Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
W Niemczech robią aquafiling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie na angielskich stronach o komplikacjach pi podaniu polyacrylamide gel !!!!!!!!! Masakra! !!!!!! Wspolczuje wam ze poddalyscie sie temu zabiegowi..!!!! I co dalej bedziecie sie upierac ze metoda jest bezpieczna??? !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze to oszusci !!!!dka nich tylko wasza kasa jest wazna nie wasze zdrowie!!!!! Ciekawe czy jak bedziecie mialy komplikacje pomoga wam !!!!! Watpie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema chyba takiej metody ktora by nie byla obojetna dla organizmu.do kolezanki ktora wyslala zdjecia piersi...uwierz ze duze piersi nie sa ladne!! Sory ale te na zdjeciu ktore wyslalas nie prezentuja sie ladnie.chodzi i ksztalt...masz dopiero 30 lat a twoje piersi sa obwisle...przynajmniej tak na zdjeciu wygladaja. Mi osobiscie podobaja sie okraglutkie B.i uwierz wiekszosci facetom tez !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zazdrosnica która nigdy sobie niepowołane na taki wydatek tyle mydle na Twoj temat! A substancja o której piszecie to całkiem co innego... Jeżeli uważasz, ze moje piersi są obwisłe to po prostu jesteś nie obiektywna :-). Nie ośmieszajcie sie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie miej chociaż trochę klasy i nie komentuj w ten sposób...każdy ma swoje poczucie estetyki i ja nigdy bym nie napisała, ze ktoś jest płaski jak deska, bo po prostu nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piersi w rozmiarze 70 pełne C nie są ładne to chyba sobie żartujesz koleżanko i na dodatek twierdzisz , ze faceci takich nie lubią :-)))) ośmieszasz sie po prostu :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zazdrosnica.!!! I uwierz ze dla mnie kasa to zaden problem...nie moja wina ze piersi na zdjeciu mi sie nie podobaja! No ale o gustach nie bedziemy tutsj dyskutowac.chodzi tylko czy metoda jest bezpieczna...ale chyba okazuje die ze nie...ten polyacrylamide to ten sam poliamid ktory masz wstrzykniety w pirrsi i to on wywoluje takie skutki uboczne jak sa opisane...wszystko jest opisane wyraznie . Po angielsku...ups... a moze ty ang nie znasz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi w rozmiarze c moze i sa ladne ...pod warunkien jak sa okragle a nie obwisle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piersi są sterczące, piękne i pełne - oczywiście, ze zdjęcie zrobione z bliska tego nie oddaje....są idealne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak to ten sam gel...bo jaki moze byc innY?? Przeciez jest wyraznie napisane....i jak narazie jestescie tylko we dwie ktore poddaly sie zabiegowi...nie uwazasz ze to bardzo malo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok...sa idealne dla ciebie i dla lekarza ktory ci je robil...widzialas wczesniej opinie dziewczyn i tez nie sa pod wrazeniem...no ale ciesze die ze ty jestes zadowolona. ..to nsjeazniejsze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam dokładni ten artykuł i po pierwsze opisana sytuacja dotyczy zupełnie innej substancji....pisałam dużo wcześniej, ze pojawiają sie podróby nawet jest oficjalne pismo na ten temat - po drugie uważasz, ze aquafiling uzyskał by certyfikat europejski gdyby wiadomo było, ze wywołuje takie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pomysł wyślij swoje to sie posmiejemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....ups nie wyślesz zdjęcia....hmmmm... Tak myślałam:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi nie wysle zdjecia...bo nie mam takich pieknych sterczacych piersi w rozmiarze c jak ty.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyślij to piękne B chociaż..... No nie bądź taka.... Nie daj sie prosić....wyślij:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz w tym zyciu uwazam ze wszystko jest mozliwe...tak samo jak z implantami pip !!!!! I kto by pomyslal ze lakarze beda wszczepiac tski syf...a jednak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory nie mam zamiaru nic wysylac.. ja nie twierdzilam ze mam piekne okragle b tylko ze takie mi sie podobaja !! Mam okragle piersi ale niestety nie w rozmiarze b.skoro cie urazilam obwislymi piersismi to przepraszam. .moze to tak na zdjeciu wyglada. W rzeczywistosc***ewnie jest tak jak piszesz sa piekne i sterczace.. wierze ci na slowo.;-);-) mnie zastanawia ten artykul ...wiesz martwie sie o twoje zdrowie;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wogole gratuluje ci odwagi ze sie poddalas !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myśle, ze ktoś tu może powinien wykazać sie rozsądkiem i zakończyć rozmowę, która zaczyna robić sie nieprzyjemna....bo zupełnie nie Twym celu pisze na tym blogu...każdy robi jak uważa:-)i kieruje sie swoimi odczuciami oraz profesjonalna lub mniej dokumentacją...a blogi to jeden wielki śmietnik każdy może wrzucić co uważa ....pomijając już zachowanie pewnych uczestników....żenada po prostu...wiec pa pa...pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj sie...przeciez cie przeprosilam....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o przepraszanie, bo nie mam zamiaru nic Ci udowadniać...ta rozmowa nie jest na moim poziomie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumiane...dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
kurcze cały czas sie zastanawiam nad wyborem metody bo nie wiem co w moim przypadku będzie lepsze w sumie nie chodzi mi o powiększenie tylko o wypełnienie lub ujędrnienie bo tak jak pisałam po karmieniu mojego maluszka zostały mi dwa puste woreczki rozmiar stanika jaki noszę to 65E a mam stanik z okresu karmienia 65FF i jak włożę w niego wkładki silikonowe po 150ml to biust wygląda super własnie taki efekt chciałabym uzyskać jak pełna pierś z mlekiem dziewczyny które karmiły napewno będą wiedzieć o co mi chodzi jak myślicie czy aquafillingiem mogę to uzyskać? czy raczej implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj lekarza...ale jak masz 2 puste worki to raczej implant..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 c to taki sam rozmiar miski jak 75 b. To średni biust. A Pani ma bardzo duży biust. Proszę dobrać sobie odpowiedni biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje umówić się na konsultacje w sprawie aquafilingu - bo on rownież doskonale wypełnia " puste woreczki " ( wkleję zdjęcia z ulotki ) oraz na konsultacje dot. Implantow, żeby porównać wszystkie za i przeciw - to chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
do gościa 2014-01-05 15:11:28 w niektórych przypadkach to nie chodzi o żle dobrany stanik tylko o wygląd biustu bez niego co mi z tego że w staniku i bluzce prezentuje sie dobrze jak bez niego to szkoda gadać jeszcze trochę to zacznę zwijać w rulon i wypełniać skórą stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę biustonosz 70 E a teraz po zabiegu 70 F myśle.... będę mierzyć....napisałam 70 C bo każda firma ma inna rozmiarówke a dziewczyny nie za bardzo by wiedziały o czym mowię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×