Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ufff... Dotarłam do domu :) Miałam dziś w pracy niezłe kongo, bo miałyśmy z koleżanką zajęcia otwarte z rodzicami i do tego ruchowe, więc trochę poszalałyśmy, a z rodzicami to wiadomo zawsze jakiś stresik jest. Na szczęście nasi rodzice są bardzo wyluzowani i naprawdę sympatyczni, więc wyszło super! Potem szybko na małe zakupy do empiku i wreszcie w domu :) Ale się rozpisałyście, hohoho :) * Betka - bardzo mi przykro z powodu i siostry i brata. Mam nadzieję i trzymam mocno kciuki, że u siostry okaże się fałszywy alarm i wszystko będzie dobrze. A brat... Cóż ludzie wybierają rożne drogi w życiu i często, to nam bliskim jest bardziej przykro i trudno zrozumieć dlaczego? Tym bardziej, że jest to jedna z najbliższych osób. Tulkam cię mocno :* * Bullitka - ja pracuję w przedszkolu publicznym, więc pracuje po 5 godzin dziennie, ale nierzadko drugie tyle poświęcam w domu na przygotowanie zajęć, materiałów dla dzieci lub robienie dekoracji. Przedszkole mamy otwarte od 6:15 - 17:15, a moja grupa to 3-4 latki :) * Mała nadziejo trzymam za jutrzejsze wyniki mocne kciuki, a gadaniem w pracy się nie przejmuj, zdrowie jest najważniejsze i o tym powinnaś teraz myśleć ;* * Jeśli chodzi o posiadanie dzieci niepełnosprawnych, to nie wiem jakbym postąpiła, tzn. jeśli miałoby być taka "roślinką" (nie cierpię tego stwierdzenia :/) to chyba zdecydowałabym się na przerwanie ciąży. Jednakże jestem po magisterskich studiach związanych z niedorozwojem czy opóźnionym rozwojem u dzieci i miałam kontakt z takimi dzieciakami, jak np. z zespołem downa i powiem wam, że te dzieciaki są niesamowicie kochane, one potrafią dać wiele miłości i radości, a po za tym każde dziecko jest inne, trudno na samym początku drogi stwierdzić, jak mocne będzie zaburzenie. Ja bym takie dziecko mimo wszystko chciała i kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę iść do sklepu , bo " w lodówce" pustka.... Czekam na majstra ,bo miał przyjechać oblukać nasz antyk ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - nie to nie ten. Na tym co ja mam jest kobieta w ciazy. A przedewszystkim tylko brzuch juz taki wielki. Wpisz w app ciaza lite to moze wtedy ci wyskoczy. Albo kalendarz ciazy. Musi sie pokazac. Mi wyskakuje zaraz na 1 miejscu Mala mi - tu musi byc wyczerpujaca praca. Moja siostra tez ma przedszkole i ma 5 dzieci o czasami jest wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no czasami nie jest lekko, ale jak się lubi dzieciaki i ma się trochę cierpliwości do nich, to nie jest tak źle. Na początku swojej pracy przerażała mnie ta odpowiedzialność, że ode mnie pójdą do szkoły i czy będę w stanie nauczyć ich tego, co powinny wiedzieć :D Miałam wrażenie, że one niczego nie rozumieją, a teraz gdy już mam kolejna grupa z rzędu, to mi przeszło. Po za tym to są wszystkie "moje" dzieci, wiec trochę zaspokajają mój instynkt macierzyński ;) A Twoja siostra, to ma takie "domowe przedszkole"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - tak , takie domowe. Wiesz czasem dzieci sie lepiej sluchaja niz dorosli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj to prawda, czasem z dziećmi łatwiej się porozumieć niż z dorosłymi, ale cóż my tez kiedyś byliśmy dziećmi, a każde dziecko z czasem dorośnie i straci ta swoją niewinność i czar i radość z najmniejszych drobiazgów. Tak to już bywa :) A jak Ty się Bullitko czujesz? Masz już jakieś ciążowe przypadłości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - to wlasnie nazywa sie " ciaza lite" albo kalendarz ciazy . Albo wejdz na mamazone.pl . I po prawej stronie tez jest kalendarz ciazy i apps do pobrania. Moze tak latwiej znajdziesz. Po prawej stronie troche wyzej niz polowa. Mala mi - faktycznie trzeba miec powolanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka niestety mam za mało miejsca w tel żeby pobrać. Kurcze stary grat ! Oglądam się za nowym ale szkoda mi jakoś kasy ehhh. No trudno ... Jak wam mija wieczór dziewczyny? Ja standardowo seriale oglądam :-D M jeszcze pracuje .... Kurcze mojej córce chyba włączył się etap ciągłego gadania.Buzia się jej nie zamyka , a mało tego zaczęła pyskować :-) ... Jutro tłusty czwarte ;-) Mmmm pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wieczór mija pracowicie :) Robiłam tablice kolorów do przedszkola dla moich dzieciaków i teraz straszny bajzel :D Fajnie się tworzy, ale ze sprzątaniem gorzej :) Ja już się nie mogę doczekać na te pączusie jutro :) W zeszłym roku zjadłam chyba cztery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo matko 4?? :-) Ja to jeden zjem i mam dosyć. Ale za to u mojej mamusi jest piekarnia znaczy kobieta domowe pączki piecze sama. Dziewczyny nie do zastąpienia !Jutro jadę kupić ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M juz spi padniety po pracy. a ja ogladam komedie na polsacie. co do paczkow to ciocia piecze jutro przywiezie ale nie przepadam za tymi paczkami wole kupne. jutro kupie rano i zamiezam jak nigdy duuuuzo zjesc:-):-) . juz teraz mam smaka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez kilka ostatnich lat nie zjadlam ani jednego paczka w tlusty czwartek. Zawsze tak mnie mdli w cukierni na widok tylu paczusiow, ze odpuszczam. Jem w piatek, jednego :D Ale Wy wszystkie zakladajcie jutro spodnie na gumce i kazda niech zje za mnie chocby po jednym :p * Moje rece znowu daly czadu, dzis po 18:00. Bladego pojecia nie mam co mi jest, jutro, jak to kiedys jakis byle gosc stwierdzil, spanikuje i z ta jakze bylejaka p*****la bede szukac jakiegos dermatologa. Do ogolnego nawet sie pchac nie bede na nfz, bo co on mi powie. Albo kaze wapno brac, albo da skierowanie do dermatologa i bede czekac 3 miesiace. :/ normalnie wygladam jakbym bordowe rekawiczki miala zalozone :( fatalnie. A ta skora na dloniach to sie robi z takiej sliskiej palacej w zupelnie mega wysuszona. Przez chwile myslalam ze to moze od psa, no ale nie mam alergii na zwierzeta, a poza tym te 'ataki' to chyba mialabym po kazdym kontakcie. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez weekend najadłam się faworków, bo byłam u rodziców :) A na jutrzejsze pączki już mi ślinka cieknie :) Niby paczki można jeść codziennie, ale w tłusty czwartek jakoś lepiej smakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez kilka ostatnich lat nie zjadlam ani jednego paczka w tlusty czwartek. Zawsze tak mnie mdli w cukierni na widok tylu paczusiow, ze odpuszczam. Jem w piatek, jednego :D Ale Wy wszystkie zakladajcie jutro spodnie na gumce i kazda niech zje za mnie chocby po jednym :p * Moje rece znowu daly czadu, dzis po 18:00. Bladego pojecia nie mam co mi jest, jutro, jak to kiedys jakis byle gosc stwierdzil, spanikuje i z ta jakze bylejaka p*****la bede szukac jakiegos dermatologa. Do ogolnego nawet sie pchac nie bede na nfz, bo co on mi powie. Albo kaze wapno brac, albo da skierowanie do dermatologa i bede czekac 3 miesiace. :/ normalnie wygladam jakbym bordowe rekawiczki miala zalozone :( fatalnie. A ta skora na dloniach to sie robi z takiej sliskiej palacej w zupelnie mega wysuszona. Przez chwile myslalam ze to moze od psa, no ale nie mam alergii na zwierzeta, a poza tym te 'ataki' to chyba mialabym po kazdym kontakcie. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się mała mi - w tłusty czwartek sąo wiele,wiele smaczniejsze ! ;-) ... Daisy a może to róża?? ... Jednak jutro czeka nas zakup nowej lodówki... Naprawa 300-350 pln. No nie opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dausy- a kiedy te plamy na rekach sie pojawily? moze rzeczywiscie od psa. inna rasa pies tez niewiadomo skad?? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pies na coś choruje skoro wyszło ci wczoraj?? Jedź lepiej zaraz z rańca do jakiegoś dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- roza to na polpasie bardziej niz na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee absolutnie się z tym nie zgadzam. Róża może być wszędzie. Po pierwsze zobacz w necie na grafice, a po 2 to mojego m kuzynka miała na twarzy biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslalam ze tylko na polpascu. w sumie nigdy sie z tym nie spotkalam. ale i tak stawiam ze to od psa. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro infekcja zaczela sie id pojawienia psa to chyba na tym bym sie skupila. kurcze glodna jestem troche. hmmm czy ty gosciowa podjadasz w nocy? czy nie masz parcia na jedzenie?? jeszcze:-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szamam popcorn ;-D A tak to nie.... Właśnie przyszedł okres kiedy bym za przeproszeniem wpierda/lała ogórasy kiszone.... Przytyłam dobry kg to chyba nie jest dużo jak na 19tc. Ale to się zobaczy jak nam pójdzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to malo pewnie wyjdzie w pozniejszych tygodniach:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 2gi dzien odkad mam psa. Pies jest szczepiony i 3x odrobaczony. Byl tez badany przez naszego weta i ma wszystkie wyniki ok. :/// Rozyczke mialam jak bylam mala jesli o to Wam chodzi. :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale moze akurat na ssiers jego masz uczulenie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×