Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy odnośnie lekarzy to chodzę i państwowo i prywatnie do gina ;) teraz we wtorek jadę państwowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa masakra:) Ale znam Twój ból:) Wszystko da się przeżyć a później będziecie mieć czysto i na parę lat spokój. Betka a do której dzisiaj w pracy? Też do 16? Daisy a co to oznacza że pęcherzyk jest płaski? Jeśli chodzi o rozmiar to jutro lub pojutrze powinien pęknąć bo rosną do 20 mm. Mój pękł przy 19 mm. Aaaga no w końcu się odezwałaś:) Jeśli możesz to leż i odpoczywaj jak najwięcej:) Agnes a jaki to rodzaj bólu? Kłujący? Ja tak miałam tylko po lewej stronie i myślałam że to serce aż w końcu wybrałam się na ekg ale wszystko było w porządku. Okazało się że to jakieś nerwobóle międzyżebrowe. Do dzisiaj tak mi się czasami zdarza. Moja koleżanka też tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska sama nie wiem moze sie zapada? Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już tak ;) Muszę się jeszcze rozprawić z kilkoma rzeczami ;) M w domku dzisiaj został bo chory biedak no i najchętniej bym już do Niego popędziła i wsunęła się pod kołderkę albo chociaż kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam haha. Zdązylam dojechac do pracy, wchodze do biura, a luby mowi ze spotkanie przelozone. 'Dzwonilem do ciebie ale chyba komorke masz wyciszoną'. :D :D :D Oczywiscie po wyjsciu od gina nie podglosnilam :D Ja nie wiem, ten piatek powinien się nazwac freaky friday :D * Neska o tym pecherzyku to musze doczytac bo kompletnie nie wiem o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka nie dziwię Ci się:) Ja za to delikatnie posprzeczałam się dzisiaj rano z moim m i teraz jestem cięta na niego więc pewnie przyjedzie dzisiaj z pracy z jakąś czekoladą jak go znam:) Czasami nasze poglądy na życie się różnią. Później muszę się nieźle nagadać żeby te jego głupie pomysły z głowy wybić:) Wzięłam się za obiad, ciacho i pranie:) Więc rozładuję emocje i jak przyjedzie to zapomnę:) Tak się zastanawiam żeby jutro zrobić sobie takie pieczonki na ognisku. Z ziemniaków z burakiem, kiełbaską, boczkiem:) mmm... pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to miałaś wycieczkę ;) Neska hehe nie uważasz, że byłoby nudno gdybyście z M zawsze w każdej sytuacji się zgadzali? ;) Ale miło z Jego strony, że po wymianie poglądów obdarowuje Cię choćby czekoladą :) Mój w takich sytuacjach przyjeżdża z pusta ręką ale za to milusiński jak nigdy i przytulak i w ogóle nadskakuje mi zawsze hehe no chyba że troszkę grubsza sprawa jest to chwilę dłużej się nie odzywa albo tylko służbowo po czym za moment wszystko wraca do normy ;) ahhh jak mi się nie chce hehe dajcie mi trochę energii :) słońce świeci a ja półprzytomna, mój mózg chyba ma już weekend.... Kawkę strzelę jeszcze, bo na poniedziałek rano muszę mieć gotowe papiery i nikt niestety za mnie tego nie zrobi ;) a chętnie bym tu troszkę "poplotkowała" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka to przesyłam Ci dzisiaj moją energię bo ja jej dzisiaj wyjątkowo mam ponad stan:) Tylko łap żebyś nie upuściła:-D A m to zawsze jak coś przeskrobie to tez tak za mną łazi i jest taki milutki i kochany że nie potrafię się długo gniewać:) Ale tak jak mówisz od czasu do czasu nie zaszkodzi się posprzeczać:) I tak wszystko szybko wraca do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska a wiesz ze tak mi wyliczylo nawet w tym cyklu owu na niedziele..juz sama nie wiem co robić. Wyczytalam, że endometrium 7 mm w okresie okoloowulacyjnym to dobrze. Tylko że mój pęcherzyk ma tylko 16mm. Strasznie wolno mi rosna te pecherzyki..w zeszlym cyklu w 11 dc mialam 13mm, teraz w 19 dc mam 16mm..eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hehe mi kalandarzy wyliczył owulację UWAŻAJ tez na niedzielę!! hehe Teraz mi się ostatnio cykl wydłużył-nie wiem jak będzie teraz ;) ale kalendarzyk wskazuje niedzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim na poczatku jak sie wprowadzilam to sie klocilismy prawie caly czas, ale o jakies tam bzdety. Najczesciej o seks. Ja chcialam duzo i czesto, a on biedny chyba ze stresu ze nie podola..nie podoływał (jakkolwiek sie to pisze). :D Potem jakos sie uspokoilo i sie zamienilismy, On za mną latał, a jakoś nie mialam checi itp. Ale na innych polach sie zawsze dogadywalismy w lot. Nawet jak ktores nie mialo w czyms racji, to jakos sie tak dogadywalismy, ze bylo ok (tzn po mojemu haha :p) * Boże Betka hehe o owulujemy w ten sam dzien :D Ja nie wiem moze poczekam z tą lutką? Przeciez nic sie nie stanie, najwyzej znowu bedzie okres mial 43dc..teraz jakbym dzisiaj zaczela to do 29dc lutka i potem po kilku dniach dopiero przychodzi @. Musze poczytac o tym pecherzyku bo nie dopytalam o co chodzi. A my wyjezdzamy na weekend sami bez malej to bysmy mogli codziennie baraszkowac, mozeby sie udalo. Bo chodzi o to, że jak wezme lutke przed owu (jezeli mialaby byc), to ją zahamuję. * MalaNadzieja wlasnie o Tobie myslalam mocno, jak Nadusia się czuje? Lepiej juz cos? Moja mala dzis w kinie, a ja bylam z Lubym zapisac ja do szkoly. Pani dyrektor byla wniebowzieta naszymi osobami :D Jak bedziesz miala chwile to wez kochana cofnij sie do postow moich z dzis i je przeanalizuj. Ja lutki jeszcze nie wzielam, najwyzej wezme wieczorem pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie chciałabym wprowadzać Cię w błąd, ale jeśli miałabym szansę na owulację to bym nie brała na jej zahamowanie.. z drugiej strony jednak lekarz tak Ci zalecił.. kurcze sama nie wiem.... Czasami warto jednak posłuchać swojego ciała i zaufać intuicji bo wiadomo też jak to z tymi lekarzami bywa ajjj oni jednak też są tylko ludźmi a natura naturą! :) ALE ZOBACZ JAK PIĘKNIE SIĘ ZSYNCHRONIZOWAŁYŚMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh mój brat też się śmieje, że dlaczego mamy mieć lepiej od nich. Remontowali całą chatę od góry do dołu. Masakra 3 miesiące na prowizorycznej kuchni w garażu :-/ . Mała mi mamy jeden piec kaflowy , który już niebawem będzie rozebrany.Ale być może kiedyś zrobimy z niego kominek , bo mamy takie stary zabytkowy kredens i komodę :-) . Daisy cieszę się , że działasz pełną parą. Powtórzę po raz kolejny- strasznie zazdroszczę ci tego powera! Ciesz się nim póki możesz, bo z brzuszkiem już pewnie taka energiczna nie będziesz :-D ha ha. . Aaaga fajnie, że jesteś :-) Jeszcze troszkę i pójdzie ci z górki :-) . Hahaha m dzwonił dopiero- zapomniałam dać mu znać, że obiad jest. Odbieram a on "jest obiad czy zapomniałaś zrobić?" ja na to , że tak.A on " No ja myślę! Bo już myślałem , że tą starą tapetę będziemy wp*****lać " :-D Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy według rozmiaru pęcherzyka to właśnie około niedzieli powinnaś mieć owu to by się zgadzało z tym kalendarzem. A rosną Ci tak wolno bo masz długie cykle. Teraz wynika z tego że będziesz mieć 35 dniowy cykl to i tak postęp. A chciałam Cię pocieszyć że moja siostra przy cyklach 42 dniowych zaszła w ciążę za 3 razem i to tylko w weekendy maż był w domu bo taką ma pracę. Także to jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Betka ja mysle czy by nie zastąpić mojego sluzu tym conceive, w koncu po to on jest, a swoje kosztował..Lubego pocisnac dzis, jutro, niedziela, pon i czekac na efekty najwyzej. Jak sie nie uda trudno, ale cos mi mówi, ze..ze sama nie wiem co. :( K***a mac no. Jak juz jest jakis logiczny pecherzyk i logiczne endo to k***a jakis plaski pecherzyk :/ Posrac sie mozna. :) A luby zrobi to nasienie w koncu jak ja bede po zabiegu, po 1 dniu abstynencji i po 2 dniach i wtedy zobaczymy co sie dzieje. Nie chce siebie nakrecac, no ale moze warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja tez mam taki plan-dzisiaj, jutro i niedziela a jak damy radę to i w poniedziałek :) szkoda mi każdej chwili.. no chyba że mój M zaniemoże bo przecież chory człowiek jest a jak facet chory to już jest prawie szpital w domu ;) Wczoraj mu powiedziałam tak pół żartem pół serio, że musi się teraz postarać, żeby za te 2-3 cykle nie musiał iść już na badanie nasienia, którego tak strasznie się boi hehe chyba podziałało, bo zaraz powiedział, że od jutra (czyli dzisiaj) bierzemy się do "roboty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy pierwszy raz w życiu słyszę określenie "płaski pęcherzyk".. Pęcherzy dla mnie albo jest albo go nie ma, albo jest mały albo duży itd ale PŁASKI?! Poczytaj Kochana czy te tabletki możesz brać cały cykl czy np. nie tylko do owulacji jak np w przypadku wiesiołka, bo jeśli tylko do owu to już nie bierz.. Ja przerwałam wiesiołek jakieś 2 di temu tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie musicie mnie wyganiać bo najważniejsze skończyłam robić, a resztę odkładam na następny tydzień z nadzieją, że będę miała więcej energii i wypoczęty umysł :) Daisy no istne szaleństwo ten Twój wykres - oczywiście ja się nie znam ale wygląda "ciekawie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka jakie tabletki? Luteine? Mam brac 10 dni. Niby na skrócenie cyklu. Ale to bez sensu zaczynam myslec, bo gdybym jeszcze wziela w 14 dc, ale teraz to nie wiem. Wlasnie ja tez nie moge znalezc nic o plaskim pecherzyku. Moze zle szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy sorki chodziło mi o to co kupiłaś na śluz Kochana wybacz bo kilka rzeczy na raz robię i się zamotałam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nigdy żaden gin nie mówił czy pęcherzyk mam okrągły czy płaski czy jeszcze jakiś inny-po prostu był albo go nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×