Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
O implantach myslalam kolo 10 lat...ale brak mi odwagi i ..strach przed komplikacjami....jaku mialas rozmiar biustu? O ile sie nie myle 150 ml wstrzykiwalas to bardzo duzo.ja jestem prawie deska takze mi wystarczy 100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa do dziewczyny ktora napisala ze aquafilling jest wykonywany zagranica...prosze mi powiedziec w jakich krajach? Bo mieszkam w niemczech i mieszkalam kilka lat w angli i ciagle sledzilam temat powiekszania piersi i zadenllekarz zagranica nigdy nie wymienil tej metody.!!!!! Wiec cos tu jesz nie tak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
Dziewczyny, jaka macie objetosc biustu? Pytam bo wielkosc implatow i ,,wstrzykniec,, sie wlasnie w ml podaje i trudno miec jakis punkt odniesienia slyszac ze z A na B biust sie powiekszyl. Inne bedzie 80 A a inne 70 A. Czy np do biustu o objetosci 100 ml mozna drugie tyle wstrzyknac? Ja mam przy 70 C (32 DD wg angielskiej skali) 200 ml normalnie i 300 przed miesiaczka. Wszystkich stron jeszcze nie przeczytalam, ale czy ktos z forum robil ten zabieg w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawialam nad czechami bo mieszkam w wiedniu. Ale jakis sie boje.a pi drugie o ile sie nie myle nie maja taniej niz w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu myslisz nad praga? Skoro w sumie w pl sa takie same ceny? Dla mnie moze by to byla opcja bo blizej.tylko kurde jak sie tam dogadac...? I niewiadomo czy klinika jest dobra...i jakiego lekarza wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
ja czytałam dzisiaj o tabletkach na powiększania biustu na eaktywni.pl i myślę, że to dobre rozwiązanie, nie chcę operacji, ale mam dosyć mały biust i nie czuję się z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie osmieszaj sie tu z tabletkami.po zadnych tabletkach ci cycki nie urosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlemouse
Dziewczyny, a nie wiecie- albo może mogłybyście się dowiedzieć- czy jest możliwe wstrzyknięcie mniej niż 100ml? Jestem drobną (i co za tym idzie, płaską...) osobą, nie zależy mi na dużym powiększeniu, chciałabym po prostu dobić do pełnego 70A, bo nawet tyle nie mam... I boję się, że 100ml byłoby zbyt drastyczną i widoczną zmianą... A do tego nawet te poznańskie 9tys to kwota poza moim zasięgiem, więc może mniejsza objętość wstrzykniętego płynu pozwoliłaby na tańszy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o mniej niż 100 ml....z tego co zauważyłam to preparat jest w takich właśnie torebkach po 100 ml ale ja np miałam podane najpierw po 100 na każda pierś i pózniej jedna torebkę czyli kolejne 100 na pół do każdej piersi wiec myśle, ze jeżeli tak chcesz to nie będzie problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Iganliny.....ja miałam 70 C****owiekszylam po 150 ml do każdej piersi a bez problemu mogę jeszcze dodać....z tego co pytałam lekarza to im większe piersi tym można dodać więcej preparatu ale jednorazowo max 150 i po krótkim czasie kolejne jeżeli jest potrzeba ....a jeśli piersi są małe to robi się np po 100 do każdej oczywiście i po kilku miesiącach jak skóra się trochę rozciągnie dodać np po 50 do każdej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialm z lekarzem i moga c**** 50 ml wstrzyknac w piers.bo ja mam podobna sytuacje do ciebie .Deska.tylko ze ja wole miec widoczniejszy efekt,male B mi sie marzy.nie jestem bardzo drobna wiec mi B by pasowalo perfekt.4500 zl kosztuje 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie ci sie ze majac tak duze piersi jeszcze je powiekszalas ! Piersi wygladaja ok..ale mi osobiscie sie nie podobaja tak duze piersi ...ale mi sie nie musza podobac -:) wazne ze ty jestes zadowolona -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam duże piersi i jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne to najwazniejsze!to tobie maja sie podobac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zastanawiam sie nad ta Praga bo mam niedaleko z wiednia...ale ta klinika jakos tak biednie wyglada .etc...sama juz nieiwem co robic..w sumie z tego co jedna pani mi w recepcji mowila to podobno Dr.Rogala przywiozl to z czech..! Nie bola Cie juz kompletnie piersi po zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takmjakmjuz mówiłam robiłam 30 grudnia zaraz po zabiegu nie odczuwalna żadnego bólu - znieczulenie jeszcze działało .....niestety rano nie mogłam stać z łóżka....pierwszy i drugi dzień był okropny.....ale satysfakcja wielka....dzisiaj nie boli już nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Czech nie chce się wypowiadać......ja z Warszawy jestem zadowolona....dowiedziałam się podczas zabiegu, ze dużo lepiej dla pacjentki jest jak zabieg wykonywany jest kaniulą ponieważ mniej uszkadza tkanki i rekonwalescencja jest krótsza niestety ta forma jest trudniejsza i bardziej czasochłonna dla lekarza niż kiedy preparat jest wprowadzany igłą i wymaga od lekarza większego doświadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok..super dzieki ze mi to powiedzialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam wlasnie do czech ..zabiegi wykonywane sa tam od roku.zabieg kosztuje 3.200 euro . myslalam ze bedzie taniej.w krakowie zabieg rowniez wykonuja z uzyciem kaniuli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
dziewczyny a ja mam takie pytanie jak to wygląda przed zabiegiem jedziecie na pierwszą konsultacje ? jaki jest jej koszt i czy dr rogala robi też implanty? może doradza że u pani proponowałbym taki lub inny zabieg? i po jakim czasie od pierwszej konsultacji jest wykonany zabieg? a może można wszystko wykonać na jednej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umówilłam się od razu na konsultacje i zabieg...także byłam tylko raz i nawet nie muszę jechać na wizytę kontrolną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dr Rogala robi implanty....a cena aquqfilingu w minimum przypadku 2xpo 150 ml to 15 000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błąd miało być : W moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłam zdjęcia i efekty to zrezygnowałam z zabiegu .Nie podobają mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
weszlam na artykul ze strony europepmc i w skrocie,,powikłania dziesięć lat po wstrzyknięciu,, Polyacrylamide hydrogel (PAAG) is classified as a semi-permanent filler and is manufactured under diverse brands including Aquamid, Bio-alcamid, Interfall, Outline, Formacryl, Bioformacryl, Argiform, and Amagingel. Strasznie sie napalilam na ta metode po tym co aqua aqua pisala, ale teraz mam watpliwosci, np dlaczego w UK lub niemczech tego nie robia..? czyzby to byl preparat na wschodni i azjatycki rynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie to samo przeczytalam!!!!! Co stalo sie kobiecie po 10 latach z piersiami.!!!chcialam wyslac linka ale uznano to za spam!!! Dziekuje ze to napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba w niemczech to raczej robia..widzialam strone.ja tez strasznie jestem napalona na zabieg ale jak to przeczytalam kilka dni temu i zobaczylam ta piers jak hej rozcieli i takie zolte ochydne cos wyplynelo to mi sie odniechcialo.napisze do lekarza e meila co o tym sadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok na pierwszej stronie piszę o możlwych powikłąnia z powodo kilku gramów roproszonego nylonu który wam aplikują ale typowo atak i jak zawsze nowa sprawdzona metoda przebadane itd a tu nagle nowe istotne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, fajne efekty, szkoda, że nigdy nie będzie mnie na to stać :/. Autorko tematu, powinnaś zadbać o swój biust nosząc odpowiedni rozmiar. 75/90 i nosisz rozmiar 75 B? Krzywdzisz swoje piersi. Za duży obwód, za mała miska. Nie piszę tego złośliwie. W ogóle dziwi mnie, że rozmawiając o piersiach mówicie o rozmiarach A, B, C itd. Nie ma czegoś takiego. Poczytajcie o braffitingu. Dobrze dobrany biustonosz również poprawia wygląd biustu. Skoro już się decydujecie na zabieg to pomyślcie o odpowiednim staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×