Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość goscccc
tak samo jak jej facet-tylko wam kobietom to wolno co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
ale nie nazywa się ludzi idiotami tylko dlatego, że nie podzielają twojego zdania! ty piszesz na podstawie swoich doswiadczeń, a ona może miała właśnie doświadczenie że zdradził ją facet!!! litości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
dlaczego nam niby wolno? związek to związek, zdrada to zdrada, obojętne czy faceta czy kobiety co ty masz za kategorie w ogóle! dajesz mi tu niezły ubaw , o dzięki ci :D dziecko dziecko dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
:D :D :D :D ty piszesz po prostu jak osoba niedojrzała i już na pewno bez poczucia własnej wartości ale wszystko przed tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
trala kurczę, ale co z tego nie za to ja wyzwałem (może nie powinienem nie ważne) myśl.....tak może zdradził ja facet szkoda, smutne..... ale to nie zmienia faktu ze będąc z nim nieraz miała ochotę na innego!!!!!!!! i o pisanie ze jest inaczej miałem pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
przenośnia chodziło mi oto ze jak dziewczyna ogląda się za innym to cos normalnego i jest ok a jak facet to zrobi to jest tym złym i kobieta raptem stwierdza ze ona tak nie robi okłamując sama siebie poza tym co ma do tego fakt czy mam kompleksy, czy nie-to nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
najprawdopodobniej zauważyła że jej facet już się obraca za innymi i pisała na tej podstawie. to twoje wybielanie swojej płci jest dziecinne ja uważam że każda płeć dźwiga swój krzyż my nie mamy łatwiej niż faceci i nie mamy trudniej wy nie jesteście winni swojej biologicznej natury i my swojej też nie grunt to się jakoś dogadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
poza tym co jest we mnie niedojrzałego-to ze nie lubię hipokryzji? to dobra w takim razie jestem niedojrzały -zresztą nie tylko ja miałem takie zdanie w tamtej sprawie ''a kobieta, nigdy nie podnieca sie innym facetem, nie ogladamy sie za kazdym ktory obok nas przejdzie, najbardzije podnieca nas nasz facet nawet jakby nie byl super zbudowany itd.'' :) :) '' E tam, kobiety też ciągnie do obiektów o odpowiednich parametrach. Nie wybielajmy się zanadto, kiedy swoje też mamy za uszami, dobre? '' ''Śmieszy mnie dorabianie filozofii tam, gdzie nie ma po niej ni śladu ni cienia nawet, przemijające biologiczne byty. jezyk.gif ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
kompleksy są na kafe decydującym faktem, bo praktycznie każdy kto ma kompleksy, pisze anty innym, i pisze agresywnie wiesz jak mi słabsza na początku naszej "znajomości" pojeżdżała? wiesz ile ja tu dostałam hejtów? wiesz ile facetów mi napisało że jestem bezdennie głupia? to śmieszne, bo nawet nie wiedzą kim jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
kurczę trala ty w ogóle nie rozumiesz o czym ja do ciebie pisze-czytaj ze zrozumieniem-nie odwracaj kota ogonem, i nie zmieniaj tematu-może to działa w realnym życiu u ciebie jak widać twoja śliczną buźkę, ale nie tu ja po prostu nie lubię hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
a czemu teraz odchodzisz od tematu tamtej dziewczyny? poza tym czytałem tamten topik i wpisy tak jest i już/słabszej zgadzały się z moim światopoglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
haha nie ma to jak zagrać czyjąś bronią :D jaki kot znowu piszę odnośnie kompleksów, bo to kompleksy są przyczyną tylu nieporozumień na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
"poza tym co ma do tego fakt czy mam kompleksy, czy nie-to nie na temat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
''wiesz ile facetów mi napisało że jestem bezdennie głupia?'' pisali tylko wtedy gdy idiotycznie odwracałaś kota ogonem jak teraz, unikałaś na swoja korzyść tematu-pamiętaj w realu to może się sprawdza bo każdy przytaknie pięknej pani dla światłego spokoju ale nie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
dobra czyli raczej temat tamtej dziewczyny wolisz zostawić w spokoju nie mając argumentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
:D :D jesteś śmieszny nie, nie ma żadnego odwracania kota ogonem pisali na podstawie tego że wypowiadam się na topiku o atrakcyjnych dziewczynach i odnośnie tego jakie wymagania napisałam, a napisałam m in że wolałabym nie pakera i nie wytatuowanego, cóż, widocznie akurat tacy siedzieli wtedy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
nie chudego.....nie grubego.....w ogóle pierwszy post tutaj to był twój spis wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
a co chcesz z tą dziewczyną, ja piernicze napisałam już kilka argumentów, to ile chcesz, 100? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
to dziwne? a ty chcesz grubą? :D nie, ktoś mnie poprosił o napisanie "wymagań", bo myślał że napiszę : "Aston martin, wielkie mieszkanie na 30 piętrze, przystojny, umięśniony, kierownicze stanowisko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
nie, nie ma żadnego odwracania kota ogonem ty ciągle cos odwracasz kota ogonem-jak teraz ze mną o tej dziewczynie, albo wtedy gdy słabsza pisała ci jak by to było gdybyś była brzydka używając przenośni o tej brzydkiej karlicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
"Aston martin, wielkie mieszkanie na 30 piętrze, przystojny, umięśniony, kierownicze stanowisko" tylko tego chce praktycznie każda kobieta -poza tym urody i pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
przede wszystkim - nigdy w życiu nikogo nie obraziłam z powodu braku urody, i nie jestem znieczulona na problemy ludzi, więc w ogóle jej naskakiwanie na mnie było uzasadnione wyłącznie jej kompleksami, że nie jest atrakcyjna i dopiero później się do mnie "przekonała" no tak, widzisz, aston martin, a ja wymagam tylko mercedesa i może być 15 piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu kotek ona nigdzie nie pisała ze nie czujesz empatii do ludzi tylko ze na potencjalnego partnera z racji urody ,weźmiesz faceta ponadprzeciętnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
WHAT - to ty kotek ona użyła przykładu o karlicy, bo uznała że nie mam w ogóle empatii, tak , właśnie użyła słowa empatia, uznała się foszę się jako atrakcyjna a w ogóle nie widzę problemów ludzi brzydkich :) tak to było, pamiętam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''a co chcesz z tą dziewczyną, ja piernicze napisałam już kilka argumentów, to ile chcesz, 100? smiech.gif'' tylko ze z twoich argumentów wynikało ze nie rozumiesz o czym ja do ciebie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdzenie ze uroda sprawia problem jest jakby to nie patrzeć brakiem empatii wobec brzydkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
tak, bo sama jest sfrustrowana że "nie stać" ją na przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak by chodzący mówił kalece na wózku ze go nogi od chodzenia bolą-i jaki on z tego powodu pokrzywdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie jest tego wyrazem i ja nie pisałam "cieszcie się że jesteście brzydcy, bo ładni mają przesrane", bo tak nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu odwrócenie kota ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×