Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Pisze z tel..stad bledy.lekarz mi wyrazne napisal ze zabieg aquafilling jest obciazony ryzykiem powiklan .!!! Tylko ze dopiero po wyslsniu artykulu..przedtem twierdzil ze jest bezpieczny !!!!!!!! Nie bede sie powtarzac bo to jak grochem o sciane !!!!tam jest mowa o aguafilling sol fizjologiczna plus polyacrylamide czyli poliamid po polsku to rowna sie aquafilling czyz nie?????,,,,,,,,? !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze nie jestem sama w kontrataku do sfrustrowanej, krytykującej uczestniczki...cieszę się.....bo to ciężki przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze ńie jestem sama w kontrataku do " maniaczki gwarancji " bardzo dobrze....bo to ciężki przypadek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze ńie jestem sama w kontrataku do " maniaczki gwarancji " bardzo dobrze....bo to ciężki przypadek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje wytoczyć sprawę sądowa dla producenta aquafilingu....skoro już ustalilas, ze ma aż takie komplikacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ci napisał żebyś w razie czego nie ciągała go po sadach że napisał bez ryzyka bo z lekarzem jako jednostka możesz wygrac w sadzie a z firmą produkującą preparat masz znikome szanse bo w dokumentach maja jasno napisane że skutki uboczne moga być co nie znaczy że będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, ze tak Ci napisał, żeby nie mieć Cię z głowy...są takie typy ludzi, którzy zawsze maja jakiś problem....jak nie komplikacje to pewnie kształt lub rozmiar by Ci nie pasował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
ojojoj ale dyskusja:) dziękuję za zdjęcia z folderu bo to chyba mój przypadek (zwisu) :) jak by ktoś znał lekarza który wykonuje dwa rodzaje zabiegów piszcie ja tez szukam ja tez uważam że od nikogo nie można wymagać 100% gwarancji na zabieg ze się uda i bez powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od nikogo nie wymagalam 100 prozent gwarancji.pytalam czy zabieg niesie za soba komplikacje .nie bylo mowy o komplikacjach dopiero po tym artyjule zaczela sie mowa o komplikacjach.dopieto jak znalazlam ten artykul.czuje sie oszukana .bo gdybym nie znalazla tego artykulu i pozniej wyszly by komplikacje to vo wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
a z jakim lekarzem rozmawiałaś o powikłaniach możesz podać nazwisko lub chociaż nazwę kliniki i inicjały lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tak zalezalo mi na bezpiecznej metodzie.!!!!! Ale takiej nie ma !! Moj lekarz przed zrobieniem mojego zabiegu o komplikacjach nie wspominal...a niedtety ujawnily sie po roku i trwaja do dzis i beda trwac .!!!! Wy nie wiecie co to znaczy ...tylko kpiny sobie urzadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede tutaj ns forum nic ujawniac imie lekarza lub kliniki...bo niewiem czy wolno..lekarz wydaje sie byc ok ..bo nie klamal i nie sciemnial ze nie ma powiklan.tyljo odrazu napisal pi wyslaniu artykulu ze zabieg aquafilling niesie za soba ryzyko powiklan....tylko na poczatku napisal ze metoda jest bezpieczna.ale pozniej jak go zagielam tym artykulem to wkoncu przyznal ze mwtoda niesie za doba ryzyko powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim zabiegu masz takie powikłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj przynajmniej w jakim mieście klinika z tym lekarzem. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika w krakowie...powiklania mam po zwyklym zabiegu laserowym na zylaka...4 lata boli noga juz po zabiegu...przestalam chodzic juz po lekarzach bo nie ma juz na to sily i zdrowia. Zaden mi nie pomogl..Dlatego musze pogodzic sie z bolem...Dlatego tak wazne bylo dla mnie znalesc metode bezpieczna. ..bo mam dosc komplikacji i bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są przypadki korzystających z zabiegów medycyny estetycznej i to jest większość gdzie pacjentki są bardzo zadowolone są rownież i takie jak Twój ...takie jest życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na Twoim miejscu odpuściłabym sobie kolejne zabiegi...masz złe doświadczenia i to się nie zmieni...bo nikt Ci nie da gwarancji niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietety...mialam pecha.zabieg wykonal jeden z najlepszych lekarzy w tej dziedzinie..i sam byl w szoku ze cos takiego u mnie wystapilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem !!!!!! Masz racje.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
No wlasnie tez sie zastanawiam dlaczego za granica nie jest to tak popularna metoda jak w Polsce czy Czechach? jak szukalam we Wloszech ale nic nie znalazlam. Troche mnie nastraszylyscie tymi powiklaniami, teraz sie waham czy bede robic aquafilling w kwietniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez zrezygnowalam z metody po przeczytaniu roznych artykulow.niestety okazuje sie ze jest to zabieg ktory ma podobne powiklania jsk po macrolane. Niema takiej metody ktora bylaby obojetna na cialo obce.wczesniej czy pozniej sa powiklania. Takze dziewczyny trzeba to dobrze przemyslec...nie sztuka czytac tylko o superlatywach zabiegu.o komplikacjach earto rowniez poczytac bo mozna sie pozniej niezle rozczarowac.ja kiedys zrobilam sobie warkoczyki przedluzanie wlosow po miesiacu polowa wlosow mi wypadla ...glupi prosty przyklad a jakie problemy pozniej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie zaczynają się sensowne wpisy - ja od tego nylonu roproszonego- nie zrozumcie mnie że straszę ale z racji fachu chcę uświadomić zagrożenia. Pamiętajcie o bezpiecznym wstryzkiwaniu w cyce parafiny silikonu hydrożelu olejów wszelakich i zawsze to miało być bezpieczne. Pamiętajcie ciało obce i reakcja organizmu na nie . W przypadku nawet małej objętości jak tutj ale rozproszonej wydaje się że odczyn może być znacznie bardziej widoczny niż np w pow.wkładkami Mniajsz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle7
Wiadomo, że każda ingerencja w organizm może (ale nie musi) przynieść skutki uboczne lub komplikacje. Tak naprawdę każdy lek, który zażywamy ma obszerną listę, co się może nam stać (a w rzeczywistośc***oważnych skutków ubocznych doświadczają tylko nieliczne osoby). Więc tak jak ktoś wcześniej pisał - nie ryzykujesz, nie pijesz szampana ;) Ja akurat z aquafillingiem czekam do kwietnia i na razie zaznajamiam się z tematem. W każdym razie zerknijcie sobie co znalazłam bo to dosyć dziwne mi się wydaje: http://aqualift.com.ua/aqualift_notice_20120607.pdf [dla osób znających angielski].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. !!! Implantow bym rowniez nie zrobila..ale masz racje wkladki chyba da bardziej bezpieczne!!!! Ale niestety przeraza mnie cialo obce w sobie i okres rekonwalescencji.tak sie cieszylam z tej metody.zabieg mialam robic za 2 tyg ale we wtorek dzwonie i odwoluje!!! Zdrowie najwazniejsze nie piersi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym to nowa metoda i dopiero po kilku latach okaze sie czy jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle7
A jeśli chodzi o to, czemu nie ma Aquafillingu na Zachodzie, to z tego co wiem, jest to produkt ukraiński (poprawcie mnie, jeśli się mylę), a wiadomo, że jakimkolwiek produktom z Europy Środkowo-Wschodniej ciężko jest się przebić na rynki zachodnie. W związku z tym łatwiej jest wyeksportować dany produkt na wschód, gdzie rynki są dużo bardziej chłonne. I sądzę, że dlatego aquafilling jest u nas, w Czechach i w Azji (chociaż tam pewnie pełno też podróbek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ten produkt pochodzi z Ukrainy to ja DZIEKUJE.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
dziewczyno jeśli ty po zabiegu laserowym na żylaki masz powikłania to ja na twoim miejscu nawet bym nie pomyślała o jakiejś operacji plastycznej dla polepszenia wyglądu bo prawdo podobmnie twój organizm zawsze będzie reagował negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...dzieki za pocieszenie!! Moze reagowac negatywanie ale nie zawsze musi...!! Operacja laserowa na zylaki to nie jest taka prosta sprawa jak sie komus moze wydawac!!!!mozna uszkodzic nerwy etc....masz racje ze nie powinnam myslec juz o jakichkolwiek zabiegach ale prawie brak biustu mnie do tego sklania...ze czasem mysli o zabiegu do mnie wracaja.ale po tym co wyczytalam z jakimi komplikacjami ewentualnie trzeba sie liczyc to daje sobie narazie spokoj.!!bo nie wyobrazam sobie zyc z nastepnym bolem.zycie w bolu nie jest za przyjemne.a ja zyje z bolem 4 lata i juz tak zostanie.zaden lekarz nie potrafil stwierdzic dlaczego boli noga . A bylam u najlepszych specjalistow w calej polsce i zagranica tu gdzie mieszkam. Jak przychodza komplikacje to lekarze nie umieja sobie z nimi radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×