Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość wera_84_
Milenkaaaaaa to dobrze, że pracujesz do wieczora. Czas szybciej Ci minie o nie będziesz miała za dużo czasu na myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola i słusznie ja wrzuciłam też na luz i efekt taki że @ nie chce przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dokładnie a jak bym siedziała w domu to siedziałabym i myślała czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Hmmm skoro to jest ten złoty środek, to ja też wrzucam na luz :D To 3majcie sie dziewczyny i dawajcie znać co tam. Ja uciekam na razie ale,cały czas z kciukami zaciśniętymi śledzę Wasze wpisy. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
wera_84_ dokładnie to złoty środek i trzeba być dobrej myśli i na pewno nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, podziwiam Twoją determinację. Masakra :D Ja bym tak nie potrafiła. Ale tak czy siak wydaje mi się, że powinnaś zrobić test, bo jeśli byłby negatywny, to chyba niezbędna będzie interwencja lekarza. Aczkolwiek życzę Ci jednak, żeby potrzebny był C***ołożnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Melisko dziękuję :) Wizytę tak czy siak mam za tydzień więc czy test będzie pozytywny czy negatywny i tak lekarza odwiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Z tego wszystkiego już nawet źle policzyłam dni cyklu,dzisiaj jest 41 dzień a nie 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Milenka coś mam przeczucie że rozpoczęłaś nam nowy rok z dobrymi i ciążowymi fluidami:) tylko podziel sie nimi z nami :) he he :) rób test i to jak najszybciej ! Bo już co chwilę wchodzę na forum i czekam na wiadomość od ciebie o pozytywnym teście :) Melisqa oczywiscie że mężus był wczoraj w obrotach :p na dzisiaj planuje romantyczny wieczór :) wino kolacja hmm może jakaś seksi bielizna :D teraz mogę go więcej męczyć bo od poniedziałku ma wolne w pracy ze względu na pogodę to trochę więcej odpoczywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy wrzucacie na luz dziewczyny to i ja ;) chociaż ja sobie tak ostatnio zaplanowałam , że będę się moooocno ,,przytulać,, z mężuśkiem co dwa dni, nie będę zwracać uwagi na śluz i takie tam tylko czerpać przyjemność z tego... fajnie by było dostać na Walentynki taki piękny prezent , nie uważacie ?? :) Milenkaaa - moim zd.dobrze że czekasz do wizyty , im dłużej @ nie ma tym masz większą pewnośc że może w końcu sie nie rozczarujesz ..... oj oby się Ci udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
aniulka0341 na pewno się dowiecie o wszystkich nowinach,bez względu czy będą dobre czy złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Marcelka89 już tyle czekam że ten tydzień mam nadzieję szybko minie :) i dowiem się samych dobrych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaa - coś tak czuję , że jednak dowiesz się tych dobrych rzeczy :) no i mam nadzieję że potem My pójdziemy Twoim śladem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Marcelka89 byłoby świetnie :) i zobaczysz że tak będzie :) Musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ech a ja powoli doła łapie...za 5 dni okres i już powoli pojawiają się wszelkie mozliwe objawy PMSu, kurcze...pewnie kolejny cykl stracony...jak tu dać na luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam się maxim :) ja na początku miałam tak, że strasznie się dołowałam a ostatnio jak przyszedł @ to stwierdziłam, że jak nie dziś to jutro :D a w tym cyklu to takie mam lajtowe podejście, że sama się sobie dziwie. Żebym tylko nie przebumelowała dni płodnych z tego mojego podejscia :P Ale właśnie to dużo leży w psychice i najpierw trzeba sobie z nią dać radę. Także głowa do góry i działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Niektórzy podchodzą do starań zadaniowo,a to błąd bo duży wpływ ma nasza psychika i niestety wrzucenie na luz jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Generalnie ja nadal potrafie cieszyć się sexem i w ogóle, nie uprawiam go jedynie prokreacyjnie ;) ale i tak jak nadchodzi okres...ech tracę siłę i nadzieję. Jedyne co mnie cieszy to fakt, że mam jeszcze możliwość poimprezować troche, spotykać się z przyjaciółmi. W tym tygodniu już dwie imprezy za mną, kolejna w sobotę ;) ech niech się dzieje wola niebios ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
A ja mam wlaśnie tak, że boję się już tak beztrosko szaleć, imprezować nawet alkoholu nie chcę już pić ani forsować się na siłowni. Wolę wyluzować i zdrowo się odżywiać, bo odkąd myślę o dziecku boję się, żeby mu i sobie w żaden sposób nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
A mi tam wszystko jedno, może będę się starała o dziecko rok i przez ten czas mam nie wychodzić? Absolutnie! A poza tym z doświadczenia wiem, że bycie w w ciąży bardzo szybko się czuje, więc jak tylko odczuje pierwsze objawy rzucam wszystko co złe i skoncentruje się tylko na dzidziusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
wera_84_ to tak jak ja,chociaż miałam ostatnio ochotę na winko to i tak z niego zrezygnowałam,bo wolę nie ryzykować Zaczęłam się zdrowiej odżywiać i w miarę możliwości więcej odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
hej dziewczyny! milenka- trzymam kciuki. wierzę,że to już ;) ja w cyklu, w którym zaszłam, też wrzuciłam na luz. wtedy nawet po raz pierwszy od 10 miesięcy starań pozwoliłam sobie na impreze alkoholową, w pracy nie myślałam o tym by się oszczędzać i byłam nastawiona,że okres jak był tak znowu będzie. dziś czuje już lekkie kopniaczki ;) i zaczynam oglądać wózeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
jelonek_rogaty to super tylko pozazdrościć :) Jeszcze troszkę i wszystkie będziemy oglądać wózeczki itp. Nie wiem już jelonku co o tym myśleć no niby dużo mi się spóźnia @ ale w ostatnim czasie ona przychodziła sobie jak chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Niby tak ale wiadomo nie od dziś, że alkohol, inne używki, imprezy, zarywanie nocy, to,nie korzystnie wpływa na nasz organizm, a jak chcemy w ogóle mieć dzieci, to lepiej dmuchać na zimne niż potem płakać z bezradności. Oczywiście wszystko jest dla ludzi ale moim zdaniem przed ciąża warto odpuścić. W końcu chcemy zmiany, życia rodzinnego. Ja nie wyobrażam sobie zostawiać swojego maleństwa u rodziców i iść na zakrapianą imprezę, czy napić sie piwka,w,domku przy BBQ a potem dmuchać mojemu maleństwu w twarz. No ale chyba sprawa indywidualna. Tylko szkoda, że tak ciężko jest osiągnąć ten cel jakim jest to maleństwo. No ale,dosyć tych mądrości, uszy do góry wszystkie się doczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa wiem, ze sie nie udało bo staranka byly trzy dni przed owulacja a pozniej klotnia z mezem. Wiec nie bede sie na nic nastawiac. Ale nastepny miesiac nie bedzie stracony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) wlasnie byk u nas ksiadz i poswiecil nam sypialnie bo niedawno sie wprowadzilismy na swoje i smialismy sie z mezem ze teraz to musi sie udac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaa
Karola teraz to bliźniaki będą :P u mnie jeszcze nie bylo księdza ale moglby nam poświęcić sypialnie :) u mnie bez zmian @ nie ma za to katar nie odstępuje mnie na krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaa u nie kolezanka tez zanim doweidziala sie ze jest w ciazy (a juz w niej byla) byla chora. Mozd to organizm jest bardziej oslabiony i dlatego tak sie dzieje. Jestem pod wrażeniem ze jeszcze nie zrobilas testu, ja ze swoim charakterem bym nie wytrzymala tak dlugo :) powwodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×