Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość K1988
ale chyba dopadają mnie te mdłości o których tyle słyszałam ale nigdy nie miałam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 - to dobrze :) Gdzieś przeczytałam, że mdłości i wymioty świadczą o wysokim poziomie hormonów ciążowych, więc wbrew pozorom to dobrze rokujący objaw :) Spróbuj z migdałami. Mnie pomogły. Dziewczyny polecały też imbir (np. herbatkę z imbirem), ale ja nie przepadam za nim więc nie próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
k1988 witam w naszym gronie i mocno trzymam za Was kciuki! Jak musisz leżeć to trudno, dla dziecka trzeba więc wytrwałości! :) Nasze forum jest szczęśliwe po kolei każda z nas przyniesie nowe dobre nowiny, trzeba myśleć pozytywnie:) A mdłości to faktycznie oznaka prawidłowo podtrzymywanej ciąży... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Alergik i na migdały sobie pozwolić nie mogę ,ja czuje się tylko bardzo dziwnie jak jestem głodna . Jjak u was ze spaniem dziewczynki ,a właśnie miło mieć taką grupę wsparcia psychicznie inaczej ;) Ja 1 marca wychodzę za mąż chyba że nasze młode nam zmieni plany ale leżąc w łóżku złość mnie dopada ,tyle załatwień . Ajć tak pragnę mieć synusia z takimi dołeczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniówka2014 masz super termin porodu zawsze o takim marzyłam moja mama jest 8.8.68 ;) ale mój 15 sierpnia to tak na kolejna rocznicę z moim skarbem ;)ale to juz kolejna data jaką słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czec dziewczyny wrócilam z usg 7 tyg serduszko ladnie bije i wszystko jest w porzadku,bardzo sie ciesze bo sie martwilam teraz moge odetchnac:) Witam wszystkie nowe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Magdalenka23 super! Ja wiem, że u każdej z nas donosimy pomyślnie :) Ja nie chcę zapeszać ale naprawdę lepiej się czuje. Wczoraj zrobiłam takie porządki jak od kiedy jestem w ciąży to takich nie było :) z nudnościami jest tylko lepiej o i dziewczyny spróbujcie popijać koperek włoski mi pomaga na te rewolucje z mdłościami... Znów zaczęłam dbać o siebie, bo ostatnio nawet sylwester mnie nie motywował, nawet w lustro wiele nie zaglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalaRz; 25, 01.08.2014, Trojmiasto vega9; 31; 02.08.14; Katowice Orchidea30; 30; 03.08.14; W-wa Angela200790; 23; 05.08.14; Radom MALINKAUUU; 5.08.14 labella123; 29; 07.08.14; W-wa sierpniówka2014; 28; 8.08.14 łoże_w_kolorze_czerwonym; 37; 08.08.14; Gliwice K1988;25; 15.08.2014; okol Krakowa CzerwonaKokardka; 27; 18.08.14; Św-skie Magdalenka23; 23; 23.08.14; Warszawa Blada_noga; 20.11.13/27.08.14 Dogma; 35; 27.08.14 falbanka27; 27.08.14 ewelinaer; 33; 14.08.14 Łódź 9 tydz. serduszko bije :) W końcu mogę normalnie coś zjeść. W ciągu 3 tyg zjechałam 1,5 kg, lepsze to niżby miało być na plusie. Jak nie bolący żołądek to biegunka mi dokuczały. Może do tego też stres się przyczynił, bo teraz jak ręką odjął. Nawet spać już się tak nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam , ja nie wiem czy mam się cieszyć czy raczej nie ale póki co te konkretne mdłości mnie omijają fakt denerwuje mnie ssanie w żołądku bo jak zgłodnieje to mi robi się słabo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Hej :) teraz będziemy czuły się tylko lepiej :) już kilka z nas jest ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Ja miałam moment, że 2 kg przytyłam, a jak ważyłam się wczoraj to jestem w wadze wyjściowej przed ciążą, to akurat dobrze. ja nie powinnam dużo przytyć, bo przed za dużo ważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja obecna waga jest koszmarna , nie chce wiedzieć jaka będzie waga końcowa,wczoraj doktorek dał mi wytyczne zero ziemniaków, białego pieczywka i co dla mnie dziwne BANANÓW!! a to chyba jedyne owoce które toleruje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Jesli chodzi o tycie to w pierwszej ciazy przez jakies 2 miesiace zjechalam prawie 10kg w dol przez wymioty a finalnie przytylam 8kg,teraz nie wymiotuje ale jedzenie moze dla mnie nie istniec kompletnie nie jestem glodna i najchetniej nic bym nie jadla,a macie przeczucie dziewczyny czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my cały czas mówimy ON to może będzie słuchać i będzie ON;) Ale tak serio to los bywa przewrotny i pewnie będzie dziewczyka mam same siostry zawsze chciałam mieć brata .To może będzie synuś ;) Do tego mam ulubione imiona dla chłopca ,a dla dziewczynki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Hm? Z tą płcią to komedia... Moja bratowa też jest teraz w ciąży w 6 mc. Ja cały czas obstawiałam będzie chłopiec i gadałam twardo będzie chłopiec, a wczoraj się dowiedziałam będzie dziewczynka :) Ja u siebie też obstawiam chłopca, bardzo pragnę mieć synka- dla męża... On twierdzi, że pierwsze to mu obojętne ale ja go znam :) ale jak schodzę na ziemię to myślę aby tylko było zdrowe, a płeć jest mi nie istotna, bo i tak już je kocham :) a u Was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Hej:) pisalam, ze jest lepiej...wrr chyba sobie wykrakalam, bo rano znowu zwymiotowalam sniadanie:/jak tu dostarczac dzidzi wszystkich potrzebnych witamin, jak praktycznie nic nie toleruje? Tez zastanawialm sie nad plcia, moj chlopak chcialby mieć coreczke:)) mnie jest to obojetne, ale on ciagle mowi o nim jak o coreczce tatusia:))) moze to troche wczesnie ale imiona tez juz sobie wybralam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Mój mąż marzy o pierwszym synu, ja jednak myślę, że bedzie dziewczynka :):) Może to dziwne i śmieszne ale imiona mamy juz wybrane :):) wiem, że za wczesnie ale to moja pierwsza ciąża i obydwoje szalejemy na punkcie naszej Fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama za kazdym razem była pewna że będzie mieć małego mężczyznę a jest nas 3 dziewczyny kazda z nas miała od początku wybrane imie ja chyba miałam być Dominik ,mlodsza siostra mateusz,a najmłodsza Miłosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Ja jak bylam w pierwszej ciazy to od razu wiedzialam ze bedzie chlopiec no i jest:)teraz dziewczynka i imie tez juz mamy wybrane:)ale wazne zeby bylo zdrowe a kochac i tak bedziemy tak samo nie zaleznie od plci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze żeby było zdrowe ale jak dla mnie mogą być bliźniaki,ale doktorek wczoraj mnie zapewniał że jest tylko jedno serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Gratulacje dla wszystkich mam :) Ja jestem w 8tc+3d u gina byłam jeszcze przed świętami, widać było pęcherzyk i ciałko żółte ale serduszka jeszcze nie więc z niecierpliwością czekam na nast. wizytę bo tylko brak okresu i zmęczenie przypomina mi czasem, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha termin mam na 18.08 :) co do płci to zupełnie nie mam przeczucia. W pierwszej ciąży od początku wydawało mi się że córa i się nie myliłam :) teraz nie opuszcza mnie myśl o bliźniakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również dołączam się do gratulacji :) Ja póki co cisnę 3 cykl starań, ale serdecznie Wam gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie, zero ciążowych dolegliwości i bliźniaków życzę też :)) Tymczasem zmykam do staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki ech marzenie a u mnie genetycznie są takie mega szanse , prababcia z bliźniąt i od tamtej pory co 2 pokolenie blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacja z wczorajszej wizyty... Jest wszystko dobrze, serduszko bije jak dzwon... Wielki kamień spadł mi z serca... W poprzedniej ciąży do 9 tygodnia miałam mieć bliźnięta, jednak jeden obumarł i się wchłonął... Chociaż myślę, że zabrał też jego braciszka na tamtą stronę :( ale dość o smutnych wspomnieniach... Dla mnie nie ważna jest płeć, przede wszystkim musi być dzieciątko żywe i zdrowe, koniecznie w tej kolejności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
A jakie imiona wybralyscie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Falbanka :) co do bliźniąt to u nas pojawiły się tylko w rodzinie męża więc nie wiem jakie szanse mamy my. Zgadzam się, że najważniejsze to mieć zdrowe dziecko/ dzieci, ale fajnie jest wyobrażać sobie płeć i wszystko co z tym związane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla synusia to ja mam imion dla całej drużyny piłkarskiej a dla dziewczynki brak po pierwsze w rodzinie mam bardzo duzo dzieci i nie chce powtorek po 2 złosci mnie to ze jak w jednym domu urodzi sie Filip to co 2 dom jest Filip ,jest dużo imion które sa upatrzone przez rodziców i jest ich mase typu OLIWIER,Kacper,Antoni,Jakub od nie dawna Szymon,Bartosz,Bartłomiej .Moje kolezanki kuzynki itd wszedzie sa takie same imiona Na szczęscie Artur ,Maciej, Miłosz , Nikodem , Adam ,Michał- tych imion w moim otoczeniu jeszcze niema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×