Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Asik, a na co czekałas w 18 dc? Ja robiłam test owulacyjny 21 i 22.09. Wiem ze wtedy miałam owu. A na @ teraz trochę czasu. Oby nie przylazla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka w jakim jestes wieku? mój ma też 6 lat :) wiek uparciuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, właśnie tez tak tłumacze. I strasznie ubolewam ze jestem sama. Nie chce by on był tez kiedyś taki samotny. Mam od 30 lat przyjaciółkę z która jesteśmy jak siostry. Ale to mimo wszystko nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
chodzby na jakis ból brzucha czy cos jakis znak heh , moja kolezanka juz 4/5 dni po mialam objawy typu silny bol brzucha i temp moze niepotrzebnie sie opieram na tym bo przeciez kazdy jest inny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, najgorszy był bunt 2 i 3 latka :) teraz to mam już anioła w domu ;) ja stara d**a jestem ;) 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Spoko Asik :) Kalina stanowczo za wcześnie na test :) zrób go dopiero w niedzielę lub poniedziałek. Aniczka my też z jednej pensji żyjemy i na drugie się decydujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
choćby na jakis ból brzucha czy cos jakis znak heh , moja kolezanka juz 4/5 dni po mialam objawy typu silny bol brzucha i temp moze niepotrzebnie sie opieram na tym bo przeciez kazdy jest inny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ech dziewczyny to mnie pocieszyłyście trochę że nie tylko ja myśle w takiej sytuacji o dziecku:) nie wiem, ja chyba nie lubie mieć za łatwo w życiu:) no i chciałabym też w przyszłości mieć ten problem co wy teraz z przystosowaniem starszego dziecka do niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bunt 2 latka do teraz pamiętam :P Twój poszedł już do szkoły? mój jest w przedszkolnej zerówce. Tak naprawdę nasza sytuacja chyba nigdy nie będzie odpowiednia... Biorąc pod uwagę panujące warunki w naszym kochanym kraju ciężko się zdecydować na jedno dziecko, a co dopiero na kolejne.... tak więc staram się nie myśleć czy damy radę bo póki co nie jest najgorżej, a kiedyś mogę żałować, że się nie zdecydowaliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Rodzeństwo to super sprawa :) Wy już macie odchowane dzieci więc jest trochę lżej :) ja będę miała hardcore :D Ale pocieszam się faktem ze w wieku 30 lat moje dzieci będą już duże :p a ja będę szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
zacieszka dokładnie o to chodzi:) no może u mnie nie takie duże bo chcąc mieć troje zakładając że co 2 lata ale to już takie w miare odchowane:) hehe ok wracam myślami do pierwszego:D nie wiem czy się znowu nie nakrece i czy nie spróbujemy w każdym razie teraz mnie brzuch boli i nie ciąża mi w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w zerówce. Jeszcze będzie miał dużo czasu sie pouczyć i pracować wiec podarowalismy sobie szkole. Mam nadzieje na małe za rok :) wiec posiedze i z Oskarem jak będzie w 1 klasie. Teraz żałuje ze nie ma mniejszej różnicy wieku. Ale sytuacja była taka a nie inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz też żałuje, że nie ma mniejszej różnicy wieku ale nie dało się inaczej...no i poza tym taki bum na dziecko dopadł mnie w ubiegłym miesiącu dopiero :P - wtedy też zdałam sobie sprawę, ze jest to najlepsze wyjście ponieważ będę mogła posiedzieć w domu jak młody pójdzie do szkoły - tak jak i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Aniczka trójka dzieci co dwa lata to dopiero wyzwanie :D chociaż.. Znam przypadek ze dziewczyna miała 22lata ( leżałam z nią na pokoju,po porodzie) i czwórkę dzieci wieku : 4 lata, 3 , 1,5 i noworodek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina więc miejmy nadzieje :) ja leże plackiem z mega kaszlem i osłabieniem. I mam ten głupi ból brzucha i przelewanie jakieś. Ale może po prostu coś zjadłam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
dziewczyny pociesze was może trochę ale to na ile dzieci się dogadają zależy w chyba w równej mierze od charakteru jak i od wieku:) u mnie w domu siostra była 3 lata starsza a brat 3 lata młodsi. Ja byłam troche spokojniejsza i w miare miałam kontakt z obydwojgiem, oni natomiost to dwóch czubków:) i do dnia dzisiejszego tak sobie dogryzają jakby mieli po 16 lat a jak byli młodsi to już wogóle:) a jest miedzy nimi prawie 7 lat różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do mojego gina. Mam wsiąść 3 nospy i iść na bete za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
no ale z drugiej strony ten 1,5roczny lata pewnie za starszym rodzeństwem nie mniej niż za mamą:) gorzej tylko jak sie pokłócą:) ej to straszny hardcore ale chciałąbym:) no może nie więcej niż ta 4:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
aniczka nie martw się niepowodzeniem. to dopiero 1 cykl. mówiłam że w 1 cyklu ciążko zajsc oczywiscie w planowaną ciąże, bo w tą nieplanowaną to nawet z powietrza zachodzą:D powiem ci że my odkąd zaczeliśmy się starac to już nie odpuscimy. I nie ty jedna jestes w takiej sytuacji bo ja wiem że za rok dwa też bysmy mieli lepszą sytuację finansową bo wtedy miałabym już umowę o pracę i stabilną syt, ale nie będę czekac 2 lata. gdyby to była kwestia paru miesiecy to tak ale 2 lata na pewno nie. mąż dobrze zarabia więc sobie poradzimy, spróbuje tez coś pokombinowac żeby miec macierzyński jesli juz zajdę. tak jak pisałam do 25 lat chcę juz miec dziecko. u mnie mulenie w brzuchu, masakra. ale czuje że u mnie tez bedzie lipa w tym miesiącu bo wydaje mi się ze to jednak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
chociaz z drogiej strony biorę też pod uwagę taką opcje że my z mężem to jesteśmy takie cwaniaki bo jeszcze żadnego nie mamy:) a po pierwszym nie wiadomo co będzie ale mam nadzieje że zdania nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ja widze po kolezankach ze kazda planowala małą roznice wieku ale po pierwszym dziecku to sie zmienilo hehe i kazdej ciezko sie na drugie zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
to na drugie będzie się trzeba decydować tak szybko zanim się zobaczy po pierwszym co to znaczy mieć małe dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
my byśmy chcieli dwóje, z różnicą ok 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ja bym chciala ok 2 lat roznicy no max do 3 (bo tyle jest miedzy mna a moim bratem i jest ok) ale w pracy musimy tak ciaze rozplanowac z dziewczynami zeby szefowa nie musiala zatrudniac kogos za nas i te co zostaja nie mialy nawału pracy to troche stresujace , bo nie kazda zachodzi w ciaze za pierwszy razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, faktycznie fatalne podejście z tym planowaniem ciąży :( a szefowa ma dzieci??? Ja w pierszej ciąży straciłam pracę, gdyż od 5 do 14 tyg musiałam leżeć przez plamienia. Chciałam później wrócić. Pracowałam w korporacji jako spec. ds. personalnych. I dowiedziałam się, że na moje miejsce już przyjęto znajomą dyrektorki. I że mam nie wracać tylko być do końca na L4. Było mi smutno i byłam na wszystko wściekła :( ale zniosłam to. Po macierzyńskim wzięłam jeszcze opiękę a później L4 na siebie. Dyrektorka była wściekła, że nie może mnie zwolnić. Ale oni postąpili strasznie ze mną, więc nie miałam skrupułów. Kiedy zaniosłam w końcu wypowiedzenie, usłyszałam, że matki są strasznymi pracownikami. Że należy je od razu zwalniać bo są niepełnowartościowym osobami. Wyobrażacie sobie?? Po tym zrezygnowałam już z etatów i założyłam swoją firmę. Udało się fajnie rozkręcić. Teraz sama jestem szefową i mam babeczki, które są mami. I chwalę sobie pracę z nimi. I zawsze mogą na mnie liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
moja szefowa ma 3 dzieci i jest prorodzinna :) ale mysle ze to troche fałszywe ,bo byla taka juz sytuacja ze wyszlo cos nieplanowane i niby wszystko pieknie ladnie a potem mowila co innego za plecami, jednak nie wywiera na nas zadnej presji same doszlysmy do takiego wniosku ze lepiej dmuchac na zimne i byc tez fair wobec tych co zostana kiedy my bedziemy na macierzynskim,bo tez maja dzieci i pracowac dluzej nie bylo by im na reke zwazywszy na to ze jedna z kolezanek musi dojezdzac godzine do pracy ale wiadomo tez ze jesli cos wyjdzie nieplanowanie to raczej tragedii nie bedzie , zwolnien nie bedzie na pewno tyle ze moze zlosc kolezanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Dziewczyny spojrzałam na kalkulator porodu i nawet jesli teraz dostane okres to następny termin wychodzi mi i tak na 30 czerwca ew 1 lipca. więc mogę jeszcze zostac:) no ale jak narazie czekam na teraźniejszy rozwój wypadkow. strasznie jestem ciekawa jak mój cykl zakończy się tym razem. cały czas czuje lekki ból brzucha ale nic poza tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
flavia to ja mam tak samo:) więc jeśli zdecydujemy sie dalej próbować to też wam nie dam tak łatwo spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
własnie fajnie jak mozna 2 cyklami załapac sie na jeden miesiąc a u mnie pośrodku beznadziejnie ;/ juz sie nie łapne nijak i tak co miesiac skakac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×