Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanne

Z Wieloryba w super Foczkę czyli wielkie Walenie na lądzie xD

Polecane posty

Gość gość
hej kobitki - powiem wam tak, tez borykalam sie z duza nadwaga w przeszlosci, wciaz z reszta mam tendencje do tycia,ale staram sie to kontrolowac. W tym momencie mam 177cm wzrostu i 66kg wagi. Wam tez sie uda tylko musicie przemeczyc sie jakis okres czasu,a pozniej po prostu nie wracac do starych nawykow odzywiania. Ja w tym momencie nie musze rezygnowac ze slodkosci,ktore uwielbiam,ale staram sie nie przesadzac - po prostu teraz przy prawidlowej wadze stosuje zamienniki np.jesli zjem batonika lub e3-4 ciastka w czasie dnia to kolacje jem juz bardziej lightowa np.jogurt ktory ma tylko 90kalorii i nie pozniej niz kilka minut po 18. Sa wieczory kiedy ssie mnie mimo wszystko w zoladku to np.kolo godziny 20 robie sobie goracy kubek,ktory ma 60kalorii albo przegryzam jakas marchewke. Generalnie w wiekszosci nie jem pieczywa, makaronu itp. moj obiad to zwykle kawalek miesa lub ryby plus duza porcja surowki lub salatki z mala iloscia majonezu i tuczacych dodatkow typu oliwki czy ser feta. Co moge Wam doradzic a propo ciaglego myslenia o jedzeniu to po pierwsze znajdzcie sobie dodatkowe zajecie, hobby np.nauka jezyka itp. Jesli skupicie sie po posilku na czyms konkretnych zapomnicie na jakis czas o tym,ze jestescie na diecie,a po drugie sport i cwiczenia duzo pomagaja - serio. Po ok.30-40min cwiczen zoladek zawsze mi sie sciska, nie odczuwam w ogole glodu - jedynie chce mi sie mocno pic- to pomaga. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ja też wczoraj zjadłam 300 nadprogramowych kalorii było w tym pomarańcza kilka mandarynek 2 ciastka i 2 cukierki a to wszystko przez to ze do mamusi przyjechałam :D ale wczoraj posprzatalam cale mieszkanie umylam okna wogole cały dzień coś sprzatalam wiec nie jest zle :D dzisiaj mam nadzieje ze juz nic podjem. Dla mnie właśnie najtrudniejsze są piątki bo w piątki jeżdżę do mamy mam jakieś 300 km i w czasie jazdy juz robię się glodna a u mamy w domu same smakołyki. Wogole moi rodzice jedzą bardzo dużo słodkiego a są chudzi jk patyki . Jawna niesprawiedliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak robię się głodna ,albo myślę o jedzeniu to nic nie pomoże, jak gdzieś jestem a jestem glodna to dopiero wtedy myśle co bym zjadła, nakupuję duż dużo żarcia i żrę zrę, no ale teraz od paru dni jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka manolka
ostatni wpis to mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka manolka j tez tak mam dlatego teraz zapobiegawczo robie jedzenie mimo ze nie jestem glodna i zabieram ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestę chemikę .! :D zdałam dzisiaj na 3 :) mało bo mało ale zdane :) Nienawidze chemii . Jutro zdawanie 2 części ;/ Jak na razie jestem grzeczna. Wcinam obiad, pałki w zaprawie czosnkowej. Potem 18 siostry więc trzymajcie kciuki za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej dziewczynki u mnie dzis ok chodz chyba za duzo kalorii. 1 kawa 2 dwie parowki z indyka z ketchupem 3 kawa 4 banan mandarynka 5 kawa 6 kotlet mielony z ryzem Mniej wiecej 1000 kcal ale czeka mnie jeszcze imprezka i troche alkoholu wiec pewnie tych kcal bedzie wiecej Ale mysle ze jak jeden dzien w tyg bedzie luzniejszy to nie bedzie tak zle co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo kawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzisiaj dobrze sniadanie 2 kromki razowca z wedzonym lososiem 260 kalorii obiad udko z kurczaka z surowka z kapusty 400 kalorii podwieczorek pomarancza 100 kalorii kolacja 3 kromki razowca z serem bialym i ryba w pomidorach 400 kalorii razem prawie 1200 :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipci89
Wiem ze za dużo kawy ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić życie bez\ kawy. A co tu dzisiaj tak cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
Czesc dziewczyny moge sie do was przylaczyc? mam 160 i waze 78kg;/ od dzis zaczelam diete mz razem razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
dziewczyny jakie macie diety? chetnie bym z was wziela przyklad, bo mam do stracenia 20kg, pol roku odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy ja mogę sie przyłączyć?? Mam 27 lat jestem mamą 4-latka i żoną:P Mam 166cm i 76kg Jakiś czas temu ważyłam 80kg ale zaczełam ćwiczyć z Chodakowską i to na prawde działa ale okazało sie ze mam duuuzą torbiel na jajniku i nie mogę wykonywać żadnej aktywności fizycznej... ale są też plusy nie mogę nic smazonego alkoholu nic co wzdyma.... bo jak jem takie rzeczy to mnie poźniej to dziadostwo boli bo żołądek naciska ach...no nie istotne. Wiec teraz jem sucharki gotowane mięsko itd... więc przyjmiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jest tu kto? ja jutro sie zamierzam zwazyc chociaz po tek wczorajszej sałatce nie oczekuje jakis spektakularnych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipco 89
szalonaonaja ,tyjącaEB witam I życze sukcesów. Ja przez weekend troche zgrzeszyłam I dzisiaj sie nie waze wole poczekac kilka dni, bo nie chce sie załamac. Wczoraj byłam na zakupach , ale nic sobie nie kupiłam bo w żadnej rzczy sie sibie nie podobam I postanowiłam że jak scudne to sobie wtedy coś fajnego kupie. Co gorsze od 2 miecięcy schudłaam niecałe 4 kg bo ważyłam 80. troche mało ale nie o to chodzi tylko o mój brzuch bo nie lubie ćwiczyć I moja skóra jest jak galaretka wiodka I rozlewająca sie bardzo mi sie to nie podoba I chyba jednak wezme sie za jakieś ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hicio no na jędrność brzucha to tylko ćwiczenia jakieś masci i zimne prysznice :) a gdzie reszta dziewczyn? Halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio89
elektra23 wiem że ćwiczenia sa najlepsze tylko ja mam takiego lenia w tyłku ze masakra ale biore sie za siebie bo bedzie coraz gorzej. A co do kremów to kupiłam sobie ostatni soraya ujedrnianie może coś pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio89
a dziewczyny co ile sie wazycie co tydzien czy czesciej dla kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis weszłam na wagę i mam 75,7 czyi zeszło poniżej 76 jest fajnie ale dzis juz mnie nie boli więc trochę poszalałam zjadłam troche czekolady wafelka sałtkę no i inne nie ciekawe rzeczy ale od jutra bede sie trzymać bardziej!!!!! a jak tylko mi lekarz pozwoli to wracam do ćwiczeń. i Wam też na prawde polecam ćwiczenia boo na prawde warto . jedynym plusem u mnie to to ze pije duzo na prawde. Miłego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn chyba raz ma tydzien jest bardzo dobrze sie wazyc. Moze wybierzemy wszystkie jefen dzien do wzenia i bedziemy wpisywac np w poniedzialek robimy ogolne ważenie coooo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
hej dziewczynki, ja dzis tez malo zjadlam, staram sie jescy duzo bialka. Jogurty naturlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
tak, to jest dobry pomysl raz na tyg wazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca EB ja tak nie moge n umowe dlatego ze jak mi wazenie wypadnie przed okresem albo w okres to ja potrafie 3 kilo przytyc od nabrania wody wiec ustalanie waze ia na długa mete odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje drogie wróciłam. Chemia zdana cała, 18stka skonczyla sie dla niektorych policja (wiec chyba udana.?) , moja dieta legła ale nie tak bardzo bo cały czas schodzę powoli z wagą w dół. Nie prowadziłam zeszytu co i kiedy zjadłam ale od dzis znów zaczynam :) Zaraz na zakupy i pouczyć się fizyki bo w niedzielę kolejne zaliczenia :) Ja do pt będę miałam proteiny potem już plus warzywka :P Witam nowe dziewczyny :) @Szalonaonaja Ja jestem na dukanie a do stracenia 30 kg :) @TyjącaEB To, że nie boli to nie znaczy, że możesz wcinać co możesz. Pamiętaj że to odciąga Cię od marzeń a prędzej czy później pogorszy stan zdrowia. Więc trzymaj się mocno i więcej motywacji .! @Eklerka23 jesteś wspaniała .! Widzę, że wszystkich tutaj nakręcasz :) Czasami są zastoje albo Twój organizm walczy co może później dać nieoczekiwany spadek , którego nawet nie będziesz się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam nadzieje ze da spadek :) ja jestem ten typ co mało je i chudnie powoli a potem długo utrzymuje wage :) coś za coś jak to mówi moja mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×