Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość tralcia
no i w tym, że tak dobrze się rozumiesz ze słabszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
z jaką przeciętną? przeciętną z urody? a czy tobie się nie mieści w tej główce że można być bardzo atrakcyjną i jednocześnie normalną dziewczyną, która chce normalnego chłopaka, a nie pieprzonego samca alfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
brzydko pisałeś ????????? kiedy może komuś się treść nie podobać mojej wypowiedzi ale nikogo tu nie wyzywałem ''o, a tyle masz przyjaciółek które ci się zwierzają? '' mam koleżanki a z czego maja mi się związać? poza tym widzę jak są zbudowane związki wokoło mnie, jacy faceci maja powodzenie, jacy nie i co która strona w związku dostaje w tym, że popierasz autora i jojczysz ile to się trzeba namęczyć żeby mieć laskę! 1.popieram autora 2.nie jojcze tylko stwierdzam fakt-taki jest świat i nie wiem czemu kobiety się idealizują skoro i tak robią swoje ale ja tego nie zmiennie tak jest trochę tylko jojcze na twoje podejście i okłamywanie samej siebie-bo w końcu mieszkamy na tym samym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
gdybym leciała na samców alfa, miałabym już kilka związków na koncie !!! tak samo gdybym leciała na bogaczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
to nie ja okłamuję siebie, to ty masz ograniczony umysł!!! bo nie przyjmujesz nowych podejść, bazujesz tylko na tym co już widziałeś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
'' jednocześnie normalną dziewczyną, która chce normalnego chłopaka, a nie pieprzonego samca alfa?'' dla dziecka z afrykańskiego państewka dobrem będzie dostep do wody dla dzieciaka z polski będzie nim dobry nowy komputer postrzeganie świata zależy od punktu siedzenia-po prostu skoro piękne obracają się w kręgu samców alfa to poziom ich normy jest trochę zwykle zawyzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
kiedy brzydko pisałeś? WCZORAJ 16.11.13 [zgłoś do usunięcia] goscccc słabsza genetycznie tylko ta idiotka wyżej sama się będzie okłamywać ze u niej tak nie ma 2013-11-16 00:03:39 [zgłoś do usunięcia] goscccc gość nie okłamuj się samej hipokrytko-wzielas sobie fajnego fiog-fago przebojowego faceta, sama pewnie będąc przeciętna i też się użalasz nad sobą-to raz a dwa-to pewnie sama ie ślinisz nieraz za innymi facetami-ile ty z nim jesteście niby pożądasz tylko jego rok ,dwa proszę cię dziecko-przejdzie ci i zaswędzi w kroku na innego xx xx Wszyscy, co nie podzielają twojego durnego zdania, są hipokrytami, nie uważasz, że to zabawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Wiesz, ja tam się mogę niby sama dowartościować, tylko tak czy siak ludzie jakoś tak mnie olewają, nie doceniają (to się widzi, czuje). Nie twierdzę, że to jedynie wina wyglądu ciała, ale przede wszystkim introwersji, której nie umiem przekształcić na ekstrawersję, bo ten moduł jest dla mnie niedostępny. Introwertyk w oczach większości = dziwadło, gorszy, knujący nie wiadomo co (w końcu ten kto nie patrzy non-stop w oczy, na pewno kłamie), taki którego w najlepszym razie wypada zignorować. A fakt posiadania takiego a nie innego ciała, raczej nie pomaga w maskowaniu introwersji i udawania tak pożądanej ekstrawersji, oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
''tralcia gdybym leciała na samców alfa, miałabym już kilka związków na koncie !!! tak samo gdybym leciała na bogaczy !!!! '' to czemu z żadnym nie byłaś-kobiety zwykle dążą do tego by mieć w życiu jak najwięcej za jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
i do tego wymyślasz im całą historię ich życia!!! zastanów się nad sobą bo wychodzi że to ty masz jakiś problem, po prostu masz uprzedzenia , to chyba ty się obracasz w jakiś dziwnym środowisku, skoro widzisz tylko takie związki :D albo otwórz w końcu oczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
no proszę cię-laska twierdzi ze jest z facetem i inni jej nie kręcą a pewnie kręcą i to jak-tylko jej facet pewnie zaczą cos robić na boku i chciała zrobić tu na kafe z siebie ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
hahahhaha i tym sposobem sam udowodniłeś ograniczoność swojego myślenia, samobój to jest to :) zmykam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
tak bo wy kobiety to się będąc w związku nie oglądacie za innymi chciałbym w to wieżyc ale jest trudno raczej kiedyś nawet pisała tu taka szczęśliwa mężatka co to podczas orgazmu wyobrażała sobie ze robi to właśnie z innym pyzatym wejdź w związek-ciekawe po jakim czasie ty zapragniesz poczuć innego ciałka na sobie-ale wiem wam to wolno, a facet to zaraz świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
a niech to, w takim razie pozostaje mi życzyć miłego i owocnego trwania we frustracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
mój post odnosił się do twojego z godz 22:17 :) wiem, gdybyś był na moim miejscu, związałbyś się z z******tym bogatym alfą :D bo przecież o co to chodzi w życiu, jak nie o ty, by "się ustawić", no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
no trala proszę cię uważasz ze kobiety w związkach nie pragną innych facetów oczywiście ze tak! tylko idiotka może wmawiać sobie ze jest inaczej-pisała tez o tym słaba genetycznie. ''przecież o co to chodzi w życiu, jak nie o ty, by "się ustawić", no nie? smiech.gif '' nie wiem czy ja bym tak zrobił....ale większość kobiet raczej ceni kasę..tffuuu ...zaradność mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napisze tak. Kobiety poswiecaja same siebie, swoje cialo I dusze, zeby wam sk****ysyny urodzic dzieci, a potem poswiecaja swoj ceny czas, zeby je wychowac, a wy chooje w tym czasie robicie te swoje kariery I latacie za nowym I doopami, bo tej co siedzi w domu z waszym dzieckiem s*********iscie juz zycie robiac jej to dziecko. Z********ac I b dobrze ze laski wymagaja. Powinny was wszystkich chooi je b je b a nych oskubac do zera I w*****c na bruk w skarpetach. Co za sk****ysyny j****e. Nie dosc ze oblechy to jeszcze wiecznie rzadania! Wyp ie rdalac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ludzie nie są z natury monogamistami. Podobno w dawnych społeczeństwach pierwotnych promiskuityzm był na porządku dziennym. Życie seksualne było chaotyczne, nieuporządkowane. Można powiedzieć, że człowiek współczesny powraca do tego modelu życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
pewnie pragną, ale to głównie faceci nie mają natury monogamicznej!! ich naturalnym biologicznym celem jest zapłodnić jak najwięcej partnerek, co mogą robić nawet w wieku 60, 70 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
tak robią twoje znajome, koleżanki, sąsiadki itd.... rozejrzyj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
słabsza, to nie ty założyłaś przypadkiem topik "samotna baba i psychiczna higiena" ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiet znalesc najlepszego samca, dostarczyciela srodkow do zycia jej I dzieciom, wiec o co wam koorfa chodzi wy pooj ebancy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
o, sąsiadka na pewno! wyszła za starego ustawionego, a dziś obraz ich rodziny to niemal patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
no to jak pragną to czemu ona siebie sama okłamywała ze nie i za to jej okłamywanie i hipokryzje nazwałem ja idiotka -pewnie sama nieraz zmoczyła majtki na widok jakiegoś faceta będąc w związku-a jak on ja np. zdradził raptem zaczęła sama siebie okłamywać ze jest taka świata i tylko jego pragnęła-tak wieżę w to jeśli są ze sobą góra rok gość---->kobiety maja możliwość przebierania ,poza tym to o was trzeba się starać dlatego to facet zawsze musi od siebie więcej dać poza tym dobrze ze zdradzają :P kobieta za młodu wybrzydza miedzy facetami-to potem jak się zestarzeje/znudzi to jej facet wybrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
zauważ małą różnicę, liczą się czyny, a nie to, że pomyślę "ale fajny facet"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
Ah, moj slodki gatunek. Taki tolerancyjny...Czy tylko mnie boli, ze moglismy byc tacy z***bisci a zadowolilismy sie lampkami na tenisowkach? "Czlowiek, to brzmi dumnie" pffffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
poza tym może ona jest na etapie zakochania i autentycznie nie widzi nikogo poza swoim partnerem! a ty zaraz o hipokryzji, żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
kur...cze trala nie odwracaj kota ogonem napisałaś ze źle nazwałem kobietę ze nie powinienem jej nazywać idiotka a ja ja tak nazwałem bo głupoty pisała co teraz sama potwierdziłaś kobiety nie są święte i tez się ślinią na nowe ciałko będąc w stałym związku-a jak któraś pisze ze jest inaczej to jest jakaś nienormalna i okłamuje sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
''poza tym może ona jest na etapie zakochania i autentycznie nie widzi nikogo poza swoim partnerem! a ty zaraz o hipokryzji, żałosne! '' no faktycznie w etapie zakochania to ona może pisać sobie takie bzdury...pffff niech poczeka kilka lat-poczuje głód nowego ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×