Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość tralalilalila
Ile czekac? Powtorzylabym za Marquezem. Mozna Cale zycie czekac:-) A tak seriously to ja poznalam w 26 roku zycia mojego przyszlego faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
tymże większość nich jet właśnie zdania, że seks dopiero po ślubie, co , przy ich fizycznej atrakcyjności, zdecydowanie nie pomaga im znaleźć faceta na poważnie'' co do tego co pisałem ze nie powinno się oceniać innych po sobie. chociaż to gdzie są te piękne i samotne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
piękne, romantyczne i czekające na seks po ślubie. :D poczytaj to forum chociaż i nie pisz takich bzdur-większość pięknych wybrzydza, zmienia facetów i bawi się w przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Nie rozumiem A nie jestem tlumokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
co nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Ale ja nie koleguje sie z wiekszoscia. Ja sie koleguje z osobami z ktorymi sie dogaduje czyli podobnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
takie grono pięknych i samotnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Grono nie raczej miedzy soba sie nie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
to raz piszesz ze nikt nie szuka za młodu partnera na stale, potem ze twoje koleżanki szukają, raz ze większość chce przygodnego seksu, a potem znowu ze twoje koleżanki czekały by do ślubu :/ pyzatym skąd wiesz ze te piękne i czekające na porządnego nie bawią się w seks przygody-a dla faceta do związku na stale maja po prostu duże wymagania-a na razie zabawiają się z przystojniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
poza tym wychodzi ze alienujesz się od przeciętniaków i trzymasz się tylko ładnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
bo wiem, to moje bliskie koleżanki i rozmaiwamy o takich rzeczach i one nie maja 19 20 lat, tylko mają 25, 27, 30, 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralali1lalila
ach, teraz to zabłysnąłeś kolejną nieudaną diagnozą tak, nie znoszę brzydkich, przyjaźń tylko z pięknymi, żebym sama miała większe szasne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
i co myślisz ze by ci powiedziała ze ma przystojnego kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Tralalilalila jeżeli z ich kobiecością, popędem wszystko jest ok, a mają powyżej 25 lat, to wątpię by były dziewicami. Znam dziewczynę wychowaną w ortodoksyjnej wręcz katolickiej rodzinie (gdzie siłą była zmuszana do uczestniczenia w mszach świtych, klepania różańców, brania udziału w pielgrzymkach itp.). Dziewczyna jest wybredna, księżniczkowata, sprawiała wrażenie zimnej ryby, dla której seks jest ,,be", a i ona w końcu poszła za głosem krocza, pardonsik - instynktu i przygodnie oddała się przystojniakowi z dyskoteki i to żonatemu... Z naturą nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
ale były robione badania socjologiczne- ludzie ładni zwykle maja ładnych przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja w takich badaniach nie brałam udziału Ale jak to, Tak jest i już, tak samo zwyczajnie jak ja nie miałam z kim mieć seksu, tak wiem że są inne dziewczyny, mnie nie trzyma nakaz boży, a i tak nie miałam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
tylko czemu nie wzięła sobie zwykłego faceta do związku :( trochę mnie czasem przerażasz-ale fakt jest taki ze wbrew pozorom przygodny seks to zwykle domena kobiet wynika to z łatwiejszego dostępu do niego u was przygodnie pozwalają sobie tylko super przystojniacy - poza tym kobieta zwykle zdaje sobie sprawę ze nawet jak poużywa to i tak znajdzie innego na stale zresztą zwykle to tak jakby młodym facetom bardziej zależy na stabilnym związku-wbrew mitom o ogromnych popędach i zezwierzęceniu mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Na pewno miałaś z kim, tylko bardziej się pilnujesz i wychodzi na to że mało pijesz. W wielu przypadkach to alkohol dopełnia dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
no fakt, miałam okazje, ale pierwszy raz po alko? nieeee.... jak bardzo trzeba być zdesperowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalil1alila
tak tak przygodny seks to głównie domena kobiet to z kim one mają ten seks? ze zwierzętami w zoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ta opisana przeze mnie znajoma jest bardzo wybredna. Ona nie wejdzie w związek z facetem, który jej mocno nie pociąga seksualnie. Z drugiej strony pewnie widzi i boli ją to, że przystojniacy albo ją grzecznie pomijają albo są w stanie potraktować ją jedynie jako przedmiot jedno/kulkurazowego użytku. Ciekawe kiedy pogodzi się z tym, że wyjątki od opisanej prze mnie reguły są rzadsze niż trafienie 6 w lotto? Ja już się z tym pogodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
trala--->z najprzystojniejszymi, najlepszymi facetami dziewczyny w pierwsze związki/przygody wchodzą w wieku 16-17 lat-chłopcy 18-23 dlatego zwykle kobiety maja więcej partnerowi więcej przygodnego seksu-ale to wynika właśnie ze kobieta wymaga zawsze lepszego -czy to do przygody(uroda), czy związku (tu uroda, ale tez zamożność i zaradność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalil1alila
"poza tym kobieta zwykle zdaje sobie sprawę ze nawet jak poużywa to i tak znajdzie innego na stale" x Tak, a facet na męża to tylko prawik poszukiwany! Ja nie czaję ciebei coraz bardziej Taki kompletny brak logiki w tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
a znajoma jest przeciętna? dlatego właśnie trala faceci się ciebie boją-boja się tez ze cię inny odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
uhm tak... i co jeszcze nam dziś powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr1alalilalila
ameryki nie odkryłeś, wręcz zaczynasz powtarzać moje zdanie a teraz dodaj coś w rodzaju "dlatego to ty musisz facetowi udowodnić że taka nie jesteś" hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
nie prawik tylko spokojny i dający stabilność i bezpieczeństwo. a do przygód i szumienia-przystojny albo przebojowy poza tym to kobiety zwykle wbrew pozorom maja więcej partnerów na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Powiedzmy, że ona jest już tych powyżej przeciętnych (bardzo ładna twarz, wyjątkowej urody oczy), zmaga się z figurą (ale nie jest źle). Pewnie ciężko byłoby określić ją mianem superlaski (ze względu na figurę właśnie), ale z pewnością jest atrakcyjna. No ale na superprzystojniaka raczej jest za ,,cienka", tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie wiem, daj linka do badań ja się nie zgadzam, to raczej facet może bezkarnie mieć dużo partnerek i czuje się wtedy "lepszy" i jest to uzasadnione całą kulturą patriarchalną która wlecze się za nami jeszcze jak smród po gaciach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
"dlatego to ty musisz facetowi udowodnić że taka nie jesteś" jak to nie jesteś skoro się w ''przygody'' bawiłaś? a skąd facet ma wiedzieć ze ty akurat przygody dopuszczasz w wieku 19 lat a w wieku 27-nie poza tym może być tak jak genetyczna pisze-możesz mieć twarde postanowienie-ale jako atrakcyjna kobietę - może zainteresować się tobą wartościowy biologicznie facet kiedy będziesz w związku z tym ''bezpiecznym ''-a ty możesz ulec pomimo ,,zasad,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×