Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
Dziewczynki nie robilam jeszcze testu, gadalam z mama i mama i siostra mi odradzily zeby jeszcze poczekac z dzien dwa , w kalendarzyku sprawdzilam moje cykle i sa od 28 do 30 dni wiec mozliwe ze okres sie pojawi , chociaz dzis 30 dc a mnie jak na okres brzuch wcale nie boli, od czasu do czasu czuje jajniki za to nie mam tez zadnego pamienia, jedynie co to mam tkliwe piersi, tak po bokach, Cagle mam nadzieje , ale poslucham mojej mamy i nie bede sie nakrecala i robila jeszcze testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - masz cierpliwosc :) u mnie zwiastunem ciazy byly bolace piersi po bokach, od strony pach :) trzymam kciuki nadal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Oj Beatko cierpliwa jesteś bardzo :) ja bym nie wytrzymała :) Dziewczyny zażywacie tylko kwas foliowy czy kwas+jakieś witaminy? Ja na zmianę stosuję raz te a raz te :) ale ostatnio tyle słychać, że te leki się nie przyswajają... Tak tylko z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja przeszlam na witaminki specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. I pije olej z dorsza. No i teraz wiesiołek. Beatka masz cierpliwość. Oby ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Beatko ja też trzymam kciuki:) mnie też bolą piersi po bokach i jajniki:) Byłam dziś na beta hCG i mój wynik to 5450 mIU/ml progesteron też w normie:) więc teraz mam już pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - piekna beta :) czyli bedziemy we dwie listopadowkami ;) ja biore tylko kwas foliowy, gdzies kiedys czytalam wypowiedz jakiegos ginekologa ze do 3 miesiaca ciazy tylko kwas foliowy a potem przejsc na witaminy, mi lekarz tez tylko o kwasie mowil zeby brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Ja biorę femibion natal 1 jest tam też odpowiednia dawka kwasu foliowego:) Trochę drogi ok 40zł. Tak na listopad termin już nie mogę się doczekać:) Wszystkiego dobrego Merci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Malinka piękna beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka gratuluję jeszcze raz :-) Piękna beta. Ciekawa jestem ile jeszcze czasu upłynie jak dowiem się, że zostanę mamusią... ? DZIŚ jest 21 d.c. i jeszcze troszkę zostało do zrobienia testu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło czyta się takie komentarze :-) Oby było ich więcej:-) Teraz na nas kolej dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Lulka musimy się wsiąść się do pracy :) ja jutro zobaczę jak zareagowałam na CLO, już nie mogę się doczekać co mi powie lekarz, raczej co zobaczy na usg :) trochę się tym denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Czyli jest nas juz 3 z aktywnych forumowiczek ktorym sie udalo. Ja, mercii malinka beatka rob test i dolacza do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś bądź dobrej myśli :-) Trzynam kciuki :-) I czekam na informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dzięki Lulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Malinka GRATULACJE, Beatka ale Ty nas trzymasz w napięciu :), Uniś zdaj relacje z dzisiejszej wizyty, a suplementy u mnie to : kwas foliowy, magnez z wit B6 i wit C. Jeśli chodzi o suplementy, to jestem tego zdania co Merci. Uważam że nie ma po co łykać witamin jeśli nie zachodzi taka potrzeba i gdy ma się dobre wyniki, bo można przedobrzyć (hiperwitaminozy są równie groźne co awitaminozy), ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Beatka, a dziś testowałaś? :) Ja mam dziś 15 dc.. w zeszłym cyklu to właśnie 15 dc pękł pęcherzyk, działaliśmy wczoraj rano i będziemy dziś wieczorem, nie są to pełne dwa dni odstępu, jak radziła edka, ale prawie :) Po urodzinowym weekendzie oj jak mi się nie chce pracować... w zeszłym tygodniu miałam nad sobą "bata", ponieważ pracowałam "w terenie", a w tym tygodniu sama muszę się zmusić, bo pracuję w domu... cieżko, oj ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczynki, jak ja bym wam pokazała garstkę tabletek,które przyjmuję... wszystkie na zalecenie lekarza... No więc: wit. b6 - 3 tab, wit. b12 - 2 tab., wit. D - 2 tab., kwas foliowy w mega stężeniu - 1 tab., selen - 2 tab., Acard - 1 tab., tran w kapsułkach - 2 tab., inozytol - 2 tab., do tego dochodzi metformina 2 tab. i w pierwszej połowie cyklu wiesiołek - ok. 4 kapsułek dziennie :D Chyba o niczym nie zapomniałam :) ale u mnie wiąże się to z przyjmowaniem metforminy, która troszkę wypłukuje z organizmu witaminy.... chociaż niedobory wit. D i tych z grupy B też nie są wskazane i warto je raz na jakiś czas zbadać i sprawdzić, czy nie trzeba ich suplementować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka dzisiaj będę miała tylko wyniki testu obciążenia glukozą. Na insulinę ok 4 dni mam czekać. Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Oj Sykatynka ja myślałam że dużo leków biorę, ale Ty jednak więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Beatka gdzie uciekla? sykatynka - strasznie dużo tego wszystkiego bierzesz :) musisz mieć chyba rozpiskę na caly dzien hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynka mam wynik tego testu obciążenia glukozą. Możesz coś o tym powiedzieć? :P Glukoza na czczo-103,10 mg/dl [prawidłowa glikemia na czczo: 70-99 mg/dl ,nieprawidłowa glikemia na czczo: 100-125 mg/dl] Glukoza po 1 godz.-122,54 mg/dl Glukoza po 2 godz.-116,29 mg/dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna pogoda u mnie, ciagle pada nieprzerwanie :( nie lubie takiej pogody, najchetniej pod koc bym weszla i jakis film poogladala :) z goraca czekolada w dloni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja odkąd wróciłam z badania to zrobiłam obiad ,a tak to leżę pod kocem. Strasznie ta pogoda wpływa na człowieka. Zero chęci na cokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zaczelam rozgladac sie za wiosennymi bluzeczkami a tu pikus :) dalej kozaki i gruba kurtka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Domi, troszkę ten cukier na czczo za wysoki... Poczekajmy na insulinę, chociaż to strasznie dużo 4 dni, ja miałam zawsze na drugi dzień... Nie chcę tu stawiać jakichś alarmujacych diagnoz, ale utrzymujący się wysoki cukier na czczo może niestety świadczyć o początkach cukrzycy...Ale to potrzebne byłoby kilka pomiarów w różnych dniach, żeby to potwierdzić... Ale poczekajmy na insulinę, na razie nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×