Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ja zjadlam sobie i herbate wypilam.narazie skurczy nie czuje choc brzuch twardnieje ale bylo15minut przerwy.niechce zeby tak bylo codziennie tylko raz sie zaczelo i zebym urodzila.pczatek u mnie tez pada i strasznie wieje,chociaz nam raczej nie grozi zalanie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca :D widzę, że coś zaczyna u Ciebie dziać więc musisz teraz liczyć :) a mój się rozszalał , jutro idę na wszelkie badania i na paciorkowca i KTG :) ciekawo czy w ogóle mam jakies skurcze i czy coś dla mnie powie. Miałam dwa mocne ukucia w kroczu :D ale jestem ciekawa kiedy ja urodzę Początekczerwca no to ładnie, że już Cię zapraszają na porodówkę to za chwilkę to na prawdę dzidzia będzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia, oba imiona fajne, znam i Piotrkow i Dominikow i wszystko fajne chlopaki :) Ale jakos bardziej sklaniam sie ku Dominikowi, bo mam do tego akurat imienia sentyment. Oczekujaca, czyzby falszywy alarm, niestety? Wiekszosc kobiet zaczyna rodzic w nocy, moze sie jeszcze rozkreci :) Moja mama caly czas ma nadzieje, ze lekarz sie machnal i Leon jest dziewczynka :) Ale sweterek robi niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama3chlopcow niewiem co jest bo byly skurcze pozniej przerwa i teraz dalej boli mnie kregoslup i ten brzuch twardnieje i teraz tak kluje w boku.juz mam dosyc chce urodzic i miec to za soba.moze akurat cos sie zacznie a maly jeszcze nogami tak jezdzi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, nie chce byc zlym prorokiem, bo z calego serca zycze Ci ekspresowego porodu, ale jak czytalam majowki, to jedna dziewczyna trzy dni sie meczyla z takimi nieregularnymi skurczami. W dodatku caly czas stopniowo odchodzily jej wody. Sprobuj na pilce skakac, jak masz. Chodz po domu, bo to tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia ja też jestem za dominikiem. Oczekujaca może to fałszywy alarm i może w nocy się ruszy bardzo często porody są nocą. Odpoczywaj teraz,bo może już się zaczęło. A nie sącza ci się wody? U mnie leje i wieje okropnie. Jak tak będzie lać to jutro garaż będzie zalany,bo mieszkamy na wilgotnych terenie,nie daleko jest rzeczka. Mąż już wczoraj wszystko co elektryczne wystawił na stoły;-) Ją wciąż się często załatwiam,staram się dużo pić. Ją dziś posprzatalam,wypralam ciuchy. Ulozylam ciuski dla młodej,jutro jeszcze jedno pranie poprasuje i koniec;-) W którym tygodniu się pakowalyscie? Bo ją w pon 36 i nie wiem czy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mysle ze chyba nic nie dzieje sie bez przyczyny okazalo sie ze mam malowodzie ok 4 wód ide jutro na izbe mam brac torbe , lekarz powiedzial ze na pewno nie mozna tego zostawiac na czerwiec i jesli sie nic nie zmieni to ciaze ttrzeba rozwiazac ide jutro na ta izbe bedzie moja znajoma polozna i jej kolega lekarz wiec zobaczymy co on powie, mala wazy ponad 2600 36tydz :( siedze i rycze a maz martwi sie tylkp o samochodo mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego sie obawiam ze bedzie tak kilka dni a pozniej sie zacznie:/kasiu wody mi nie odchodza tylko ten brzuch i to wszystko.a moze rozwarcie sie robi.gin twierdzil ze do piatku wytrzymam zobaczymy jak bedzie.ale jak nigdy glodna jestem dzisiaj.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, nie placz. Najwazniejsze, ze z dzidzia wszystko w porzadku, postaraj sie uspokoic. Lekarz mowil cos wiecej? Beda wywolywac, czy zrobia cc? Maz pewnie w szoku, do nich wszystko dociera z opoznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny czy w naszych czasach nie ma juz bezproblemowych ciąż:(, asik trzymaj sie nie placz makeńka twoja corcia ale juz 36 tc spokojnie bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wszystko będzie dobrze zobaczysz :* lepiej teraz niż miało wyjść później :* a do jakiego szpitala jedziesz - Warszawska ? Faceci nie myślą wcale o NAS o NASZYCH uczuciach ehhhh... mój ostatnio jakoś mało uczuciowy :( takie odczucia mam i mnie to dręczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak esmi jade na warszawska bardzo nie chce lezec na patologii a jeszcze bardziej miec wywolywanego porodu nie wiem co to bedzie :( moze jakos uzupelnia te wody czy co nie wiem nnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,ktoś chyba mocno nad tobą i maleńką czuwa,tak chyba miało być żeby sytuacja sie teraz wyjasniła,lekarze zrobią wszystko by było jak najlepiej dla was! 36 tydzień masz moja koleżanka miała w 36 2 tyg temu cc i jest wszystko w jak najlepszym porządku,podobno dziewczynki są bardziej silniejsze od chłopczykow,bedzie dobrze,masz tutaj tyle super mamusiek które trzymają i bedą trzymać kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik tylko spokojnie napewno będzie dobrze. Jak masz mało wód to małej będzie lepiej juz na twoim brzuchu. 36 tydz jest już ok spokojnie nie stresuj się. Będziecie pod dobra opieką. A będziesz mieć cc? Mężem się nie martw moze tak reaguje na stres? Dotrze do niego później do nich wszystko dociera później;-) Pisz nam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik nie martw sie,latwo mowic ale ja juz mam 37tc a moja kruszynka wazy jeszcze mniej. Gdy bylam w szpitalu lezala kobieta ze zbyt duza iloscia wod,ktora wykryli dopiero przy przyjeciu do szpitala. Byla 5 dni po terminie a oni nic nie chcieli robic bo po co? Rano zaczely sie jej saczyc wody, wiec bylo zagrozenie ze odejda jej nagle i wtedy maluch sie odwroci lub cos gorszego. Szybko podali jej kroplowke ktora zaczela dzialac po 15 minutach. A po godzinie skurczy miala synka przy sobie calego i zdrowego, z waga 2.760 oczekujaca nie chce cie straszyc ale moze bedziesz miala jak ja, takie falszywe alarmy mam min 2 razy dziennie,ok 1 w nocy trwaja w maxie 3godziny i rano gdy sie budze. 2 razy bylam juz w szpitalu,za kazdym razem ktg pokazuje skurcze powyzej 80 a gdy skurcz mija wartosc pozostaje powyzej 30. Trzyma mnie tak od poprzedniego wtorku i w szpitalu ciagle slysze ze to sa tylko przepowiadajace. Najgorsze ze pod koniec mam kilka skurczy co 4-5 minut,potem sa 3-4 bardzo mocne(znajoma powiedziala ze tak odczuwala parte) i nagle zaczyna sie uspokajac. Mam nadzieje ze u ciebie tak nie bedzie. Mam nadzieje ze do niedzieli zabka sie zdecyduje a jesli to nie minie chyba dam w lape by wywolali bo juz mam dosyc tego. Nieznajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq musisz myśleć pozytywnie :* wszystko dobrze się skończy ! A mężem się nie przejmuj :** Daj znać co i jak bo my tutaj o Ciebie bardzo się martwimy jak o wszystkie przyszłe Mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaS_88
ANNA, ja od założenia pessara jestem na L4, mam cały czas odpoczywać, dużo leżec, nic nie dzwigać, zazwyczaj słychałam tych zaleceń, nie wiem co by było gdybym więcej chodzila, sprzątała, gotowala itp, - może tez dobrze, ale kto to wie, teraz chociaż nie moge sobie nic zarzucic, zrobiłam wszystko zeby dotrwać do bezpiecznego tygodnia :) jakoś zleciało i teraz tylko zostaje mi czekać na maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asia mała wcale nie jest taka mała, wszystko będzie dobrze, będziesz pod opieką a na małowodzie są jakieś sposoby. Co by sie nie działo to juz 36 tydzień wiec nie jest tak wczesnie. Ściskamy mocno i przesyłamy dobre wibracje. Nie płacz i nie stresuj sie za mocno. Daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- coz za głupoty z ta waga ! Moj Maly na 37tc mial 2400/2500g. Jakby moj lekarz mial takie podejście do wagi dzidziusia to cala ciaze bym lezala w szpitalu. Malowidzie zaczyna sie od 1000, a ja mam 1200.. teraz to w sumie nie wiem. Moim zdaniem jest to niepotrzebne strasznie ze strony lekarza.Nie kazde dziecko musi rodzic sie z waga 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Początek, ale Asik nie napisala,że małowodzie stwierdzili na podstawie wagi, prawdopodobnie zrobili to na podstawie ilości wód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asiu napisała,że afi ok.4, jeśli dobrze to zrozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Także czytajmy uważnie:-) Asik będzie dobrze,nie zamartwiaj się,najważniejsze że to wykryli i teraz już będziesz pod opieką. . ja wyskakałam się na piłce,po czym ledwo mogłam złączyć nogi jak z niej wstawałam:-)coś wcześnie chodzicie spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie, wlasnie skonczylam jesc kolacje :-D Moj syn ma jutro urodziny I dopiero niedawno zasnal, taki byl podekscytowany. Wlasnie siedze kolo jego lozka I placze jak glupia, ze juz taki duzy jest I tak mi szybko rosnie. Te hormony ;-) Moja mama szaleje w kuchni z tortem, kokosowy sobie zazyczyl :-D Zaliczylam dzisiaj spacer, dobre 3 godziny dreptalam, ale Leosia nic nie rusza, twardy facet. Pozostaje mi tylko czekac do 10 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3,ile synek kończy lat?to starszy czy młodszy? Płaczesz... Cudownie jest być mamą,prawda? 3godz. Wow!ja nie dałabym juz rady, dzisiaj mialam wycieczke do biedronki to ledwo wróciłam bo tak niesamowicie kłuje mnie w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy syn, 8 lat. A dopiero co robilam test ciazowy :-) Teraz znajduje w jego szkolnym plecaku listy milosne od niejakiej Bethan :-D Czas tak zasuwa, ze az strach. Sama sie niedlugo przekonasz :-) Oczekujaca chyba dzisiaj nie urodzi. Ciekawe kto nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Asik nie martw sie, lekarze wiedza co robia, teraz najwazniejsze zebys ty sie nie denerwowala. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mam chrześniaka w jego wieku,tylko z kwietnia,kocham jak własnego synka,tez ostatnio pytał mi się czy ma powiedzieć Nikoli,że ją kocha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, jak tam po nocy, ruszylo sie cos czy nie? Mama3chlopcow Moja corcia pierwsza tez niedlugo 8 skonczy, a pamietam jeszcze czas ciazy, szpitale stres i co tylko, a teraz juz dziewczyna taka duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
hej dziewczyny, mój syn też w tym roku skończy 8, wczoraj wieczorem też mnie nabrało na takie myśli jak przyszedł mnie przytulić przed snem, że niedawno go w brzuszku nosiłam, był taki malutki a teraz już poważny mężczyzna, uczeń:) tylko nie płakałam:) ten czas tak szybko leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie od samego rana tak sie rozpycha, ze wszystko boli. Brzuch strasznie sie stawia dzisiaj, i mam straszny ucisk na dole. O 14 mam wizyte u poloznej zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×