Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenka20lat

szukam wzoru pozwu o alimenty dla dziecka dorosłego

Polecane posty

Gość lenka20lat

Witam, chce wystapić o alimenty od mojego ojca, jestem pelnoletnia, a alimenty wcześniej nigdy nie były przyznawane, rodzice rozwidli się 2 lata temu. Zaczełam studia dzienne i nie starcza mi czasu na pracę, żeby się utrzymać w nowym mieście, chcę wystąpić o alimenty i potrzebuję wniosek odpowiedni, ale znajduję tylko takie z pozwem o alimenty na małe dzieci. Może ktoś ma dostęp do wzoru pozwu o alimenty na dorosłą osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie tylko dodam, że mi pomogli na www.episma.pl, do tego za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej iść do prawnika, wiem z własnego doświadczenia. Sama korzystałam z ich pomocy http://www.kancelaria-wylag.com/oferta, sprawa przebiegła szybko dostałam tyle alimentów ile chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka9184
zgadzam się z ostatnią wypowiedzią - najlepiej jak udasz sie po poradę prawną, no i od razu znajdziesz odpowiedniego skutecznego prawnika, gdyby nie moj adwokat Buba to nie dałabym sobie rady z byłym mężem, który na dziecko chciał płacić minimalne alimenty, chociaż zarabiał 8 tysięcy na reke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczkamaja
Wiele wzorów takich dokumentów pozywających o alimenty można znaleźć na por talu rozwodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej u prawnika cos takiego załatwiać, ja byłam tutaj http://www.adwokatfhfwarszawa.pl i myślę,że w obecności specjalisty lepiej takie sprawy załatwiać, zawsze coś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×