Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TO FACET KOCHA A KOBIETA WYMAGA

Polecane posty

Gość słabsza genetycznie
,,w ogóle jej naskakiwanie na mnie było uzasadnione wyłącznie jej kompleksami że nie jest atrakcyjna i dopiero później się do mnie "przekonała" - teraz to ładnie pojechałaś z nadinterpretacją. Ja po prostu zaciskam palce, żeby za każdym razem nie pociskać Ci za pretensjonalny idealizm, bo po pierwsze nic to nie da, nie wniesie nic pozytywnego, po drugie próbuję być kulturalna dla dobra dyskusji i żeby Cię nie urazić. Bądź co bądź jesteś dość miła i kulturalna i w moim mniemaniu zasługujesz na szacunek, choć to co piszesz bywa cholernie irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
tak, ale jeśli ta osoba JEST POGODZONA ze swoją niesprawnością czy brakiem urody, to się nie rzuca agresywnie, czaisz? odbierze to najwyżej jako nietakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj bywa i właśnie wynika często z braku empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie, to to, co Ty piszesz jest mega irytujące :D jaki idealizm? że co? że widzę, że moja nieładna koleżanka ma ładnego chłopaka? że widzę, że moja koleżanka jest od 8 lat z 50 letnim nieładnym i ubogim facetem, bo po prostu go kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało w polsce jest ładnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 23 to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
a mogłaby mieć młodego i ładnego, bo nie brakuje jej takich adoratorów? że widziałam odpychająco nieatrakcyjną kobietę z mężem i dziećmi? to jest idealizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
brak empatii? kiedy płaczę z moimi przyjaciółkami jak mi opowiadają coś smutnego? i nie daję głupich rad typu "wszystko będzie ok?" to jest brak empatii? ludzie, zastanówcie się, bo ja po prostu tracę w was wszelką wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo uroda jest tylko plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
i jeszcze pretensjonalny haha nie po prostu Ty jesteś skrajnie cyniczna sceptyczna i pesymistyczna i to nie jest wyłącznie twój problem, bo taka postawa prędzej czy później odbija się na ludziach z którymi przebywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ciężko mi uwierzyć, że istnieje choć jedna skrajnie brzydka, schorowana osoba, która w głębi duszy, na serio i w 100% jest pogodzona z losem, ze swoją sytuacją. Nie mówię o fasadzie, o tym co widać. Jak ktoś jest w miarę dobrym aktorem, to będzie w stanie udać bardzo wiele. Weźmy to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
bo uroda jest tylko plusem a ja się z tym troszkę nie zgadzam? to jest idealizm? to chyba prędzej sceptycyzm, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko będzie ok to akurat dobra rada, jeśli potrafisz sprawić by w to uwierzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Powiedzmy, że ja znam dwie strony medalu. Życie jako osoba odbierana jako nieatrakcyjna i życie jako osoba odbierana przez innych jako w miarę atrakcyjna/atrakcyjna. Nikt mnie nie przekona, że lepiej być w skórze tej nieatrakcyjnej. Po prostu nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie, bo jeśli ktoś umiera komuś na raka, to mówienie że wszystko będzie ok jest zwyczajnie nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabsza ... oczywiście masz rację, zwłaszcza w naszym pokręconym świecie, gdzie wizerunek jest wszystkim, a wartości duchowe są w 90% przypadków udawane lub nierozumiane - są tylko frazesem, a nie drogą życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Ja p*****le!!! (sorry ale już nie mogę) czy ja choć raz napisałam , że wolałabym być brzydka? nie, ja pisałam 1000 razy, że doceniam swoją urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
no i co, tak, są, ja też to widzę, tylko że osobie brzydkiej te "wartości duchowe" jest łatwie przypisac, niż osobie bardzo ładnej , ot, taka kompensata w postrzeganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to jakoś nikt brzydki nie napisał do tej pory ze woli swoja ,,urodę,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ale to wy wybieracie! więc rozumiem że ty sie zaliczasz do tych 90 %, skoro rozumiesz słabsza, a mnei nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
tak, no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ale to wy wybieracie!'' NIE! to otoczenie wybiera i gloryfikuje urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Gdzie się nie zjawię tam ludzie pieprzą o wyglądzie, komentują, oceniają. Wobec tego kto ma odpowiednią urodę jest wręcz zachwyt, wobec tego kto odpowiedniej urody nie ma - pogarda. Nie chrzańcie mi że to są niechlubne wyjątki, bo miałam okazję być w różnych środowiskach, gadać z ludźmi w różnym wieku. Wszędzie jest to samo. Wałkowanie o wyglądzie, urodzie i tak w kółko, do zarzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabsza - może być to zaletą w jednym przypadku - gdy ból społecznego, towarzyskiego, itp., odrzucenia sprawia, że osoba zwraca się ku wartościom duchowym - wtedy, jeśli będzie zdeterminowana, może wkroczyć na drogę do innego świata, świata którego sam przebłysk jest milion razy piękniejszy od wszystkiego czego tu może doświadczyć osoba piękna, bogata, uzdolniona, etc., świat przy którym nasz jest jak najgorszy chlew przy boskim pałacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
to ja w takim razie nie wiem już gdzie wy żyjecie bo ja nie znoszę rozmów o wyglądzie, nie znoszę plotek, zasypiam przy rozmowach o kosmetykach i ubraniach, a uwielbiam rozmawiać z momi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jedna tralcia nie patrzy na urodę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ale ona tego nie zrozumie, bo dla niej się liczy biologia, a nie jakaś tam duchowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
może tak, bo po prostu nie jestem n a jej punkcie wyczulona i tak samo dla mnie liczy się bardziej moja osoba, niż mój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko ty wcale na innym topiku nie pisałaś ze facet musi być śmiały i pewny siebie a to tez cechy u faceta świadczące o dobrej biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ktoś umarł na raka, "będzie dobrze" jest wciąż dobra radą, jeśli potrafisz pokazać cierpiącemu, że tak jest. Wartości duchowych nie są czymś co przypisuje się innym, zwłaszcza ze względu na urodę, tylko poszukuje, realizuje i doświadcza się w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×