Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Noszę biustonosz w rozmiarze 70 E teraz po zabiegu pewnie 70 F......tak myśle....napisałam 70 C bo każda firma ma inna rozmairowke....a dziewczyny nie wiedziały by o czym mowię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
dobrze by było gdyby jeden lekarz wykonywał oby dwie metody bo w tedy chyba byłby szczery bo i tak zarobi a tak każdy będzie zachwalał swoja metodę i mówił że inna nie będzie skuteczna trudny wybór a koszty porównywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam wlasnie wiadomosc od lekarza ktory twierdzil ze zabieg jest bezpieczny dopoki nie wyslalam mu co przeczytalam na angielskiej stronie o komplikacjach.!!!!!!! Teraz lekarz nagla zmienil zdanie i juz nie pisze ze metoda jest bezpieczna...pisze ze z powiklaniami trzeba sie liczyc!!!!!!! I co teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowilam ze to jedno wielkie oszustwo .!!!! Takie jsk macrolane.Do goscia chyba nie znasz dobrze ang. Skoro twierdzilas ze to nie o tym mowa!!! Tak o tym mowa !!!!! Bo lekarz mi to potwierdzil !!! Zaplacilas 15 tys za swoja naiwnosc i zrujnowanie sobie zdrowia.....boze dobrze ze bog nademna czuwa i nie zrobilam tego zabiegu.!!!!! A o maly wlos dalam sie nabrac tak jsk ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie moje wpisy na pierwszej stronie zadaję tam pytania co z tym rozproszonym nylonem itd i napaść niejakiej wody wody i może terz weżmiecie mnie w obronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę tak jak byś znalazła jeden przypadek komplikacji po implantach i w związku z tym, uważała, ze to rujnujaca zdrowie metoda powiększania piersi....normalna Ty jesteś? Nawet lekarze specjaliści w tej dziedzinie nie chcą się wypowiadać na ten temat - jeszcze a Ty wygłaszali takie opinie??? Już pomijając fakt ze podajesz przypadek komplikacji po jakieś substancji która nie ma znaku zastrzezonego to przypuszczalnie jakiś syf z Chin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury nawet kosmetyczka nie da ci w 100% gwarancji że po zastosowaniu jakiegos kremu nie dostaniesz uczulenia a ty chcesz mieć taka gwarancje od lekarza puknij sie w głowe a moze co jak sie pani odwidzi rozmiar to zastapie implantem na własny koszt żałosna jesteś nie chcesz robić bo sie boisz to nie rob i nie wypisuj bzdur przy implantach też sa powikłania torbiele stwardnienia bliznowatośc i co daja 100% ze ciebie to nie dotknie kazdy zabieg wiarze sie z ryzykiem nawet cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie popieram dziewczyna, która krytykuje powinna się zastanowić bo to ona jest naiwna jeżeli myśli, ze dostanie jakieś gwarancje. Kobieto nie jesteś pewna to nie rób po prostu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny krytykującej : Nie chcesz robić to nie rób I NIE WYPISUJ BZDUR !!!!!!! ŻAŁOSNA JESTEŚ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj dziewczynko chyba jestes bardzo malo inteligetna i nic do ciebie nie dociera.!!!!!!!! Albo czytac nie umiesz!! Gowno mnie obchodzs implanty to wie kazdy ze po tym sa przewaznie zawsze komplikacje.. i lekarze o tym rowniez informuja!!!!! Chodzilo mi o bezpieczna metode bez komplikacji !!!!! Bo tak wszedzie pisze ze jest bezpieczna i jak rozmawialam z lekarzami i pytalam o komplikacje to twierdzili ze ich niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz nagle twierdza ze sa komplikacje jak powysylalam im ta strone .!!! Tak ciezko ci zrozumiec ?????? Ale chyba jestes niestety nie ns moim poziomie.! I tego nie zrozumiesz.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu nagle sie okazuje ze sa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 2014-01-05 16:31:02 który dziękuję Bogu...... Proponuje pielgrzymkę do Częstochowy ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mieć bezpieczna metodę to kup sobie tabletki na powiększenie piersi na pewno nie bedziesz miec powikłań co najwyżej sranie a cyce moze ci urosną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś chyba nienormalna:-) pewnie, ze nie ma metody bez komplikacji dlatego nikt nigdy nie da ci gwarancji....jesteś po prostu naiwna! Ale to nie oznacza, ze wszyscy musza od razu je mieć i ze rujnują sobie zdrowie i kasę wariatko wiec powstrzymaj się od takich komentarzy następnym razem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nie mam tutaj co robic...strasznie glupie i puste idiotki tutaj sa.....skoro pisze ze zabieg jest bezpieczny a okazuje sie insczej.!!!!! To chyba bormalne ze sa powody do zlosci.....powiekszajcie sobie cycki mam to gdzies a pozniej liczcie sie idiotki puste z komplikacjami bo takowe zawsze wystepuja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj mnie idiotko i nie wyzywaj od wariatek bo do piet mi smieciu nie dorastasz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proponuje składkę na tabletki dla gościa : 2014-01-05 16:31:02 ....co Wy na to? Niech kobieta powiększy sobie bezpiecznie cyce i nie będzie musiała wydawać 15 000....no i bez komplikacji....chociaż gwarancji jej chyba nie damy:-) ( w takim razie nie wiem czy będzie usatysfakcjonowana :-)) ? Powinna chyba być zadowolona ? ...chociaż nie wiem bo może właśnie np biegunki dostać....kurde ciężka sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popisalas sie....twoj ostatni post wcale nawet nie jest smieszny..tylko zalosny !!! Tak jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiąc ingerencje w swój organizm musisz sie liczyć że coś może się stac ale jest to przypadek 1 na 1000 nie stac cie to nie rób i nie obrażaj innych i nie porównuj do swojego poziomu bo z twoich wypowiedzi wynika że jest on bardzo niski skoro najprostszych rzeczy nie przyswajasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tej co do pięt jej nie dorastam :-) właśnie pokazałas swój poziom tym wpisem....bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna idiotka jestes ty !!!!! Bo caly czas sie upieralas ze metoda nie ma zadnych komplikacji .!!! I ze iles tam lat badania byly przeprowadzone i nie bylo komplikacji hehehe....i kto tu wyszedl na idiotke???? Ty !!!! Bo myslalas ze metoda jest bezpieczna a okazuje sie ze nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa komplikacje 1 na 100 tam opisane jest mnostwo przypadkow..guzy na mostku etc...i uwierz stac mnie na zabieg to akurat jest najmniejszy problem.moje zdrowie dla mbie jest bezcenne.........a ty dalas dobie je zrujnowac....nic tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty dalej swoje :-) po pierwsze nie opisany przypadek dotyczył jakiegoś syfu z Chin a nie aquafilingu...po drugie preparat jest bezpieczny ...po trzecie nik nie jest tak naiwny jak Ty żeby sadzić, ze np lekarze gwarancje dadzą w czym już nie jedna uczestniczka próbowała Cię uświadomić - w jakich ty czasach dziewczyno żyjesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw zrób zabieg na oczy bo gosc napisał 1 na 1000 a nie na 100 chociaż nie bo okulista też ci nie do gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo nie jednej komplikacji na 1000 ....tylko twoim zdaniem wiecej ....Będę powtarzać bo może wtedy zrozumiesz....mówiąc komplikacja myślimy 1 osoba...pomijając już fakt, ze znalazłas przypadek dotyczący podobnej substancji a nie tej samej to nawet gdyby był to nie oznacza, ze ja mam go mieć oraz ktokolwiek inny wiec daruj sobie komentarze w swoim stylu bo tylko się pograzasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zamiast iść na konsultację to napisała do lekarza z 50 maili potem wysłała mu jakiś artykuł o bóg wie czym to sie facet wkurzył i odpisał że tak są komplikacje żeby mieć ją z głowy hehehe bo z takimi durnotami to zawsze są komplikacje upierdliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×