Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość niuńka2013
Inesskaa - to super ze tak szybko Ci sie udało - też bym tak chciała żeby tak szybko było, wczesniej długo sie nie starałam moze z 2-3 cykle a nie zabezpieczaliśmy sie od 4 cykli ale nie pilnowałam dni płodnych - szkoda ze ciaza nie wytrwała, a mężowi nieco pogorszyły sie wyniki *****iwośc**plemników:( 14.01.2013 ma wizyte u mojego gin zoabczymy co postanowi, a maz zapisany na badania nasienia modę sie o powrot dobrych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady_dy witaj znow. Odpuscilam w tym miesiacu starania ale i tak bez skutkow. @ spoznia sie juz 8 dni wczoraj robilam test i jedna kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Wyzej wypowiedz to moja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny co mnie napadlo to chyba przez te dobre wiesci dzis ale zrobilam test I jedna krecha. W sumie to wiedzialam bo wszystkie objawy jak przed @ juz mam. W sumie to tak sie spodziewalam ale jakis kopniak optymizmu mnie dopadl ;-) troszke mi przykro bylo ale juz jest ok. Zabardzo chyba sie napalam I w glowie mi sie jakies niestworzone historie tworza. Pysia tobie ostatnio tez tak dlugo sie spoznial. Czesto tak masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzisiaj przyszła @.Troszkę było mi smutno, że znowu nic lecz postanowiłam sobie teraz odpuścić i nie szaleć tak jak wcześniej. Mam trochę zajęć więc może przynajmniej na chwilkę zapomnę :) Gratuluję wszystkim Dziewczynom, którym się udało. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, wieki mnie tu nie było, wszystko przez nawał pracy i obowiazków i czasu zabrakło na jakikolwiek wpis, ale podczytuje was co jakiś czas regularnie:) Chciałam bardzo mocno pogratulować dziewczynom, które już cieszą się z dwóch kreseczek:) jamajka, melisQa, inesskaa brawo dziewczyny, jestem z Was dumna, grono sie poszerza, wierzę że niedlugo i reszta z Was dołączy do grona szcześliwych ciężarówek:) Jelonku Twoj synek urodzi sie 16 czerwca? ja mam wtedy urodziny:)))) ale będzie z niego fajny chłopak :) :P Cieszę się że z Twoją ciążą wszystko w porządku, że dzidziuś zdrowiutki:) Ja właśnie wkraczam w 15 tydzień ciąży:) Nie powiem że jest kolorowo, bo są dni że czuję się kiepsko, w sumie najgorsze się już skonczylo, ale jeszcze zostalo parę dolegliwości. Nadal mam wstręt do mięsa. Najgorsze w sumie były świeta, jak trzeba bylo szykować jakiś obiad na 1 czy 2 dzień świąt.Nadal jestem senna...chodziłabym spać o 20 najchetniej. Ale więcej oczywiście jest tych dobrych stron:))) sam fakt ciąży, to że rośnie brzuszek, że w środku rośnie taki mały bąbelek:) Miałam już usg genetyczne, wszystko w porzadku, przezierność wyszła 1,5.Ale mam troche żal do siebie i do lekarza że nie skierował mnie na badania krwi zeby do konca wiedzieć czy wszystko jest ok.Slyszałam ze to nie są obowiążkowe badania a jednak wolałabym wiedzieć... Narazie wszystko sie zapowiada że bedzie chłopak, ale 100%% info jeszcze nie mam, w sumie wszystko mi jedno ważne zeby było zdrowe, ale tak w sercu to liczę na chłopaka:))):P teraz wizytę u mojego gin mam 9 stycznia.poród wstepnie wyznaczony na 5 lipca:))) już odliczamy do tego lipca z mężem oby tylko wszystko przebiegło dobrze:) trzymam za was wszystkie kciuki dziewczynki, jestem pewna że i reszta niedlugo bedzie mogła dołączyć do naszego grona:))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
Inesskaa gratuluje ;) dbaj teraz o siebie kochana jak tylko możesz ;) pozwalaj sobie na wszystko na co masz ochote , a nie jest to szkodliwe dla Was ;) Moniaszka fajnie, ze sie odezwalas. Przyznaj sie czy szykujesz juz jakas wyprawke? masz już coś nabytego? Ja mam juz łóżeczko, za które dostałam bure od męża ;p kupiłam je bez konsultacji i było dość drogie, ale nie mogłam już się powstrzymać. Bałam się, ze już takiego nie dostane. Sukcesywnie kupuje też jakies drobiazgi. Karola - jak sie starałam to też jak miała pojawić się miesiączka, potrafiłam robić testy codziennie nawet ;p teraz sie z tego smieje, ale wiem jak bardzo kazdej z Was na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
niuńka- rozumiem,że ten czas musiał być dla Ciebie bardzo trudny. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, więc chyba tego nie zrozumiem. Znam tylko taką historie z opowiadań mojej mamy. starali sie z moim tatą bardzo długo o dziecko, w końcu się udało i wszystko miało być dobrze. Niestety mama poroniła i to już będąc dość wysoko. Wiedziała tylko tyle,ze to był chłopiec. Strasznie tą stratę z moim ojcem przezyli, a zwlaszcza jak lekarz powiedzial mamie, ze wiecej dzieci raczej miec nie bedzie. Ze zajscie w ciaze bedzie cudem. Wiec sie nie starali, mysleli ,że juz nie ma o co walczyc. Przeboleli cala ta sytuacje, doszli do siebie, pojechali na wspolne wakacje i mama nie dostala okresu ;p poszla do lekarza a tu niespodzianka ! ciąża! nie bylo latwo mamie donosic , bo miala troche problemow, ale przyszlam na swiat bez zadnych problemow i w terminie. Teraz jestem ukochana córeczką tatusia i choć mam swoje lata dla taty zawsze mam ich maksymalnie 10 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka, o 10:47 ja pisalam jako gosc. Zapomnialam sie podpisac :-) Moze uspokoje kilka dziewczat, ze mam tylozgiecie macicy i w pierwsza ciaze zaszlam w PIERWSZYM cyklu staran. Lekarz powiedzial tak: "Jest tylozgiecie, ale to nie jest ani dobrze ani zle. To po prostu cecha, ktora na nic nie ma wplywu." Wiec tym sie nie martwcie :-) Moniaszka, Twoje gratulacje uznam za dobry znak i obys sie za wiele nie pospieszyla :-) Ja nadal sie staram :-) Do tego jestem w cyklu, w ktorym przez stan zapalny nie podjelismy proby. Zmylilo Cie, ze nawiazuje do mojej pierwszej ciazy, bo staram sie o drugie malenstwo :-) Ale obys byla dobrym prorokiem :-) Natomiast ciaze przechodzic tak jak jat:-) w domu nie moglo byc miesa :-P W I trymestrze schudlam 2kg :-P I urodzilam babe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
brzuzka24 - wierze że @ która do Ciebe przyszła wniosła smutek w Twoje nastawienie, ale zaczynamy nowy cykl trzymam kciuki za Ciebie i siebie:) 1986Karola - czekaj na @ a nie testuj wczesniej:) po co sie zamartwiac wczesniej kochana lepiej poczekac bo testowanie wczesniej jest bardziej przygnebiające jesli wyjzie negatyw niż przychodzaca @ - przynajmniej ja tak odczuwam. jelonek_rogaty lekarz nic mi nie mówił że moge miec problemy po poronieniu tym bardziej ze było to wczesne poronienie. Kilka moich kolezanek tez poroniło jedna nawet 2 razy a teraz ma 2 dzieci bez problemu tylko wyleczyli przyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Dzisiaj miala odwiedzic mnie @ ale jak na razie cisza brzuch pobolewa co jakis czas jak na okres, piersi odczuwam tylko troche o wiele mniej niz wczoraj...temperatura 37.3 a zazwyczaj w dniu @ wynosi ona mniej niz 37, nie nastawiam sie bo moze poprzestawialo sie cos przez to moje oslabienie... Ineska gratulacje :-) odpoczywaj ile sie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny:) co tam u was? Ja dzisiaj wykupiłam tabletki castagnus,tylko nie wiem od kiedy je brać czy od pierwszego dnia cyklu czy teraz zacząć,chce żeby uregulował mi się cykl bo mam je coraz dłuższe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
aniulka0341 no to moze będą dobre wieści;) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem niunka :) nigdy nie robiłam testu nawet jak mi się @ spozniał kilka dni a nie wiem co mnie podkusiło . jelonek moniaszka trzymam mocno za was kciuki i oby ten okres ciąży ofitował w same pozywyne wspomnienia bez żadnych dolegliwości :) aniulka a za ciebie powójnie żeby początek 2014 był dla Ciebie najlepszym początkiem roku na świecie :) czekamy na relacje :D ja mam dostać dopiero pojutrze może jutro u mnie to tak różnie bywa. ale już @ czuje lada dzień. czekam cierpliwie i z podwojoną siłą w nowym roku zaczynam działać :) Meliska damy rade prawda ? :) wkońcu musimy dołączyć wszystkie do grona zaciążonych żeby móc porozmawiać o wózeczkach łózeczkach i takich tam :) życze wam przyjemnego dłuższego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Karola na pewno dam znac ale uwierz mi ze juz sobie wmawiam ze przyjdzie @ zeby sie specjalnie nie nastawiać, no i trzymam za was tez kciuki zeby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
moniaszka_1986 To nasze rodzenie dzieli tylko 10 dni ! ja mam termin na 15 lipca :) Bardzo się cieszę że wchodzę w II trymestr bo tych mdłości i wymiotów mam serdecznie dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesskaa jestem w 6 tc i juz słyszłam serdzuszko ale się ciesze tak sie balam narazie jest wszystko ok nastpena wizyta za 2 tyg juz się nie moge doczekać. aniulka0341 mialam podwyzszona temp tez do dnia miesiaczki a zawsze mi spadała w dniu zobaczysz czy jutro Ci spadnie czy nie ja sie czulam jak przed @ tez takze 3mam mocno kciuki. Powodzenia w staraniach wszystkim:) ja już rzadziej będe zaglądać tu ale z przyjemnością odpowiem na wasze pytania jakbyscie jakeis mialy:) 3majcie sie dziewczyny i nie poddawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
1986Karola moj @ ciagle mi sie spoznia od kiedy odstawilam tab. anty. ale moj ginekolog powiedzial ze sie wyregoluje. Mam do was pytanie czy przy tak dlugich cyklach moja owulacja wystepuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
melduje ze nadal u mnie cisza. Jeśli jutro sie nie pojawi to w wtorek ide po teścik ale... NIE NASTAWIAM SIE choć malutka nadzieję w głębi duszy mam... Jamajka a ty jak sie czułaś na początku ? Jakie objawy jakie bóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
aniulka trzymam mocno kciuki za Ciebie :* U mnie @ powinna nadejść 10-11. Także jeszcze kilka dni. Piersi już bolą także pewnie nadejdzie. Karola jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
pysia99 ja mam tak samo jak ty od kiedy odstawiłam tabletki to @ mi się spóźnia i tez nie wiem kiedy mam owulke i czy w ogóle ja mam.Ja wczoraj kupilam castagnus i od następnego cyklu zaczynam je brać.Ja do @ jeszcze troszke mam jedyne co zauważyłam to bola mnie od wczoraj piersi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
mi @ spoznia sie 9 dni:/ niewiem juz co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
milenkaaaaaaa a jak dawno odstawilas tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady U mnie tez narazie cisza ale test juz byl takze wiem ze nic z tego. Spisalam ten mirsiac na straty.Wogole wlasnie jak sie czulyscie zanim byly dwie kreski ? Tak samo jak na okres? Aniulka wierze w ciebie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja co miesiac starałam się nie nastawiać i wmawiac sobie objawów a w głebi serca mialam nadzieje, tym razem było tak samo tylko, że mnie zaniepokoiło kilka objawów takich jak na okres z tym że dostałam je duzo wczesniej niz zwykle zazwyczaj pojawialy sie 2-4 dni przed @ a tym razem jakies 10 dni przed i było to: plamienie (jakis tydzien bo owulacji) plamienie lekko rozowe troszeczke pozniej duzo brazowego (czasmi mialam tak przed okresem ale dzien przed co zwiastowalo ze zaraz dostane) w tym samym czasie poczulam sie strasznie obolala jakbym zaraz miala dostac @ bolaly mnie plecy wszytsko brzuch mnie bolal tak normalnie jak zawsze w czasie spodziewanej @ pozatym przysnil mi sie raz cheesburger i mialam na niego taka straszna ochote ze musialam natychmiast go zjesc i wogole nie mialam smaku na slodycze co tez bylo dizwne bo przed okresem je pochlanialam:) aaa i raz zasmierdziala mi kawa parzona choc do smaku sie nie zrazilam:) takze musicie obserwowac siebie czasami natura sama daje nam znaki ze cos sie dzieje juz.. reszta objaowo typu mdlosci sennosc i smaki mialam po terminie jakis tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam zadnych objawow. W przeddzien spodziewanej miesiaczki zaczely bolec mnie piersi. Bolec to malo powiedziane. Nie moglam spac przykryta, zdjac stanika i wytrzec ich recznikiem. I zaczal sie bol miesiaczkowy. Wieczorem przy lozku polozylam tabletki przeciwbolowe, bo bylam pewna, ze w nocy @ bedzie. Ot i koniec objawow. Bylam tez bardzo, bardzo senna, ale w dzisiejszych, zabieganych czasach trudno to brac za objaw czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. to mój 23 cykl starań. czekam na efekty. nadzieję lekką mam, ale chyba trochę na marne po tylu rozczarowaniach. wykryto u mnie torbiel na lewym jajniku. w środę wizyta kontrolna u ginekologa. jajniki mnie bolą naprzemiennie,no i podbrzusze także. zobaczę co mi lekarz powie. aktualnie 8 dni mam do @. ostatnia @ była mniej obfita niż zwykle. pozdrawiam Was serdecznie i 3mam za wszystkie kciuki. możecie mnie dopisać do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam też problem z prolaktyną, o wiele za dużo jej było, grubo ponad normę. ale dostałam tabletki na jej zbicie i owulacja zaczęła przebiegać prawidłowo :) tabletki dość drogie, ponad 80 zł, ale bez żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
niestety nie było mi pisane rozpocząć nowego roku z pozytywnymi wiadomościami. Rozpoczynam 21cykl starań w tym drugi z clo...... Ech...:( smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×