Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

a ja do noska kupilam aspirator merimar bo ndo fridy trzeba kupowac te filtry a e merimarze wklada sie watke , bo to moze byc denerwujace jak sie skoncza i wymieniac za kazdym razem a zaplacilam 15zl, a sol do noska disnemar lagodnie pryska bardzo , uwazajcie na stinemar ze slonikiem bo jak przyniosl facet probke i sobie prysnelam przy zatokach to myslalam ze mi do mozgu wlecialo takie cisnienie i to ma byc dla dziecka szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy co u was slychac??? Troche sie nie odzywalam 8 dni przelezalam na patologii ciazy straszne skurcze mialam ; ( echh dostawalam lek na skurcze i podali mi sterydy na rozwoj plucek musze dotrzymac jeszcze z 5 6 tyg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przez te skurcze skrocila mi sie szyjka w 4 dni tak mi sie stalo bylam zaskoczona ze tak sie stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik- no własnie dlatego ja muszę na własne oczy wypróbowac i zobaczyc jak to działa te urządzenie do noska. Chyba w pierwszych dniach nie bedzie niezbędne a pózniej sobie dokupie onamama- mocne miałaś skurcze? teraz już ok się czujesz? W którym jestes tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onamama biedactwo a powiedz mi w kt ty tygdoniu teraz pewnie musisz lezec ciagle ile cm ma szyjka >? jak sie dowiedzialas ze masz skurcze brzuch twardnial bolal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia zobacz sprzedwce Twojedziecko24 ja tam zamowilam wiekszosc z rzeczy o kt piszesz , a co do pępka mozna kupic maly 50ml OCTENISEPT i moze psikac na krocze po porodzie nim :) co do wacikow mozna kupic rownie dobrze i te male jak dla nas do demakijazu bo w sumie nimi to myje sie oczka buzke uszka z wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onamama kurcze, to musisz odpoczywać teraz! dziewczyny ale macie problemy, ale już niedługo. Ja mam to do pepuszka, co asik, też na zwykłą ranke jak sie dziecko skaleczy można użyć :) a to na długo starczy:) bo ile na pępek psikniesz, ja to musze mieć do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu chyba nie ma znieczulenia,też jest ten gaz. Ale ją nie chce znieczulenia,mam nadzieję że dam radę. I nie będę krzyczeć bo to tylko siły zabiera,moim zdaniem. Nic nie pomaga a mnie to denerwuje,osobiście:-) Ja zrobiłam obiad,trochę półwiecze i biorę się za truskawki:-):-) U mnie superpogoda slonko świeci i ciepło:-) Ilonek odpoczywaj,lez i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch wczesniej twardnial i mnie bolal to juz 5 raz w szpitalu w ciazy bardzo krocze mnie bolalo i rwalo i nie moglam wcale chodzic i w 4 dni mi sie szyjka skrocila nawet bym nie pomyslala bylam u lekarza w srode i bylo dobrze dluga szyjka itp fakt wczesniej mialam duze problemy skurcze twardnienie brzucha a teraz ostatnio krocze mnie rwalo strasznie lekarz mi mowil ze tak moze byc ... a u mnie to wskazywalo na to ze szyjka sie skracala brzuch caly czas twardy mialam bardzo teraz wiadomo przeszlo leki bralam ale lezec musze caly czas bo jakbym wyszla zaraz skurczy bym dostala jestem w 29 tyg z usg tak mam a z miesiaczki 30 tydz u mnie jest o tydz mniej z miesiaczki....i luteine bralam i tak nic nie pomogla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mialam codziennie podlanczane ktg no i tetno sprawdzaly polozne ..nigdy bym nie pomyslala ze tak sie stanie az u mnie glowka jest bardzo nisko...bo mam polozenie glowkowe... na lewym boku jaza mi lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik własnie mam tez jeszcze troche tego w spreyu co piszesz bo kiedyś kupowałam na rane i jeszcze z pół buteleczki jest. a o tych dużych wacikach piszę bo mam zamiar przecierac nimi pupkę wodą, będę chciała jak najwięcej wodą myc. ale chusteczki mokre tez mam. w sumie to juz chyba wszystko A kupujecie smoczek? będziecie dawac dziecku? A sobie do krocza co kupujecie jakiś płyn specjalny, tantum rosa czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jakiś czas temu pisałyście o uprzejmości do kobiet w ciąży,napisze co mnie dziś spotkało,chciałam wyjść z klatki schodowej ale nie mogłam bo jakaś babka przywiązała sobie psa do klamki z zewnętrznej strony i poszła sobie do pobliskiego sklepu,kiedy wyszła zwróciłam jej uwagę ,a ona do mnie ,,ŻEBYŚ TAK KUR.....A NIE MOGŁA URODZIĆ''.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym pisalam miedzy innymi i taka jest prawda kobieta kobiecie wilkiem .. nie wiem czemu w nas kobietach jest cos takiego wrednego nawet patrzac na forum ile jest takich zachowan , kobiety chyba poprostu juz tak maja .. , ale nie martw sie tymi slowami zło tak samo jak i dobro wraca do czlowieka ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onamama okropne, jeju to lez na tym lewym boku! bedzie dobrze. Ja leże na lewym bo po prawej stronie księciunio dał sobie nogi i jak tylko sie kłade to mnie kopie, ale tak mocno, w nocy musiałam ciągle na lewym leżeć :D Flavia ja mam 2 smoczki kupione, takie malutkie na 0 i bede dawać, bo nie chce zeby mi palec ssało, to chyba gorsze, bo smoka potem zabierzesz a paluch będzie dawał, moja szwagierka ma ten problem, i malutka ma krzywe ząbki juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość co Ty mówisz, okropne, ale asik masz racje, ja też pracowałam z samymi babami, masakra, jakie zawistne, jedna drugiej by łeb urwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej onamama uważaj leż i leż dotwasz:). Asik racja ja tam na maksa wykorzystuje ze jestem w ciąży wczoraj na poczcie nie pytałam sie nawet podeszłam bez kolejki:). Właśnie pan rąbie moją ścianę w sypialni mam nadzieje ze do piatku chociaz tynk polozy na to:). Dziś mega senność mnie dopada mały też chyba senny mniej sie rusza ale rusza bez paniki:). Byłam rano ze starszym synkiem u dentysty był dzielny nie zapłakał nie pisną a miał male wiercenie i zaklejanie dziurki:). Jutro jade na ostatnie zakupy bo mi już w tych sklepach słabawo sie robi aj dajcie spokój taka nie moc z mojej strony:).Wczoraj dostalam histerii ze gruba jestem i nie moge na siebie patrzec ze beczka a jeszcze troche do konca mam:) Widzialam tez w sklepue dziewczyne ktora byla u gina kiedys mode miesiac temu i teraz juz byla z wózkiem zazdroszcze jej:). Dzis na obiad mam zupe krem z brokuła i karkowke pieczoną:). To chyba tyle u mnie . Wiecie za 5 tyg moge bezpiecznie rodzić:). ja juz 33 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kąpieli kupujecie wanienki ze stelażem czy komody kąpielowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde ludzie to maja tupet....ja niedlugo bede wracac do domu moze wieczorem m zabierze mnie na loda gałkowego ,straszna zgaga mnie meczy dzisiaj mam dosyc.ja tez dzisiaj jakas senna jestem,siedze i leze a puchne gorzej jakbym cos robiła,siostra mowi ze na wet plecy mam napuchniete masakra,o rekach i nogach juz nie wspomne jak wygladaja,palce mam z 5rozmiary wieksze.czekam az te tygodnie beda uciekac szybciutko a tu dopiero wtorek dzisiaj.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onamama, to miałaś podobnie do mnie. A z czego dostawałaś kroplówki? Masz założony pessar? Ile ma teraz twoja szyjka? Doskonale Cię rozumiem, całe szczęście nasze maleństwa trzymają się jeszcze w brzuszku. Ja odliczam każdy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie mam zalozone nie dostawalam kroplowek tylko tabletke u mnie to juz 30 tydz z okresu a tydz mniej z usg ja dostawalam sterydy wiec dziecko wieksze szanse bd miec zeby byc na wlasnym oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty justi w ktorym jestes tygodniu??? Ja to juz 5 razy bylam w szpitalu ...wiec u mnie nie wesolo od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onamama, najważniejsze, że udało się zatrzymać skurcze. Ja miałam sterydy i kilka dni kroplówek z fenoterolu i nospy, no i pessar mi założono, ale moja szyjka miała już tylko 9 mm. U mnie dziś początek 30 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem ile moja szyjka ma bo nie robili mi usg w szpitalu dopochwowego tylko badanie ginekologiczne i mowili ze szyjka sjricona no to ty jestes tak jak ja 30 tydz bo u mnie sie dzis zaczyna kolejny tydz od wtorku..a ty w szpitalu lezalas?? I dlugo???? Skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa_mama
Hey , dziewczyny jestem w 28 tc i mam straszne bole w okolicach spojenia lonowego , nie moge chodzic ,ani czesto sie poruszac . Czy ktoras z was tak ma i jak sobie radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to nospa nic nie pomaga ani luteina kompletnie ;/ tylko te tabletki pomogly mi ale to tak kilka dni pobralam i zadzialaly bo chodzic nie moglam... to ty justyna tez masz zagrozenie ze mozesz wczesniej urodzic... ale wiesz w 35 36 tyg to juz bezpiecznie jest rodzic u mnie w szpitalu jak lezalam to duzo kobiet rodzilo w 36 35 i 37 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mialam i okazalo sie ze to mi sie szyjka skracala tez chodzic nie moglam soedzilam 8 dni na patologii ciazy wczoraj wyszlam lepiej skonsultuj to z kekarzem moj lekarzmowil ze czasem tak moze byc alee w moim orztoadku byla to skracajaca sie szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mialam i okazalo sie ze to mi sie szyjka skracala tez chodzic nie moglam soedzilam 8 dni na patologii ciazy wczoraj wyszlam lepiej skonsultuj to z kekarzem moj lekarzmowil ze czasem tak moze byc alee w moim orztoadku byla to skracajaca sie szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onamama, ja mam nakaz leżenia teraz cały czas mimo pessara, bo w każdej chwili może się coś wydarzyć. Ty też się nie forsuj, bo to już nie przelewki. Byłam 8 dni na patologii ciąży. Jestem z Warszawy, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mialam i okazalo sie ze to mi sie szyjka skracala tez chodzic nie moglam soedzilam 8 dni na patologii ciazy wczoraj wyszlam lepiej skonsultuj to z kekarzem moj lekarzmowil ze czasem tak moze byc alee w moim orztoadku byla to skracajaca sie szyjka justyna tez 8 dni leżałam na patologii ciazy i leze caly czas tez mam nakaz lezenia... ja z okolic lublina jestem a co bedziesz miec corke czy syna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×