Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Niby myślę pozytywnie, bo nie dopuszczam do siebie myśli, że coś może być źle, ale nerwy i stres robią swoje...... A jeśli chodzi o brata to wiem, że zawsze nim będzie i że będę się z nim widywała, ale na razie nie mogę... On to czuje, bo sam też się nie odzywa wcale do mnie.... niebawem się spotkamy, bo miał mi w domu ścianki stawiać takie z karton gipsów, mieliśmy mu powiedzieć co gdzie chcemy... na razie budowa zeszła na koniec listy jeśli chodzi o realizację celów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ja tez mam kalendarzyk tek z bialym kwiatkiem. Wlasnie chyba Betka mi go polecila. Przeszlam jednak na ovufriend, o ktprym tez ktoras z dziewczyn kiedys pisala i jestem tam 3 miesiac, i tam moim zdaniem mozna lepiej prowadzic wszystko i jest bardziej przejrzysty. Ja mam skrot do www na smartfonie i od razu mnie wrzuca na obecny cykl i nie trzeba sie logowac za kazdym razem tylko zapamietac. Tam chyba miesiac masz gratis a potem platne abonamenty. Miesiac 15 zl, 3 miesiace 30 zl, pol roku 60zl. I tam masz tez BellyBestFriend to dla zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy - mylałam o zabiegach ale to tez raczej musze miec od specjalisty skierowanie bo rodzinny raczej mi nie da. wiec tak czy siak musze czekac do czerwca wtedy mam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego różowego kalendarzyka też nie trzeba się za każdym razem logować-jeśli zamykasz go na miesiącu a nie na stronie głównej to bez logowania wchodzisz :) i jest za free :) na ovu coś tam czytałam ale nie korzystałam także nie wyrażam zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wróciłam od lekarza, w zatokach nic, mam kupić wodę termalną i płukać nos plus jeszcze coś, jakiś aerozol do nosa. co do kalendarza na telefon, macie coś na windowsa w telefonie?? kurcze, zmieniłam telefon, system ma inny i nie mam już tego różowego z kwiatki em :( M poleciał na motor a ja teraz szukam mieszkania dla nas, wspominałam wcześniej o remoncie, ale teraz plany się zmieniły, bo musimy stąd uciec, niestety nie otrzymamy w tym mieszkaniu takiej temp. jaką potrzebuje dziecko, no i wszystko szlag trafił :) * Betka - kochana trzymaj się, najważniejsze abyś była teraz przy siostrze i ją wspierała w tych trudnych chwilach, bidulo, tyle masz swoich problemów a jeszcze w rodzinie takie smutki :( głowa do góry, w końcu zaświeci dla CIebie słoneczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten kalendarzyk z kwiatkiem i jest spoko. i dokładnie za darmo. w zyciu bym za takie cos grosza nie dała. szkoda kasy. co do urodzenia dziecka chorego hmmm ciezka sprawa ale chyba bym tez sie nie zdecydowała. potem patrzec jak cierpi meczy sie płacz po nocach i zazdrosc ze inne dzieci zdrowe. Dla kazdej kobiety to jednak indywidualna sprawa i każda postapiłaby jak jej serce podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję najpierw ten Betki darmowy. Ja to ogólnie nie cierpię korzystać z neta na telefonie. Wolę normalnie na laptopie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet z zespołem downa byście nie urodziły? Przecież te dzieci nie są obłożnie chore i funkcjonują normalnie. Takiego dziecka bym nie miała sumienia usunąć... ... Joanne -no właśnie mówiłaś, że jak będzie ciąża to wyprowadzka :-) A tak sobie wczoraj z m rozmawiałam, teraz jak urodzisz to co twój mąż dalej będzie pływał ? Smutno i ciężko trochę być samej z maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie.. i dobre słowo :* Gościówa z neta skorzystasz na kom tylko przez moment-żeby ściągnąć a później już nie musisz także loozik :) Zmykam kochane z pracy, wczoraj do 17 siedziałam to dziś o 15 sobie wychodzę, pozdrawiam i do jutra pewnie..!! Paa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- jak sciagniesz sobie ten kalendarzyk z kwiatkiem to korzystajac z niego nie musisz włanczac neta w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - będzie pływał pewnie zawsze :) wróci w połowie października, listopad, grudzień i połowę stycznia posiedzi a potem znowu w rejs, także nie będzie źle :) Kochana - taki zawód M wybrał świadomie :) ja trochę zapomniałam dzisiaj, ale jutro jadę na drugą betę, mam nadzieję, ze będzie wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziała mała nadzieja. dzisiaj chyba bete miała robic a jutro lekarz. Bardzo jestem ciekawa co u niej. gosciowa- z zespołem downa tez bym chyba nie urodziła. takie dzieci nie rozwijaja sie normalnie. Podziwiam rodziców którzy maja dzieci chore i sie nimi opiekuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - noe ma slow pocieszenia. Sciskam cie tylko mocno i pamietaj ze zawsze cie wysluchamy. Joanne - ja mam w tel kalendarz ciazy. Wpisz w app kalendarz ciazy i sobie sciagnij. Wpisujesz date ostatniej miesiaczki i liczy ci tygodnie , jak plod sie rozwija , co mozesz jesci itp. Super sprawa. Mi dzis pokazalo ze zaczol sie 6 tydzien. Agnes - zawsze do ciebie sie cos przyplata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka masz na windowsa w tel?? bo jak w sklepie szukam to nie ma nic takiego, jest tylko kal. kobiety ale tam nic nie ma praktycznie, ech, może sierota ze mnie :| MałaNadieja - odezwij się do nas, napisz czy jesteś po badaniu i czy szpital jest konieczny...martwimy się o Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja mam iphone 5 i tam jest app. Wersja lite jest darmowa. Malanadzieja dzis bedzie miala bete sle dopiero jutro wyniki. Mam nadzieje ze okaze sie ze ciaza jest prawidlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Joanne to pewnie kwestia przyzwyczajenia :-) Bullitka sciagnelam - pokazuje 19t 2d.ale jak mam spr opis danego tygodnia itd? Nie moge tego rozkminic za cholere ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - musisz nacisnac na ten podswietlony tydzien . I potem na animacje. I tam ci wyswietli animacje co sie dzieje w tym tygodniu z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Chcialam sie tylko przywitac :-) Bylam dzis na pobraniu krwi. Wynik jutro i odrazu lekarz... Boje sie panicznie. Dzisiaj o niczym innym nie moge myslec. Boje sie laparoskopii. Tymbardziej ze juz ludzie z pracy robia mi jakies wyzuty. Ehhh... Troche mnie dzis bolalo podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - nie rozumiem, jakie wyrzuty robili Ci w pracy, ze panicznie boisz sie laparoskopii? Niepotrzebnie moze o tym opowiadalas a ludzie glupot Ci nagadali..? Czekamy na wyniki. Odpoczywaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie opowidalam nic nikomu ale szefowi musialam powiedziec ze w kazdej chwili moge jechac do szpitala. I inaczej nie wyszlabym dzisiaj na pobranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - nie przejmuj sie dogadywaniem innych. Kazdy ma prawo zachorowac. Mysl tylko o sobie. Odpoczywaj . Mam nadzieje ze jutro uslyszysz dobre wiadomosci. My wszystkie trzymamy za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - wiec widocznie na opak zrozumialam Twe slowa. Tym 'tym bardziej ze..' jakos zaakcentowalas ten strach wiec powiazalam jedno z drugim. Yh poczekajmy na jakies konkrety, wierze, ze nie wszystko stracone. Na pewno w jakis tam sposob masz w nas oparcie, mimo, ze wirtualne. Staraj sie nie myslec o innych. Pamietaj, ze kazdy jest pierwszy do oceniania innych, a do samych siebie ostatni. Stad te nieprzychylne komentarze w pracy zapewne. Moze mysla, ze masz jakies fory u szefa czy urlop Ci sie szykuje. Niech gadaja. Ja zawsze bylam zdania, ze w pracy sie pracuje, a nie nawiazuje przyjaznie, wiec na Twoim miejscu to mialabym gdzies. Wiem, pomyslisz, 'latwo mowic'. Zacisnij zeby i olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- trzymam kciuki aby bylo poprawnie. a w pracy zawsze beda gadali.bo mysla ze masz lepiej bo w pracy cie nie bedzie. echhh ludzie sa o wszystko zazdrosni. teraz mysl tylko o sobie. odpoczywaj i czekamy na wiesci jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ! koniecznie czekamy na wieści jutro.Oczywiście dobre wieści! 3maj się kochana. Może weź kąpiel, poczytaj gazetkę..... Troszkę się zrelaksuj żeby czas szybciej minął tobie :-* Jesteśmy z tobą myślami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie mam żadnego podświetlonego tyg ;-/ to jest kalędarz taka książka a po środku biały kwiatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×