Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość
Ta babka to chyba w zusie pracuje lub ma beznadziejnie życie, ze zaluje innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ZUS-u, L4 itp. itd. jest to każdego indywidualną sprawą , każdy ma swój rozum i robi co che , jednym się to podoba, drugim nie i tak będzie zawsze ze wszystkim , każda z nas ma swoje życie, każda będzie podejmowac jeszcze milion decyzji a "GOŚCIE" niech nie komentują za bardzo - to jest forum kobiet w ciąży które urodzą w lipcu, więc inne osoby do widzenia :) Co do porodów ja rodziłam córkę naturalnie , nie żałuję akurat mam bardzo dobre wspomnienia, miałam swoją położną , atmosfera w szpitalu super naprawdę same miłe wspomnienia wszystkim życzę takich ! Ale nie potępiam cesarskich cięć jeśli są do tego wskazania to jak najbardziej zdrowie mamy i dzieciątka najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj na obiad roladki z piersi kurczaka w sosie koperkowym:) ziemniaczki i suróweczka.Dziewczyny od czterech tygodni dzień w dzień boli mnie w lewym boku na wyskośc**pępka,lekarz powiedzial że to nerki i normalne,mam brać nospe,ale ja czuje że to nie nerki boli jak cholera najgorzej jak kucne albo robie skłony jak wezme coś cieższego w ręce,nospa nie pomaga wogóle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do samopoczucia dzisiaj to kiepsko,zgaga mdli mnie ale apetyt jest,głowa boli i ogólnie się czuje jakbym ciało szło gdzieś za mną osobno hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Morelka1205 - moja córcia też tak miała jakiś czas temu - pije jak smok a tu porządne zaparcia. męczyła się z pół dnia a potem rozebrałam i jak wskoczyła mi na ręce i podkurczyła nogi to - wyskoczyło. ale kamień dosłownie. Wiec następnym razem spróbuj ją po prostu na ręce wziąć i nóżki podkurczać może pomoże. Choć tak naprawdę życzę abyście nigdy więcej tego nie przechodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
ewelunia842 - na zgagę proponuje migdały. rewelacja i sama natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzękuje Sandra za radę naprawdę to był koszmar ! Dorosły jak ma zaparcie się męczy a co dopiero dziecko z takim kamieniem ! Ale już w porzadku teraz je zupkę sobie :) Ewelina ale dobroci masz dzisiaj na obiad mniam mniam może dasz przepis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zus to temat nie ciążowy a kulinaria? Chyba tez możecie zalozyc sobie na ten temat bloga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki każdy nowy przepis na obiad się przyda :) nieraz to naprawdę już nie wiem co mam robić na te obiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - naprawdę masz aż tyle czasu żeby wchodzić na forum ciężarnych i komentować wszystko o czym napiszą? Zajmij się czymś pożytecznym a nie ocenianiem o czym piszemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem lipcowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajcie uwagi na "gościa" celowo pisze żeby nas zdenerwowac i zamęt siać na forum,pewnie sam/a siedzi na bezrobociu i szlag trafia że innym jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie nadajesz piszac ze temat zusu tutaj nie pasuje? Bo niby kulinaria tak? To co piszesz i chcesz czytac ma być najważniejsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umilam sobie czas w pracy czytając wasze wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już z tobą nie dyskutuje będziemy pisały o czym bedziemy chciały i nic ci do tego - napewno nie z tobą skoro każdy temat jest zły dla ciebie więc się NIE NADAJESZ. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jeszcze będziesz dyktować warunki kto się nadaje a kto nie, ciekawe. Moge sobie pisać i mi tego nie zabronisz, moge zmienić Nick i nawet nie będziesz wiedziala kiedy jestes dla mnie mila a kiedy mnie lekceważysz jako gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma prawo pisac ile chce i gdzie chce ale Ty gosciu narzucasz nam swoje poglady i za wszelka cene chcesz zebysmy zrobily to co napisales/as bo tak ma byc i mamy byc grzeczne wobec zlodziejskiego panstwa. Zreszta dyskusja na temat ZUS-u sie juz zakonczyla, a teraz zaczyna na temat kulinariow :) Ja kobietki dzisiaj zrobilam szybki obiad bo zle sie czuje wiec u mnie spaghetti na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Gościu - jestem zaszokowana twoją ostatnią wypowiedzią - uczysz nas o uczciwości a teraz piszesz ze umilasz sobie czas w pracy czytając nas - wiec oszukujesz swojego pracodawcę - marnując cenny czas pracy na czytanie i pisanie na forum . No szok. Przynajmniej jest zabawnie dzięki tobie :) Naprawde można się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat jestem innym gosciem, pomylilas sie :D a pracuje u siebie i mam nie normowany czas pracy :P chyba gości jest nieco więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
więc zróbcie sobie nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Nick jeden wspólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka jest juz kafeteria, tu wszyscy maja swoje firmy, robia co chca u siebie w firmie i zarabiaja po 30000zl miesiecznie, znamy to juz. Nie wiem dlaczego, ale to jedyne forum gdzie ludzie sa tak zlosliwi i wszystko im nie pasuje. Na innych forach o ciazy, nie spotkalam sie z tym, przykro, ze tu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, ja zarabiam tyle ile sprzedam wiec od 1800 do 3000. Zdecydowanie o jedno zero za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja przez wstręt do jedzenia chodzę na obiady do mamy hehehe dobrze że blisko mieszkamy :) mam pytanie do doświadczonych mam .... jak wygląda opieka nad matka i dzieckiem po porodzie ? wiadomo wizyta kontrolna u ginekologa ale czy ktoś przychodzi do domu w okresie połogu ????? dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta , do mnie przyszła położna 4 razy po porodzie do domu, robi "wywiad", ogląda krocze czy wszystko ok, lub ranę po cesarce, jeśli mama chce położna pomaga w pierwszej kąpieli, wszystko pokaże,wytłumaczy, doradzi jakich kosmetyków do pielęgnacji noworodka używać, sprawdza pępuszek , pokazuje jak oczyścić oczka solą fizjologiczną, jeśli mama ma problemy z karmieniem pomaga przystawić odpowiednio dziecko do karmienia itp. no i odpowiada na każde pytania. Uważam że te wizyty są bardzo potrzebne szczególnie dla pierworódek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Morelka :) jeszcze jedno pytanie -położna przychodzi z tego szpitala gdzie się rodziło czy z miejscowości w której się mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×