Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość Róża Różyczka
niestety ja to ja i Twój atak na moją szczerą sugestię, żebyś się dokształciła, podwójnie potwierdza, iż Pavlo miał rację, że idiotka idiotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze raz ci mowie, jakie jest moje zdanie... nie proboj nawet zdradzac faceta z jego bratem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli intuicję masz tak słabą,że mnie o bycie różyczką oskarżasz to naprawdę daj sobie spokój z jakimkolwiek doradzaniem kobieto, bo złe wnioski wyciągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, fakt ze glupia sytuacja no ale życie nie zawsze jest latwe . Nie jest to dobre ale cóż Np juz tak w życiu bywa. Nie oceniajcie jej ona chce porady a nie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie oceniajcie jej ona chce porady a nie oceny." X Czyli według Ciebie jeżeli Twój brat chce zdradzić żonę z jej siostrą i przyjdzie się Ciebie poradzić jak ma to rozegrać to nie masz prawa go oceniać i będziesz mu tylko doradzać i wspólnie z nim obmyślać plan zdobycia kochanki? ;) Proszę Ciebie nie bądź śmieszna, bo sama wiesz jak byś zareagowała ;) Swoją drogą gdzie Twoja porada bo zadnej nie zauważyłem? Czyżbyś przyszła tu oceniać innych zamiast radzić autorce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Różyczka
Szach i mat;) Pavlo a ty co sądzisz o dzisiejszych dziewczynach? Proszę o ogólną ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo , a ty zdradziles dziewczyne /zone /narzeczona czy zdradziles jakiegos kumpla tzn. sypiajajc z jego dziewczyna ? Pytam , bo pisales ,ze byles w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,że szanujących się kobiet jest więcej niż dziwek bez zasad i skrupułów. Wcale nie jest prawdą,że kobiet lekkich obyczajów jest więcej niż porządnych kobiet,po prostu złe moralnie osoby łatwiej zapadają w pamięci i stąd mit,że niemal każda kobieta to d****a, a faceci to szowinistyczne świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba narazie to trzeba przetlumaczyc i doradzic lub odradzic ,a nie oceniac . Autorka jeszcze sie z nim nie przespala . Dostala malpiego rozumu pod wplywem hormonow ,wydzielajacych sie podczas zauroczenia -zakochania . Substancja na tyle silna ,ze w dzialaniu prownywalna z amfetamin. Poza tym latwo oceniac , ale dopiero jak ktos znajdzie sie w takiej sytuacji to moze sie wypowiedziec . Dopiero wtedy odczuje na wlasnej skorze ,ze nie jest to takie latwe i proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w podobnej sytuacji, dlatego wiem jak to wszystko wygląda. Jak człowiek młodszy to i głupszy. Wycieczki personalnej i opisu na 4 strony nie dam z racji tego,że pewne rzeczy nie powinny być upubliczniane na forum. Wazne że wyciągnęłem z tego nauczkę i mogę powiedzieć jedno: Jedynie osoby bez sumienia potrafią na dłuższą metę żyć romansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale powiedz chociaz czy zdradziles partnerke czy przyjaciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A mozesz rozwinac ten temat poza forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Różyczka
:( i już zabiłeś we mnie wiarę że są mądrzy którzy nie zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczko przkro mi że się rozczarowałaś mną, blędów młodości nie cofną Ale tacy istnieją.Sam znam przynajmniej kilku takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie chcesz odpowiedziec na pytanie czy zdradziles dziewczyne czy przyjaciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja znalam kilku ktorzy byli na tyle madrzy wlasnie ze zdradzili. Ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Różyczka
Skoro ignoruje pytanie to znaczy że nie chce, więc przestańcie być natrętni. Nie rozczarowałeś mnie, tylko zdziwiłeś, bo Twoje wypowiedzi są dość mądre. Nie mnie Ciebie oceniać, na pewno już dość sam siebie naoceniałeś, skoro tak gorzko o tym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo coś czuję ,że zbyt bardzo starasz się wniknąć w mój życiorys. Powody mogą być dwa: 1 Wydaje Ci się ,że mnie znasz i pytaniami szukasz potwierdzenia 2 Chcesz wykorzystać to czego się dowiesz w jakiś sposób przeciwko mnie Jak widzisz obydwie opcje są dla mnie niezbyt atrakcyjne i nie skłaniają mnie do udzielenia odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozyczko nie rozmawiam z toba . A co do niego jezeli upuzurowuje sobie prawo do oceniania autorki niech pisze szczerze .Sam by w podobnej sytuacji . Jak na razie to widze ,ze autorka rozum stracila , ale jeszcze nie zrobila najgorszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) na pewno cie nie znam , badz spokojny 2) nie mam zamiaru wykorzystywac przeciwko tobie Pytam z czystej ciekawosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ,ze jak napiszesz , po ktorej stronie byles to cie ktos rozpozna ? Prosze cie , takich przypadkow sa miliony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Różyczka
Nie wiedziałam że to rozmowa prywatna, ale dobrze- znikam stąd, skoro tyle tu nieuprzejmości, a Ty działaj dalej drogi gościu. Pavlo- miło było popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzki posmak po związku, który dobrze rokował i samemu z własnej głupoty się go rozwaliło zawsze pozostaje gdzieś w głębi. Takich rzeczy się później bardzo żałuje, ale czasu cofnąć się niestety nie da i trzeba żyć z tym jakoś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu udzielam sie nie tylko na tym temacie. Znane jest moje imię,miasto,wiek i kilka innych danych na mój temat tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok , dzieki za odpowiedz.Wyrzuty sumienia na pewno zabijaja od srodka . Rozyczko jestes nadwrazliwa i wszystko odbierasz personalnie. Forum jest publiczne , ale jezeli zadaje pytanie do Pavlo to nie oczekuje twojej odpowiedzi. Daruj sobie , ale nie lubie wczuwania ludzi w sprawy innych i wyskakiwania przed orkiestre. Bawienia sie w czyjegos adwokata.Sam Pavlo poruszyl temat wiec on tez sam potrafi odpowiedziec na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszsze a to dziecko dalej ciągnie tą swoja opowieść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widać facet póki co nie ma zamiaru niczego sam inicjować, być może właśnie liczy na Ciebie i Twoje ruchy" | w łóżku pewnie będzie to samo :D | mam nadzieję, że autorka odrobiła już lekcje. zostawianie ich na niedzielny wieczór zawsze kończy się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowapierdolka
,jeczycie ze to prowo,ze autorka zmysla,ze to ze tamto...a sami siedzicie i sledzicie historie.cos z tozsamoscia macie bo dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×