Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość natalaRz
U nas synek bedzie mial na imie Kacper, a córeczka Zuzanna. wiem ze to oklepane imie, od zawsze mi sie podobało i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, że co druga dziewczynka ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy już córkę i imię wybraliśmy wspólnie, ale to raczej ja miałam większy wpływ na imię dla dziewczynki więc tym razem to mąż będzie decydował oczywiście musi mi kilka propozycji dać do akceptacji :) na razie mamy Alicję, podoba mi się Hania, Anielka, Natalia z imion dla chłopców nie mam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Natalka piękne imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nikogo nie chciałam obrazić ale pamiętam wakacje u babci zabawa na placu zabaw i nagle jedna mama woła Marcin i 7 Marcinów rozglada się czy to jego mama. Z jednego roku z jednej miejscowości było tylu .Ja w klasie miałam 6 dziewczyn o tym samym imieniu plus 2 o tym samym nazwisku i imieniu dlatego moze inaczej jest w mieście i trudno by było chodzić po Bloku i pytać o imiona dzieci ale skoro ludzie znają się mieszkaja obok siebie albo sa z jednej rodziny i im nie przeszkadza ze w rodzinie jest juz 3 Jaśków Kowalskich to troche dziwne. Miałam praktyki u nas w przedszkolu na 30 dzieci tylko 3 dziewczynki miały inne imiona i nie były to dziwne imiona bo była Ania ,Wiola i Małgosia a reszta wszystko na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Moje to na razie Wojtus i Emilka, ale zapewne jeszcze pare imion sie znajdzie:-) dla chlopca jakos latwiej bylo mi wybrac,sama nie wiem dlaczego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Dziewczyny mam pytanie, 17 stycznia mam "genetyczne" USG, bedzie to 13 tydzien ciązy. czy takie badanie jest wstanie okreslic plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Ja juz mam syna Wojtusia:)a teraz jesli bedzie dziewczynka to bedzie Zosia a jesli drugi chlopczyk to czyba Filip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Ja juz mam syna Wojtusia :) teraz jesli bedzie dziewczynka to Zosia a jesli drugi chlopak to chyba Filip:) Jak bylam w pierwszejciazy to jeszcze nie powiedzial mi plci,mowil ze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas myśle o imieniu dla dziewczynki jak wam sie podoba;Blanka,Berenika,Weronika,Małgosia,Pola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Blanka, ładne i orginalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Blanka mi sie chyba tak najbardziej podoba ale tak mała Blanka duża Blanka brak zdrobnienia a zarazem duża Blanka zawsze będzie Blanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Blanka tez mi sie podoba ale Pola tez ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze czasmi pasuje że by imie troche do nazwiska pasowało np .żeby nie było bardzo długie,nazwisko bo jak dojdzie imie to masakra miałam jedna koleżankę której imie i nazwisko łączyło sie w wulgarne słowo to już była masakra cieszy mnie bardzo że mój ma krótkie ładne fajne nazwisko i fajnie by pasowało imie na A albo na M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
NatalaRz w 13 tc jest na pewno za wcześnie na określenie płci. Wtedy dowiesz się jak rozwija się Twoje maleństwo i wykluczą choroby. O płci dowiesz się koło 5mc. K1988 Blanka jest super Weronika też. Moja koleżanka ma córeczkę Blankę i zwraca się do niej Blanusia. :) Ja dla mojej fasolki wybrałam na początku Czaruś i Oliwka.Jak dzidzia to Czaruś jak nastolatek Czarek, a jak dorosły to panie Cezary:) Oliwka też ma wiele odmian. Jeszcze dwa imiona co mam w zapasie to Karol i Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolek zawsze mi się marzył ale chreśnik mojego to Karolek a siostra mojego to Gabrysia ;) To były kiedyś moje wymarzone imiona bo tak naprawdę możemy marzyć o imionach a jak zobaczymy te małą istotkę to wtedy tak naprawdę podejmiemy odpowiednia decyzję.Ja uciekam myslami do imion itd zeby nie mysleć o codzienności.Mam do was jedno pytanie wiem że nie związane z tematem ale 1 marca wychodzę za mąż o ile małe pozwoli mi stanąć na nogi , musze znaleść piosenkę na pierrwszy taniec żeby muzyka wiedziała co ćwiczyć może macie jakieś fajne pomysły ,nie chce nic szybkiego bo mi nie wolno .Wiem że to nie w temacie dlatego jak nie odpiszecie to zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Piosenka wet wet wet love is all around czy jakos tak,ja jestem w niej zakochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jak połówka wróci z pracy to mu włącze myśleliśmy o czymś Krajewskiego ale :Wielka miłość popularna jest i jeszcze tam pare też jest popularnych ale myślałam o BAW MNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
K powiedz'jezeli moge zapytac, bierzesz slub ze wzgledu na ciaze czy mieliscie juz wczesniej wszystko zaplanowane? Przepraszam ze pytam,ale my tez zyjemy ze soba bez papierka i tak sie nad tym wszystkim zastanawiam:-) my sie na tomzxecydujemy chyba dopiero po narodzinach,rodzinie to sie zbytnio nie podoba ale ja nie chce sie jeszcze tym stresowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w pazdzierniku ustalilismy termin na 27 września br,ale ciązko było z salą muzyką itd ,zmieniliśmy termin na 1 marca i we świeta mieliśmy oficjalnie poinformować rodzinkę ze wesele będzie wcześniej bo znaleźliśmy sale muzyke i krawcową żeby uszyła suknię , ja wzięłam się za siebie zaczełam sie odchudzać i ćwiczyć i pewnego dnia zrobiłam brzuszki wstałam i weszłam w ścianę i pomyślałam sobie że okresu dawno nie było zrobiłam test 2 kreski i to było przed samymi świętami i we Święta mieliśmy już troche więcej do powiedzenia ;) Spotkanie na szczycie było i ja mówiłam że teraz to raczej rezygnuje z wesela ale nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja już po wizycie. Maleństwo urosło o ponad 2 cm, zatem potwierdzony 10tc; termin również zweryfikowany. Wiadomo, że to jest przewidywany termin porodu i zawsze trzeba mieć na uwadze, że może się zacząć 2 tygodnie wcześniej lub 2 tygodnie później i wtedy też będzie "w terminie". Serduszko bije i to jest najważniejsze :) Buzia sama mi się śmieje :) Cieszę się, że u Was też wszystko dobrze i mam nadzieję, że żadne czarne scenariusze się nie spełnią. Widzę, że dyskusja poszła do przodu. Zaczęłyście o imionach. My mamy wybrane jedno dla dziewczynki i dwa dla chłopca. Na razie pozostają naszą (moją i męża) tajemnicą. Jeśli chodzi o określenie płci to koleżanka opowiadała mi o przypadku, w którym lekarz na USG prenatalnym w 13tc powiedział kobiecie, że to będzie dziewczynka i była. Także wszystko zależy od sprzętu i umiejętności lekarza wykonującego badanie. Dla równowagi powiem też, że słyszałam o przypadkach, że przez całą ciążę lekarz mówił, że będzie chłopiec, a urodziła się dziewczynka - i tych przypadków niestety jest więcej :) W kwestii kawałka na pierwszy taniec nie pomogę. My poszliśmy na żywioł i tańczyliśmy do tego, co nam zagrano i moim zdaniem była to dobra decyzja. Czasem spontan jest najlepszym rozwiązaniem, a teraz jak to wspominamy to się śmiejemy i do dzisiaj nie wiemy co to za piosenka była :) Jedynie jakieś słowa pamiętamy (które pasują do Nas), ale tej wersji, którą nam zagrano nie umiem znaleźć w internecie. Było magicznie :) I Tobie też życzę by ta chwila była dla Ciebie wyjątkowa i magiczna. Piosenka będzie tłem, a Gwiazdami tego dnia będziecie Wy :) # Fajnie, że nasze grono się powiększa :) ### natalaRz; 25, 01.08.2014, Trójmiasto vega9; 31; 02.08.14; Katowice Orchidea30; 30; 03.08.14; W-wa Angela200790; 23; 05.08.14; Radom MALINKAUUU; 5.08.14 labella123; 29; 07.08.14; W-wa sierpniówka2014; 28; 8.08.14 łoże_w_kolorze_czerwonym; 37; 08.08.14; Gliwice ewelinaer; 33; 14.08.14 Łódź K1988;25; 15.08.2014; okol Krakowa CzerwonaKokardka; 27; 18.08.14; Św-skie 2xmama; 18.08.14 Magdalenka23; 23; 23.08.14; Warszawa Blada_noga; 20.11.13/27.08.14 Dogma; 35; 27.08.14 falbanka27; 27.08.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Ja tańczyłam z mężem przy Najpiękniejszej Krajewskiego, Baw mnie jest weselsza, może jeszcze Niebieska Piosenka tylko nie pamiętam wykonawcy lub Tylko w Twoich dłoniach Eleni. To takie z moich klimatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że u was wszystko dobrze i ta data 8.8 ech .To moje wczoraj miało 22 mm i sobie wmawiam ze te 2 cm to synek a te 2 to hm ;) same się domyślcie ;)))))) Angela widze że mamy podobny gust ;) ja z moim tańczyć nie umiemy ,to stres jest przed tym 1 tańcem . Dziewczynki jak siedze i pisze z wami nie mysle już źle tylko ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
K1988 widzisz ja też mam takie wrażenie, że łatwiej jakoś ten czas leci, zwłaszcza do kolejnych badań, bo potem to tylko się cieszyć:) A z tańcem to my wzięliśmy parę lekcji na pierwszy taniec, bo tak normalnie to nam jakoś szło ale widownia też nas bardzo stresowała więc poprosiliśmy o parę lekcji... a potem to samo poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 z om wychodzi 14-08, a z usg 17-08. Fajnie byłoby urodzić 14, ale z moim szczęściem Święto przeleżę w szpitalu pewnie jeszcze bez bobasa przy boku. Głowa do góry, też nie mam figury dłutem rzeźbionej, dlatego te kg w dół działają na korzyść. W pierwszej ciąży przybrałam 12 kg, ale ze 2 mi zostało. No i 3 lata temu niby miały być też bliźniaki, ale kolejne usg to wykluczyło. Patrząc na córkę i na to jak uwielbia dzieci, to może faktycznie miało być...Przeczucia żadnego nie mam. Mam 3 rodzeństwa i póki co najpierw są 2 córki. Co do imion, to ja chciałam Wiktorię (zawsze mi się podobało), a m Julię, ale wokół pełno tych imion. Zdecydowaliśmy, że nie będzie 7 Julką, albo 5 Wiktorią w klasie, więc stanęło na Eli. Kto miał największe "ale"? Teściowa, bo za jej czasów roiło się od El.Za to teraz....jak na lekarstwo. Wszyscy mówią Ela, Elunia, a tylko babcia wymyśliła sobie Becia. A któregoś dnia spotkałam nawet małą Ewelinę:). Tak jak i poprzednim razem wiadomo jak miałby na imię syn - Staś. Przez słabość m do Lema. Oby tylko nikt nie wołał Stachu. Dla córki...myśleliśmy też o Sylwii, a mi po głowie chodzi też Asia. To są takie imiona, których od jakiś 2 pokoleń nie ma w najbliższej rodzinie. O gustach się nie dyskutuje, ważne żeby swoim wyborem nie zrobić krzywdy dziecku jak np. pani Kasia S. Osobiście jestem zwolenniczką imion polskich i nie oklepanych - mam nadzieję, że żadnej z Was tym stwierdzeniem nie uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela200790- ja musze lezeć to z lekcjami tańca będzie ciężko a zawsze mówiliśmy ze przed naszym weselem to bedzie kurs ,i może będzie do 1 marca mamy jeszcze troszkę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaer- Nasze pociechy przyniosą sobie imie Maria;) a u mnie co usg mam inna date już miałam 11,13, ost 16 a teraz 15 ;)jak na 9 tygodni mam bardzo dużo usg i nastepne 14 stycznia i 23 stycznia może w lutym już będzie mniej .Widzę że mamy podobny gust do imion bo teraz własnie jest dużo imion takich samych co 2 dom , i często są wyszukane a prostych imion brak .Pozdrawiam-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
K1988 napisz jeśli musisz leżeć to jak to będzie z weselem? Lekarz twierdzi, że niedługo wstaniesz? Czy po prostu leżysz na tyle by oszczędzać się na początku? Przepraszam, że pytam no ale dopiero się poznajemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela jest tak że kosmówka jest za nisko tzn teraz jest juz wyżej bo leze a jak była niżej to plamiłam i to wystarczyło 20 minut na nogach .Teraz jest już lepiej , jest wyżej i lek mówi że jak będę leżeć to za 2 -3 tyg bedzie na swoim miejscu a rozwinie sie łożysko i powinno być ok doktorek mówil ze jak nie bede leżeć to będzie łożysko przodujące czy coś takiego ,więc jest nadzieja że na własnym weselu zatańcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×