Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość gość
trala a co ty możesz wiedzieć o problemach brzydkich ludzi. nawet choremu ładnemu wiedzie się lepiej niż brzydkiemu zdrowemu - po prostu ładnemu każdy pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ja dzisiaj widziałam takiego niezłego (jak dla mnie) dawcę genów dla dziecka, którego nie chcę miec ( :P ). I co prawda nie wiem czy zrobiło mi się mokro, bo ciężko to było sprawdzić przy ludziach, w galerii handlowej, ale taka specyficzna ,,duszność" to mi się chwilowo załączyła, cha cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
Grube od miesni, tak. Zdajesz sobie sprawe, ze wiekszosc ludzi nie zdjelaby 200 kg ze stojakow, co?:) Swoja droga, pewnie u ciebie jest co klepnac, mrau;) Do erekcji jednak troche brakuje, musialabys mi poswintuszyc do ucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
gość nie okłamuj się samej hipokrytko-wzielas sobie fajnego fiog-fago przebojowego faceta, sama pewnie będąc przeciętna i też się użalasz nad sobą-to raz a dwa-to pewnie sama ie ślinisz nieraz za innymi facetami-ile ty z nim jesteście niby pożądasz tylko jego rok ,dwa proszę cię dziecko-przejdzie ci i zaswędzi w kroku na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
słabsza genetycznie tylko ta idiotka wyżej sama się będzie okłamywać ze u niej tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
słabsza genetycznie jesteś z******ta-nieidealistyczna, niezapatrzona w swoją płeć kobieta tylko ze lecisz na samych przystojniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
a co ja mogę wiedzieć, co ja mogę wiedzieć.... też zmagałam się z kompleksami, też się wstydziłam tego jak wyglądam zwłaszcza w okresie dojrzewania kiedy miałam dziwnie napuchnięte rysy twarzy, i też parę razy usłyszałam że jestem brzydka. A to było w gimnazjum, i nie gadajcie głupot, że nieładny dorosły człowiek jak wychodzi na ulicę, to go obrzucają jajkami :D I tak jak pisałam - zgodnie z badaniami powinnam w zasadzie mieć depresję, i tam nie było oprócz mojej choroby punktu "atrakcyjność", lecz "czy masz partnera". Więc, wiem co mówię. Wiem, co to kompleksy i wiem co to są problemy utrudniające każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
''gość jest na odwrot, ilu facetow oglada sie za innymi, ilu ponieca sie na kawel cycka? a ''' a kobieta dostaje kociokwiku na widok szerokich barków ,pewności siebie i ładnej twarzy-zawsze chce n\mieć więcej niż sama może dać poza tym facet ma prawo do zdrady-bo to facet musi poderwać i zajmować się kobieta-a kobieta dostaje wszystko na gotowe ''autor watpku ma racje. Kobieta zeby dobrze wygladac musi po prostu mnie zrec. Facet musi latami zapie**alc na silwni i stosowac restrykcyjne diety zeby wygladac jak facet z magazynu. dodatkowo trzeba dbac o samorozwoj ksztalcenie sie , poszerzenia horyzontow, byc krolem towarzystwa, i piac sie po szczebalch kariery oczywiscie nie moze zabrakac wlasnego duzego m i dobrego auta. a Kobieta co dalej oprocz swojej c**y i nerwow ? NIC k****a same j****e ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
nie chodzi o to że pomogą bo jesteś ładna. chodzi o to że pomogą, bo cię lubią, ufają tobie, czaisz? taka mała różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba 100 lat temu taki podzial istanial, dzisiaj kazdy zarabia na siebie i nie czeka az parntner wszystko przyniesie (z wyjatkiem ciazy i paru miesiecy po narodzinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałbym nieprocująca nieróbkę w domu tez bym sie oglądał , jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
zarabianie to tylko jeden aspekt-pyzatym zwykle i tak facet więcej zarabia ( trudniejszej pracy) inne to charyzma, przebojowość, zabawianie kobiety, uroda pewność siebie musisz być bardzo mało atrakcyjna- a twój facet przystojny i przebojowy znam taka parę-ona brzydka- a on ,,fajny,, i ,piękny,, i zdradza ja na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcialbys taka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, ale ja ci juz napisalam co miala a ty nawijasz o moim "przystojnym facecie" ktorego sobie ubzduralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
wychodzę. słabsza przemyśl to sobie. żebyś więcej nie musiała zakładać topików na kafe :P x ps. a co wy wiecie o problemach ludzi chorych? mniej niż ja o brzydkich, tylko taka różnica, że ja nie zakładam codziennie na kafe topiku : "jestem chora nie mam już siły żyć, do tego nikt mnie nie chce" Dlaczego? Bo mam zupełnie inną postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
nieeeeee bo cię chcą.....bo jesteś ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
no, chcą mnie , szalenie chcą mnie przelecieć. ale żyć z osobą chorą, to juz trochę inna rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
Z ciekawosci: gdzie sa zapisy do osob "szalenie chcących cie przelecieć"? Trzeba brac numerek czy mozna sie ehm..wciskac bez kolejki?;) Ja mam taki gust, ze wizualnie podoba mi sie wiekszosc kobiet, bez problemu moglbym z nimi uprawiac seks. Problem w tym, ze zadna nie podoba mi sie jako czlowiek, a chcialbym zeby dziecko nie wstydzilo sie swojej mamy. Taki, k****, jestem kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne dziecko nie wstydzi sie matki chyba ze jest wyjarkowym 'czlowiekiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
tralcia-to gratuluje środowiska w jakim się obracasz ale masz optymizm w sobie bo doskonale zdajesz sobie sprawę na to ze możesz sobie kogoś bez problemu znaleźć w końcu jest atrakcyjna kobieta i ty możesz kręcić nosem wobec tych co nie spełnią twoje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
a ta gość zatkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
tak, bez problemu sobie mogę kogoś znaleźć, świetnie pokazuje to moja bogata historia związków: 0 i liczba facetów, którzy bardzo mi się podobali i których chciałam: ok. 20 :) dajcie spokój. chodzi o to, że: Ból to ból, udręka to udręka, cierpienie to cierpienie, poczucie bezsilności to poczucie bezsilności i nieważne co jest przyczyną, bo ja swojej choroby na pewno nie cofnę (i to nie jest tak, że łykam 3 tabletki dziennie i git, tylko to jest nieustająca praca), a wy wygląd i siebie zawsze jeszcze możecie troszkę poprawić :) To prędzej ja powinnam być załamana i zakładać depresyjne topiki, ale daleko mi do tego :) staram się wam pomóc, oczywiście możecie to co piszę o kant d**y trzasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
"Mamo, mamo, a kiedy wybuchla 2 wojna swiatowa?" "Nie wiem, corciu/synku, jestem tylko durna baba, ktorej jedynym zyciowym celem bylo usidlenie mezczyzny robiacego na mnie i moje przyjemnosci i marze wylacznie o spedzeniu reszty zycia na tyciu i ogladaniu skretynialych seriali. Nie mam zadnych hobby i zainteresowan procz szukania brunetow w okularach(chamski jestem, co?:) i nie mam nawet pojecia o historii wlasnego kraju. Idz do ojca." Chcialbym mu tego oszczedzic. Czy prosze o az tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
a środowisko jak środowisko, normalne polskie miasto ok 500 tysięcy, uczelnia podobno elitarna, nie mam nic do środowiska, ale nie wmówisz mi, że każdy marzy by być z chorym, jak obok stoi zdrowy :D zresztą nie doszłam nawet z nikim do takiego "etapu" decyzji. ale będzie ok, I'm sure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
1939. wyjdziesz za mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
Holy s**t. I to przy pierwszej probie. Gdzie mam podjechac po ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Dzięki za wszelkie miłe słowa. Małe sprostowanie odnośnie lecenia na przystojniaków. Nie ja lecę, a mój gadzi mózg + ew. układ rozrodczy, no jaki ja mam na to wpływ, moi mili? Naprawdę wolałabym, żeby mi się nie podobali, bo w sumie jest generowana potrzeba, której nie można zaspokoić, a to nic miłego... To rodzi frustrację biologiczną o której już co nieco wspomniałam. Boję się tylko, że z wiekiem to może narastać. Coś w rodzaju szału macicy i jajników, który początkowo objawia się ogłupieniem na widok atrakcyjnego faceta,a kończy na desperackim poszukiwaniu jakiegokolwiek dawcy nasienia (a świadomie nie chcę mieć dzieci). Gdyby nie to, że płodność = młodość, lepszy wygląd, to chyba chciałabym poddać się sterylizacji. Odnoszę wrażenie, że płciowość często odwodzi od tego co człowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
prosto i na lewo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
ale choroby nie masz wypisanej na czole a większość chłopaków szczególnie młodych chce mieć dziewczynę na stale-przygody raczej tylko roochacze-więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×