Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

A ja nie wiem czy leżąc doszukuje sie czegos dziwnego w sobie czy faktycznie jest coś nie tak ale co chwileczke czuje takie szarpanie w dole brzucha tak jakby mnie coś ciągło w dół mam nadzieje ze to nie efekt porannego'przytulania";( Ja się obawiam że u mnie to bedzie masakra bo tesciowa jest jaka jest ale moja mama tez zawsze wszystko wie lepiej ,moja mama zawsze: lepiej posprzata,upiecze,ugotuje,ja byłam nianią 5 lat dzieci od 3 msc były pod moja opieką i nie raz jak mówiłam jakie menu maja maluchy to moja mama zawsze wiedziała lepiej i jak mnie widziała gdzies na spacerze z malutka to zawsze albo za ciepło ją ubrałam albo za lekko ,nie chce wiedzieć co będzie jak będzie nasze małe !!! Fakt jest tak że moja mama od mojej tesciowej jest młodsza o 20 lat i jednak ma lepsze poglądy niż teściowa ale też ciężki charakterek i najbliższe 5 lat będziemy mieszkać u nas przy mojej mamusi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka jakie miałaś badania robione ?ten wynik jest pewny? Nie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
tak jest pewny mialam robione podstawowe badania.teraz mam jeszcze zrobic aktywnosc toxo chyba tak sie to nazywa idostalam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
wiec chyba narazie pisac nie bede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dało mi do myślenia , nigdy nie wiadomo co w człowieku siedzi już mnie stres złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka - stres Ci nie pomoże. Dostałaś leki, będą dalsze badania. Na razie nic więcej zrobić nie możesz. Bądź dobrej myśli. Trzymamy kciuki! Z pisaniem to jak chcesz. Twoja decyzja. Nic nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, zdaj się teraz na lekarzy i postaraj się myśleć pozytywnie. Tyle możesz na razie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciąży używałam kremu przeciw rozstępom Pharmaceris (apteczna seria eris) jakbym od początku smarowała też biust to obyło by się bez rozstępów, ale te na piersiach są i tak bardzo małe. Co do witamin to położna kiedyś mi odradziła bo dziec***odobno rodzą się duże, ale ostatnio gdzieś czytałam, że to nie prawda więc nie wiem. Dopóki mam dobre wyniki to nie biorę, zobaczymy co będzie potem bo na pewno jakieś żelazo w końcu dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Hejo :) Dzidziuś jest zdrowy :) ma 6 cm :), pieknie bije mu serduszko. Termin porodu teraz mam na koniec lipca ale i tak zostane z wami :) sierpień to fajny miesiac :):) a do tego mam zdjecia czegoś malego miedzy nózkami, Pani doktor mówi, ze to może być równie dobrze obrzmiała łechtaczka ale mi to jakos na siusiaka wyglada :):):) Mały "Ktoś" wygladem przypimina już małego czlowieka, wspaniale uczucie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie okazało się że po 13 latach znowu będe mamą mam już córke 16 lat i syna 13 lat a teraz termin porodu na 30 sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska gratuluje;)) fajnie tak mieć juniora przy dużych dzieciach;) sama zawesze chciałam brata na 18 ale niestety nie dostałam takiego prezentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Magdalenka23 teraz jedyne co możesz zrobić, to daj się prowadzić lekarzowi, któremu ufasz. Takie przypadki się zdarzają i Tobie też pomogą! Muszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Dzieki dziewczyny za wsparcie,biore antybiotyk zrobie badania i mam nadzieje ze zarazilam sie tym przed ciaza i bede miec przeciwciala wtedy dziecko jest bezpieczne..musze byc dobrej mysli a przynajmniej sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
NatalaRz gratuluje Wam :) Ja w poniedziałek może, może się dowiem czegoś więcej :) Mamuśka36 witaj:) również gratulacje! Super jest mieć maluszka przy tak dużych dzieciach, na pewno będą zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Musisz myśleć, że będzie dobrze, bo będzie! Maluszek musi mieć spokojną mamę, to połowa sukcesu, a nad drugą w razie co popracują lekarze, a może wcale nie będą musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katar mi odpuszcza w nocy mnie bardzo bolala głowa,na szczęście ból mnie zostawił i musze jakoś funkcjonować.Magdalenka bądź dobrej myśli ;) Mama 36 - myślę ze 16 lat różnicy to nie tak dużo moja mama ma siostre młodsza o 23 lata od siebie ;)Najstarsze w domu ma już 50 lat a najmłodsza ma 23lata;)Jest moc ;)no i moja babcia nigdy nie czuje się jak babcia skoro ma taką córeczkę ;)nie licząc że wnuki maja już 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Magdalenka,bardzo mi przykro,ale wszystko jest do opanowania!Będzie dobrze!Ja też się boję tego badania... Tymczasem w przyszłym tygodniu mam genetyczne i jestem cała w stresie. Natala witam.Wdł usg tez mam termin na koniec lipca,ale chcę zostać na sierpniówkach :) Fajnie,że już jesteś po genetycznym i że wszystko ok. Mamuśka36, gratuluje :) Niespodzianka czy wystarane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988,co do tych ciągnięć w dół to ja mam tak samo a przytulanek nie było ,więc chyba to coś innego. 2xmama,tyle jest tych produktów przeciw rozstępom,że człowiek głupieje i nie wie co wybrać...Ja co prawda nie wiem czy mam tendencje,bo całe życie stała waga,ale boję się...Ogólnie staram się dbac o siebie i wyglądam jako tako i obawiam się zmian na gorsze po ciazy :( Rozstępy,zwiotczałe piersi itd Czytałam o Palmersie i chyba się skuszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka nie martw sie, będzie dobrze. Myśl pozytywnie, bo dzidzius tez będzie sie stresował. Ja tez muszę bardzo uważać, lekarz mi powiedział ze nie przechodziłam i nie mam przeciwciał- kazał nie stykać sie z kotami. Mamuśka ale super , po 13 latach mieć takiego szkraba, rodzina odmłodzi sie ;) Ja tez bym chciała juz zobaczyć maleństwo. Mój ze mną na 1 usg nie wszedł bo była z nami córeczka, wiec z nią czekał. Na drugie bal sie wejść jak mu powiedziałam, ze to jest dowc*pne usg, a jak sie dowiedział ze robi je facet to juz wogole nie chciał słyszeć, mówił ze mu będzie głupio ze ktoś mi tam coś wsadza i to facet, zabronił zmuszać go i nie wszedł. Wkurzylam sie wtedy. Ale teraz mu nie daruje, chce żeby zobaczył dzieciątko, a nie sie wygłupiał jak jakiś gówniarz!!! Mam nadzieje ze teraz to genetyczne będzie przez brzuch. A wy jak mialyscie? Te co ostatnio miały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie Palmersa na rozstępy, ale teraz używam olejku migdalowego. Mam tez mustelle i polecam. Witaminy biorę, pregna Med kwas foliowy, prenatal dha mam i femibion plus mam, na zmianę biorę. Nie słyszałam żeby dziecko i mama tyla przez witaminy. Ja przytyłam 12 kg a dzidzia ważyła 2500 g wiec bez przesady to jakieś głupie plotki moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea,ja ostatnie usg miałam na początku 12 tyg. i było dopochwowe.Mój m,jak tylko pozwala na to godzina wizyty chodzi ze mną i ogląda malucha :) W poniedziałek mam wizytę na którą idę sama,bo jest rano,ale nie wiem czy będę miała usg,bo pod koniec tygodnia mam genetyczne i nie wiem czy jest wskazane robić w tak krótkim odstępie usg. Też mam olejek ze słodkich migdałów,ale przeraża mnie,że to takie tłuste..wchłania się jako tako?Poszukam informacji o tej mustelli,bo co coś kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma jutro mieć cesarke to jest jej 2 ciąża i poleca na rozstępy BIELENDA SEXY MAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej można się przyłączyć? jestem w 12 tygodniu, termin mam na 7 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasha witam widze że dziś dziewczyny weekend mają ja tu jestem praktycznie cały czas , bo musze leżeć to czaje co i jak ,teraz już mniej leze no ale i tak 60 % dnia spędzam w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
K1988 ja też co jakiś czas monitoruje co i jak :) dziś mam trochę czasu to ciągle myślę o USG genetycznym, które mam w poniedziałek wcale sobie miejsca znaleźć nie mogę ja to taki stwór co zawsze ma powód do zmartwień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem czy mam się martwić czy nie nie mam pojęcia jak zareagują dzieci ( jeszcze im nie powiedziałam ) nie mam odwagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam dziewczynki ja również przyłączyłabym się do waszego grona termin mam na 30 sierpnia .Puki co jest ok .ale jest to ciąża o którą długo walczyłam .Jak mnie przyjmiecie to z miłą chęcią popiszę z wami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmujemy wszystkie :) i witamy w naszym gronie :) Moncia - GRATULACJE! Pisałyście o tym ciągnięciu brzucha w dół. Dzisiaj mam to samo. I takie kłucia w okolicy pępka. Nie są to skurcze, bo miesiączki miałam bardzo bolesne w rytmie skurczowym właśnie (na chwilę silniejszy ból, później słabszy), także myślę, że to nic groźnego. Chyba wszystko musi znaleźć swoje miejsce na nowo, np. jelita :) do tej pory sporadycznie pojawiało się takie coś, dzisiaj bardziej to odczuwam. Mamuśka - nie przekonasz się jak zareagują dzieci, dopóki im nie powiesz. Ciebie na pewno to dziecko odmłodzi, a ich - myślę, że ucieszy. Mój mąż ma młodszą siostrę i opowiada mi czasem jak się Nią zajmował. Myślę, że dzięki temu doświadczeniu jest taki opiekuńczy. Nie martw się. Poradzą sobie z tą wiadomością. ## Jak będę miała więcej czasu to dopiszę nowe mamy do "tabelki". Ostatnia jest chyba na 16 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×