Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość dzikidzik
Cześć Dziewczyny :) my dzisiaj idziemy na szczepienia, zobaczymy jak Mała zareaguje - 6w1 i rota. widzę, że kupa rzadzi naszym maminym życiem :D u nas tak samo - Małgosia od poniedziałku ma problemy ze zrobieniem. - wije się i pręży caly czas, bo kupę robi mniej wiecej przy każdym karmieniu. Teraz przez kupowe problemy - rzadziej, ale wije się non stop. podajemy sab simplex, biogaję (wydaje mi się, ze biogaja trochę pogarsza sprawę), ale nic nie pomaga :( nawet wcześniej skuteczne masaże brzuszka w tym tygodniu nie dają rady. mnie tez czekają zakupy ciuszkowe w ciągu kilku następnych dni. Chłodno się zrobilo, a my mamy tylko jakiś jeden ciut za duży kombinezonik frotte i bluzę na 68, a Malgosia jeszcze w niej tonie. W ogóle to moje dziecko jakieś krotkie takie, nosimy 62, a w niektóre body to jeszcze w 56 sie mieścimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzikidzik ja niby mam ciuchy cieplejesze ale ta pogoda jest tak beznadziejna ze nie wiem czy jej nie za zimno ;/ ze gotowa jestem wyciagnac kombinezon jesienny allegro.pl/kombinezon-ocieplany-pajac-bambi-cool-club-62-i4508725916.html o taki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik jak piszę, że zjadła 90 ml to dlatego, że tych 10 nie dojadła. Nie wiem jak reszta dziewczyn :) dzikdzik moja też się topi w 68 :) Urodziła się 56 cm ( ale oni to inaczej mierzą ze stopą chyba ) teraz od głowy do pięty ma 61 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Temperaturę zmierzyłam i jest ok, a smoczek większy mamy już od miesiąca bo jadła bebilon Comfort a on gęsty i przez najmniejszy smoczek nic nie leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Gość od dziecka 56 cm to ja:) z tel piszę zapominam się podpisać. Ubieram teraz tak body z dł rękawem, leginsy, sweterek, czapka i buciki i kocykiem okrywam. Kurczę, żeby w sierpniu tak zimno bylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ja myslalam ze mierza wlasnie ze stopka i pytalamn na porodowce to powiedzieli ze nie ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja rano poszłam z zuzia spać bo cały czas pada,przynajmniej wyspana jestem ale cudze się bo nie mam co robić jak pada. Dziś się wazylam i jeszcze 6 kilo ale chciałabym więcej zrzucić dodatkowo z 5-7 jak się uda . Agata moja jak ma wibracje to oczy jak 5zł i cisza a zaraz śpi. Ilonek my z m mamy takie coś na koncie że co miesiąc z jego wypłaty zabierają 200zł i to procentuje za 20 lat trochę się uzbiera a nie muszę o tym pamiętać. Ja zostawiam ciuszki liczę że się przydadzą za 2-3lata:-) Moja się bardzo cieszy jak widzi m tylko go zobaczy i śmiech obrazu:-) 33ona nam nie pomogły dwa rodzaje kropel,jak przestawalam stosować to problem wracał,pomógł masaż oczu i teraz jest ok. Agata chusteczki trzymam do góry dnem wtedy nie są aż tak mokre na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Cześć dziewczyny my już po szczepieniu ( bezpłatnego ) pierwsze wkłócie bezbolesne , drugie ryk a o trzecim to już wył niemiłosiernie ale przytulaski były i jak wracaliśmy do domku to też płakał biedaczek a w domku się uspokoił i teraz ładnie śpi. Wkurzyłam się normalnie bo kupiłam wcześniej czopki glicerynowe a miały być na temperaturę bo mówiłam, że nie długie idę z małym na szczepienie a ta dała na przeczyszczenie cholera jasna ja do domu pewna, że mam a tu dupa blada nie mam ... :( potem męża poproszę aby kupił albo sama skoczę. 33ona ja na sali też tylko dostałam bukiet kwiatów czerwonych róż!. a mąż rzadko kupuje mi kwiatki - typowy facet :D a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
tez chce kupic jakis kombinezon na jesien ale na rozm 80 nie ma wyboru za bardzo. na malenkie dzieci 62,68 są slodkie ten co asik dała ładny, a na 80 to same ciemne. A mój misiek tak rosnie ze szok, chyba musze go przestac karmic drożdzami heh. piszą ze 80 to na rok a mój juz za miesiąc bedzie taki nosił, 3miesieczne dziecko szok. i podejrzewam ze wazy podobnie jak twój nomadic, co za kloce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wciąż w rozm 62,a chciałabym już coś nowego kupić. Moja wkońcu zrobiła kupę i teraz w lezaczku szczęśliwa siedzi. Flavia tylko się cieszyć ze rośnie moja taka malutka jakby nic nie rosła:-) Wczoraj mi się tak miło na sercu zrobilo jak m gadał z mała ta po swojemu mówiła a ona do niej że jak uwielbia itd a ona z takim uśmiechem słuchała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia tylko uwazaj bo te kobinezony sa zawyzone rozmiary moja ma chyba 62 i jest za duzy kolezanki corka tak samo Ilonek fajny jeszcze zostanie na zime kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zimę kupię raczej używany kombinezon, może znajdę coś w fajnej cenie, nie chce mi się wywalać 200-300 zł na parę miesięcy. A ten jesienny to mam roz 68 i jest spory, może zmieści się jeszcze na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja tak samo mysle chyba ze nic nie bedzie to wtedy a moze a ciuchach cos znajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
super te kombinezony, tez mam z cocodrilo taki zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
.moj mały smoczka soka kiedy chce tzn nie zawsze jak mu dam tylko z czasu pociumka albo jak się go umiejętnie nim oszuka:) Esni mój też płakał wczoraj w drodze do domu po szczepieniu i też twój Kubuś sporo przybral:) Flavia no tak duże nasze chłopaki. Ja jeszcze nie myslalam wogole o kombinezonie i cale szczęście bo wywalilabym kasę na zamaly. I bede się rozglądać za używanym. Przypomniało mi się, ze pierwszy syn jak miał roczek to też tak szybko przybieral i dostal kurtkę na zimę a jak wstał na nogi to się unormowal i ta sama kurtkę nosił jeszcze kolejna zimę całą :) Kasia u nas też juz pada. ale i tak niebardzo chce mi się samej chodzić na spacery:) dzisiaj koła wózka cale w piachu i blocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
u mojej smok to najlepszy przyjaciel bez smoka ani rusz hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja wam wysle zdj z tel jaki Igorek jest i jak pije sam mleko:)u nas pada i do pediatry jade zaloze mu body i bluze i spodnie welurowe i kocem przykryje moze niebedzie mu zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja maruda właśnie zasnęła pierw na rękach to potem się przebudziła a teraz w gondoli śpi - ciekawe na jak długo ... :) oczekująca czekamy na zdjęcia. Dzisiaj robię rosół nie mam weny na obiady tym bardziej dzisiaj ! W biedronce są fajna promocja na kawę mrożona i latte ze szklanką :D uwielbiam takie rzeczy :D a kawa pyszna bo już wypiłam jedną :D jeszcze dużo rzeczy mi brakuje w domku ale powoli sobie kompletuje :) czekam w przyszłym roku na remont łazienki normalnie potrzebuje tego :D bo w tej chwili wygląda tragicznie ... :/ wiadomo mieszkanie do remontu kupione to trzeba inwestować ale jestem zadowolona, że mieszkamy na swoim z kredytem ale 15 lat szybko minie a my ze spokojem będziemy żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
czopki glicerynowe są właśnie na przeczyszczenie.Przeciw gorączce nie ma glicerynowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kurde moj ma jakis nalot na wardze, myslalam ze to mleko a to jakies dziwne, chyba pleśniawka? ale go nie boli chyba bo zadowolony od rana, czym to leczyć? aftinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik jak Igor dostal biegunki to bylam prywatnie u lekarza i on zasugerowal ze moze miec za malo wit d i lepiej sprawdzic,a codziennie daje mu 1kapsulke.mojj zawsze jak u lekarza jestesmy to albo zasika doktora albo kope robi jak go mam rozbierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ale duży już jest Igorek !!! i fajnie, że już sam trzyma butelusie :) fajnie fajnie u nas się udało 2 razy jak sam trzymał przez chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
esmi duzy jest taki dlugawy nawet:)i jak pije to trzyma dluzszy czas butle:)bylismy u pediatry mowi ze glowa sie wyrowna i narazie nie trzeba robic badania na wit d.za2tyg bedzie szczepienie.dzis tak glowe podnosil i ruszal na boki ze smiech:)ja robie wlasnie sok z aroni poki spi maly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przez szczepionkę może Kuba nie robić kupy bo kurcze piszczy , pierdzi, nawet ulał teraz troszkę mleczka czekam na męża aż przywiezie czopki to mu dam ... i wczoraj kupa była zielona bo przed wczoraj nie zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi raczej w 99% nie ale zawsze 1% jest ze jakis ból brzucha czy cos ale to by trzeba bylo sprawdzic w ulotce pewnie 1 na 1000 przypadkow wiec wątpie raczej reakcje miejscowe i gorączka drazliwosc placzliwosc , sennosc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziękuję, teraz po długim zastanowieniu to może jest spowodowane , że Kuba jest płaczliwy dzisiaj cały dzień i senny czekam na męża bo ma kupić czopki to mu dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzis ogolnie ciezki dzien , moja caly przespala tylko jadla i spi zaraz ja budze bo mi zacznie w nocy buszowac i bedzie heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×