Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

hmm.. inspiracje? jest taka gazetka Mój dom i tam są ciekawe rzeczy. Ale tak naprawdę to w czasie zakupów zawsze coś w oko wpadnie i koncepcja się zmienia. Ja sobie tylko na początku założyłam który pokój w jakim kolorze i tego staram się trzymać. fakt jest taki że wszystko jest okropnie drogie, i nie zawsze fundusze pozwalają na zakup tego co się chce. Jeśli chodzi o styl to staramy się robić wszystko w dość "nowoczesnym" stylu, ale też bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheeky,nie żałuj sobie :-) Kamilka,ja mam straszne dylematy.Wszystko mi się podoba a wybrac muszę jedno :p począwszy od podłogi,przez płytki w kuchni łazience,skończywszy na kolorach ścian.A potem dobieranie mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mnie cały boli i spać nie mogę, i mam problemy z załatwianiem się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
mamusie, a jak śpicie, bo ja na brzuchu i zastanawiam się czy nie świadomie nie robie mojemu maleństwu jakiejś krzywdy? współczuje wam remontów itp. cale szczęście mam to już za sobą, a wyjęło mi to ponad rok życia... lampy, sciany, podłogi, meble, plytki, wrrrr pamiętam, ze na początku mnie to bardzo cieszyło, pierwszy dom w całości zrobiony wg mnie i męża, a w sklepach jest za duzy wybór i aby jedno z drugim dopasować to istny hardcore. A najgorsze bylo zawsze to, ze jak juz wiedziałam co chce to tego nigdzie nie było, albo czas oczekiwania był kilku miesięczny. Najbardziej się ciesze, ze jest to już za mna i teraz jeśli coś kupuje to sa to "pierdoły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie madź no nie gadaj że czujesz ruchy... ale ci zazdroszczę :) ja jedyne co teraz czuję to bulgotanie w jelitach po wypitym kefirze haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zazdroszczę... ja już łazienkę mam, korytarze też gotowe, tylko kuchnia i pokoje zostały. w pokojach bedziemy kłaść wykładziny. Ja mam już trochę ułatwioną sprawę bo pól roku temu braliśmy ślub i od gości którzy wiedzieli że będziemy urządzać mieszkanko dostaliśmy dużo rzeczy z wyposażenia (nawet łóżko i szafę) więc teraz kolorystycznie dobieramy resztę...Ciężka robota to urządzanie domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheky brown jak z twoja umową. dalej nie dostałaś? powiedz szefowej że już jest 17 dni pracujesz bez umowy i nawet nie wiesz czy bedziesz jakąś mieć, może to jej da do myslenia i pośpieszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eniek- ja też miałam z tym problem. próbowałam wszystkiego. któregoś wieczoru miałam ochotę na kisiel a następnego dnia myślałam że do łazienki nie zdążę tak mnie pognało. od tamtej pory przy zaparciach wieczorem jem kisiel a następnego dnia wszystko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Nie mam umowy nadal :-/ a z szefiwa to sie nie widzialam od tamtego roku tzn.jakos przed swietami byla i od tamtej pory u mnie jej nie bylo.. Umowy podobno sa tylko wtedy jak byla u kolezanki na zmianie to ich zapomniala :-/ szefowej tam sie nie spieszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cheeky a co będzie wtedy jak nie ma umów, jak szefowa ci podziękuje za współprace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia baba, ale tak z reguły jest że takie właścicielki wogóle zapominają że pracownicy mogą cokolwiek potrzebować... kurcze no ja bym jednak na twoim miejscu poczekała z tym zwolnieniem jak tylko dostaniesz umowę do ręki to na drugi dzień jej daj, a nóż cos to da, także uzbrój się w cierpliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eniek,to może jakieś owoce na popędzenie?Suszone śliwki są dobre ;) Salvaje,ja całe życie na brzuchu zasypiałam a teraz samo z siebie mi się zmieniło i na lewy bok się przerzuciałam. Masz racje,w sklepach taki wybór,że zawrotu głowy można dostać,dlatego tez tak trudno wybrac i się na coś zdecydować. Kamilka,przed nami wszystko od podstaw...czekamy na wiosnę,potem trzeba będzie się szybko uwinąć,przed koncem lipca. Cheeky,Ty za granicą pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek,to może jakieś owoce na popędzenie?Suszone śliwki są dobre ;) Salvaje,ja całe życie na brzuchu zasypiałam a teraz samo z siebie mi się zmieniło i na lewy bok się przerzuciałam. Masz racje,w sklepach taki wybór,że zawrotu głowy można dostać,dlatego tez tak trudno wybrac i się na coś zdecydować. Kamilka,przed nami wszystko od podstaw...czekamy na wiosnę,potem trzeba będzie się szybko uwinąć,przed koncem lipca. Cheeky,Ty za granicą pracujesz? Dziewczyny,jest tutaj taka opcja żeby się zalogować na stałe,bo ciągle mnie wyrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cheeky, mi się wydaje, ze szfowa zwleka z umowa bo jej nie ma albo ci jej nie chce dac, jej tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheeky,też znam takich pracodawców.Właśnie w ten sposób zostałam bez pracy i jakichkolwiek świadczeń :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Eniek - mi pomogły wafle ryżowe z dużą zawartością błonnika, niestety suszone śliwki mi nie pomogły ale jak widać na każdą co innego działa :) ja na szczęście remontu teraz nie muszę robić bo robiłam kilka lat temu, jedynie sypialnie chcemy sobie wymalować ale to po sesji :) ja uwielbiam zasypiać na lewym boku, tak zasypiam i się budzę ale jak śpię w nocy? nie mam pojęcia... ale Wam fajnie że czujecie jakieś ruchy... aż się boję że coś jest nie tak u mnie a wizyta dopiero 28.01 :( będę nerwowa :( a jak coś przegapię? mnie też pobolewa czasem, albo tak kuje w podbrzuszu lekarz mi mówił na ostatniej wizycie że to jest normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
czesc wam :) ja dopiero zjadlam sniadanko... kurcze cos mnie boli serce nie dobrze bo dwa lata temu i jakies 3 lata temu bylam w szpitalu poniewaz mialam zapalenie miesnia sercowego i tahykardia (nie pamietam jak to sie pisze) zatokowa... masakra mam nadzieje ze mi to nie wrocilo bo bedzie nie za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Ale wszystkie dziewczyny mialysmy umowy do konca roku i zadnej z nas nam nie przyniosla a watpie zeby nas wszystkie zwolnila naraz bo kto by pracowal? Jak mi nie przedluzy to i tak bym sie cieszyla bo juz mam dosc tej roboty w sumie i tak nie wiem czy mnie nie zwolni jak sie dowie ze w ciazy jestem.. A w polsce pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dopiero po sniadanku i z psem bylam U mnie pogoda nadal wiosenna :) Popoludniu ide do endokrynloga Az sie boje co mi powie :O Ja staram sie zasypiac na lewym boku, bo tak wyczytalam, ale na brzuchu tez zasypiam i na prawym, jedynie na plecach nie lubie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
a ja zasypiam albo na prawym albo na lewym boku, na brzuchu nigdy poniewaz mam spore cycki (w genach) az sie boje jak beda wygladaly po porodzie ;/ ... co do zaparc to tez mam od poczatku ciazy praktycznie mnie to meczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
hej kochane, troche sie uspokolam tym "zimnem" i juz dak duzo o tym nie mysle... co do spania na brzuchu to nie wiem czy to dobry pomysl....ostatnio w "madrej gazecie" dla przyszlych mam przeczytalam ze najlepiej i najzdrowiej dla dziecka jest spanie na lewym boku, bo wtedy nic nigdzie nie uciska, natomiast spanie na wprost wbrew pozora nie jest dobre bo jest ucisk na kregoslup, troche bylam tym zdziwiona bo sadzila ze najlepiej jest na plecach. jesli nie mozecie spac racze przed snem porzadnie wywietrzyc sypialnie, no i poduszka miedzy nogami to u mnie juz swieta rzecz, lepiej mi sie z nia spi :) a na zaparcia, na ktore ja cierpie cale zycie a teraz w ciazy jeszcze bardziej polecam swieze owoce (na mnie najlepiej dziala kiwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec czy ja dobrze kojarze że ty byłaś u Jackiewicza na genetycznym? skąd jesteś że aż tu cie przywiało? chyba że to Lucy mówiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
dziewczyny, a gdzie jest nasza tabelka, tam było wszystko ładnie napisane gdzie która mieszka, wiek i tc, może dopiszemy tam chlopiec/dziewczynka jeśli któraś już wie co urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madźź,nie lekceważ tego i idź do lekarza. Cheeky,jak tak to może martwisz sie na zapas...może faktycznie kobieta się nie wyrabia z papierologią? Eniek,masz jakieś problemy z hormonami że się endo boisz? Paula,no tak zapomniałam o cudotwórczym działaniu kiwi.Choć ja nie mam z tym problemu... A co do spania w ciąży,to zaleca się właśnie na lewym boku,bo wtedy jest lepsze krążenie co za tym idzie ukrwienie dla płodu i maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady, ale nic mi nie pomaga tak czy siak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Zamość, 19 lat, 15 tc, płeć nieznana moze byc? :) a no fakt wybiore sie do lekarza rodzinnego na dniach bo to nie ma zartow nie chce znowu lezec w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15tc,pierwsza ciaza i czujesz ruchy,kochana cos ci sie chyba wyobrazilo:) w pierwszej ciazy ruchy czuc dopiero ok 20tc a w nastepnych mozna poczuc wczesniej To sa kochane jelita,ktore sie przesuwaja bo miejsca im brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
madź, tutaj była taka inna tabelka, gdzie już większość jest wpisana :) tylko ja nie wiem jak ja znaleźć i gdzie.... może któraś z dziewczyn ją skopiowała i nam ją wklei na forum :) ja też mam 19l :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
kazda kobieta inaczej odczowa ciaze taze roznie to bywa niektore odczowaja pierwsze ruchy w 15 niektore w 20 tc takze nie mow ze nie, to jest sprawa indywidualna kazdej ciezarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×