Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik be zlog
a jeszcze mam pytanie do Ciebie bo nie meiszkasz w Polsce z tego co pamietam , u was nutramogen mozna kupic bez recepty:>? u nas nie ma opcji bo jest zarejestrowany jaki - lek i jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
AAAJ ja bym sie klocila , jesli mala napawrde ma ta nietolerancje wystraczy ze zleca test keerego z kalu (na nietolerancje laktozy ) i z krwi pod kątem nietolerancji białek mleka i jak bedziesz miala dowod czarno na bialym ze wynki sa zle to łaski nie robia z wypisaniem . mojej kolezance wlasnie te wszystkie badania pozlecali i wyszlo ze nie ma skazy a 4 lekarzy u ktorych byla juz jej nutramigen wypisywali bo takie miala objawy ze do szpitala ja chcieli klasc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik wiem mala sie nie najada nim dzwonilam do polskiego pediatry i kazal mi dodawac na noc do mleka mala lyzeczke kleiku na 150 ml wody tak ze to prawie nic ale mala przynajmniej nie wola co pol godz mleka i nie rozpycha zoladka i zauwazylam ze mniej jej sie ulewa czasem wogole. Jedytne w tym kraju wlasnie to to ze nie ma dobrych lekarzy do dzieci na niczym sie nie znaja a jeszcze szukaja wszystkiego u wujka google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik mozna bezz recepty jedynka koszt 200 zl 2 juz 300zl prawie a na recepte jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A J
Asik nie dodaje wpisow tu mleko mozna bez recepty dostac 1 kosTuje 200 zl a 2 juz 300 no a na recepte jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- ja trochę żałuję,że szczepiłam tym 3 wkłucia.Biedny mały,ale był dzielny, na korytarzu dopiero zaniósł się płaczem z takim strasznym żalem:( tak jak przy kolce bez kropelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
cos mojego posta nie dodalo AAAJ pisalam ze ja bym sie klocila , zrobila bym na wlasna reke badanie test keerego z kału na niet. laktozy i z krwi na nietolerancje białek i jak wyjda wyniki złe to im pokazujesz i bez laski wtedy wypisuja mojej kolezance pozlecali wlasnie te wszystkie badania i wyszlo jednak ze nie ma nietolerancji a 4 lekarzy jej dawalo nutramigen - ale tez na 100% bez badan wiec tak byc nie powinno bo jelsi byla by skaza to powinna dostac znizke tyle ze nikomu sie nie chce robic badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wlasnie problem w tym ze na badania trzeba miec skierowanie a tu nie chca mi dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona druga mozesz dac 5w1 jesli lekarz sie zgodzi my to praktykujemy zazwyczaj .. o duzo rodzicow zmienia zdanie po pierwszym szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
AAAJ a nie mozna u was zrobic na wlasna reke badan w laboratorium? co za .... dzieki Ilonek zaraz zobacze jak go podszyc zeby nienaruszyc bo nie moja sukienka , ja bym jeszcze uciela rekawki i zrobila takie jaky w motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Dziewczyny wstawcie zdjecia dziaciaczko w ubrankach z chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik tu z lekarzami wogole jest ciezko kontrole poporodowa mialam ostatnio i lekarz zadal mi pytanie jak sie czuje ja ze ok bo taka jest prawda i podIekowal wizyta trwala dokladnie 3 minuty. wiec jedyne wtym kraju to brak dobrych lekarzy. moj maz juz nie raz zjebal lekarzy ale to nic nie daje wiec rece opadaja. Jest jesCze jedna szansa mam wizyte do mojego lekarza 4 wrEsnia czekam na nia od porodu tak ciezko sie do niego dostac bo jest jedynym lekarzem ktory ma pojecie o fachu wiec zobaczymy. przepraszam za bledy ale z tel pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nie da rady na wlasna reke trzeba miec papierek od lekarza juz probowalam ale nic nie chca zrobic bez kwitka. W takich chwilach tesknie za polska i tamtejsYmi lekarzami bo jednak szukaja co jest robia badania a tu jedyne co powiedza to ..natura wie co robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
jestem w szoku , myslalam ze w Polsce jest zle ale jednak nasza sluzba zdrowia nie jest taka najgorsza jakbys byla w Polsce z mala albo znalazla jakies labo tam to zrob : test kerego z kału Ige białka mleka krowiego takie badania powinni ci zlecic jesli dziecko ma powyzej 6tyg bo test keerego do 6tyg zawsze wykaze nietolerancje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik do pl nie da rady teraz jestesmy w trakcie zal paszportu musimy sypac 700 km do ambasady z malenstwem. Takie tu przepisy a blizej ambasady nie mamy. Vzeka nas w przyszl tyg wyprawa z 2 dzieci. Dobrze ze mala lubi jazde samochodem jedna i druga to nie bedzie wiekszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawię za tydz jak dostanę od fotografa, bo na razie nie mam :) Zauważyłam, że Pola coraz częściej chce jeść. Upomina się już po 1,5 godz i zjada po 90 ml. Próbuję ją przestawić na rzadziej i więcej na raz, bo to dla mnie męczące. Cały dzień tylko mleko robię, karmię, myję butelkę i tak w kółko. Dzisiaj zjadła 130 ml, a po 3 godz znowu 130 ml i na razie śpi, a od ostatniego karmienia minęło ponad 2 godz, więc jesteśmy na dobrej drodze :) Zmieniłam mleko z bebilonu comfort na hippa, bo nie mogłam patrzeć na te zielone kupy i znowu strzał w 10 :) Comfort pomógł na kolki, ale miała zaparcia, a po hippie kupa idzie jak burza :) Do każdego mleka dodaję 4 kropelki esqumisanu i kolek nie ma na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Aaaj a jakie tabletki bierzesz? Ja wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę ale takie mnie myśli naszły a co jak małemu zaszkodze? Wiem ze to glupie, ze kp mozna je brać ale tak jakoś. Ale mam lenia ostatnio. Dzisiaj malutki ma cala głowę w potowkach w nocy m nakrył go kołdra nasza i był caly mokry. Agata całkiem inaczej sobie ciebie wyobrażałam. Szkoda, ze wszystkie nie mozemy się spotkac:) esmi wysłałam zaproszenie na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ nie ma nic gorszego dla matki jak patrzenie na cierpienie dziecka, moja od 1 dnia miała kolki, a ja nie umiałam jej pomóc. To był koszmar. Pomógł bebilon comfort, jadła go 6 tyg, ale takie zielone i śmierdzące kupy szły ( ponoć to na to normalne na tym mleku) , że szok. I jak kupę robiła to popłakiwała. Teraz po hipp kupka żółta i bez bólu, nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic ja też mam dziś lenia, nie wiem nawet czy obiad zrobię. Chyba spędzę ten dzień z Wami dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek czasem mnie kusi zeby sprobowac normalnego mleka i zobaczyc co sie stanie ale nie ryzykuje samopoczucie corci najwazniejsze ona juz do smaku sie przyzwyczaula i wrecz uwielbia to mleko. Podrosnie to bedziemy probowac czegis innego narazie niech sobie pije tegi smierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten comfort też taki gorzkawy a moja tak go jadła, że aż jej się uszy trzęsły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic a jakie ty tab bierzesz. ja chcialam plastry albo ten w zastrzyku na 3 mies ale ta lekarka heheh z nazwy tylko nie wiedziala czy moze przepisac ni szok naprawde a jak sie pytam jakie maja dzialania sklad i co lepsze dla mnie po porodzie to ona na to ze odsyla mnie do internetu i mam sobie poczytac noz jasna cholera to ja jestem lekarzem czy ona. szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek ja jak poerwszy raz sprobowalam tego nutramigenu to zwymiotowalam i nosem i buzia pozniej jeszcze dlugi czas czulam posmak mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ikonek to polenimy się obie:) Chyba, ze później kopne się w cztery litery i się rusze:) Aaaj najważniejsze, ze juz malutka się nie meczy, a po tym mleku i kleiku normalnie przybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Aaaj ale ci się lekarze trafiają no cholera, przepraszam ale mnie by szlag też trafił. Ja mam azalie. Boje się plamien kiedyś brałam microgynum i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja tez mam lenia co do jedzenia Ilonek moja je zazwyczaj ok 100 i wytrzymuje od 2 dop 3h zalezy od dnia ale czesciej wychodzi max 2,30 - 2,15 ..chyba ze jestesmy na spacerze no i dzis taki dzien ma ze teraz jadla po 3h znowu 100, robie jej 130 ale zasypia w polowie butelki i wiecej niz 110 juz nie zje bo spi taki z niej spioch ssanie tak ja meczy , ale moja w nocy tez je dodatgkowo jednak to ok 2 karmienia wiecej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
AAAJ jak chces zwprowadzac to najpierw kup te mleko niskolaktozowe typu bebilon comfort i najpierw jedna porcja dziennie pozniej dwie itd ale nigdy nie na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×