Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Alkao mi też jak tobie ciągle niedobrze i mnie muli, aż chyba wolałabymm zwymiotowac****ozbyć sie tych kwasów z żołądka.. Kurcze dziewczyny strasznie się boję bo teraz po całym dniu na białych majteczkach zauwazyłam plamienie ciemno brązowe (( tak właśnie zaczynał mi sie każdy okres, krew była dopiero na 2-3 dzien )) boję się że cs się stało, dziś miałam mega stres w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy a kiedy powinnas miec okres? Bo w 1 trymestrze to sie zdaza w czasie spodziewanej miesiaczki i nie zagraza ciazy, ale lepiej zadzwon do lekarza swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, byłam na izbie przyjęć bo dzwoniłam do szpitala gdzie przyjmuje mój gin i pani powiedziała że by dla spokoju przyjechac na usg, no to sie ubrałam i pojechałam, Z dzidziusiem wszystko OK, serducho bije jak szalone :) dostałam dufaston 2 x dziennie. Przynajmniej bede spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
witam! ja jestem właśnie po wizycie u lekarza. mojej fasolce bije serduszko i ma 5,1mm. jest to 7 tydzień. Lekarz mówił że wszystko ok :) cieszę się. według usg termin na 28 lipca, a według pierwszych obliczeń lekarza i moich na 22 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka to super :) Ciesze sie, ze wszystko wporzadku u Twojego maluszka :) Ja znowu sie stresuje przed jutrzejsza wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
Karolina, na spokojnie :) ja tez sie stresowalam.:) daj znac co i jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! powiedziałam wczoraj w pracy o brzuszku i bylam mile zaskoczona:) nie taki diabeł straszny jak go maluja:) Karolina czekam na wiesci z wizyty:) ja mam 10.12 wizyte i od razu sie zapisze na prenatalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta22065
cześć dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie i wszystko ok. Wchodzę w 9 tydzień i moje maleństwo ma chyba18mm (nie wiem dokładnie czy tyle, mignęła mi taka liczba). Mam dużo pić brać witaminy i uważać na siebie. Kolejna wizyta w poniedziałek bo muszę powtórzyć badania z moczu i jeszcze glukoze na czczo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamylipcowe ja mam termin na 3.07.14 to moje drugie dzieciątko pierwsza córa w lutym 2 latka będzie mieć :) ale piszę tu ponieważ bardzo się martwię robiłam wyniki na toxo igg 162,8 a igm 0,800 lekarz mi powiedział że prawdopodobnie to przechorowałam kazał zrobić awidność, dziś to robiłam a teraz czekam... Bardzo się boję czy któraś tak miała? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy postaram się nadrobić i przeczytać wcześniejsze posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po wizycie, rowniez wchodze w 9 tydzien, malenstwo ma 19,1mm :D Serducho bije jak dzwon :) Wszystko jest ok, mam odpoczywac isie nie stresowac :) Jejku jaka jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno nie zaglądałam tu ale dużo się u mnie dzieje i ciągle się czuję zmęczona .... wczoraj byłam na wizycie -serduszko bije, wszystko jest oki .. teraz tylko muszę zmienić lekarza ( z kliniki leczenia bezpłodności na lekarza prowadzącego ) jutro wielki dzień - ogłaszamy rodzicom że zostaną dziadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kotek
witam wszystkie mamusie. przeczytalam calue forum bo bardzo sie martwie. ciekawi mnie czy ktoras z was tez tak moze miala. Zaraz mniej wiecej po zaplodnieniu czulam sie jak na grype do dnia spodziewanego okresu,w dniu okresu bolal brzuch I piersi ale piersi to omalo nie wybuchaly zrobilam test I suuuper sa dwie kreseczki,przez caly tydzien mialam takie piersi jak balony I bolace, wstret na zapachy niektore lekkie klucia w brzuszku. To jak ja myslalam super czuje ze cos sie dzieje ale dokladne tydzien po tescie wszystkie symptom znikly znklo zmeczenie piersi leciutko bola tak minimalnie przy dotyku nawet mnie nie muli tylko czasem leciutko brzuszek z fasolka zaboli. Byl by to 5 tydzien 4 dzien . Mam tylko jedno w glowie ze ciaza obumarla. stresuje bo wzielam goracy prysznic bo zmarzlam moze tym zaszkodzilam,dodam ze mieszkam zagranica a tu tak wczesnie nie uznaja ciazy wiec na gina niemam co liczyc co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN89
Witam, termin mam na 30 lipca ;) Bardzo mnie to wszystko stresuje.. W pon 2 wizyta u gin, bo ostatnio było widać tylko pęcherzyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia1910 u mnie w pierwszej ciazy tez wykazalo ze chorowalam na toxo. ale lekarz powiedzial ze mam sie nie martwic bo ta bakteria teraz jest nie aktywna. Teraz jak jestem drugi raz w ciazy to nie musialam robic badan na toxo. * kotek kotek na poczatku ciazy tez bardziej bolaly mnie piersi,teraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez krwawilam :O Bylo tej krwi tylko troche ale zostawili mnie w szpitalu na 3 dni, teraz musze brac duphaston, luteine i nospe :O masakra z ta ciaza :( Ja do pracy chce isc, a tu trzeba sie oszczedzac :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kotku ja bym na twoim miejscy od razu poszła na USG bo cięzko nam tu c***owiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie i będziesz sie stresować dłużej niepotrzebnie a tak lekarz od razu c***owie, u mnie nudności ciąg dalszy, , brzuch też pobolewa biorę asmag i duphaston, maluszek ma już 1,80 cm :) ehhh niech te świeta będą szybko bo już bym chiałam powiedzieć rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a co wkurza mnie to ciagle pisanie temin taki, siaki, sraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
dziewczyny nie martwcie sie na zapas tylko do lekarza rozwiać wątpliwości.. Szkoda stresować nasze maluchy. Mam pytanie czy zdażyło się wam aby lekarz wyznaczał wiek ciąży nie od OM tylko od przypuszczalnego zapłodnienia?? Ja sie swojego nie pytalam o termin bo to sie rzadko sprawdza, ale ostatnio opisał mi ciąże na 9 tydz a z OM szedł 11. Na dodatek 2 tyg wczesniej mialam usg z ktorego wyszło 8 tydz( 5 dni młodsza niż z OM).. Tyle że tam gdzie chodze inny lekarz prowadzi ciąże i inna doktorka robi usg dopochwowe, nie wiem czemu ale mam wrazenie ze sie wogóle nie kontaktują. Teraz mam termin na 20.12 i wtedy bedzie polowa 13 tyg z OM. Martwie się że tak późno... I jak to wkońcu jest z badaniem przeziernosci karkowej?? Bo wczesniej myslałam że wykonuje się wszystkim kobietom podczas tego usg 11-13 tydz, a wczoraj przeczytałam że wskazaniem jest wiek 35 +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia wroclaw
Czesc dziewczyny :) Dawno nie pisalam, przepraszam ale zbyt wiele sie u mnie dzialo. A mianowicie zalatwialam wiele spraw dotyczacych ciazy itd. Na zwolnienie na poczatku stycznia lece, az sie nie moge doczekac i karolina24 dokladnie Cie rozumiem !!! Marzę o tym slodkim leniuchowaniu :) Czuje sie generalnie dobrze, chodz caly czas budze sie z obolalym brzuszkiem. Lekarz mowi, ze przy takim stopniu zagrozenia ciazy jest to niestety normalne. Wizyta 30 grudnia a wiec bede w 12 tygodniu ciazy !!! :) i mam nadzieje, ze zobacze juz czlowieka na usg a nie kosmite :P Pozdrawiam was serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
witam Kobietki! Tak obserwuję to forum i widzę, że coś ucichło...:/ Piszcie co tam u was, jakieś zmiany? chociaż pewnie póżniej będzie bardziej *****iwie na forum (jak już zaczniemy czuć ruchy naszych kruszynek). a tak będąc przy temacie to wydaje mi się że mdłości, które mi do tej pory towarzyszyły (bez wymiotów), znacznie ucichły...:) (obecnie koniec 7 tygodnia) oby nie wróciły :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Czesc dziewczyny :-) jak wasze samopoczucie? Moje bole brzucha ustaly :-) czasami troszke poboli ale to nic w porownaniu z tym co bylo kiedys.. Jestem wlasnie w pracy i powiem szczerze..marze o dwoch dniach wolnego pod rzad.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja teraz jestem w 10 tyg ciazy i od dwoch dni zle sie czuje,nie dam rady jesc i lekko czuje mdlosci.Nie wiem czy to choroba czy ciaża ;) 23 grudnia jestem umowiona na usg,bo konczy mi sie pierwszy trymestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
słodka lili ja tez jestem umowiana na usg koncem 1 trymestru:) troche mnie to wkurza ze tak pozno, no ale jakos wytrzymam:) mi sie konczy 11 tydz i w sumie mam różne dni, raz bym zjadła konia z kopytami i nie zwracam albo zwroce i jem dalej a innym razem nie moge na nic patrzec i mnie mdli cały dzień. Dziś mam gorszy dzień :/ ale licze ze juz bedzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było ale trochę się u mnie porobiło i nie miałam ochoty włączać kompa... nie nie z ciąża wszystko w porządku. We wtorek 03.12 byłam na 2 wizycie u lekarza, Nasz maluszek ma 2,08cm i niby 8 tydzień, poza tym wszystko ok :) serduszko biło bardzo mocno :) kolejna wizyta 31.12 i mój mąż idzie ze mną na usg ponieważ będziemy mieli już usg z brzuszka :) narazie samopoczucie bez zmian w sumie, jem o wiele mniej ale spie jak suseł :) a wy jak tam? mala929 - cieszę się że w pracy dobrze zareagowali :) ja niewiem jeszcze kiedy powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dołączam do pań na 15 lipca, u mnie wszystko w porządku jedynie pobolewanie w podbrzuszu i czasem po lewej stronie chyba jajniki. nie mam żadnych mdłości ani nic raz tylko zdarzylo mi się wymiotować i to jeszcze w nocy... masakra. mam pytanie od którego tygodnia robi się usg na brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dołączam do pań na 15 lipca, u mnie wszystko w porządku jedynie pobolewanie w podbrzuszu i czasem po lewej stronie chyba jajniki. nie mam żadnych mdłości ani nic raz tylko zdarzylo mi się wymiotować i to jeszcze w nocy... masakra. mam pytanie od którego tygodnia robi się usg na brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
ja pierwsze usg potwierdzajace ciaze mialam w 5 tygodniu i w 7 tygodniu plod mial 5,1 mm i bilo serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam za niecałe dwa tyg usg juz zapowiedziane ze dopochwowe, według OM to bedzie 13t 4d. Lekarz powiedział że za wcześnie na usg przez brzuch ale nie wiem czy on umie liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×