Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość niuńkaa2013
Wiec możecie mi zmienic termin na @ w tabelce na 20.02.2014, zobaczymy co ten cykl pokaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Niunkaa2013 trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim77 - nic nie wiadomo , może podzielisz los Milenki ;) jak widać objawy zbliżającej się @ nie zawsze świadczą o @ Karola - ale ci zazdroszcze wyjazdu w góry, oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;) starajcie się tam dokładnie i przywieźcie ze sobą jakąś super niespodziankę :) najlepiej w postaci malutkiej fasolki A ja złapałam doła , dzisiaj znowu u nas nic - bo mąż oczywiście musiał się upić z kolegą :/ on to wie naprawde kiedy wybrać taki moment ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera, jak juz mial byc okres to lepiej, ze sie pojawil o 2 dni za wczesnie niz jakby mial byc o 2 dni spozniony, bo wtedy sie juz ma nadzieje. Mi sie przy pierwszym cyklu wlasnie 2 dni spoznial, to juz prawie kopniaki czulam ;-) Karola! Udanego wypoczynku! Przede wszystkim aktywnego pod wszelakim katem :-D Niech Ci maz nie da odpoczac! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
MelisQa masz rację, dzięki ;) na szczęście od kiedy lekarz rodzinny przepusuje mi ketonal forte, to @ przechodzę rewelacyjnie. Przez 2 pierwsze dni biorę po 1tabl. rano i nawet nie wiem, że jest :D Bóle mam straszne ale moja gin mówi, że tak ma być i że może po ciąży to się zmieni. Jeszcze 3 dni i wracam go gry. Już zapowiedziałam mężowi, że ma siły zbierać po czeka go ze 25dni przyjemnych wrażeń hehehe więc na pewno się uda :) jak oczywiście nam tu wszystkim ;) No to 3majcie się dziewczyny i duuuużo miłych i przyjemnych starań Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Czesc dziewczyny :) Co tam u was slychac? Jak mija wam weekend? Ja średnio się czuję,dobrze ze w czwartek mam juz wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Milenka - nie wiem co tam się dokładnie odczuwa w pierwszych tyg. ciąży , ale złe samopoczucie czy tam jakies mdłości to raczej norma ... i zdaje się mi że trzeba brać kwas foliowy , najlepiej to nawet mies. przed ciążą . A Ty bierzesz? U mnie weekend do d**y ! dni płodne raczej mi mineły , tak samo jak moja nadzieje że w tym mies sie uda :( :( Ciężko mi na serduchu ale za kilka dni się pozbieram ( jak zwykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
No wlaśnie mdłości,moze nie byłoby tak źle gdyby nie towarzyszyły mi caly dzien :\ Kwas foliowy biore a w czwartek dowiem się od pani doktor jakie witaminy kupić :) Czuje się do niczego,bez silna i śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, na szczescie dni plodne sa co miesiac i maz bedzie mial szanse odpokutowac :-) Nie lam sie! Ja mam wg obliczen dzisiaj owu, wiec zaraz dopadne tego mojego ;-) i wieczorem poprawie - chociaz lekarz zalecil mi stosunek raz na dobe ;-) Marcelka, ja mam nadzieje, ze i Ty bierzesz kwas foliowy :-) Powinno sie go przyjmowac nawet pol roku przed ciaza, a juz obowiazkowo podczas staran i przez pierwszy trymestr ciazy :-) I to "goly" kwas foliowy bez dodatkow :-) Milenka, ale Ci zazdroszcze :-) ale tak z radoscia, nie zawistnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam grype zoladkowa:( Tak wszystko prze ze mnie leci ze nie mogę nic zjeść :( a na dodatek egzamin mnie czeka za pol godziny. Trzymajcie kciuki żebym go zaliczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, a jak sobie radzisz w domu? Ja pierwsza ciaze bardzo zle przechodzilam, raz spalam ciagiem 16,5h. W pierwszym trymestrze schudlam 2kg i najchetniej przesypialabym cale dnie. Mialam wrazenie, ze na nic nie mam sily, ciagle spaaac i spaaaac, wymioty i bol brzucha. Strasznie sie boje, ze bede miala trudnosci w zajmowaniu sie starszym dzieckiem, ktore wymaga nieustannej uwagi. Jak to godzisz? Jest tak jak przy kolkach i zabkowaniu? - nie masz sily, ale skads je bierzesz, znajdujesz gdzies i dajesz rade, czy jednak maz musi Cie wiecej wyreczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Melisqa nie jest tak tragicznie,jestem zmeczona i mdłości męczą ale daje rade,moje dziecko również wymaga zainteresowania ale gdzieś w podświadomości wiem po prostu ze musze dać rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Marcelka niestety na 99% okres przyjdzie, ja już raz w ciąży byłam tylko poroniłam i wtedy miałam skrajnie inne odczucia, teraz mam po prostu mega PMS ;( Milenkaaa a powiedz teraz z perspektywy czasu, były jakieś objawy tej ciąży? czy tylko bóle okresowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa - chiciaz tyle że dni płodne są co mies. , za każdym razem sobie obiecuję że bardziej się z mężem ,,przyłożymy ,, ale zawsze coś kurde musi wyjść nie tak , tak jak teraz :( wkurza mnie że tak długo musze jeszcze czekac na moją @ , jakbym miała regularne cykle to mogłabym dostać @ ok 10.02 , a tak to wiem że dostane puźniej bo moje cykle są długie i dziwne :/ nigdy nie wiem kiedy sie pojawi :( Ja tez zaczełam brać kwas foliowy i jeszcze jakiś cyclodynon co mi były gin przepisał ( chociaz tak naprawde nie wiem po co to biore , w czym to może mi pomóc ) . A Ty MelisQa jak masz dzisiaj dni płodne to bierz się ostro za męża i nie zwracaj na zalecenia gin. ;) podobno dobrze jest się w staranka napić winka albo piwka , to odpręża i odstresowuje :D maxim77 - puki nie ma @ to trzeba mieć nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny :) maxim77 wiesz co tak naprawdę źle się trochę czulam i bylam zmeczona ale myslalam ze to po prostu po intensywnym tygodniu,caly czas ziewam i " odbija" mi sie po wszystkim.W srode juz nie moglam wypić kawy bo mi nie smakowała w czwartek tak samo,i zdziwiło mnie to ze wogole nie miałam ochoty na słodycze a bardzo je lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 6 dni do okresu i dostałam dzisiaj jakiegoś lekko żółto - brązowego plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka, a to może też być dobry znak!!! Marcelka, mój Mąż tak sobie piwko wypił dla rozluźnienia wczoraj, że z dwóch prób wyszła nam jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 maxim_________27lat_____5______@29.01.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 cytrynka_5_______25lat____24_____@10.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014 Marcelka89_____24 lata____7_____@ 16.02.2014 niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
maxim_________27lat_____5______@29.01.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 cytrynka_5_______25lat____24_____@10.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014 Marcelka89_____24 lata____7_____@ 16.02.2014 niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014 A drugą tabelkę możemy założyć dla tych co już zaciążyły :) Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Ja o terminie porodu dowiem może się w czwartek na wizycie u lekarza.Jak patrzyłam w internecie to wychodzi mi niby 20 wrzesień :) A moja córka urodziła się 19 września więc prezent miałaby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby tak było ale sie nie nakrecam. Owulacje miałam trzy dni po starankach a później wiesz co bylo Melisqua. Jak dzisiaj to zobaczyłam myślałam ze to poczatek okresu ale na razie nic wiecej sie nie dzieje. Piersi nie bolą, tylko humor zmienia mi się z minuty na minutę ale tak mam zawsze :) A może mały cud :) hehe Poczekamy kilka dni i zobaczymy. Milenkaaaaa twoja córka mialaby super prezent na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
brzuzka24 trzymam kciuki :) No prezent byłby trafiony w "10" bo córka bardzo chcę rodzeństwo ale okaże się co do daty porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nawet jeśli dzidziuś urodzi się innego dnia to i tak Twoja córcia będzie szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Na pewno będzie szczęśliwa,na razie jeszcze nie wie że będzie miała rodzeństwo,w tym wieku dzieci nie potrafią utrzymać języka za zębami i zaraz wszyscy by wiedzieli,a na tą chwilę jeszcze nikomu nie mówiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że można już zacząć mówić innym po wizycie u lekarza. Każdy ma na ten temat pewnie inne zdanie.Ale ja wolałabym się najpierw upewnić, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Pewnie że tak na wizytę idę w czwartek i jeśli lekarz potwierdzi wszystko itd to w weekend chcemy powiedzieć moim teściom i moim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, a Ty jak sie czujesz? :-) Twoja chwila prawdy tuz tuz, a jak nastanie luty to jedna za druga bedzie przezywala TEN dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Mam nadzieję że będziemy dowiadywać się o samych super nowinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
milenka wspieraj nas wszystkie i zarażaj ciąża :) he he cieszę sie bardzo ze ci sie udało :) ja za chwilę wychodzę do ginekologa jestem ciekawa co mi powie. Mi pozostał tydzień do okresu i spróbuje sie nie nastawiać bo to zbędny stres. W week nawet pozwoliłam sobie na parę drinków :) wypłakałam sie przyjaciółce i jakoś tak mi lżej :) maxim i ty też nam ogłosisz radosna nowinę mam takie przeczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×