Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
hej dziewczynki ja juz w 21 dc jutro juz robie progesteron troche stresa mam mam nadzieje ze wynik bedzie dobry wysoki swiadczacy o owulacji , roche mam stresa ale mam mnie pociesza ze wszystko bedzie dobrze oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, przytulanko ... trzeba korzystac :) beatka - bedzie dobrze, napewno mialas owu po clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beatka :) a ja tu mam robic wlasnie w 21 dniu cyklu ciekawe dlaczego ty w 22 a ja w 21 niewiem.nie stresuj sie bedzie wszystko dobrze zobaczysz:) byla owulacja i bedzie bobas, wczoraj z merci pisalysmy o imionach. a ty masz juz wymyslone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) niech sie nagra, bo jak dzidzius przyjdzie to nie bedzie mial kiedy grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem, ze moga byc nawet wieloraczki, dlatego tez wazny jest monitoring, bo czasami wychodzi pare pecherzykow .... nie chcialabym miec np 5raczkow :) dlatego dobrze, jak lekarz po monitoringu ostrzeze, ze wiecej pecherzykow jest ... blizniaki moga byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz marzy o blizniakach jak by byly moja mama by musiala przyjechac do mnie minimum na 3 miesiace hehe. musze sie zbierac do pracy, do jutra dziewczyny dam znac jak po pierwszej tabletce sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
progesteron robi sie od 20 do 22 dc zazwyczaj wiec roznie lekarze mowia:) No pewnie ze mam imiona jak dziewczynka to Helena albo Pola a jak chlopiec To Nikodem albo Jerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Biore clo bo mam duzy testosteron co blokuje owulacje. Jest to moj 1 cykl z clo. Bralam go od 3 do 7 dnia cyklu. Kolatanie zaczelo sie 9 dnia w nocy a ustalo 11 lekarz dal mi krople w razie ataku milocardin. Jesli w tym cyklu mi sie nie uda zajsc to w kolejnym mam powtorzyc taka sama dawka clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
dorcia nie niałam żadnych powikłań w ciąży.tyle tylko ze musialam brac przez pare miesiecy luteine w razie czego...a i pod koniec lekaz mnie straszyl ze mała ma malutki brzuszek i bedzie wazyc niecale 2800. a urodzila się z wagą 3270 i było wszystko wporzadku.my mielismy tez konflikt serologiczny i musieli mi po porodzie do iluś tam godzin podac zastrzyk.a tak to wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
ej wiecie co ja dzis wystrzelilam z testem owulacyjnym....pojechalam specjalnie do apteki bo bylam tak ciekawa a monitoring mam dopiero w czwartek bo gina nie ma a jak juz wspomnialam mąż mi wczoraj pojechal i to był nasz ostatni dzień "przytulanka". w tescie mi wyszly 2 takie same krechy.ale juz nie wiem czy to dopiero bedzie owu bo gdzies na forum czytalam ze dziewczynie takie wychodzily przez 5 dni. co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
dziewczyny opowiem wam jeszcze jak było jak zaszlam w pierwszą ciążę.w 1 cyklu bralam clo w tych samych dniach co teraz czyli od 3-7. nie pamietam jak to juz bylo z monitoringiem ale wiem ze dostalam po tym cyklu miesiaczke i sie zalamalam....w drugim cyklu nie bralam clo bo wiedzialam ze mąż nie przyjedzie (wczesniej sobie wszystko obliczlam ) i w tym cyklu na wieczór mialam brązowe plamienie i bylam pewna ze rano przyjdzie @.ale tak się nie stalo... zrobilam test po paru dniach od spodziewanej @ i wyszedl pozytywny. poszlam do lekarza i okazalo sie ze jestem juz w 7 tyg...z tego wynikalo ze juz w pierwszym cyklu zaszlam w ciążę a normalnie mialam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka uda sie zobaczysz. :) a oprócz tego serca jakieś inne objawy? I czy ty nie masz pcos? Kinga to dobrze ze sie przytulalas bo plemniki długo żyją w środku a ten test oznacza ze owulacja nastąpi w ciągu 48 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorka jeden lekarz mi zdiagnozowal pcos ale u tego co teraz sie lecze stwierdzil ze to zwykle zaburzenie hormonalne bo przy pco ma sie mega dlugie cykle a ja mam co 30 lub 29 dni jak w zegarku. Zreszta zanim ten lekarz mi to wmowil i ze nie bede miec przez to dzieci to bylam u innego ale nie stac mnie na jego uslugi a bylam kontrolnie by sprawdzic diagnoze czy tamten sie nie myli j bylam nic mu nie mowiac o tej diagnozie tydzien po wizycie u tamtego i stwierdzil ze wlasnie jestem po owulacji bo mam plyn w zatoce doglasa sama nie wiem co o tym sadzic. Teraz lecze sie u takiego co pomogl mojej kolezance zajsc. Zlecil wyniki i mam testosteron podwyzszony ale dal na to leki i teraz pozwolil mi probowac z clo i zobaczymy. Wczesniej 3 miesiace prubowalam i raz mi wyszla jasna druga kreska na dwoch testach i myslalam ze sie udalo a 30 dnia cyklu dostalam normalnego okresu. Lekarz mi mowil ze wynik testu dluzej nkz po 10 min jest niewazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia innych objawow nie mialam tylko kolatanie nerwowosc straszna i bezsennosc. A ty bierzesz clo ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bylam na monitoringu 19.11 i to byl 14 dc i pecherzyk w lewym mial 24mm i mowil ze jest prawie na peknieciu a w prawym 19mm i mkwil ze z lewego bedzie i od 20.11 kazal mi odliczyc 9 dni i zrobic test ciazowy. Strasznie sie boje robic tych testow zawsze gdy sie nie udaje placze. Moj maz pracuje w niemczech bo musimy wykonczyc dom i stara sie przyjezdzac na te dni ale nie zawsze dostaje wolne wtedy co trzeba i to jest dodatkowo stresujace i dziala na moje nerwy. Siostra ma 2 dzieci. Wszyscy wypytuja a kiedy ja snuja podejrzenia a ja coraz bardziej wpedzam sie w depresje przez to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzisiaj drugi dzien bez luteiny, @ narazie nie ma :( mam nadzieje, ze nie bede znowu czekac tydzien czasu :/ a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka ja mam pcos wiec troche w tym siedze znam dziewczyny ktore tez maja pcos i maja regularne cykle nawet moja sasiadka tu to ma i jest w ciazy 8 miesiac przez to ze ma regularne cykle. nie stresuj sie tym jak sie nie uda ten miesiac to uda sie nastepny a stres nie poplaca w naszym wypadku. bedzie wszystko dobrze, clo to dopiero poczatek naszej drogi jesli sie nie uda nic straconego. ' merci przyjdzie juz niedlugo wez goracy prysznic lub kapiel i zobaczysz przyjdzie szybko. ja po pierwszej tabletce wzielam wczoraj wieczorem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - mam nadzieje, ze szybko przyjdzie, ostatnio czekalam tydzien :( dobrze, ze dobrze sie czujesz, bylam ciekawa, jak po pierwszej tabletce bedziesz sie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez bylam ciekawa wstalam rano bez niczego wszystko wporzadku. brzuszek mnie boli ale to przez miesiaczke. a ty dostaniesz juz niedlugo. a wiesz moze kiedy robi sie te testy owulacyjne? o dowolnej porze czy z rana jak test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilka
Dziewczyny u mnie stwirdzono pco w styczniu tego roku. Lutym dostalam lutke na wywolywanie @ i kazal sie lekarz starac. Staralismy si naturalnie do maja. Oczywiscie byly testy owulacyjne i zawsze negatywne wyniki testow ciazowych. W czerwcu wzielam pierwszy raz clo. Niestety nie wyszlo,kolejne dwa miesiace rowniez byly rozczarowujace. We wrzesniu balismy sie z mezem o jego prace i choc bralam clo to troche sie poddalam. We wrzesniu nie dostalam @ ale zgonilam to na nerwy i pco. Na piec dni przed @ wzielam lutke ale @ nadal nie bylo.( zdarzalo mi sie to wczesniej) dlatego dopiero okolo dzisiatego zrobilam testy i d.pa. dopiero gdy minal pazdziernik moj maz namowil mnie na wizyte u innego gina poszlam dla swietego spokoju. A wtedy uslyszalam ze jestem 6 tyg.ciazy. bylam szczesliwa jak nigdy. Uslyszec bicie serca malenstwa nie do opisania. Dziewczyny teraz zaczynam 9 tydzien i mecze sie z grypa. Ale dla naszego malenstwa moge sie tak meczyc. Wierzcie ze sie uda i odpuscie troche sobi niech glowa przestanie myslec o poczeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisilka hej. fajnie ze ci sie udalo gratuluje, czyli w sumie w 4 cyklu z clo zaszlas w ciaze? a masz jakies komplikacje lub cos? i oczywiscie powiedz nam o skutkach ubocznych clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Sisilka ja ciagle o tym mysle i moze przez to ale jakntu nie myslec to jest najgirsze chcialabym umiec odpuscic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka ja tez o tym non stop mysle ale staram sie tez zajac ksiazka lub gazeta. wieczorem rozmawiamy z mezem o p*****lach. nie stresujemy sie to jest najwazniejsze wiem ze to trudne bo sama tak mam ale staram sie. nie wiesz kiedy wykonuje sie testy owulacyjne bo ja mam ulotke po angielsku a ja z tym nie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Nie mam pojecia dorcia nie robilam takich testow. Mam kupele na 1 dziecko starala sie rok naturalnie i po clo zaszla w 6 cyklu a na drugie od razu brala clo i udalo sie jej za 2 razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×