Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
Już się nie mogę doczekać :) mam nadzieję że szybko minie dzisiejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja czekam na @, dzisiaj powinien już być, ale powoli zaczynam mieć taki ciemniejszy śluz więc znak że @ się zbliża, brzuch też boli...zatem czekam na kolejny cykl...najgorsze jest to, że z powodu pracy mojego męża rzadko się widujemy i weź tu człowieku traf w dni płodne fak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
To samo co u mnie brzuzka.... już się do lekarza umówiłam na 18tego, zobaczymy co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dziewczyny głowa do góry,czasem na początku ciąży występują plamienia,ja akurat takich nie miałam ale wiem że niektóre kobiety tak mają,więc nie stresujcie się i bądźcie dobrej myśli :* Ja cały czas trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam okres ma byc za cztery dni. Ale wkurza mnie to jak cos "leci" wcześniej niż powinno :/ do lekarza planuje iść gdzies za dwa tygodnie. Milenka sama wiesz ze zawsze najgorsze sa te ostatnie dni przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
brzuzka wiem kochana że to najgorsze dni ale miejmy nadzieję że szybko miną.Ja jutro dam wam znać jak będę po wizycie,już nie mogę się doczekać,a to dopiero jutro o 16:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja melduję, że @ już przyszła ;( Po pierwszym dołku i morzu łez wracam do siebie, tylko smutno mi trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze że u was kolejne cykle starań ale się nie poddawajcie:) ja tez czekałam 2.5 roku aż się w końcu udało choć nie było łatwo i miałam kilka utrudnień ważne żeby się nie poddawać wiem jak to jest mieć doły sama miesiąc przed zajściem miałam mega doła i wylałam morze łez bo lekarz mi powiedział ze już wszystko zrobił co mógł a jak widać miesiąc później już byłam w ciąży :) a dzisiaj juz mija 10 tydzień:) tak pozatym zaszłam w ciąze jak się zjawiłam tu na forum więc to może jakiś dobry znak:) fasolka ma się dobrze badania moczu mi wyszły złe trochę ale biorę urosept powinno się poprawić następna wizyta za 1,5 tyg już sie doczekać nie mogę a brzuzka24 nie chce ci robic nadziei najgorsze to czekanie ale ja tydzień po owulacji a jakiś tydzień przed okresem mialam takie plamienie jak Ty trwało pare dni i do tej pory mi sie od czasu do czasu pojawia takie brązowe i tez wtedy sobie wmawiałam ze to przed okresem bo tez sie tak zdaza oby u Ciebie było tak jak u mnie 3mam kciuki:) Milenkaaaaaaa daj znać jak będziesz po wizycie napewno już serduszko usłyszysz :) Pozdrawiam was gorąco 3majcie sie i czekam na same dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka, super, że się odezwałaś :) 10 tyg. to już ćwierć ciąży za Tobą!!! Oby kolejne 3/4 były super przyjemne :) II trymestr jest w ciąży najlepszy, a Ty za miesiąc go zaczniesz :) Matko Boska, dopiero nam tu napisałaś wielką nowinę, a tu już 10 tyg. ciąży!!!! Ciekawe jak tam Karolka na swoich górskich przyjemnościach :) Ja jestem dzisiaj oficjalnie już po dniach płodnych :) Ale moje staranka były takie nijakie, więc jakoś się nie nastawiam... Z 7 dni wskazanych do prób, faktycznie przytulanka były tylko w 4 :/ Niby w te z owulacją, ale jakoś mi to i tak.. wiecie, mam poczucie, że się średnio przyłożyliśmy.. Brzuzka :))))) Mam przeczucia co do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa aby te przeczucia sie sprawdziły :D i nie mow ze twone staranka byly nijakie :) na pewno byly przyjemne :D wiecie jak wchodze na te forum to od razu humor mam lepszy :) Jamajka jakoś bardziej widzi mi się ze dostane @ niz będzie fasolka wiec staram sie nie nakrecac. Ale sama wiesz jak to jest :) psychika kobiety jest cudowna :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim77 - nie smutaj sie kochana, My jak nikt inny wiemy co teraz czujesz . @ jakoś minie a potem już z górki , same przyjemnośći. W końcu się nam uda , zobaczysz ;), głowa do góry A ja byłam dzisiaj u gin. , nic specjalnego mi nie powiedział . Kazał brać kwas foliowy i pow. że juz jestem po owulacji . Jak się go zapytałam , to pow. że niby ze mna wszystko jest w porządku ( jakby coś bylo nie tak to chyba by to wykrył , prawda ? ) . No i kazał mi mierzyc temp. , jeżeli w lutym dostane @ to mam przez mies. mierzyć tą temp i potem z wykresem do niego , w piatek kupuje termometr ;) I jeszcze mam zamiar wybrać się z mężem w lutym na badanie nasienia , troche się krzywi na samą myśl ale myśle że jakoś go przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, w tym calych pechu dobre jest to, ze okres przyszedl jak w zegarku. Regularnosc zwieksza Wasze szanse. Podaj nowa date do tabelki - tym razem sie uda, zobaczysz! Brzuzka, na kiedy zaplanowalas testowac? Ja wiem, ze testuje w dniu spodziewanej @ niezaleznie od tego, jak sie bede czula. Tego dnia idziemy na 50tke i wole wiedziec, czy moge sobie pozwolic na drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie sie wsciekne, na urodziny idziemy dzien wczesniej. Ale i tak zrobie, zeby wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Oj to prawda, cykle mam wręcz książkowo regularne. Kolejna @ ma przyjść jakoś 26 lutego, zatem ponownie prosze mnie wpisać do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Witam was wszystkie gorąco :) jamajka2 dam wam znać jak wyjdę od lekarza,mam nadzieję że same dobre info wam przekaże. Melisqa czasem nie ma znaczenia ile było przytulanek w dni płodne,jestem tego najlepszym przykładem :)Zatem głowa do góry :) maxim super że masz tak regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqua chyba nie będę testować. Jestem trzy dni przed @ a tego brazowego jest coraz wiecej. Wiec to na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
brzuzka ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka a miałaś jeszcze jakieś objawy jak miałaś te plamienie? Tzn. czy bolały Cie piersi, czy miałaś zgage itp? Jak tak sobie pomyślę to wczoraj prawie przez cały dzień miałam zgage i odbijalo mi sie na okrągło. Dzisiaj już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny że trzymacie za mnie kciuki :) A ty Milenka mam nadzieje że dzisiaj juz uslyszysz bicie serduszka swojej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
brzuzka ja nie miałam plamień ale miałam na początku zgagę a odbija mi się nadal :/ Też mam taką nadzieję że dzisiaj usłyszę serduszko mojej dzidzi :) W sobotę zamierzamy powiedzieć moim teściom że zostaną znów dziadkami i chciałabym już cokolwiek wiedzieć bo znając ich to zostanę zasypana pytaniami. Dziewczyny nie wiem czemu ale mam tak straszną ochotę na kapustę kiszoną że nic innego bym nie jadła,tylko kapustę i ogórki kiszone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Jestem juz po wizycie u lekarza,troche się zawiodłam ale zobacze jak będzie drugim razem.Pani doktor tylko mnie zbadala,i przeprowadziła wywiad.Miałam nadzieję że wykonana mi dzisiaj usg,ale niestety dostalam skierowanie ( w sobotę rano ide prywatnie żeby bylo szybciej) zleciła mi również betę więc odrazy mi pobrali i wyniki będę również w sobotę do odbioru.Zaleciła branie kwasu foliowego i z wynikami ide do niej 11 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Tez mi sie tak wydawalo i trochę mnie to zdziwiło ale ide w sobotę rano na usg więc jakoś wytrzymam,i przy okazji odbiorę wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka24 ja nie maiałam zgagi ale czułam sie jak rpzed okresem wszystko mnei bolalo jeyne co to starcilam ochote na slodycze co zawsze orzed @ je pochłanialam Milenkaaa troche dziwne faktycznie może nie mogła zrobić albo cos innego, ja chodze prywatnie więc nie wiem ale mi odrazu w 4 tyg jeszcze zrobił usg a pozniej w 6 i 8 tyg mialam na szczescie do soboty tylko jeden dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) wczoraj miałam wizytę. Wszystko ok itp. Owulacja przebiegła w porządku i jest ciałko żółte. Tylko istnieje jeden minus :( owulacja była we wtorek, a ja myślałam, że w niedzielę :( i w niedzielę było zbliżenie. także chyba na marne starania w tym miesiącu :( wszystko przez ten rozregulowany cykl, nie mogłam dobrze sobie wyliczyć :( pozdrawiam Was i nadal trzymam za każdą kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, pierwsze slysze, zeby ginekolog nie potwierdzil ciazy, robiac USG!!! Tylko dawal skierowanie i kto to USG ma wykonac? I rozumiem, ze ginekolog na NFZ, a idziesz prywatnie, bo na fundusz sa odlegle terminy? Nasza sluzba zdrowia to jakas kpina! Ja mialam stalego gina przez wiele lat, a jak zaszlam w ciaze, to uslyszalam, ze zeby ja potwierdzic, mam przyjsc w jego pierwszy wolny termin czyli za 1,5 miesiaca albo jeszcze dzis prywatnie i tak sie wscieklam, ze poszlam prywatnie ale do kogos innego! No co to jest za traktowanie ludzi, zeby kobiecie w ciazy nie zrobic od reki USG, zeby te ciaze potwierdzic! A gdyby to byla pnozamaciczna wymagajaca natychmiastowej interwencji? To co, prosze przyjsc w sobote, bo to bedzie luty, a na styczen sie kupony na USG skonczyly, a poza tym w piatek sie nikomu nie chce pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×