Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Jeszczw cod do ilosci mleka z cycka na pewno pija duzo duzo wiecej bo moja majac niecaly mc jedzac mm 60ml potrafila sciagnietego mleka z piersi wypic nawet 140ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Sisilka na głownm pasku jest taka kłodeczka z trzema kreseczkami wchodzi w to i tam jest : kto moze zobaczyc dodwane przeze mnie tresci i zmieniasz na tylko znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kurde wogole nie ogladam tv a teraz podobno duzo fajnych programow , wczoraj obejrzalam barwy szczescia , a w sr na dobre i złe moje ukochane :D ale patrze tez ugotowani o 14,25 od pn-czw superowo , ktos jest na biezaco z tv cos jeszcze fajnego idzie? wczoraj przegapilam meski top model ;/ znowu nie widac postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz urwal sie pracy ma super szefa jak uslyszal co sie dzieje to sam wygnal go do domu i jeszcze powiedzial ze jak potrzebujemy niani to jego zona z checia pomoze. Az sie poryczalam bo wsumie obcy ludzie sa skorzy pomoc a jak dzwonilam do domu i prosilam mame ze kupie jej bilet na kilka dni zeby pomogla to dostalam odp ze nie ma czasu bo synkiem brata sie zajmuje a przeciez nie musi bo zona brata nie pracuje i siedzi w domu. Ehhh jednak powiedzenie umiesz liczyc licz na siebie super sie sprawdza. Kochane nie mam jak kazdej z osobna odpisac bo tak duzo piszecie ale dziekuje wam wszystkim za wsparcie to bardzo duzo dla mnie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre że nie możesz na mamę liczyć :( dobrze że są jeszcze tacy ludzie jak szef Twojego męża i teraz pewnie też brakuje aci teściów :( pomyśl o teściowej może doda Ci sił... :( trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka tak juz dzwonilam znajoma wraca z wakacji to mi przywiezie u nas nie ma. I tak teraz czesciej mysle o tesciowej wiem ze ona juz by tu byla gdyby zyla.......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja nie mam problemów z dziećmi ale czasem mi porostu samej ciężko moja mama nie pracuje w sumie czuje się w miarę ok ale żeby przyjść do nich to wielkie plany kiedy i jak tata pracuje jest na urlopie teraz dla niego to dać Kubie kasę albo zabrać do zabawkowego sklepu ale żeby tak przyjść i pobyć pół dnie dwie trzy godziny to nie :(. Jest mi przykro czasem mam ochotę im powiedzieć ale powstrzymuje się kocham ich najbardziej na świecie ale to mnie wkurza jak ja przyjdę to fajnie bo widzą dzieciaki i się cieszą ale do nas to już mega wyczyn podkreślam ze odległość taka ze ja chodzę z dzieciakami na piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja coś ostatnio ma mokrą pupę w tych oryginalnych pampersach a w babydream ma suchą.Z tym,że ja nadal używam jedynek.Mam jeszcze 8 szt.i przechodzę na dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
to nie fajnie, jak mama nie chce wpadać:( tez byłoby mi przykro...tu nawet nie chodzi o problemy z dziecmi ale o sam fakt, zeby spedzic razem czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
AAAJ mam nadzieje ze pomoze to mleczko, ze bedzie troche lepiej. Moj ma w kazdych mokry tyłek, musialabym zmieniac co 1h i to mnie martwi, ze on tak duzo sika a w sumie pije tylko mleko, wody nie chce, ale daje na lyzeczce i pije, ha ha moze smieszne ale on mus pic wode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata moja tez tak sika a wody pije duzo nie pije w sumie nie wiem ile nawet bo nie patrze i te ciagle pampers zadojony ale to dobrze jak dzuecko sika tzn ze jest dobrze nawodnione Mamoku to przykre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
u nas ok 6 -7pampersów idzie i jak dla mnie dada najlepsze. z tym ze u nas kupa co 2dni. więc zmieniam po siku jak dziecko robi kilka kup dziennie to wiadomo ze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kubusia może rodzice najlepiej sie czują u siebie... moi też wolą jak ja przyjeżdżam do nich bo tata sie u mnie nudzi heheh a mama by siedziała pół dnia tylko tata goni do domu bo zmeczony po pracy chce sie położyć itd nie mam mu tego za złe Laura jest jeszcze malutka to nie wie jak się z nia bawić czy coś boi sie jeszcze ją nosić bo nie trzyma sie tak super na rękach i trzeba uważać jak do nich przyjeżdżam to wiadomo swobodniej sie czują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż i tak przyjeżdżają czasem raz czasem dwa razy w tygodniu tylko ze po pracy to są u mnie ok 17 dopiero więc posiedza ok półtorej godzinki zazwyczaj ale i tak sir bardzo cieszę że przyjeżdżają :) jak mama przyjedzie z siostrą to siedzą dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj spi i nie jadł juz 5 h i nie chce sie obudzić! a potem nie spi w nocy tylki sie kula i smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca jeśli masz możliwość sprawdź ile wapnia ma woda którą używasz do przygotowywania mm bo często skład wody jest odpowiedzialny za takie odchylenia u dzieci karmionych mm. Ale u Twojego synka jest ono tak niewielkie ze naprawde nie masz o co się martwić ten pierwszy pediatra chyba z tych lubiących siać panike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka tej babki upiekłam dużą blachę. Ścierasz ziemniaki ( mam taką nakładkę na robota do tarcia ) i wkładasz na sito, żeby pozbyć się wody. Nie ważę tych ziemniaków, ale dużo na oko 4 kg. Kg boczku kroisz na paseczki podsmażasz, tak samo ze dwie cebulę. Mieszasz mięso z ziemniakami, dodajesz dwa jajka, mąkę, przyprawiasz i do piekarnika na ponad godz w wysokiej temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka jak zrobimy pokoik wyślę zdjęcie na pocztę. Na pierwszy ogień idzie korytarz. Zamówiliśmy drzwi i musimy na nie czekać 3 tyg. Z mężem fajnie nam się teraz układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ilonek to fajnie, ze się dogadujecie:) Brzuchatka teraz nie policze bo mały marudny przy cycu płacze mało ssie denerwuje się nerwus. Ale mnie plecy bola strasznie. Pampersy rossmanowskie przestają mi się podobać albo Kubuś wiecej siusia albo sa juz za mało chłonne. Dzisiaj mój syn zjadł w szkole trzy talerze zupy:D pomyślą ze go matka nie karmi w domu:) za to kanapki nie zjadł, przyniósł do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my dzis ciagle na dworze bo maly w domu nie chce zasnac wogole:/troche chlodno sie robi ale na dworze spokojny jest a w domu aby rece i zlosc ze nie nosze go.wiecie cala noc plakalam przez to co mi tamten lekarz powiedzial.ale kontaktowalam sie tez z pielegniarka i ona to samo mi powiedziala co dzis pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja spi , ale szczrze od dwoch dni spi coraz mniej zauwazylam ze wczoraj i dzis zapadla w sen po 17 i spi mocno wczoraj z mezem budzilismy ja to sie zdenerwowala i rozplakala i dalej zasnela , ale wkoincu obudzilam kapiel jedzenie i sen :D kurde ale tak to nie mam pomyslow w dzien co z nia robic :D dzis podsypialam razem z nia ciagle wiec nie wiem ile spala , ale zaczela codziennie kupsko robic , wiec juz nie znam dnia ani godziny az strach gdzies wychodzic heh nic mi sie nie chce sprzatac gotowac nic a nic chce lata :( po co narzekalam na te upaly bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ja dzisiaj też non stop Kube na rękach. Coś się dzieje nie wiem co. Asik ile tygodni ma Milenka bo Kuba dzień starszy a się pogubiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Dzięki Asik :) choć przyznaję że to czysty przypadek. Sukienkę trafiłam na tydzień przed chrzcinami z wyprzedaży.Ale wszystkie nasze bobasy wyglądają cudnie :) nawet mój m mówi że tylko do schrupania ;) Wybaczcie mi że nie piszę zbyt wiele ale jak nadrobię zaległości to chętnie napiszę . Teraz uciekam bo mój mały mężczyzna domaga się kąpieli :D robi to dość skutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
O matko!! Kilka godzin mnie nie bylo a tu tyle,informacji. brzuchatka myslalam o Tobie co sie nie odzywasz a jak zaczęłaś to na całego z postami :-):-) a gry to z takiego sklepu graal albo z internetu,mamy agricolę,puerto rico i wsiaść do pociagu-tę ostatnia polecam bo jest bardzo łatwa i szybko można nauczyć kogoś jak dopiero zaczyna przygodę z planszówkami. aaj,kruszynka-jesteśmy z Wami,nasze forumowe najbardziej cierpiące dzieciaki:-( agata-mój mąż nie mógł sie napatrzeć na Twojego adasia i jego włosy,dla nas ro niesamowite bo Staś łysy:-P ja testowalam babydream jak mialam rozmiar 1 i wtedy byly ok,teraz kupiliśmy 3 i mamy ma BARDZO mokrą pupę w nich,także NIE polecam.dla nas najlepsze pampki i białe i normalne. dzisiaj bylam w dwóch galeriach w sumie prawie 5 godzin.Staś aniołek!!! Tak sie zrelaksowałam,taka jestem zadowolona jak glupia. A co najlepsze-wybralam sie na zakupy z nieważna karta płatniczą haha musialam dzwonic do m i prosic żeby mi wpłacił trochę kasy na takie moje jeszcze studenckie konto z mBanku na którym mialam jakieś 5zl,wiec bylo zamieszanie przy kasie,bo wszystko skasowane a ja nie mam czym płacić.druga przygoda-jesteśmy w h&m troche ciuchów juz skasowane,ja kupon mam w telefonie,Staś grzecznie leży w wozeczku,nagle mam pokazać kupon a tu strona wygasła,Stasiek zaczyna plakac,ja go na ręce,w drugiej telefon i strona jak nie chciala tak sie nie odpaliła a Staś w tym momencie bełt na mnie,no cyrk! Pani kasjerka juz chciala sie mnie pozbyc i mówi,ze wierzy,ze mam ten kupon i juz mi policzy 20%mniej,ja siee jakos poycieralam i sytuacje jako tako opanowałam. tez nie mam pojęcia ile je Stasiek z cycków ale myślę,ze karmie go jakieś 10-13 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Cześć dziewczyny ja jak zawsze z Filipem kursujemy i dopiero co usiadłam. Wkurzyłam się dzisiaj poszłam do apteki żeby kupić małemu mleczko i co się okazało że nie może mi sprzedać refundowanego bo na recepcie nie było napisane "DHA" szok muszę jutro znowu dylać po recepte. Dzisiaj spędzam wieczór z mężem przy meczu. Aaaa co do karmienia małego wodą w nicy zamiast mleka 1 noc sukces mały jak dostał mleko o 20 obudził się o 2.30 dostał wodę i spał do 5 i dostał mleczko. Mam nadzieje że dziś też będzie dobrze. Kruszynka jak będziesz po kolejnych badaniach i konsultacji lekarza to daj znać ale tak jak dziewczyny uważam że trochę nie potrzebnie Cię straszy normy są trochę inne dla maluchów możesz też iść do innego lekarza żeby usłyszeć opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×