Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość gość
robisz sie nudny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
gościu, ja piszę ad tego, że komuś się nie mieści w głowie, że można mieć 27 lat, być atrakcyjnym i nie mieć faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ŁATWIEJ jest żyć z kimś o kim się wie, że nie będzie miał dla kogo cię zostawić, niż z dziewczyną, którą sami wyceniacie na najwyższą ligę KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
ja nie jestem autorem-ale gdybym był bardzo atrakcyjny i bogaty to bym brał taka jaka bym mógł wybrać sobie-ale ja przynajmniej nie oszukuje samego siebie tak jak trala-ale i tak to by zapewne byłaby kobieta gorsza pod jakimś względem ode mnie-nie musicie się mnie słuchać ale rozejrzyjcie się wokół siebie . chociaż jak bym miał do wyboru przeciętną i fajna z charakteru i tempa piękność na partnerkę wolałbym ta pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''ŁATWIEJ jest żyć z kimś o kim się wie, że nie będzie miał dla kogo cię zostawić, niż z dziewczyną, którą sami wyceniacie na najwyższą ligę KROPKA'' bo wbrew pozorom to ci straszni faceci często szukają partnerki z charakterem ,a nie kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja pizgam i jeszcze że oszukuję siebie GDZIE< PYTAM w czym ja oszukuje samą siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
w tym ze byś mogła być z fajnym przeciętniakiem -bo jak by tak było to bys dawno takiego miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
oj już nie wywracaj tego kotka teraz niby sugestia że ja nie mam charakteru akurat dziś usłyszałam od kolezanki cos sprzecznego, że mam oryginalny charakter, wybacz, ale bardziej wierzę komus kto mnie zna zapędziłam cię w róg, teraz będziesz włączał wsteczny znam to z kafe już bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralalilalila a spoko, juz zalapalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Przeciętna kobieta podrywana? Pewnie masz na myśli ładną, zgrabną, która jednak się wyróżnia na tle innych. Ja dostępowałam ,,zaszczytu" bycia podrywaną głównie w klubach z muzyką taneczną. A to ostatnie miejsca w których tego oczekiwałam. W liceum czy na studiach jakoś się panowie nie kwapili, a nie wyglądam jak typowa lala z wiejskiej dyskoteki (nawet mając okazję być na takowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
mogłabym, gdyby mnie zaprosił i mi się podobał, albo gdyby ci, o których sama się starałam, nie wybierali przeciętnych ALE jest ŁATWIEJ startować do przeciętnej i związać się z przeciętną, jeśli się jest samemu przeciętnym, chociaż te określenia są g******e, bo zawsze ukochana osoba staje się najlepsza ever i everywhere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
to jesteś przeciętna czy gruba? pyza tym tak -wokół mnie przeciętniary (z charakteru i wyglądu) maja często fajnych i przystojnych chłopaków może daj link do zdjęcia według ciebie przeciętnej dziewczyny-to może być dziewczyna z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
przeciętnym, chociaż te określenia są g******e, bo zawsze ukochana osoba staje się najlepsza ever i everywhere NO I K***A NAREŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! złapała któraś jak to jest ze facet jest z gorsza od siebie i jest zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
ALE jest ŁATWIEJ startować do przeciętnej ...... ha!.....ale jak ta nawet przeciętna ma zwykle wysokie wymagania to co dopiero piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Załóżmy że teraz jestem gruba - niech Ci będzie, nie będę protestować. Ale jeszcze 2 lata temu byłam średnia/szczupła. Poza tym moja sylwetka jest dość problematyczna, bo mam ,,górę" szczuplejszą od ,,dołu". Jak za bardzo skupiałam się na tyłku, nogach, to nawet ważąc stosunkowo mało uważałam się za grubą. Z kolei patrząc na tors widziałam sczupaka, wręcz chudzielca. Ot, urok, zrąbanych proporcji. Nie wszystko jest takie proste, jakbyś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ale wiesz co nytytyj? nie mów jej nigdy "jesteś ode mnie gorsza.." poza tym nie zgadzam się z tobą zdecydowanie, ludzie mimo wszystko dobierają się jakoś na swojej półce, w swojej "lidze", biorąc całokształt pod uwagę to że ja nie jestem na konkrentej półce, tylko w częściach w całym magazynie, to już inny problem nie jestem typowa, no nie jestem, i o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
no i co z tego-i tak znam pary gdzie facet jest przystojny a kobieta przeciętna- poza tym są faceci którym szerokie biodra po prostu się podobają a z ta grubością ni chciałem cię obrazić-po prostu facet bez szerokiej klaty musi dziko zaiwaniać na siłowni- to czemu ty nie możesz schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
oczywiście ze miej więcej na tym samym poziomie-ale na plus u faceta-np. kobieta w związku może być nieśmiała i nie przebojowa- facet już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''ale wiesz co nytytyj? nie mów jej nigdy "jesteś ode mnie gorsza.."'' to oczywiste- żaden facet tak nie mówi, ale tak jest i już....po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Mogę schudnąć, ale co to zmieni? Chudsza już byłam i miłości życia nie poznałam. A proporcji ciała nie zmienię, a to one stanowią problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
Dobra ze mnie k***a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ale jak to "może", "nie może" ja nie czaję przecież nikt nie każe ludziom się dobierać z tym a nie z innym, być z tą osobą a nie z inną oczywiście są cechy pożądane i niewskazane, ale ludzie to ludzie, a nie zaprogramowane roboty, gdzie można wykupić aplikacje "pewność siebei", "atrakcyjność" do jednych przyciąga jednych, do innych przyciąga innych a ty normalnie piszesz jakby to był jakiś obowiązek, wybrać sobie kogoś z jakiejś próbnej dziesiątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
co to znaczy "kobieta może a facet nie może" a kto mu broni? jak jest to jest i tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
oj ludzie ludzie kiedy wy zmądrzejecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
słabsza, piszesz tak , jakby związek to było coś co się przytrafia tylko 10% najatrakcyjniejszych nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma ty też jestes specyficzna i musisz poznać kogoś specyficznego, jestesmy niszowe, i uroda tutaj wbrew pozorom większego znaczenia nie ma ja wiem np że zdarza mi się żartować z poważną miną i wiele facetów czuje się z tym niepewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''przecież nikt nie każe ludziom się dobierać z tym a nie z innym, być z tą osobą a nie z inną'' to tylko u was kobiet kiedy możecie przebierać-facet jak chce mieć kobietę to bierze ta na która może się wykazać . słabsza-ale ty chyba miałaś adoratora i go kopnęłaś w tyłek nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
aaaaha to tylko my bardzo się identyfikujesz ze swoją płcią to dziecinne kobiety i mężczyźni mają jedną cechę wspólną, są ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
i znowu powtórzyć trzeba: -pisałaś ze facet ma być pewny siebie? -pisałaś ze to facet ma więcej zarabiać? -pisałaś ze to facet ma poderwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ależ oczywiście, usposobienie/styl bycia z pewnością nie są bez znaczenia. Nie mniej gdybym miała ciało równie standardowe, co twarz, poszerzyłby się wybór i może wtedy trafiłabym na swojego rodzynka-dziwaka (bo chyba tylko dziwak, może do mnie pasować). Z drugiej strony takiemu ,,dziwadłu" moje dziwne proporcje powinny odpowiadać, w końcu są dalekie od mainstreamu... No cóż, być może, chodzi o to by cierpliwie czekać... Pytanie tylko ile? Rok, dwa, dziesięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Nie pisalam nie przypominam sobie. To author I ty tak piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×