Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość tralalilalila
spoko, ja niedługo wylatuję za granicę, na pewno tam będą sami porządni mężczyźni haha zresztą, co to ma do rzeczy - przecież sami swoimi postami potwierdzacie, że ci porządni dla których do seksu potrzeba związku, unikają atrakcyjnych dziewczyn! i dziwisz, się, że widzę tyle r****czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''to smutne, wiedzieć, że będę "taką, na jaką było kogoś stać", no naprawdę, bardzo to nieciekawie brzmi, ale miło poznać waszą motywację'' witamy w męskim świecie :) facet ma rzadko kobietę taka jako chce-ale często się zakochuje w stałej partnerce. ''hah, ja też zawsze myślałam "seks tylko z ukochanym, pierwszy raz tylko z miłości", takie bajki, i co? życie weryfikuje!!! '' to może znowu by pomyśleć na chwile ze z tobą, albo z twoim otoczeniem cos nie tak, zamiast się obrażać, skoro w moim środowisku to norma oczywiście nie twierdze ze nie znam ludzi co uprawiają przygody-ale to raczej (choć duża ) mniejszość po prostu dla mnie to cos niewyobrażalnego ze atrakcyjna dziewczyna w wieku +/- 20 lat może nie znaleźć stałego partnera oczywiście o ile chce partnera na stale nie przygód , i nie ma jakiś mega kosmicznych wymagań - chociaż jak już pisałem i tak to facet więcej zwykle od siebie daje i to on musi się postarać i zaprezentować-ale to chyba już ustaliłaś na innym topiku z gość2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,To smutne, wiedzieć, że będę "taką, na jaką było kogoś stać" - mówiłam Ci, że tak jest, a Ty się zapierałaś jak mogłaś, by tylko tej myśli do siebie nie dopuścić. A jeszcze dobitniej wyraził się knur, o pardonsik - użytkownik, który napisał: ,,Gdyby nie seks, na kobietę nawet byśmy nie splunęli, stały by się dla nas obojętne.". Witamy w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
'' że ci porządni dla których do seksu potrzeba związku, unikają atrakcyjnych dziewczyn!'' unikają bo atrakcyjne kojarzą się z dużymi wymaganiami, beztroska ,brakiem stabilności i przywiązania oraz przygodnym seksem i podejściem: ''Kto w wieku 19 lat szuka partners na zycie? '' jak widać ci co uciekali od ciebie za bardzo się nie mylili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
konkludując - nikogo nie stać na mnie witam w moim świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''Gdyby nie seks, na kobietę nawet byśmy nie splunęli, stały by się dla nas obojętne'' to trochę przesada bo ci strasznnnni faceci często tez potrzebują bliskości i poczucia bezpieczeństwa oraz stabilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Widocznie powinnaś zejść z ceny.* --------------------------------------- *Nie mylić z zejściem ze sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
po prostu dla mnie to cos niewyobrażalnego ze atrakcyjna dziewczyna w wieku +/- 20 lat może nie znaleźć stałego partnera x no i dobrze, to sobie wyobraź że dla mnie to norma, i nie tylko dla mnie, bo znam dużo koleżanek w podobnej sytuacji co moja, z tymże większość nich jet właśnie zdania, że seks dopiero po ślubie, co , przy ich fizycznej atrakcyjności, zdecydowanie nie pomaga im znaleźć faceta na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja jestem bezcenna, to męscy rzeczoznawcy wyceniają mnie na miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
oj już odczep się od tamtego zdania o 19 latach tak gwoli ścisłości - ja w wieku 19 i 20 lat marzyłam o mężu i dziecku, na szczęście mi przeszło, bo nie wiedziałam , że atrakcyjność fizyczna kobiety tak bardzo oddala facetów od powaznych zamiarów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
co nytytyj potwierdza (unikają bo atrakcyjne kojarzą się z dużymi wymaganiami, beztroska ,brakiem stabilności i przywiązania oraz przygodnym seksem i podejściem:) a potem pisze, że się dziwi że jesteśmy same no to zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
to znowu napisze to co już pisałem-może maja zbyt duże wymagania -już tu pisano ze facet musi dać: kasę, prestiż, pewność siebie , urodę, fajnych znajomych, zabawiać kobietę- a kobieta co najwyżej stwierdzi ze wspiera faceta żeby uśpić swoje sumienie . rozejrzyj się po tych co są w związku -facet zawsze jest od niej lepszy, ma kasę, pewność siebie, szeroka klatę itd. ale już ci to pisała tak jest i już -ze głupota jest wymagać samca alfa z mentalnością bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
głupota!!!!!! już nie mogę!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zbyt nietypowa by dyskutować na forum tutaj trzeba być szarym stereotypowym człowieczkiem żeby nie zostać zjechanym papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
To się ciesz, za mnie to by złamanego grosza pewnie nie dali albo i za dopłatą nie wzięli. Nie jestem wartościowym towarem. Dla facetów mogę być co najwyżej jak ten przydrożny bezpłatny szalet w drodze do wypasionej rezydencji. Miła perspektywa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
idźcie bety z mentalnością zety ja nie wierzę no... ja p*****le pisałam 100 razy ze podobało mi sie dużo facetów do których startowałam ale wybierali kogos przecietnego z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
na co się zdecydować-faceci widzieli w tobie dziewczynę co chciała przygód-a ty piszesz ze chciałaś-to się zdecyduj . ''ja w wieku 19 i 20 lat marzyłam o mężu i dziecku'' 'Kto w wieku 19 lat szuka partners na zycie? '' to może ty się zdecyduj -mąż i dziecko (a na początku stały chłopak) czy szumienie i przygody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila1
wiesz co, brzmi to fałszem , biorąc pod uwagę fakt, że pisałaś sama, że najważniejsza jest twarz i że twarz masz ładną, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ten wyżej
co ty wyżej z tą kasą ::d prawdziwy facet nie powinien pisac i uważac sie za boga :d ja na siebie zarabiam a ty dajesz kase leniwej bez ambicji kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
to ja znowu się zapytam czemu w moim otoczeniu dziewczyny nie maja takich problemów-to raczej faceci maja problem ze zdobyciem kobiety w liceum prawie już każda ma pierwszego chłopaka (tak w wirku 16-20 lat)-natomiast moi koledzy wchodzili w związki po 20stce i zwykle maja mniej kobiet niż dziewczyny facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Widocznie to za mało jak na dzisiejszy photoshopo-sylikono-botoksowo-celebrity-p.o-r.n.o świat. Dziś liczą się tylko supersexy-extra-hiper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhnbgvfdcsxaz
tylko idiota musi sponsorwoać dziwe , kazdy facet z klasa chcę pieknej pracowitej z pomysłem i ambicją kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
co ten wyżej----->piedu pierdu a ty byłaś choć raz z biedniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
słabsza genetycznie---->jak nie jesteś spasiona tylko trochę krąglejsza i do tego ładna to nie powinnaś mieć problemów z znalezieniem faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila1
ja p*****le (no sorry ale już nie wyrabiam) czy ja szukałam przygód? chcesz poznać całą historię? Zaczęłam studia. Grupa 10 osób. Od początku dziecinnie przy wszystkich, teatralnie podrywał mnie jeden kolega (wiem, od razu masz obraz mega przystojniaka, napakowanego - bo kto inny odważa sie podrywać ładne?) Chłopak nie podobał mi się. Był wysoki i szczupły, ale megazgarbiony i niezbyt ładny z twarzy. Po paru mcach, wraz z wiosną, zaczęłam wchodzić w tą "zabawe" - tak dla flirtu, coś jak sztuka dla sztuki. Sytuacja zaczęła nam się wymykać spod kontroli. Ja odkrywałam co to w ogóle jest podniecenie seksualne, walczyłam z wyrzutami moralnymi itp. On nie panował nad tym, ja zaczęłam się przywiązywać pod wpływem oksytocyny, tęksnić do neigo, troszczyć się o niego itp, a on uznał mnie za łatwą "sukę". Potem go nienawidziłam. Teraz nie mam mu nic za złe. On ma teraz jakąś dziewczynę i życzę mu szczęścia, bo to dobry chłopak, tylko miał megaproblemy emocjonalne, potem epizod z narkotykami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
a jak facet zarabia 10tys,a kobieta 2 tys to i tak ona na nim korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
a skąd wiesz? masz tyle atrakcyjnych i mądrych koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
ja cię nie krytykuje za ten czyn-tylko za pisanie ze każdy chce przygód poza tym on był jedynym chłopakiem? poza tym miał chyba mega pewność siebie tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi zarobic na operacje plastyczną dla sowjej lafiryndy zeby jakos wyglądała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ale napisać jedno słowo, które świetnie pasuje do twojego światopoglądu (jak w moim wypadku - seksprzygoda) - i już się wlecze za mną jak to psie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Widocznie jestem spasiona. A jeśli nawet to co z tego? Jak nie byłam ,,spasiona", nie było jakiejś znaczącej różnicy. A, no i cyc był skromniejszy, a podobno one (znaczy się cyce) są dla wielu z was bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×