Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość liwia999
witajcie , ją tu nowa ale także mam termin na 9lipca . maluchowi serducho bije :) 3mam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jedną z was ale tym razem napisze anonimowo. Nie podoba mi się pomyśl ze zmianą forum. Tutaj jest fajnie, jasno, klarownie, przejrzyście. Nie lubię dziecinnych suwaczkow, motylków i innych p*****l. Po co tak kombinować? A jeśli chodzi o pomarańcze to nie należy się nimi w ogóle przejmować. Trzeba je ignorować. Uciekając na priva zamknięcie tez drogę innym mamom z terminem lipcowym, które będą chcialy do nas dołączyć w późniejszym terminie, bo np. teraz pracuja.a jak będziemy chcialy pooglądać zdjecia to zawsze możemy zalozyc wspolne konto na mailu lub jakimś portalu z haslem specjalnym dla lipcowek. w stopce na karę tez mozna napisać na kiedy jest termin, taki skromny suwaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalysmy się tutaj wiec tu zostańmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ja zostaje tutaj bo tam itak nie moge pisac :) Pozatym itak wszystkie mamy tam nie przejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szczerze to jest mi obojętnie gdzie będziemy pisać -suwaczki i inne dodatki przecież nie są obowiązkowe .... tam można wstawiać fotki z usg i zamknąć forum przed znudzonymi " gośćmi " .... może Dziewczyny wejdźcie tam zobaczcie czym się różnią te fora i zrobimy głosowanie albo tam można zrobić miejsce dla chętnych które chcą wstawiać zdjęcia z usg itp i zamknąć forum na prywatne :) ja chętnie bym wstawiła i oglądała usg -fajne muszą być porównania jak dzidzi rośnie z miesiąca na miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina a potwierdziłaś rejestrację przez email ? dziwne że nie możesz pisać -mi od razu się "udało " jadę po małża - zostanie w domu przez 3 tygodnie tylko :( przed samymi świętami wyjeżdża ale to nic trzeba dobrze wykorzystać ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Hej, jak samopoczucie? U mnie nadal brak objawów, ale za to mam smaka na KFC :) nie wiem czy wolno, ale ta chęć... I coca cola, mmm nadal walczę z przeziębieniem, boje się by nie odbilo sie to na dziecku :( zostaje na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może już nick jest zajęty ? nie chcę "wymyślać " dobrych rad bo się nie znam ale może Dziewczyny dopomogą :) no to jadę na lotnisko -oby mdłości zostały w domu ehhhh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie dobre, jak na moje mozliwosci :) Troche boli mnie glowa i jakos tak niewyraznie sie czuje, oby mnie tylko przeziebieie nie dopadlo :( Za tydzien wizyta i mam nadzieje, ze maly brzdac juz sporo urosł :) Ja tez mam od paru dni ochote na KFC i na kanapki z ogorkiem :) Od miesa mnie odrzuca i wcinalabym tylko sam nabial i pila mleko litrami, ale nie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przenosin na inne forum mi to obojętnie, jeśli wszyscy sie przeniosą to ja oczywiście też, sama nie zostane:) Karolina 24- dlaczego nie można pić mleka? Masz uczulenie? Bo jeśli nie masz to jak najbardziej można, mnie akurat w tej ciąży odrzuca od mleka ale w poprzedniej piłam bardzo dużo plus kaszka manna na mleku często i córcia zdrowa jak rybka i bardzo duża 3700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka no wlasnie nie moge litrami pic mleka, bo zaraz dostaje skazy bialkowej, ale itak litr dziennie pochlaniam :) Strasznie mnie ciagnie do nabialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też obojętne na którym forum piszemy, po prostu stwierdzam, że tamto ma więcej udogodnień. Nic nie mam do suwaczków, może są infantylne, ale przynajmniej nie trzeba ciągle liczyć który to tydzień ciąży albo szukać na forum kiedy która z dziewczyn będzie rodzić. Jak się komuś nie podoba to nie ma obowiązku robić suwaczka. Koleżanko nie rozumiem czemu piszesz anonimowo? Wstydzisz się swojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej dziewczyny mi to także różnicy nie robi, zalogowałam się i tam także napewno zaraz napisze, forum wydaje sie całkiem fajne:) Wybaczcie jak nie odpowiem na jakies pytanie ale nie mialam czasu nadrobic ostatnich 5 stron:P Co u was słychac? U mnie mdłości mniejsze, samopoczucie bardzo dobre, wczoraj pochwaliłam sie kolejnej kolezance:) Narazie prawie nikt nie wie, bo tylko dwie blizsze kolezanki ale na swieta planujemy powiedziec moim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! lece dziś do pracy okropnie sie czuje bo od rana mam mdłości dziś okropne:/ na nowe forum zaloguje sie wieczorem i wieczorem doczytam co u was:) Gość s ja jestem z okolic Pyrzowic... a o twojej miejscowośc****erwsze słysze:D uciekam!!! pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Madzia mnie tez czesto boli brzuch, tlumaczylam to powiekszaniem macicy ale po przeczytaniu twojego postu zaczelam sie martwic.. Prosze napisz cos wiecej co c***owiedzial lekarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leci siodmy tydzien i nadal nic :S W srode mam pierwsza wizyte, zdecydowalam jednak prywatnie, przynajmniej ta pierwsza wizyta, pozniej zobacze. Na swieta chce pojechac do Pl , mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych przeciwskazan. To bylby wyjazd w 10 tygodniu, na przynajmniej 2 tygodnie,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może faktycznie zróbmy głosowanie kto jest za a kto przeciw zmiany forum? Bo teraz część dziewczyn jest na jednym, część na drugim. ........................................... Ja jestem za zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co....jak się dowiedziałam o ciązy to od razu warzywa owoce, nabiał, lista czego mi nie wolno jesć a teraz to raz pizza raz frytki raz czekoladka, takie mam smaki że teraz mam wyrzuty sumienia że tak źle odżywiam swoje maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaje na tym forum,juz sie przyzwyczilam bo i z pierwszym dzidziusiem tutaj pisałam,a poza tym na tamtym forum nie moge nic napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
Hej ;) co do forum, to od każdego wybór. Ja w ostatniej ciąży też z kafe przechodziłam i na początku nie chciałam, bo nie lubię zmian i na dodatek, trzeba wszystko tam opanować, ale naprawdę warto. Już po kilku tygodniach zastanawiałam się jak by to było jakby tylko kafe zostałe, takie okrojone. Tyle że my z dziewczynami tamtymi przenisłyśmy się prawie wszystkie, o ile nie wszystkie :) najpierw też wiele osób było na nie, ale jak zobaczyły jak to tam jest to wszystkie były na TAK. A co do osoby która nie chciała napisać swojego nicku przy wyrażeniu swojej opinii to nie rozumiem czemu. OD tego jest forum, że wyrażasz własne zdanie. TO trochę dziecinne, podawać się za gościa i być "nieznajomym". Tamto forum o tyle jest dobre, że potem przeniesiemy się na priva i już będziemy mogły pisać naprawdę od serca i będzie zaufanie, bo nikt nie będzie nas inny czytał, ale Wasza decyzja.. Ja w każdym razie jestem ZA. Tak jak piszę Wasz wybór i więcej nakłaniać nie będę. Nie wiem co się dzieje, że pisać nei można, moze trzeba w ustawieniach zobaczyć? próbujcie. Jak dalej nie pójdzie, to spróbuję Wam jakoś pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
mala929 - Skoczów, Ustroń, Cieszyn? żadnej z tych miejscowości nie znasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A aktywowalyscie konto? Powinien przyjsc mail z aktywacja ale nie klikajcie w pierwszy link tylko 2 link dluzszy w wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×