nazarlam pyyyyysznych lodów a maluszek tak sie wierci ze chyba jutro powtórka :) marika072207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaczynam 21 tydzień.Niedługo jadę do dentysty,bo całą noc pobolewał mnie ząb.Na podniebieniu mam czerwoną kreskę przy tym zębie.Czyli stan zapalny.U mnie ogromny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczęta :) ja ostatnio się pogubilam w moich tygodniach aż musiałam sprawdzić i zaczynam dziś 24 tydzień .... ;) leci ten czas chodź teraz mi się dłuży trochę ;) ja dla maleństwa mam nie wiele a więc najprzyjemniejsze przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dzis dla maleństwa różowe rękawiczki,różową czapeczkę oraz 2 pary skarpetek w w lumpexie.Zapłaciłam 1,20 zł,bo to na wagę.Skarpetki są nowe,z metkami.Ząb nadaje się do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie bylo.. moj maluch we czwartek zacznie 25 tydzien :D Matko, ale ten czas szybko leci.. moja mam ze mna (19lat temu) miala termin na 30 maja i ja tez mam taki termin z moim Prosiaczkiem. Urodzilam sie 19 maja wiec licze na to, ze sytuacja sie powtorzy szykuje wyprawke. Mimo malego brzuszka ledwo zipie.. aktualnie będziemy remontowac pokoj od ktorego bede sie trzymac daleko zeby uniknac wdychania farby :p co do wyprawki to nie mam jeszcze lozeczka, poscieli itp. Z pampersami szalec nie bede i kupie je na samym koncu. W sumie to jeszcze 15tygodni do konca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Moja mama *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ilonek gratuluje zakupu wózka, ja niestety w dalszym ciagu w zawieszeniu to chyba najciezsza decyzja :) Poczatekczerwca u mnie tez podobnie mama miala na 13 czerwca ze mna tak jak ja :) urodzilam sie 18czerwca w Boze Ciało , w tym roky Boże Ciało wypada 19 czerwca zobaczymy czy sytuacja sie powtorzy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
U mnie w rodzinie przeważnie kobiety rodzą w 38tc wiec nigdy nic nie wiadomo. Maj i czerwiec to piekne miesiace :) Tak czy siak będziemy miec niespodzianki na urodziny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze maj i czerwiec to najpiekniejsze miesiące w roku.Brałam ślub w maju,pierwszy syn urodził się rok później,też w maju.Urodziłam go dzień przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam dlatego bralam slub w maju :) wszystko kwitnie pachnie wiosna pieknie czekam juz na to :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Ja mam urodziny 13 czerwca, obecnie termin na 6 czerwca :) zobaczymy :) kupilam wczoraj malemu w lumpeksie bluze z kapturkiem, za 1zl :P. bylo duzo nowych rzeczy, ale wzielam tylko bluze i sobie 2 kardigany na ciąże :) kupilabym więcej, ale tak mnie pchalo na pęcherz, że pojade innym razem i więcej powybieram, głownie poluje na dresy, bluzy, bluzeczki, spodenki, takie tam, bo bodziaków mam sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak sobie was podczytałam i widzę że macie podobne problemy do moich i chciałabym do was dołaczyć. Również zmagam się z twardnieniem brzucha i biorę magnez, luteine i nospe wrazie potrzeby ale jakoś ten zestaw pomaga moze dlatego że od samego początku jestem na lekach. To moja druga ciąża, pierwsza niestety nie skończyła się dobrze ale to dłuższa historia. Modle się aby dotrwać do maj gdzie maluszek bedzie już spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Anoda na kiedy masz termin ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale mam nadrabiania :) w czytaniu oczywiscie. W mnie troche latania , pod koniec miesiaca przeprowadzamy sie na swoje i latania coniemiara. Ja juz wozek wybralam, a do spania bedzie kojec z pierwsza corka mialam i sie sprawdzil jak dla mnie idealne rozwiazanie. Kupuje 2 poziomowy jak normalne lozeczka. Teraz robia cudne te kojce. to link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×