Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość tralalilalila
ale pitolisz chrrr dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
a czemu ta koleżanka nie bierze przeciętnego? trala-facet może mieć bezkarnie partnerki właśnie dlatego ze zdobycie kobiety u niego to wyzwanie-ale nie każdy ma tyle wartości jako kochanek żeby te przygody mieć (inna sprawa ze nie każdy chce) i na odwrót -to kobieta z wieloma partnerami była uważana za puszczalska bo kobieta może mieć seks bez problemu-ale w dobie równouprawnienia (pozornego-bo nadal kobiety chcą być zdobywane i utrzymywane) kobiety korzystają z możliwości łatwego dostępu do seksu. ale prawda jest taka-ze kobiet zwykle maja więcej partnerów w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
a kto ty jesteś że takie prawdy znasz? seksuolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
czemu pitole-popatrz na przykład koleżanki genetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie, serio, już mi się znudziło wolałabym z kimś innym podyskutować niż z 23latkiem który uważa że faceci są "ci dobrzy", a kobiety "te złe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
wystarczy się rozejrzeć wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja tam ludziom w alkowy nie zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
nigdzie nie pisałem ze faceci to ci dobrzy po prostu kobiety korzystają z możliwości przebierania i tyle.... wcześniej tracą dziewictwo.... maja zwykle więcej partnerów... ale to jest efekt tego ze presja spolaczana cnotliwość kobiet zmalała-teraz kobieta ma możliwość miewać przygody-a w stałym związku i tak będzie wymagać bogatszego zaradniejszego faceta ale to jak by nie patrzeć działa jedynie na korzyść kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Che che, ja też, ale dzięki wspólnie spożytym % wyszło na jaw to czy tamto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
w alkowy nie zaglądasz ,ale cnotliwość koleżanek znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Raczej przypadkiem dowiedziałam się o jednym ,,incydencie" jednej koleżanki i mogłam to podać jako przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja nie jestem głosem większości, ale powiem tak: zasobność u faceta to zwykły prosty seksualny wabik dla kobiet, jeśli kobieta spotyka sie z bogatym, to czuje się "ważna", chętnie się tym pochwali - bo to tak działa, jak dla was nasze cycki i tyłek Mnie nie oślepia ani uroda, ani zasobność, tak jak pisała Tak jest i już - nie ulegam efektowi aureoli, bo jestem czujna i wyposażona w odpowiednią wiedzę na ten temat, mam b dobry wgląd w siebie i wysoki stopień samoświadomości Dlatego tak samo mogę się zacząć spotykać z kucharzem z podrzędnego baru, jak i z kimś na wysokim stanowisku Liczy się to, co stoi ZA powierczhownością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila1
znam, bo rozmawiamy, przyjaźń to zaufanie i rozmowy na "trudne" tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
czyli po prostu stwierdziłaś ze ci co się tobie podobają ,pociągają cię są nieodpowiedni do związku i zaczęłaś się oglądać za przeciętnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
to tak jak u przeciętnego mężczyźny- chociaż deklaracja to jedno, a wprowadzenie w czyn to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila1
nie do końca. przeciętni z wyglądu podobali mi się już za liceum. później kilka razy przejechałam się na "przystojniaczkach". "bogaczami" generalnie się brzydzę i nigdy nie korzystałam i nie zamierzam korzystać z ich usług. Facet którego mam na oku jest akurat bardzo przystojny ale niewysoki. Ale to przede wszystkim klasyczny "soul mate", no czegoś takiego z nikim nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
A wy faceci chętnie oglądacie się za przeciętnymi? Rozumiem, że wszystko sprowadza się do erekcji i tego jak szybko nastąpi i jak długo utrzyma się przy danej kobiecie? I rozumiem, że przeciętna jako tako już spełni tę funcję (oczywiście nie tak dobrze jak seksowna pani z filmu dla dorosłych). Analogii u kobiet (zwilżenie pochwy) jednak nie chcecie dostrzec. Kobieta w końcu się dostosuje do tego kogo podnieci. W końcu pochwa i przy g****ie w końcu ulegnie zwilżeniu, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wcześniej tracą dziewictwo...." ta ale z byle kim bo dziewictwo to ciężar, wielki znak informacyjny o tym że NIE JESTEŚ ATRAKCYJNA NIKT CIĘ NIE CHCE PRZELECIEĆ :D :D co za przyjemność zostać zdeflorowana byle jak i z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSCY prawie tu uogólniacie, a to cecha głupoty. Do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie; wasz problem polega na tym że nie patrzycie obiektywnie. "Facet" - no jak w temacie nawet tego nie skomentuje, a laski co tu pisza nie lepsze. Jedna strona i druga muszą zmienić podejście bo jak czytam te wasze żale to mi niedobrze się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
I pomijając takie medyczno-techniczne aspekty jak twardy siusiak i mokra cipka, to jednak zakochaniu towarzyszy bardzo przyjemny koktajl chemiczny, który sprawia że człowiek odczuwa naturalny odlot/odurzenie. No nie oszukujmy się człowiek jest wtedy jak naćpany i jest to dla niego miłe odczucie. Wy faceci chcecie odmówić tego kobiecie, ale sami chętnie się sztachniecie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila1
heh? Jak dochodzi jakaś frustracja to trudno pisać w 100% obiektywnie Każdy pisze głównie podług swych doświadczeń i obserwacji, nie jesteśmy socjologami robiącymi profesjonalne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila1
ale zakochanie nie odbywa się tylko wobec obiektywnie wysoko atrakcyjnych osób, ono może się narodzić wraz z kontaktami seksualnymi i myślę że to nawet cześciej tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalilajaja
to nytytyj żyje w złudzeniu, pisząc że większość ludzi stroni od przygód seksualnych, Tartuffe jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
bhjbbgvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
gbbfhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Z badaniem zachowań ludzi jest ten problem, że większość ludzi w przeciwieństwie do np. kaktusów czy białych myszek nie mają w doopie tego, że są badani. A już zwłaszcza kiedy badana jest tak intymna sfera jak seksualność. W zależności od użytego narzędzia badawczego ludzie mogą specjalnie modyfikować swoje zachowania lub po prostu ściemniać (zwłaszcza w przypadku ankiet, nawet anonimowych). Jeżeli chodzi o przygody seksualne, to przypuszczam że statystyki odnośnie mężczyzn mogą być zawyżone (no bo u faceta jest to coś wręcz pożądanego) a w przypadku kobiet zaniżone (z wiadomego powodu). Rozwiązaniem byłaby wątpliwa etycznie obserwacja ukryta. Najlepiej gdyby jakąś społeczność bez jej wiedzy po prostu sfilmować, tak jak tytułowego Trumana z filmu ,,Truman show". Zresztą w dobie powszechnie dostępnych kamer we wszelkich możliwych sprzetach, to powoli się dzieje, oczywiście niekoniecznie w związku z badaniami. O urządzeniach jakimi dysponuje/będzie dysponować chociażby amerykański wywiad wolę nawet nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalilajaja
Kto w wieku 19 lat szuka partners na zycie? '' to może ty się zdecyduj -mąż i dziecko (a na początku stały chłopak) czy szumienie i przygody " v Marzenia o idealnym życiu a okazja która się nawija i natenczas pozwala zaspokoić jakąś część nas (w tym wypadku popęd seksualny, potrzeba kontaktu fizycznego).. czy to się tak bardzo wyklucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Nie wyklucza się. Mało to przypadków w których to chęć pociupciania decyduje o tym, że wypada wziąć ślub i założyć rodzinę, bo z ciupciania ni stąd nie zowąd wyszedł człowiek? A to że mamy antykoncepcję w różnych postaciach niewiele zmienia kiedy za zabawę w seks biorą się napalone małolaty. Ty akurat się powstrzymałaś, ale gdybyś się nie powstrzymała, to kto wie, może dziś byś była matką co najmniej trójki dzieci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×