Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Daisy dopiero teraz sie chwalisz ze super aparat dostalas na mikolajki. hmmm pozno. dobrze na wiosce mowili mieli o tobie zdanie ze panna z dzieckiem zlapala jelenia za rogi ktory twraz z********a na ciebie i bekarta twojego. wspolczuje chlopu z calego serca. tak gosciowa napisz pare wulgaryzmow bo z ciebie to wiesniara na maxa jest. zloscisz sie jak nie masz racji ia ktos poprawia ciebie. zaraz wyzywasz. i uwazam ze wcale w ciazy nie jestes cos malo piszesz o niej. wcale sie noe cieszysz i strasznie pozno spac chodzisz. moja siostra w ciazy zwlaszcza w pietwszych miesiacach to non stop spala. cos mi tu niezla sciema zajezdza. joanna- nie sciemniaj ze nie ryczalas po nieudanej inseminacji. pojechalas zapewne do meza wyplakac sie w rekaw i slusznie. ojjj dziewczyny pisalam wczesniej ale odechcialo mi sie po wpisac gosciowy i wiecznej chwalipiety. nie ma wpisu zeby sie nie chwalila. powodzenia durne babsztyle.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahaha to się ubawiłam teraz dopiero;D Wylgarna? Ja czy ty? Kogo wyzwałam ? no chyba , że ciebie to TAK JAK NAJBARDZIEJ ;D Gdybyś miała choć trochę godności to byś się zalogowała tempa strzało :) A Twoja siostra to zwykły leń śmierdzący, który tłumaczy się ciążą,żeby poknurzyć dzień cały. Jak byś nie zauważyła to mam już jedno dziecko przy którym nie da się spać NON STOP ;D Ahhh a co do chwalenia się ciążą to obiecuję, że w każdym poście będę dumnie cieszyła się z mojego maleństwa :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa nie wyzywaj mojej siostry bo jej nie znasz. a poza tym ty ciagle siedzisz na kafe i to do 23. teraz tez wiedzialam ze pierwsza odpiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz, że istnieje takie coś jak internet w tel?? :) Ty mnie też nie znasz a oceniasz więc zamknij pysk i WON mi stąd :) Boli cię to ,że siedzę do 23?? A powiem ci , że czasami chodzę spać o 1.00 i co teraz?? Faktycznie oznaka, że w ciąży nie jestem! A być może urojonej?? Jakie ty musisz mieć kobieto życie smutne .... Wchodzisz codziennie na nasz wątek i z anonimku ciśniesz... Ehhhh żałosna jesteś do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, gościówa - uśmiałam się po pachy :D "tempa strzało" dobre :) ludziom się chyba nudzi :) do gościa - NIE RYCZAŁAM po nieudanej inseminacji, bo niby dlaczego mam "ryczeć"?? aaa...czy tylko ja nie odbieram daisy jako chwalipięty??czy ten kto wchodzi ciągle ma problem?? a, a co do gościówy - to chyba lepiej nie zapeszać na początku ciąży, no ale Ty wiesz lepiej, bo siostra tak się chwaliła, że aż zasypiała i pewnie wszyscy naokoło niej, bo byli tematem już znudzeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - napisz jeszcze coś zabawnego, uśmiech mi z ust nie schodzi :D btw pojechałam do męża aby z nim czas spędzić i spędziłam MIŁO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy jestescie zalosne z tym wspieraniem sie. jakie to p******* ne. zal normalnie. a tak wogole to chcesz wiedziec czemu jeszcze tu zagladam i czasami pisze bo nikt oprocz ciebie sie nie wkurza tylko ty. po wpisach mozna ocenic czlowieka i widzc zr ty bardzo lubisz sie klocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne lepiej bym tego nie ujęła ! ;) A gościu wiesz co jeszcze c***owiem?? Idędzisiaj na zabawę! A tak potańczyć sobie ;D I to pewnie umacnia cię w tym , że ciąży nie ma u mnie :-) A tak szczerze to kochane idę na 18-nastkę dzisiaj z orkiestrą. A chce mi się jak psu wisieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ! jestem bardzo kłótliwa?? Ale tak na poważnie dziewczęta czy ja się wkurzam?? Oczywiście , że nie. Ogromną radością jest dla mnie odpisanie c***indo jedna :) Żal d**e ściska bo nie zostałaś tu zaakceptowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ale z was z****** trzonki. joanna - chyba za szafa bylas chowana ze takiego prostackiego teksu nie znasz. ale spoko pewnie gosciowa zapoda nieraz jeszcze cos wiesniackiego. no coz zegnam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zobacz Joanne ! Wjechałaś kretynce na ambicje ! Pewnie teraz czerwona jak burak siedzi i ryczy do poduszki ... I po co to ci było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sama usnę z nudów - dziewczyno opamiętaj się, nie chcesz, nie czytaj tych bzdur, które są Twoim zdaniem pisane....po co tu wypisywać rzeczy, które wszyscy czytają...szkoda słów aha, nie znam tych prostackich tekstów, bo w moim otoczeniu takich ludzi jak Ty najnormalniej w świecie nie ma - i szafa była niepotrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to idę z świetnym , rozbawionym nastrojem ;-D Dzięki Joanne I gościu,że tak bardzo poprawiłaś mi humor :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ależ się tu dzieje..! Heh.. Ja dzisiaj też jadę na imprezkę z M :) staranka rozpoczęte więc i humor lepszy :) udanej soboty wszystkim życzę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich nerwow :) Jakze zalosne jest to jak nudne zycie musi prowadzic osoba ktora nas tak zawziecie szpieguje. Poza tym zazdrosc to zle uczucie, oj oj. A nazywanie cudzego dziecka bekartem to naprawde cios godny z******ia w ryj. Zeby cie suko spotkalo w zyciu to samo co mnie. W zyciu najgorszemu wrogowi nie zyczylam nic podobnego. Ale obys k***o przeszla w zyciu to samo co ja i wtedy niech jakis gach wychowuje twojego bekarta, a my powrocimy do tej rozmowy. A tak apropo twojej wiadomosc**prostaczko, to moj facet na mnie nie z********a, tylko prowadzi firme a ja odcinam od tego kupony, bedac jednoczesnie dobrze wyksztalcona i w razie potrzeby doskonale radzaca sobie osoba. Z********ac to moze na ciebie twoj fagas, o ile kogos takiego posiadasz, w co szczerze watpie. Nawet nie znasz podstawowych zasad poprawnej polszczyzny..gimnazjum juz skonczone? Musisz byc grubo sfrustrowana skoro tak lustrujesz cudze zycie. A jak jeszcze mi tu k***o pocisniesz na moje dziecko to przysiegam ci ze cie k***o po twoim z******ym ip znajde, uwierz mi to dla mnie zaden wydatek, a chyba doczytalas jaka firme prowadzi moj narzeczony, i osobiscie przyjade obic ci ryja moim wypasionym samochodem za 150 tys, ktory dostalam od mojego 'chlopa' na 6 urodziny mojej corki. I zrobie ci zdjecie moim aparatem za 2.5 tysiaca i wrzuce na moje biale Vaio, ktore dostalam w pazdzierniku na urodziny i pokaze dziewczynom, uzywajac do tego mojego super z******tego wi-fi o predkosci o jakiej ty mozesz tylko pomarzyc, o ile wiesz co to jest wifi i jak dziala. Oczywiscie zaloze moja ulubiona bizuterie apart warta prawie 20 tys. Zaluj ze nie wiesz jaki nosze pierscionek zareczynowy. Durny babsztylu, chyba na polu z kapusta cie poczeli. Zazdroscisz biedna ze nie bedziesz w zyciu miala tyle co ja. K***a na mnie mozesz pisac co chcesz bo mam w******** ale dziecka obrazac mojego nie pozwole. * Dziewczynki melduje ze kupilam dzis dwa w******* w kosmos karnisze do nowej kuchni. :D * Wam tez milego wieczoru zycze :) * MalaNadzieja jak tam Twoje oko? Lepiej juz mam nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj Daisy sie lekko zdenerwowala. ojojo. strasznie sie boje ciebie az ciarki po plecach mi przeszly. ty nierobie ze znajda u nogi zlapalas byka za rogi ktory j***e 24h na dobe czego wogole nie ukrywasz. szmata z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do twojego nazeczonego nic dziwnego ze slubu nie macie bo pewnie sie wacha i ucieka w prace bo coz mu innego pozostaje opiekowac sie cudzym bachorem a fuu. jakis brzydal desperat ze cie wziol z tobolkiem zwanym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co komu do tego jak kto zyje???? Najlepiej jak sie kazdy wlasna dupa zajmie. Daisy rozumiem ze sie zdenerwowalas ale sprobuj kochana sie uspokoic. Niema sensu. I dzieki, tak z okiem troszke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu dziecko to zaden tobolek. Widac ze chyba dzieciaczka nie posiadasz. Przykre co piszesz. Na forum o macierzynstwie piszesz na dziecko bachor tobolek??? To co Ty wogole robisz na takim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty musialas byc problemem dla swoich starych i teraz sie na innych wyzywasz :D jaka matke musisz miec ze wychowala takie cos? Dziw ze cie nie spuscili w jakims szalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja - wkurzam daisy i gosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daisy - takie teksy to do swojego bylego mozesz mowic bo podobno ci krzyde wyrzadzil(dziecko masz z nim). nara glupie p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×