Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

AAAJ moja to jakas przebiegla bo np kopie kopie ja popatrze na brzuch zeby to zobaczyc to przestaje , tak samo jak maz reke przylozy to tez przestaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa nic nie kupuje dla dziecka... czeka aż się Kuba urodzi ;-) ale ostatnio wymyśliła, że chce Nam kupić meble dla dziecka na raty... na szczęście mój mąż powiedział kategorycznie NIE ;-) wolimy sami dać sobie radę i się cieszyć, że za WŁASNE PIENIĄDZE kupiliśmy rzeczy dla dziecka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Was dziewczyny idzie kompletowanie wyprawki? Co już macie? Mi zostało dosłownie parę rzeczy do kupienia fotelik, pościel, koszula do szpitala itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ilonek- to miło ,że teście kupują.Moi teściowie nic nie kupują i nie liczyłabym na to. Chcą żyć do 100 lat, i mówią,że nie wiadomo do kiedy emerytury im będą wypłacać. niezle co ;) Jedynie moi rodzice są kochani i nie żałują pieniędzy ani zdrowia. Mój mąż dziś 1szy raz poczuł kopniaczka. Sama przyłożyłam jego rękę.Boi się napierać na brzuch,jak śpi to daleko,żeby nie splaszczyć dziecka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja nie mam nic dosłownie,ale od 3 marca w Biedronce są naklejki na ścianę dla dzieci i kocyki- to w końcu się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
u mnie będzie wszystko hurtowo,może w kwietniu skompletuję wszystko.Moja mama mówi,że to nie komuna i wszystko jest w sklepach.Oby zdrowie, to kasa będzie też:) Kiedyś jak ja się urodziłam dosłownie w stanie wojennym nie było nic,czołgi na ulicach:) Tata zrobił sam łóżeczko dębowe i powycinał mi z papieru i pomalował motylki nad łóżeczkiem zawiesił- mówił,że to była moja ulubiona zabawka:)starał się dla pierworodnej i jedynej dziewczynki w całej familii:) Położna jak przyszła to spytała czy łóżeczko z zagranicy:) takie ładne.A Tatuś taki zdolny był- były wzory w gazetach jak zrobić łózeczko, jak uszyć sukienkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona ufff a myslalam ze jetem sama jesli chodzi o wyprawke bo dziewczyny juz duzo maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt cos potrzeba to jedziesz tego samego dnia 15minut i masz :) tylko juz z cena nie powybrzydzasz ;p to tak jak moja kolezanka a wlasciwie jej maz kupowal na szybko laktator bo przed nie kupila bo myslala ze sie nie przyda dostala nawalu i nie dala rady wytrzymac a maly tyle nie ściągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama też dużo kupuje, ale mi się podobają te rzeczy, mamy podobny gust. Łózeczko, pościel wybieramy sami. Wózek dostajemy i będzie niebiesko szary, w sumie na poczatku myślalam o czerwonym ale że to na okres ok 6 mies to wezmiemy z checią:) Ja mam 99cm w brzuchu, dobijam do metra:D a wy ile macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar zaczac zakupy w kwietniu. Na razie czeka nas remont lazienki i pokoju chlopcow. Zazyczyli sobie lozko pietrowe i juz sie bija o to, kto bedzie spal na gorze :) Teraz sie zdreczam laktatorem, ogladam i przegladam, bo u mnie sie bez tego nie obedzie. Nigdy nie mialam zbyt wiele pokarmu, a te elektryczne laktatory podobno pomagaja mleczarni sie rozkrecic, zobaczymy. Ja brzucha jeszcze nie mierzylam, moze wieczorem meza poprosze, zeby mi zmierzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na prezenty nie mamy co liczyc, moi tescie kochaja wszystkie swoje wnuki tak bardziej na odleglosc, takze te, ktore mieszkaja w tej samej miejscowosci :) To jest czasem az przykre, bo chlopcy sie do dziadkow garna, ale co zrobic. Wole chyba tak, niz jakby mi mieli na glowie siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis od mamy przywioze troche rzeczy takie na wieksze dziecko i kocyk,bede miecz3 wiec wystarczy.mi moze rodzice dadza cos na dziecko a na tesciow nie licze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nie mam się czym zmierzyć:( mama3chłopców- fajną masz atmosferę w domu, taka rodzinna i wesoło-łobuzerska;) ja też z bratem się tłukłam zawsze hehe.taki wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi jeszcze ja jestem piąty miesiąc,ale w sobotę zaczynam już szósty.Ja się tam cieszę z dodatkowych kilogramów.Jak ja jestem chuda,to teraz przy 7 na plusie waże 62 kilo.Czuje się bardziej seksowna,no i mam piersi. A mi się tak do tego porodu nie spieszy.Boję się przeokropnie.I wiem,że ten dzień kiedyś nastąpi.A dzieciątko już bym chciała mieć po tej stronie brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lacerta ja tez mam 62 przed mialam 52 i poki co jest spoko :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej dziewczeta! Flavia- z tego co sie interesowalam jesli chodzi o zatrudnienie pracownika a potem za chwile okazuje sie ciaza to pracodawca i pracownik moga miec problemy wtedy gdy Cie zatrudnil a potem jak odeszlas nikogo nie zatrudnil na twoje miejsce, wtedy maja podstawy myslec ze bylas zatrudniona w celu wiadomym, ale jesli na twoim miejscu ktos sie pojawil to nie powinno byc problemu. Czytalam sporo na ten temat przed ciaza. Lacerta i Asik to wy szczuplutkie ja przed 62, a teraz 68... jak znajde gdzies cos do zmierzenia to sie zmierze... :) Ja tez nic nie mam dosłownie, tylko jedna pare skarpetek hehe... czekam jeszcze.... Tesciowa tez juz nie moze sie doczekac kiedy z zakupami wystartuje, w sumie sie ciesze bo dla nas to bedzie oszczednosc. Ciekawe co u mozeniejeden co dzien mysle zeby tylko bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacerta, to na samą końcówkę czerwca chyba masz termin, nie? Ja się zmierzyłam i mam 88 cm, ale czuję się jakbym miała 110. W pierwszej ciąży też się mierzyłam na sam koniec, parę dni przed porodem i nie dobiłam do 100, chyba skończyło się jakoś na 95, ale na tym etapie co teraz to jeszcze prawie brzucha nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,ja mam obwód brzucha 98 cm.Najlepiej jednak zmierzyć rano.Wtedy brzuch jest mniejszy.To mój 25,1 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Ja dzisiaj zrobilam porzadek w ciuchach. Zrobilam miejsce dla malenstwa. Ale na polce jest niewiele, ja dopiero teraz sie rozgladam za ciuszkami. . Hahahaha ja mam powyzej metra w brzuszku, ale ja zaczynalam ze spora waga bo az 79 wiec i swoje cm mialam. Brzuch mi sie pokazal w ciagu dwoch tygodni. Wszyscy mowili ze nic po mnie nie widac, a teraz jak mnie nawet rodzinka najblizsza widzi, to wolaja ciezarowka ;) dobre. Czasami sama mowie aby uciekali bo sie rozpedzam do lazienki :D . Ja mam niecale 5 na plusie, ale czuje jakbym miala z 8. Brzuszek mi czasami przeszkadza, szczegolnie podczas zakladania butow ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ale się fajnie rozpisalyscie:-) Ewinka czyli mogę wybrać albo pół roku 100 i drugie 60 albo cały rok 80% tak? W sumie na jedną wychodzi... A wiecie do którego dnia mca zus robi przelewy? Brzuchy mierzycie na wysokości pęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowaaa
Pamiętajcie dziewczyny bardzo ważną rzecz odnośnie urlopu macierzyńskiego, że jeśli któraś z was wybierze rok macierzyńskiego to trzeba to zgłosić w zusie od razu, że wybiera się opcję na rok. Nie ma opcji żeby wybrać najpierw 6 m-cy a potem jeszcze po tych 6 m-cach "dobrać" kolejne 6. Decyzja musi być o razu czy rok czy pół, bo potem nie ma odwołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi tak mam na koniec czerwca na 28. I tu dziewczyny piszą ,że wchodzą już w trzeci tymestr czyli cały miesiąc są przede mną.No ja może się załapie na lipiec jak dzidzia będzie leniwa i nie będzie chciała wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, ja sie wlasnie obudzilam, ciekawe, co bede w nocy robic :( Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×