Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość tralalilalila
tak, bo nie wyobrażam sobie że zaprasza mnie na kawę facet nieśmiały i zakompleksiony - ot, lata doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nobo wygląd już masz-atrakcyjny za darmo!!!!!!!!! japierdyle, ojezusie maria mania bućka cnfyjttkyufl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie, ja wolę w takiej sytuacji powiedzieć "jak tylko mnie potrzebujesz, będę" zgodzę się, ale jest tendencja w myśleniu "przeciętna, ale za to z pięknym wnętrzem, piękna, ale pusta w środku" P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''tak, bo nie wyobrażam sobie że zaprasza mnie na kawę facet nieśmiały i zakompleksiony'' tak samo jak ''zły'' przystojniaczek nie wyobraża sobie umówienie się z dziewczyna z nadwaga albo z małymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiem wkroczyć w ten wyższy piekniejszy świat, tenże świat nalezy zostawić na pózniej, jescze nim sie nacieszysz gnijac w trumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
"przeciętna, ale za to z pięknym wnętrzem, piękna, ale pusta w środku" P) i zwykle tak jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o masz ci :D stereotyp pustego śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Od biologii nie uciekniemy, bo jesteśmy w niej zakorzenieni, z niej się wywodzimy. Na ile to możliwe i na ile starczy sił staram się byc ludzka, czasem mam na to za słabą wolę. A żebyśmy byli istotami całkowicie duchowymi, to rzeczywiście musiałaby istnieć jakaś energia umiejąca funkcjonować w oderwaniu od ciała i związanych z nim procesów. Czy tak jest, nie mam pojęcia. Jeżeli istnieje, to dowiem sie o tym po swojej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nich ci będzie :D) pusta ale z inteligentnym meżczzyną mądrzejszym o wiele od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
nie no wsunie teraz żartowałem ale to jest zwykle inaczej -po prostu zwykle piękne obracają się w towarzystwie fajnych i bardziej są wyczulone na ich problemy-co nie świadczy o braku empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reguła jednego faceta na forum ,kiedy przegrywa broni się agresją i tym samym podaje nam swój idealny nieskazitelny :D życiorys dirb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że "jestem gdy mnie potrzebujesz". Napisałaś, że nie dajesz rad w stylu: będzie dobrze. A to wcale nie jest zła rada, więc nie musisz tak do skrajności udowadniać swych racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej tendencji, bo głównie opakowanie i konsumpcja się liczy - dla ogromnej większości. Żeby uniknąć nieporozumień - 95% ludzkich rozmów, także tych o podróżach, pracy, książkach i polityce - to rozmowy o opakowaniach i konsumpcji. Przejrzyj wszystkie tv w j. polskim - nie ma tam nic oprócz konsumpcji i opakowań. Tematy na o2 (sfora, pudelek, pejcz, itd.), inne portale - to samo. 99% topików na tym forum - to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
gdzie ja byłem agresywny? poza tym słaba już ci pisała ze czasem się cię ciężko czyta i trzeba cierpliwości do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo zostało wypowiedziane :) dobranoc a definicja pustej ?jaka jest ? Proszę mnie oświecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabsza - ta energia jest - to Twoja świadomość, i nie warto czekać, tylko dłużej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
poza tym pisałem czemu tamta nazwałem idiotka-a ty udawałaś ze nie rozumiesz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
a gdzie jest nahmiwann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
oczywiście gość, wszystko zależy od sytuacji, ale uważam, że jak dobrze wiemy, że sytuacja jest bardzo trudna i będzie jeszcze długo, bo nie mamy już na nią wpływu, to słowa "będzie dobrze" są dosyć puste :) gośćccc - ok, gdzie ty się obracasz, że zwykle piękne kobiety są puste? bo tu, gdzie żyję ja, puste są owszem, ale tępe lale typu solarka , tipsy i full tapety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto czekać z odkryciem tej energii oczywiście, tutaj, w tym życiu. Śmierć nic nie zmienia dopóki nie dokona się tego odkrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
pfffffffffff nie no wsunie teraz żartowałem ale to jest zwykle inaczej -po prostu zwykle piękne obracają się w towarzystwie fajnych i bardziej są wyczulone na ich problemy-co nie świadczy o braku empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
tak, bo nie piszę takim prostym językiem jak ty i do tego nie piszę czarno białymi schematami :D haha nadal nie widzę, gdzie jest mój mega irytujący , pretensjonalny idealizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
gość, zgadzam się absolutnie (odnośnie TV i mediów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz każdy ma inaczej, ja wchodzę w bardzo trudne sytuacje, mówię, że będzie dobrze i robię wszystko by tak się stało. Pojawia się nadzieja i odtąd już sytuacja jest mniej trudna, bo nadzieja łagodzi, a gdy jest mniej trudna, pojawia się działanie, które czyni ją jeszcze mniej trudna, itd. W najtrudniejszej nawet sytuacji można dać wiarę nawet tym, którzy jej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
No właśnie. Tak więc droga Tralo, jak facet w realu wyjątkowo aktywnie słucha, przytakuje i mówi Ci że się zgadza z kazdym Twoim słowem, do tego kadzi że jesteś superinteligentna i błyskotliwa, to na dobre 90% możesz być pewna że to efekt działania urody Twojej twarzy i oczywiście ciała (nie zapominajmy że i jedno i drugie masz ok). Nie inaczej. Sama widzisz, że na forum mężczyźni jakoś nie są skorzy by się z Tobą zgadzać... Choć oczywiście może to niereprezentatywna próba. Ciekawe czy faceci z tego topiku na żywo mówiliby Ci w twarz to samo co tutaj. Mam wrażenie, że niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
;) ja nie jestem osobą wierzącą w Boga, to od razu uprzedzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
:D nie, żaden facet mi nie mówił takich rzeczy na żywo nie mówilliby, bo są tchórzami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie, starczy mi że miłe rzeczy "pozaurodowe" mówią mi moje koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
SŁABSZA JESTEŚ GENIALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! k***a napisz to jej jeszcze 100 razy to może zrozumie i wyciągnie wnioski trala-tak jest -nie odwracaj kota gonem czytaj 100 razy jak nie rozumiesz a jak stwierdzisz ze ktoś się na ciebie uwziął to zauważ ze i ciebie i słabsza nikt tu na żywo nie widzi i jakoś to o niej piszą ze jest fajna!!!!!!!!!!! SŁABSZA JESTES SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ale matura i różne inne "konkursy" mojej twarzy i ciała "nie widziały" , a mówią, co mówią hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×