Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Witaj aniczka :) Do tabeli: Ninnna.............28l................2 cykl......................2.............9.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Anna85.....28l.....7cykl....2dziecko....21.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wpiszmy jeszcze w tabelę skąd jesteśmy? choc nie wiem czy to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
mial byc 6 cykl ja juz nastawilam sie na najgorsze Anna85....28l.....6cykl....2dziecko....21.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
i może tak na dzień dobry wtrące swoje 2 zdania odnośnie tabeli:) może by robić tak że kto się dopisuje poprostu kopiuje to zdołu i się dopisuje:)- to tylko taka luźna sugestia :) 87_asik...............26l..............2cykl............. .1................4.10 Ninnna................28l...............2 cykl..............2...............9.10 aniczka90...........23l...............1cykl...............1dziecko....25. 09 Anna85..............28l................6cykl...............2dziecko....21.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik................26l...............2cykl...............1dziecko................4.10 Ninnna.................28l...............2 cykl..............2 dziecko...............9.10 aniczka90............23l...............1cykl.............. 1dziecko.............25. 09 Anna85................28l...............6cykl............. .2dziecko..............21.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
87_asik...............26l..............2cykl............. .1..................4.10 aniczka90............23l..............1cykl................1dziecko.....25.09 Anna85................28l..............6cykl................2dziecko....21.09 Ninnna.............28l................2 cykl......................2.............9.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Dobra robota:):) dziewczynki dopisujcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mogę poprawić u Ciebie? bo widzę, że zaczęłaś układac alfabetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ninny tabelka wygłada najlepiej wiec bierzmy ja na wzór jak coś. Ktos sie ze mna zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik................26l..............2cykl.................1dziecko...............4.10 aniczka90............23l..............1cykl.................1dziecko.............25.09 Anna85................28l..............6cykl.................2dziecko.............21.09 Ninnna.................28l..............2 cykl................2dziecko...............9.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poprawiałam - w sensie dopisałam słowo "dziecko". Jak coś to wpisujcie się alfabetycznie jak to zapoczątkowała Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Brakuje nam jeszcze majowoczerwcowej, myszki, luckyluny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
i Zacieszki. Ewelina 1985-miillii czytasz Nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
No i Flavia gdzies Nam zaginęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik...............26l..............2cykl............... ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna.................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko............18.10 widzę, że ja testuję najpóźniej.... u mnie nawet jeszcze starań nie było. muszę policzyć czy aby ja się już teraz na lipiec nie łapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majowoczerwcowa napewno na czerwiec cos okolice 20 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
ten gośc wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wypadałoby na 18 czerwca więc łapiesz się jeszcze majowoczerwcowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Dziewczyny ja dopisze się później, bo korzystam z telefonu, mój laptop jest w naprawie. Chyba że mnie wpiszecie :) Lat 24 , 1cykl, drugie dziecko, testowanie 28-29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowoczerwcowa u mnie też jeszcze starań nie było.....:) będziemy na samym końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik...............26l..............2cykl............... ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.................2 dziecko.............28-29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
No nie mów hop Ninna jeszcze ja moge byc na samym koncu jak wejde w 7 cykl nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Ninna dziękuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z całego serca życzę Ci szczęśliwego 6 cyklu :) w najgorszym wypadku pocieszające jest to, że łapiesz się jeszcze w 7 cyklu na czerwiec :) a My już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mówić mi Nina - w nicku mam Ninnna ponieważ nick Nina był już zajęty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
czy sie zalapiemy, czy nie, bedziemy sie wspierać, bo My kobiety musimy trzymac się razem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×