Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość nytytyj
''Był wysoki i szczupły, ale megazgarbiony i niezbyt ładny z twarzy'' to taki w sumie jak ja :D już pisałem-czerpnąłem się do tego ze napisałaś ,,każdy nie szuka stałego partnera,, ty chciałaś takiej przygody-proszę bardzo-ale to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie miał kompleksów i miał do siebie dystans, czy to zaraz nadmiar pewności siebie? ha, wg ciebie z pewnością No i co? Byli! Podobał mi się taki grubszy TOmek, taki grubszy i niewysoki Michał, potem jeszcze inny niezbyt ładny z twarzy chłopak I co? Myślisz, że to tak łatwo? Żeby "modelka" była z grubszym? nie!! Grubszy sobie zaraz przygr****ł grubszą i są szczęśliwą parą od wielu lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
słabsza genetycznie---->to może schudnij trochę-chenius tam gdzieś pisał ze facet musi jak nie ma naturalnie szerokiej klaty zapieprzac na siłowni , mieć fajne ciało żeby mieć kobietę-a to dopiero początek wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Wiem, że to debilnie zabrzmi, ale na serio żal mi cycków, a polecą w pierwszej kolejności na bank... Tak więc po schudnięciu sylwetka będzie się ogólnie lepiej prezentować, ale strategiczne miejsce będzie ,,wybrakowane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
no i co z tego-rozejrzyj się po atrakcyjnych facetach ilu ma przeciętne kobiety-napisze jeszcze raz to wy przebieracie w facetach i bierzecie tych lepszych zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
''I co? Myślisz, że to tak łatwo? Żeby "modelka" była z grubszym?'' wiesz ja ,,modelki,, widzę tylko z ładnymi ,przebojowymi i szerokimi klacie. to czemu z nimi nie byłaś- przecież to wy przebieracie, no kurde to wy stawiacie warunki. znowu wrócił bym do topiku ,,jak podrywają nieśmiali,, i historii gosc2005-ktora kopnęła chłopaka w tyłek jak się nie wykazał i oddał się innemu - bo ona stawiała warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Nie chcę być w wyrachowanym związku. Pragnę takiego w którym przynajmniej w początkowej fazie jest ,,ogień" z obu stron. Chcę być z facetem z którym jest porozumienie na poziomie mentalno-intelektualnym. Związek ,,z braku laku dobry kit" to w moim odczuciu brak szacunku do drugiej osoby i samego siebie. Póki co nie jestem zdesperowana. Szczęście w ,,nieszczęściu", że jestem z natury samotnikiem. I może tu między innymi leży przyczyna... Pieprzona introwersja. Pamiętajcie, że jest to nie do zmienienia. Można co najwyżej poudawać - na przykład w pracy, żeby ją otrzymać i utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se spokoj facet z ta swoja nudna spiewka :D jak mezczyzna jest piękny, inteligentny, zabawny i zaradny to moze przebierac w laskach jak w ulegalkach :D jesli babka jest piekna, inteligentna itp to rowniez moze przebierac :D przecietni mezczyzni i przecietne kobiety przebieraja w przecietnych potencjalnych partnerach i to jaki sie ma sie wybor nie zalezy od plci, tylko od atrakcyjnosci, z calej populacji wybieramy sobie jak najlepszego partnera, nie bede sie meczyla z jakims ogrem i miętką pipką tylko dlatego ze to szlachetne dac mu zamoczyc pytonga :O jeszcze dodam na koniec ze tylko skrajne pasztety, z kijem w d***e i bez jakiejkolwiek osobowosci (podejrzewam, ze jestes wlasnie takim pasztetem) nie maja zadnego wyboru, bo nikt ich nie chce, nawet pies z kulawa noga na nich nie spojrzy i narzekaja na zerowy wybor :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
a jak miałam być ? na siłę? siłą go wziąć? jak on zwyczajnie woli kogoś innego, bo myśli, że ja będę raczej dla kogoś wysokiego i przystojnego? że ucieknę do pierwszego zgrabniejszego niż on? NO BŁAGAM nie da się nikogo zmusić do miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
"to dlaczego z nimi nie byłaś" PHI wiesz, tak to możesz zapytać "to dlaczego nie kupiłas tej bluzki, skoro tak ci się podobała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
TAK< i cieszę się że miałam tą przygodę, bo nie dość że dużo mnie nauczyła o mnie samej, to gdyby nie ona, byłabym dziś nie dość że 27letnią, to do tego bardzo trakcyjną dziewicą która się nigdy nie całowała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
gość--->to się rozejrzyj po ludziach wokół siebie-zwykle facet to ten lepszy i tyle-przecież w kobiety na tym korzystacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
no i w porządku trala-tylko to nie jest tak ze każdy chce przygód ,szumienia się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
"zwykle facet to ten lepszy" włączyło ci się na automat a czy ja pisałam że każdy szuka przygód? Ale nie powiem nigdy że większość nie szuka!! Jest bardzo mało stwierdzeń, co do których można uzyć słowo "każdy" z całą jego bezwzględnością!! chyba tylko KAŻDY UMRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
słabsza genetycznie---->w sumie to wymagasz bardzo dużo.....jak kazda kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Rozumiem, że wymagania co do facetów mam ograniczyć do : byle miał jajca i kiełbachę. No, zapewne ma to swój sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
Ale nie powiem nigdy że większość nie szuka!! ---->to gratuluje środowiska znowu można się zastanowić czy to w tobie nie jest problem '' "zwykle facet to ten lepszy" włączyło ci się na automat '' tu pisałaś ze facet musi więcej zarabiać ,na innym podrywać , na jeszcze innym być śmiałym i przebojowym itd. ''jesli babka jest piekna, inteligentna itp to rowniez moze przebierac smiech.gif '' to wytłumacz to tralalilala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
"optymizm, życie w zgodzie ze sobą, świadomość swojej wartości, nie użalanie się tylko pogoda ducha" - tak właśnie mi napisała moja koleżanka po tym jak przeczytała mój dziennik sprzed dwóch lat, gdzie piszę prawdę, bo tylko prawda ma w pisaniu dzienników sens <3 piszę tak na dobre już od 18 lat. mam bardzo dobry wgląd w siebie, więc nie potrzbuję waszych psychoanaliz. a co wy wiecie o mnie? gówienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
słabsza genetycznie---->to teraz pomyśl ze facet ma zwykle takie pole manewru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymagam od męzczyzny: 1. zeby nie byl az tak brzydki, ze dzieci beda na jego widok uciekac z placzem, piękny być nie musi 2. poczucia humoru 3. inteligencji 4. zeby umial mnie zainteresowac swoja osobowoscia 5. ładnego zapachu :D 6. zeby byl wyzszy lub rowny ze mna 7. zeby mial wlosy na rekach przeciez to nie sa zadne kosmiczne wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja tego nie wytłumaczę, bo się z tym nie zgadzam, jestem przekonana, że napisała to osoba która jest raczej przeciętna z wyglądu i nie zna problemu. a ja jestem przekonana: atrakcyjność plus horyzonty umysłowe plus uczciwość plus wrażliwość to niekorzystne połączenie na rynku "seksualnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie moze byc niesmialy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
pisze na podstawie twojej wypowiedzi. "optymizm, życie w zgodzie ze sobą, świadomość swojej wartości, nie użalanie się tylko pogoda ducha" ciekawe czy byś była taka optymistka jak byś była brzydka - ty w odróżnieniu od brzydkich możesz jeszcze kogoś sobie znaleźć ''nie bede sie meczyla z jakims ogrem i miętką pipką tylko dlatego ze to szlachetne dac mu zamoczyc pytonga pechowiec.gif '' no i oto chodzi kobiety! szczerość !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Facetowi chce się po prostu roochać. Niech w takim razie zasuwa w podskokach do domu publicznego, a nie udaje wielką miłość, coby ogóraska sobie zakisić. A w burdeliku będzie miał panien do wyboru, do koloru, będzie mógł przebierać wedle uznania i nie brać ,,byle czego". Byle kasę na to miał. Nie ma? Sorry, that's not my problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rynku seskualnym moze nie, bo na tym wystarczy przecietne cialo, ale na rynku matrymonialnym liczy sie "atrakcyjność plus horyzonty umysłowe plus uczciwość plus wrażliwość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
no to to, co piszesz, absolutnie nie przystaje do tego co jest i do tego, co pisałeś uprzednio, to jest : atrakcyjność kobiety to wysokie wymagania i obawa że będzie się zdradzanym. ŁATWIEJ jest żyć bez takich obaw. ŁATWIEJ. I tutaj bym postawiła kropkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz szczerze autorze, gdybys nie byl brzydki i nudny tylko ładny i ciekawy to spotykalbys sie charytatywnie z jakims pasztetem podlaskim tylko po to zeby zrobic jej przyjemnosc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
tak, bo wszyscy brzydcy to pesymiści, a wszyscy ładni to optymiści - tak właśnie wygląda twoje rozumowanie. a w ogóle skąd możesz wiedzieć d oczego się tamto odnosiło? a raczej nie do facetów. z kim ja gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralalilalila ja w ogole nie rozumiem o czym Ty piszesz :O albo ja jestem ułomna na umyśle albo Ty piszesz w jakis pokrecony sposob :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytytyj
tylko ze nie każdy facet dopuszcza do siebie seks bez związku-poza tym faceci tez potrzebują stabilizacji, czułość ,bezpieczeństwa, partnerstwa ,a tego dziffka nie da-a to wszystko od kobiet (jej uczucia) kosztuje! dziffka to tylko seks a facet żeby mieć partnerkę musi się bardziej wykazać niż kobieta dla której (o ile jest chociaż przeciętna) wszystko dzieje się samemu i to ona jest podrywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×