Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
Dzisiaj 16 a ty tez jestes po clo pierwszy cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja bralam od 3 do 7 dnia cyklu po 1 tabketce. Ciekawe jak sie bedziesz czula po nich. Mnie tez pobolewaja jajniki ale gin mowi ze to normalne bo sa stymulowabe clo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Biore kwas foliowy 3 miesiac i zadnych witamin narazie nie. A tobie czemu przepisal lekarz clo? Ile sie staracie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore kwas foliowy od roku to znaczy takie specjalne tabletki dla kobiet ktore chca miec dziecko tam jest kwas foliowy witamina d3 b12 i wiele innych. staramy sie od ponad roku. mam pcos i co za tym idzie wogole nie mam miesiaczek chyba ze wywolam luteina i nie mam owulacji a zrzucialam 10 kilo i nic nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ojej a to waga ma cos do tego? Ja mam 60 kg przy 160cm wzrostu. A czym cie leczyli na pco? Mnie przez 5 miesiecy midiana 35 potem 4 miesiace staran i nic a potem ten nowy lekarz oc35 przez 2 miesiace i dopiero clo teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka mi lekarz powiedzial ze waga to jest bardzo wazna rzecz tym bardziej przy pco, ja mam 160 cm i waze obecnie 74 kg a wazylam 85 juz. jeszcze pare kilo przede mna ja jestem caly czas na diecie bo mam insulinoop***osc. ja 4 lata diane35 pozniej starania to czasem luteina czasem nic. od 2 miesiecy biore metformine na insulinoop***osci i teraz dopiero clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - obojetnie jaka pora dnia, ale codziennie o tej samej porze, i nie moze byc z pierwszego moczu, pamietaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczyny a te testy na owulacje daja napewno pewnosc ze owulacja wystapila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci dzieki za informacje. edka testy owulacyjne mowia ci ze bedzie owulacja dopiero od 24 do 36 godzin pomagaja ustalic choc nie zawsze sie sprawdzaja, ja lece do pracy znow zajrze do was jak wroce. milego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci a jka mialam pecherzyk na 24 mm prawie na peknieciu na monitoringu to te testy pokazalyby czy byla owulacja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - ja testom nie ufam, mi gin stwierdzil brak owulacji a testy pokazywaly ze jest :) a kiedys robilam caly cykl testy i codziennie wychodzili mi 2 mocne krechy :) nie ufam takim testom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hejo dziewcznki dzis juz po 15 bede miala wynik progesteronu troche sie stresuje ale co ma byc to bedzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka daj znac jaki wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wczoraj wzielam druga tabletke clo, czuje sie bardzo dobrze narazie nie czuje skutkow ubocznych. beatka i jak wyniki? czekam z niecierpilowscia. mnie maz tez umowil na pobranie krwii progesteron 9 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, co slychac? Beatka - jak wynik? Doorcia - super, ze dobrze sie czujesz :) u mnie bez zmian, dalej czekam na okres, ale chyba cos sie zapowiada bo mam lekko zabarwiony sluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie czlowiekowi zmienia z czasem :) clo juz wykupilam, wiec czekam z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...chyba nie jest refundowany, nie pamietam co na recepcie bylo napisane, zaplacilam 24 zl biore kwas foliowy tylko :) nie palilam nigdy, badania krwi zrobilam czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×