Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
epoczta - razem pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jeżeli chodzi o macroline to od razu było mówione ze szybko się wchłania a w przypadku własnego tłuszczu tez byłam na konsultacji i lekarz uprzedzał mnie ze pojawiają się komplikacje czyli zwapnienia, grudki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podanie tej strony na maila ponieważ jestem pewna, ze coś pomyliłas zastrzeżona nazwa preparatu ta aquafiling a Ty piszesz o hydrogelu poliamid .... A nazwy awuafiling nie podajesz w nazwie tej strony czy artykułu ? Sprawade to jak mi wyślesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jaka grupa osob byla testowana ??? o czym ty piszesz???? przeciez to jest smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisane jest o polyacrylamide hydrogel ze wywoluje takie kompliacje.Czy to nie jest po polsku ten poliamid ktory jest wstrzykiwany z sola fizjologiczna w piersi? nieiwem moze cos pomylilam lub zle zrozumialam ...ale tam jest wszystko opisane ...i skutki sa oplakane.Byle by to byla moja pomylka ,bo inaczej nie poddam sie zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nieiwem moze narobilam za duzo zamieszania ale prosze sprawdzcie to czy ten polyacrylamide hydrogel to to samo cos ten poliamid ktory jest wstrzykiwany do piersi z sola fizjologiczna..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie badań klinicznych dzieli się na cztery fazy (etapy). Aby można było przejść do następnej, każda musi zakończyć się wynikiem pozytywnym. Na pierwszym etapie ocenie podlega bezpieczeństwo badanej substancji. Grupa kilkudziesięciu osób jest badana pod kątem wchłaniania, wydalania i ewentualnej toksycznośc**przyjmowanego preparatu, a po zakończeniu testów można określić jego dopuszczalną dawkę. W II fazie bada się, czy lek działa w określonej grupie pacjentów i czy jest dla nich bezpieczny. Na tym etapie szczegółowej analizie podlegają także dane dotyczące metabolizmu, wchłaniania i wydalania leku w zależności od wieku i płc***acjentów. Porównuje się również działanie preparatu oraz placebo bądź z dotychczas stosowanym środkiem. Grupa biorąca udział w tym etapie badania jest dobrana losowo. III etap badań klinicznych ma na celu ostateczne potwierdzenie skuteczności ,czas ich trwania wynosi od roku do kilku lat. Po pozytywnym zakończeniu tej fazy lek może zostać zarejestrowany i wprowadzony do obrotu. Ostatni etap dotyczy leków dostępnych w sprzedaży, a jego celem jest sprawdzenie, czy środek jest bezpieczny dla wszystkich grup chorych i we wszystkich wskazaniach zalecanych przez producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam tez pismo, ze pojawiła się podróba aquafiling- u - aqualift.....który już ńie posiada certyfikatu oraz nie ma badań klinicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno dziewczyny, które chcecie zrobić zabieg - proponuje nie słuchać "dobrych rad koleżanek" które po prostu nie maja pieniędzy na zabieg i ze złośc****szą takie brednie....jeżeli macie jakieś wątpliwości to po to są lekarze, żeby je rozwiać. Umówić się na konsultacje nic nie kosztuje a można zadać każde pytanie i uzyskać odpowiedz od osoby, która jest fachowcem w tej dziedzinie. Można poprosić o certyfikaty, zapytać w jakich krajach jest stosowany, od ilu lat, na jakiej grupie były przeprowadzone badania, dlaczego nie ma powikłań tak jak po macroline, dlaczego nie tworzą się zwapnienia jak po własnym tłuszczu...i co tylko chcecie....można rownież zadzwonić do rożnych klinik i poprosić o opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie martw ja pieniadze na zabieg mam...!! I to na nie jeden...tylko ciezko uwierzyc ze nie ma po tym komplikacji.jeden lekarz wypowiadal sie ze to oompletna klapa.!ty zrobilas zabieg wiec bedziesz twierdzic ze jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie czego twierdził, ze to kompletna klapa? Skoro już prowadzimy dyskusje to proszę o konkrety a nie słowa rzucane bez żadnej podstawy....jeżeli mowię, ze jest bezpieczny to popieram się dowodami takimi jak badania, certyfikat europejski oraz chce przypomnieć, ze zabieg w Posce jest wykonywany mniej więcej od kwietnia czyli 9 miesięcy i pacjentki nie maja komplikacji a winnych krajach z powodzeniem dużo wcześniej. A Ty po prostu " nie możesz uwierzyć" i na tej podstawie uważasz, ze jest niebezpieczny ....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna sprawa skoro już masz jakiegoś lekarza który wypowiada się negatywnie to podaj link do tej strony co kolejek co pozwoli to zweryfikować bo przecież jezlii tak twierdzi i ma na to dowody to nie boi się wypowiedzieć publicznie prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym Ty rozmawiałas z i jednym lekarzem pewnie jeszcze takim, który ńie ma nic wspólnego z aquqfiling...a ja z kilkoma oraz czytałam rożne zagraniczne publikacje dotyczące AQUAFILNG-u a nie innych podobnych preparatów, które zaczynaja się pojawiać i wszystkie zgodnie twierdza, ze jest to bezpieczny preparat i nie wywołuje komplikacji oraz utrzymuje się minimum 5lat ... Potwierdzają to badania oraz wykonane już zabiegi za granica ( sprawdzę od kiedy dokładnie i napisze ale z tego co pamietam od kilku lat ) a w Polsce od 9 miesięcy BEZ KOMPLIKACJI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoje przeczucia zostaw dla siebie i nie wprowadzają zamieszania, bo gdybyśmy chciały się nimi kierować to poszlibyśmy do wróżki zapytać czy aquafliing jest bezpieczny :-) proponuje potwierdzić to jeszcze u niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem w jakim swiecie ty zyjesz??, chyba jestes bardzo bardzo mloda osoba ktora nic w zyciu nie przezyla....obys nie zawiodla sie na swojej naiwosci...czego ci oczywiscie nie zycze..napisalam do wielu lekarzy ktorzy wykonuja aquafilling z zapytaniem skoro produkt jest niby taki bezpieczny czy dostane gwarancje na to ze nie bedzie zadnych komplikacji i czy produkt sie utrzyma 5 lat...i jak myslisz??? Zaden mi nie odpisal !!!!!!! Jak myslisz dlaczego? ?? Bo sami tego nie wiedza....lekarz to czlowiek a nie prorok.!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ze nie mialy komplikacji????? Przeciez lekarz ci nie powie ze mialy kkomplikacje.bo zabiegu nie zrobisz!! A dla nich to kasa.twoje zdrowie sie nie liczy...mi rozne komplikacje zaczely wychodzic np po 2 latach po zabiegu.. i juz 4 lata zyje w bolu i zaden lekarz mi nie moze pomoc...a byl to tez niby bardzo prosty laserowy zabieg.o zadnych komplikacjach nawet nie bylo mowy...a mialo byc tak pieknie.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Droga nie jestem już taka młoda...ma 30 lat a pierwszy zabieg chirurgi plastycznej przeszłam jak miałam 18 lat i z powodzeniem raz na czas coś poprawiam - z wielkim powodzeniem i bez żadnych komplikacji....rozumiem, ze nigdy nie ma 100 % pewności i dlatego żaden lekarz nie da Ci gwarancji, bo każdy organizm może rożnie zareagować ale to ryzyko ograniczają badania, dotychczasowe przypadki i tak dalej a decyzja należy do każdej z nas jak zawsze w życiu....ale koto nie ryzykuje nie pije szampana jak to sie mówi...ja go pije od dawna i ciesze się życiem w 100% od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłas choćby jeden przypadek z komplikacjami....na jakimś forum...gdziekolwiek, skoro mówisz ze takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalazlam. ..ale moze nikt tego nie opisywal jeszcze bo to za wczesnie. Komplikacje zawsze wychodza pozniej....ale nie zawsze musza byc kazdy ma inny organizm. Chodzi mi tylko o to zr to cialo obce i rozne rzeczy moga sie dziac.moj lekarz twierdzil ze zrobil 1500 zabiegow i tylko ja mam problem.bo co mi mial powiedziec. Nie przypudzczal zr tak mnie zalatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze masz tyle szczescia. Ja niestety tego szczescia nie mam..i moze stad negatywne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
jesli pozwolicie dołączę się do tematu jestem bardzo zainteresowana tym zabiegiem bo po ciąży zamiast piersi zostały mi dwa skórzane woreczki i rozważam albo tradycyjna metodę czyli implant albo aquafilling i myślę że w każdym przypadku żaden lekarz nie da nam na piśmie że wszystko będzie super bez komplikacji bo gdyby coś nie poszło tak to musiał by za takie oświadczenie odpowiadać a tak ma jakąś furtkę bo w końcu nasze ciało to żywy organizm i może reagować różnie ja jestem ze slazka i nie ukrywam że tu na miejscu było by mi na ręke wykonanie tego zabiegu ale skoro mówicie że najlepsi specjaliści sa w warszawie lub poznaniu to trzeba jechać tak gdzie coś jest sprawdzone no i cena jest adekwatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktore juz sa po zabiegu...prosze wypowiedzcie sie czy po nakluciach zostaly wam blizny.? Czy rana jest spora? Bo ja mam tendencje do bliznowcow i strasznie sie boje aby nie wytworzyl.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktore juz sa po zabiegu...prosze wypowiedzcie sie czy po nakluciach zostaly wam blizny.? Czy rana jest spora? Bo ja mam tendencje do bliznowcow i strasznie sie boje aby nie wytworzyl.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam dziewczyny ze lekarze powinni nam dawac gwarancje na tego typu zabiegi...zadaja Mnostwo pieniedzy za wstrzykniecie preparatu to niech dadza chociaz gwarancje ze 5 lat preparat sie utrzyma.albo jak sie wczesniej wchlonie to powinni wstrzykiwac za darmo..prosty zabieg a kosztuje tyle samo co implanty.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
a dadzą ci gwarancje na implanty że się nie przesunie lub coś innego, dawali gwarancję na PIPy nie.Implanty też powinno się wymienić po 10 latach dodatkowo masz cięcie i widać że implant a napewno czuć w dotyku a tu chyba tylko mała dziurka i wygląd naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj uwaznie chodzilo mi o to ze jak juz kasuja takie ciezkie pieniadze za zabieg i mowia ze 5 lat sie utrzymuje efekt w co wogole nie wierze.to poqinni dac jakas gwarancje.!!! Nie uwazasz? ?? Ale ok jak chcesz bronic lekarzy to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze nikt nie da ! Szkoda ...bo powinni dawac :-D.ciesze sie ze jestes zadowolona zadowolona z zabiegu..oby jak najdluzej.ja tez jestem umowiona u dr.rogali na konsultacje...bo u niego robilas nie? Prosze o zdjecia jeszcze jak bedziesz mogla przeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na konsultacji dziewczyny lekarz wam powiedzial ewentualnie o jakichkolwiek skutkach ubocznych ? Tak ja sa po implantach ...macrolane lub wlasnym tluszczu...czy lekarz wymienil jakiekolwiek skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas ma możliwość wyboru...jeżeli uważasz, ze implanty to lepsze rozwiazanie to sobie je zrób.....ja nigdy bym się nie zdecydowała.....jest to bzy duża ingerencja w organizm, duże ryzyko związane z narkozą, komplikacje, długi okres rekowlenstencji, moim zdaniem są nienaturalne w wyglądzie, dotyku....a aquafiling to po prostu rewelacja...zabieg trwa ok 2 godz podczas, którego żartowałam sobie z lekarzem, sam zabieg nie jest najprzyjemniejszy ale da się przeżyć...po zabiegu pakujesz się i jedziesz o własnych siłach do domu, po dwóch dniach funkcjonujesz już prawie normalnie, efekt możesz zobaczyć od razu, nie ma blizn, piersi są naturalne w dotyku i to jest najważniejsze ..zawsze można dostrzyknac preparatu po jakimś czasie....albo zmienić metodę jeżeli się okaże, ze jest coś nowego tak jak teraz aquafiling....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×