Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Flavia, najgorsze to dolne,póki nie przekracza 90 to nie jest źle.jeśli chodzi k bol Glowy to groźny jest jak Glowa boli z tyłu. . oczekująca to ja pisałam o masażu szyjki bo mnie jutro to czeka. . nomadic-no dokładnie,po burzy świeci słońce i to jak! Czasami jednak te burze konieczne żeby powietrze było świeższe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka przepraszam za pomylke:)mnie to bardzo bolalo ruszal palcami tak jakby sciskal cos takiego.moze po tym mam plamienie ale to bylo o10 a teraz dopiero mi sie pojawilo i brzuch boli jak na okres.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nomadic juz mam dosyc ciagle falszywe alarmy ale gin mwi ze robia sie duze postepy.ja chce juz urodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca jak juz jest krew to zaraz urodzisz. ale jestes twarda, bo ja to juz bym była w szpitalu jakbym zobaczyła krew. ty pewnie szybko urodzisz. Dziewczyny wam się teraz te brzuchy stawiają a u mnie to nic. pewnie będzie cisza i walnie któregoś dnia z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca to na pewno po tym masz plamienie. No niestety masaż szyjki jest bolesny,ale często pomaga rozpocząć akcje porodową. Ja troche o tym czytałam i rozmawiałam z lekarką,wiec a nóż cos będzie w nocy:-) a jak nie to spokojnie,dni mijają i na Igorka przyjdzie czas. . obiecałam sobie,ze troche będę jeszcze obrażona na męża,ale juz mnie tak korci,żeby cos pożartować albo sie przytulić, ja to jednak nie umiem byc twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka a ty masz na kiedy te wywołanie wyznaczone? ja co rano jak wchodze to sobie myśle ze pewnie oczekująca juz urodziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja jutro idę na masaż (hehe,ale to brzmi,szkoda,ze tak boli),usg i ktg i jak nic sie nie wydarzy (będzie miejsce na oddziale)to we wtorek idę do szpitala i tam pierwszego dnia dostane 2h oxy, potem czekamy moze juz się wykluje cos,a jak nie to trzeciego dnia 6h oxy, a dalej to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie masaz powinien byc przyjemny a niebolesny:)flavia ja obawiam sie ze bede dlugo rodzic.poczatek pewnie urodzila bo nic niepisze:)jabym chciala jak moja znajoma czop odszedl tydzien temu a wczoraj dostala boli i zaraz urodzila.ja juz stracilam nadzieje ze urodze ciagle jakies znaki a rozwarcie niepostepuje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja was nie rozumiem jak możecie sie dobrowolnie godzic na masaż szyjki macicy, ok, urodzić kazda chce ale bez przesady, to jeszcze zgódźcie sie na kleszcze i proznociag do tego i będzie cacy, pomyślcie trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja po badaniu w piatek mialam cala podpaske taka duza we krwi zywej, i jeszcze za jakas godzine po badaniu usg na oddziale zostawilam niezla plame na lezance panu doktorowi az przenokl ten material ale wstyd, ale mi mowil ze to od badan a to nie byly plamki i nikt sie nie przejal... po badaniach juz ok. Tylko resztki tej brazowej lecialo... a z takimi problrmami jak my to sie raczej po terminie rodzi mimo ze rozwarcie od miesiecy szyjek nie ma a wykluc sie nie chca, mowia ze to od duzej.ilosci luteiny:-/ tylko ze moj duzy i dobije do 4 kg pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was czerwcowe mamy :) jestem mamą sierpniową i próbuje dowiedzieć się czegoś o swoich dolegliwościwch. Z racji tego że jesteście starsze stażem to może któraś mi pomoże :) Otóż boli mnie jedno miejsce po lewej stronie i powyżej pępka. To na pewno macica a nie coś w środku. Dno sięga mi obecnie ok 4-5 palców nad pępkiem a ból jest jakieś 2 palce nad pępkiem tyle że z boku. Czasem jak dostanę w to miejsce kopniaka to strasznie boli. Podobnie było podczas badania usg kiedy lekarz najechał na to miejsce. Wtedy odczuwałam to trochę jakby przejście prądu. Do wizyty u lekarza zostały jeszcze 2 tyg. Może ktoś z was orientuje się w czym problem? dodam że łożysko na ścianie tylnej i to 27 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze jak pójdę za tydzień na wizytę to juz będę miała większe rozwarcie i samo pójdzie bez żadnych ingerencji i kroplówek. narazie jeszcze mam czas na wszystko:) gosc- ja jakis miesiąc temu miałam tak ze obracając sie na łózku poczułam straszny ból koło pępka po lewej str tak jakby macica mi pękła w tym miejscu, bolało jakies 3 dni i stopniowo przechodziło. nic sie nie działo, chyba to dlatego ze za szybko chciałam się przekręcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u kolezanki mala fajniutka ma duzo wlosow hehe czego sie dowiedzielam jak przyjdzie anestezjolog dostrzykiwac znieczulenie przed parciem to trzeba brac , ona mowila ze jej odradzili i to byla najgorsza decyzja wiec ja jak cos mam dostrzykiwac :) ogolnie byl jeszcze problem bo glowa byla wysoko i zaproponowali jej cc ale ze ona przeciwniczka na calej lini to sie nie zgodzila i dobrze urodzila sama i dzis jak przyszlam nie widac ze rodzila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwilam sie tylko ze dostrzykuja znieczulenie przy rozwarciu takim jak np 8cm myslalam ze tego sie nie robi a jednak , dziewczyny z Białego : wiadomosc kolejna , na salach nie ma nc zupelnie nic dlka dziecka oprocz przewijaka wiec brac wszystko to raz, a dwa wziac butelke bo kaza dokarmiac zeby dziecko za duzo nie spadlo na wadze , glupota ale coz i daja takie szklane buteleczki mleka io do tego okropny smoczek wiec kolezanka mowi zeby brac butelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq ale to na warszawskiej ?? bo jak rozmawiałam z położna z PSK to normalnie Oni ubierają dzieciaczka i nawet pieluchy i podkłady ginekologiczne dla mam Bo ja jutro w końcu pakuję torbę dla siebie i dla malucha ;) A jeszcze torbę jedną pakuje na wyjście aby mąż nie szukał w co ubrać maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jak coś cie niepokoi i boli bardzo to jedź na izbe przyjęć a nie szukaj odpowiedzi na forum, bo nikt nie da ci tutaj 100% dobrej odpowiedzi co to moze być. swoją dorgą to wysoko masz tą macicę jak na 27 tydzien- to chyba niemozliwe zeby byla az 4-5 cm nad pępkiem. To lekarz stwierdził czy sama sobie zmierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Gościu no ja się godzę na masaż szyjki, to jest chwila bólu a wolałabym to i samoistny poród niż wiele godzin oxy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Esmi na warszawskiej , dzis tam bylam :) bylam tez na porodowce wszystko tam fajnie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiq a jak położne ? koleżanka coś mówiła ? chodzi o poród i połóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu niestety nie umiem Ci pomóc :( Ewinka mam identyczne ciśnienie jak Ty, rano niższe, wieczorem wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połozna na porodowce byla super ogolnie moja kolezanka zanim trafila na porodowke byla na ginekologii na patologiibo nie bylo miejsc wiec na kazdym oddziale ja znali hehe wiesz jak 22godziny szyjka sie przygotowywala to zdazyla zwiedzic wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie naprawde , powiem tak moja kolezanka miala naprawde ciezki i dlugi porod , parcie tez ciezkie , a mowi ze bolalo owszem nie da sie ukryc ale nie jest to bol ktorego nie da sie zniesc, przychodza chwile zwatpienia strachu ale mimo wszystko czlowiek daje rade , ona mowila ze w pewnym momencie chciala skakac i sie zabic jak sie dowiedziala ze juz rozwarcie jest ale z koleji ze ta glowa wysoko i schodzic nie chce , pamietam bierz znieczulenie przed parciem kolejna dawke to jej najwazniejsza rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak brzuch mi twardnieje to czuję dokąd sięga mi macica. Kopniaki też czuje dużo powyżej pępka. To moja druga ciąża więc może dlatego tak szybko brzuch rośnie... bo nawet położne w szpitalu mówiły ze brzuch mam spory. A przytyłam 3 kg. Tak to mnie nie boli macica tylko jak mały trafi w to miejsce. dziękuję za odzew :) i życzę wam lekkich porodów i zdrowych dzieci :) mama sierpniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq widzę, że Ty porodu się nie boisz :) u mnie juz 38 tydzień ... We wtorek do lekarza i jeszcze odebrać wyniki :) Poród tuż tuż :) brzuch mi opada i brzuch twardy się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik-jak miło sie Ciebie czyta:-) koleżanka podniosła na duchu:-) jakoś to wszystkie przeżyjemy:-) . Ilonek no tak to z tym ciśnieniem mam,przez te wahania czasami usypiam na siedząco a czasami czuje taki niepokój w piersiach, ale u mnie dwóch lekarzy mowilo wyraźnie,ze trzeba rozwiązać wcześniej,no i oni niezależni zupełnie,wiec im ufam... Flavia ja we wtorek zaczynam 39tydzien, wiec wg obliczeń szpitalnych mam 37t6dni albo 37t5d, ja nigdy nie wiem dokładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ja tak dzisiaj spuchlam, ze az sama sie wystraszylam. Normalnie mam nogi jak slon. Cisnienie 112/75, czyli nie jest zle. W srode mam wizyte, ciekawe co mi powiedza. Rozmawialam ze szwagierka i zaczelam sie zalic, ze dziewczyny z forum juz chodza z rozwarciem, czopy im odchodza itd, a ja nic. Pocieszyla mnie, ze jej sie akcja porodowa rozkrecila nagle, bez zadnych sygnalow ostrzegawczych i ledwo do szpitala dojechala :) Nie wiem, jak Wy, ale ja juz chce lipiec!!! Tez jeszcze nie mam torby spakowanej i chyba nie bede pakowac. Moze w ten sposob skusze los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa a wiesz, że ja od jakichś 2 tyg zasypiam na siedząco? Cały czas jestem senna. Miałam nawet Was pytać, czy też tak macie. Więc to może być przez ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×