Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanne

Z Wieloryba w super Foczkę czyli wielkie Walenie na lądzie xD

Polecane posty

Gość hipcio 89
ja obraczki juz od roku nie nosze bo duzo przytylam po ciazy I to smiesznie wygladalo taka mala obraczka na grubym palcu ale jak uda mi sie do sylwestra 69 to ją z duma zaloze a wiem ze moj ukochany bedzie napewno z tego powodu bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam obraczki jeszcze nie posiadam wiec tez nie nosze :D moje menu ś1 2 kromki raziwca z szynka i jajem na twardo 350 kalorii ś2 ananas mandarynki 300 kalorii obiad zupa z warzyw 250 kolacja 2 kromki razowca z serem bialym chudym i ryba w pomidorach 300 kalorii razem 1200 kurcze nieokoi mnie t ze mi waga podskoczyla nie duzo bo nieduzo ale nie wiem o co chodzi mhm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet Weiss
Ha! Eklerka to tak jak ja ;P Dzisiaj nie było źle, choć troszkę poległam - zjadłam pierniczka, przyjaciółka panikuje przed świętami bo będzie gościć teściową a ja jako jej guru kulinarne staram się pomóc :) No ale poza tym nie dałam się na nic skusić :) Trochę mnie podłamało to, że przekroczyłam 65kg (wiem, że to głupie ale nigdy w życiu mi się to nie zdarzyło) no ale mówi się trudno, żyje się dalej i przede wszystkim szybciutko chcę zejść do 64,9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio 89
Elektra a moze jestes kilka dni przed okresem mi tak ostatnio podkoczylo o 2 kg tez sie wystraszylam ale po okresie samo sie wyrownalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaliczyłam chipsy, soli mi już brakowało strasznie. I tak mnie muli po nich :( Nie mam doła psychicznego bo jutro wolne i mam zamiar odćwiczyć to ale czuje ten tłusz na języku i podniebieniu i mi niedfobrze jak nigdy ;/ Eklerka z tego co widzę, dużo warzyw zjadasz i Twój organizm zatrzymuje z nich wodę. Jak przestanie to się zdziwisz jak szybko kg pójdą w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
czesc dziewczyny, u mnie 77kg aaaaa ciesze sie jak dziecko:) Ok uciekam do pracy pa pa milego dzionka i wytrwalosci w diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona gratki:) i to mnie wlasnie wkurza najbardziej . nie jem prawie wogole a waga znowu dzisiaj podskoczyla. ja tak wlasnie mam glupio. mama mi mowi zebym poszla tarczyce przebadac . wkurza mnie to permamentnie ze czlowiek sie stara nie podjada ani nic a tu taka dupa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie to wkrza po prostu zaraz sie poplacze. zrozumialabym jaky czlowiek sie nie staral . a ja sie staram caly czas walcze zeby nie zjesc czegos niedozwolonego. jestem godna wieczorem i zero efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. U mnie 300g więcej. Mam nadzieję, że to przez warzywka które jem i że jak wróce na 5 dni protein znów pójdzie w dół :) Eklerka czasem są takie zastoje lub waga rośnie niewiele nie wiadomo dlaczego. Tylko się nie poddawaj. Ten okres minie a Ty bd mogła czuć się dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
eklerka, ja mam chora tarczyce, mam niedoczynnosc, takze dwa razy ciezej sie chudnie niz normalnie:( i ardzo jest tendencja do tycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanne dzięki za wsparcie jest mi teraz bardzo potrzebne. Szalona ja mam 2 guzy na tarczycy ale nie wien czy mam niedoczynność czy nadczynność i czy wogole jakas z tych. Są guzy i tyle. Chudnąć mi jest strasznie ciężko. Teoretyczie mam 176 wzrostu i 77 kilo wagi wiec na diecie 1200 powinnam szybko chudnąć ale nie sprawdza się to w praktyce. Dodam że na wakacjach byłam na diecie 1500 i codzinenie biegałam po 10 km i przytyłam 2 kilo. Juz mnie to dołuje bo każdy się dziwi ze tak mało jem a nie chudne. Koleżanki na uczelni mówią ze jakby one tyle jadły to by juz ich nie było. A ja się boje pójść zrobić badania bo wole nie widdozec dlatego ze jak mam nawet ta niedoczzynnosc i bede o tym wiedziała to się poddam i zwale winę na chorobę i się roztyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj szybciej podm jadlospis bo potem mnie juz moze nie byc ś1 2 kromki razowca z serem bialym chudym i ryba w pomidorach 300 kalorii ś2 owsianka na mleku i wodzie 250 kalorii obiad jajko sadzone z brokułem i łyzka kaszy gryczanej 200 kalorii podiweczorek serek i ananas 200 kalorii kolacja 2 kroki razowca z ryba w pmidorach 250 kalorii razem 1200 ehhh.... do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
u mnie też wzrost,ale to chyba przez zbliżający się @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nic nie zbliza do choroby jasnej. jestem zdenerwowana. dzisiaj stanelam na wage i taka jak wczoraj... nie wiem jak mam to rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Stosuj diete jak do tej pory zrob sobie kilka dni przerwy z wazeniem, staraj sie dobrze wysypiac i za jakies pare dnimoze bedzie niespodzianka w postaci spadku a ty sie tak denerwujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje się bo mam powtórkę z rozrywki . Jak się wcześniej odchudzalam to było tak samo identyko. Najpierw spadek a potem 2 miesiące nic. Po prostu widzę ze dzieje się znowu to samo. A dam sobie rękę uciac ze jak bede przed okresem to waga znowu skoczy jeszcze wyżej i wogole nie będzie chciała spaść. Co do wysypiania to za bardzo nie ma u mnie szans na to. Man zajęcia od 8 około 20 jestem w domu wstaje przed 6 i jeszcze ucze się nie raz do 1 . Teraz np jadę autobusem i pisze sobie z telefonu a w domu to bede może o 20 a jutro znowu na 8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzisiejsze menu ś1 2 kromki razowca z serem bialym chudym i sledziem w pomdiorach 300 kalorii ś2 pół grejfruta, makaron razowy z jogurtem wisniowym 300 kalorii obiad jajo sadzone z kasza gryczana i brokułem 200 kalorii podiweczorek serek 100 kalorii kolacja 2 kromki razowca z serem bialym i sledziem w pomidorach 300 kalorii razem 1200 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) mnie moze przez kilka dni nie byc. Ale diety się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
no i wykrakałam...dostałam@:D i waga wzrosła do 100,ale nie przejmuję się tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.... tak tu sobie Was podczytuję. Sama mam sporo kg do zrzucenia i szukam kompanki do wspólnego odchudzania. Niestety nie mam możliwości, żeby często tu zaglądać więc jeżeli ktoś chętny do pogadania to proszę pisać: anulka_82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosia to i tak nieduzo ci waga wzrasta przed okresem. ja juz po dzisiejszych zajeciach. wlasnie wcinam zupe :) juz mam troche lepszy humor ciekawe co jutro waga pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny ze mineło juz troche dni od poczatu odchudzania i widze efekt nie tylko w wygladzie bo nie jestem juz taka opuchnieta i spodnie luzniejsze od razu ale widze tez zmiane w moim myleniu o jedzeniu. juz nie rzucam sie na wszystko w sklepie :) nawet nie ciagnie mnie tak bardzo do slodyczy :) a jak nawet ciagnie to potrafie sobie wytlumaczyc ze nie potrzebuje tego do szczescia :) wiem ze ciezej bedzie przed okresem ale moze jakos wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio 89
Elektra to super trzymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu s1 kromka razowca 100 s2 serek truskawkowy 200 obiad makaron razowy z serem bialym 250 kalorii podwieczorek 2 kromki razowca z ryba 300 kolacja zupa 300 razem 1200 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja padam. Hipcio dobrze mówi, trzymaj się diety Eklerka. Bo potem bd pluć sobie w twarz. Ja też studiuje i pracuje po 12h i daję radę więc i Ty dasz :) A na sen może jakieś ziołowe tab.? Nie żeby zasnąć tylko żeby sen był spokojny. 3mam kciuki dziewczyny .! P.s: Wczoraj pierwszy raz wzięłam się za ćwiczenia :) Będę co 2 dni sobie ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaonaja
hej hej:) u mnie dziewczyny na razie elegancko, cwicze sobie 3 razy w tyg chodakowska, jak sie mecze to przestaje no i cala czas dieta.....ale nie moge juz patrzec na nabial ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
eklerka,sama jestem zaskoczona,że nie dużo wzrosła,bo zazwyczaj 2-3 kg.Dzś rano waga pokazała 99,8,więc chyba wszystko wraca do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od 2 dni 0,5 kg więcej i nie umiem z tego zejść. Tak więc 3maj się Eklerka też mam zastój a nawet wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od 2 dni 0,5 kg więcej i nie umiem z tego zejść. Tak więc 3maj się Eklerka też mam zastój a nawet wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×